Miejsce:
Brenna/Stary Groń
Dyscyplina:
rowery
Data:
2019-09-29
Organizator:
Fundacja For Event,
Zapisy do:
2019-09-26 23:00
Opis:

Regulamin zawodów

Wybrane fragmenty z Regulaminu:

Local Series of Downhill 2019 to zawody ogólnodostępne. Uczestnikiem zostanie każda osoba, która ukończyła 12 rok życia oraz spełni warunki Regulaminu.

Zawody odbędą się w dniach 28-29.09.2019 r. w Polsce w miejscowości Brenna (woj. śląskie) – na górze Stary Groń, Ul. Sportowa 4, 43-438 Brenna.
Biuro Zawodów będzie się mieścić przy dolnej stacji wyciągu orczykowego Ośrodka Stary Groń i czynne będzie w dniach 28-29.09.2019 r. w godz. 08:00 – 16:00.

Opłata startowa:

Opłatę startową można dokonać w biurze zawodów lub przez Internet na konto: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu). Tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, I/II/III Edycja (w zależności od tego za start w której edycji wnoszona jest opłata).
Opłata startowa wynosi:

  • 60 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 02.09.2019 r. godz.23:59,
  • 80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 23.09.2019 r. godz. 23:59,
  • 100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe po 23.09.2019 r. lub płatne gotówką podczas rejestracji w biurze zawodów 28.09.2019 r.
Kategorie:
  • Kobiety
  • Hardtail
  • Full
Limit zawodników:
brak limitu
Lista zawodników:
Lp. Nazwisko Imię Kraj Miejscowość Kategoria Klub
1 Barchański Adam POL Cieszyn Full -
2 Bojko mateusz POL Cieszyn Full Hadronsport team
3 Brdyła Filip POL Brzeszcze Hardtail -
4 Bukiej Adrian POL Koronowo Full Nector&FanSport Team
5 Darska Katarzyna POL Zawiercie Kobiety -
6 Górski Jakub POL Krynica-Zdrój Hardtail -
7 Holeksa Kamil POL Brenna Hardtail -
8 Kochel Artur POL Żarki Letnisko Hardtail -
9 Kozielski Kamil POL Mszana Full -
10 Marchwiany Mikołaj POL Przemyśl Full Metod Mates
11 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail HIGH FIVE CREW
12 Pysz Jakub POL Czechowice-Dziedzice Full Leatt Protectives Polska
13 Starus Łukasz POL BRATOSZEWICE Full Hadronsport
14 Sztoler Maciek POL Cieszyn Full Suicide Gravity Team
15 Szumny Tomasz POL Jawor Full -
16 Szynkler Paweł POL Opole Full SLOW MOTION OPOLE
17 Targosz Mateusz POL Międzybrodzie Bialskie Full -
18 Tłusty Jakub POL Jawor Full -
19 Tomala Maciej POL Czechowice -Dziedzice Full -
20 Turek Patryk POL Tylmanowa Full RMK Tylmanowa
21 Widera Jakub POL Tychy Full -
22 Zgryźniak Bartłomiej POL Czerwionka-Leszczyny Full SLOW MOTION OPOLE