Miejsce:
Wisła/Stożek
Dyscyplina:
rowery
Data:
2019-07-14
Organizator:
Fundacja For Event,
Zapisy do:
2019-07-11 23:59
Opis:

Regulamin

Wybrane fragmenty z Regulaminu:

Local Series of Downhill 2019 to zawody ogólnodostępne. Uczestnikiem zostanie każda osoba, która ukończyła 12 rok życia oraz spełni warunki Regulaminu.

Zawody odbędą się w dniach 13-14.07.2019 r. w miejscowości Wisła (woj. śląskie) – na górze Stożek, ul. Zjazdowa 11, 43-460 Wisła.
Biuro Zawodów będzie się mieścić przy dolnej stacji kolejki linowej Ośrodka Stożek i czynne będzie w dniach 13-14.07.2019 r. w godz. 08:00 – 16:00

Opłata startowa:

Opłatę startową można dokonać w biurze zawodów lub przez Internet na konto: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu). Tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, I/II/III Edycja (w zależności od tego za start w której edycji wnoszona jest opłata).
Opłata startowa wynosi:

  • 60 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 18.06.2019 r. godz.23:59,
  • 80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 09.07.2019 r. godz 23:59,
  • 100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe po 09.07.2019 r. lub płatne gotówką podczas rejestracji w biurze zawodów 13.07.2019 r.
Kategorie:
  • Kobiety
  • Hardtail
  • Full
Limit zawodników:
brak limitu
Lista zawodników:
Lp. Nazwisko Imię Kraj Miejscowość Kategoria Klub
1 Bukiej Adrian POL Koronowo Full Nector&FanSport Team
2 Kochel Artur POL Żarki Letnisko Hardtail -
3 Marchwiany Mikołaj POL Przemyśl Full Metod Mates
4 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail HIGH FIVE Racing Team
5 Pysz Jakub POL Czechowice-Dziedzice Full Leatt Protectives Polska
6 Rękoś Maciej POL Głogów Hardtail -
7 Starus Łukasz POL Bratoszewice Full -
8 Sztoler Maciek POL Cieszyn Full Suicide Gravity Team
9 Szumny Tomasz POL Jawor Full -
10 Szynkler Paweł POL Opole Full SLOW MOTION OPOLE
11 Targosz Mateusz POL Międzybrodzie Bialskie Full -
12 Tłusty Jakub POL Jawor Full -
13 Tomala Maciej POL Czechowice -Dziedzice Full -
14 Wańda Jarosław POL Goluchowice Full -
15 Widera Jakub POL Tychy Full -
16 Zgryźniak Bartłomiej POL Czerwionka-Leszczyny Full SLOW MOTION OPOLE