Miejsce:
Koninki
Dyscyplina:
rowery
Data:
2019-04-14
Organizator:
Fundacja For Event,
Zapisy do:
2019-04-11 23:59
Opis:

Regulamin

Wybrane fragmenty z regulaminu:

Local Series of Downhill 2019 to zawody ogólnodostępne. Uczestnikiem zostanie każda osoba, która ukończyła 12 rok życia oraz spełni warunki REGULAMINU.

Zawody odbędą się w dniach 13-14.04.2019 r. w Polsce w miejscowości Poręba Wielka (woj. Małopolskie) – na górze Tobołów, Poręba Wielka 251, 34-735 Niedźwiedź.
Biuro Zawodów będzie się mieścić przy dolnej stacji kolejki linowej Ośrodka Koninki i czynne będzie w dniach 13-14.04.2019 r. w godz. 08:00 – 16:00.

Opłata startowe:
Opłata startowa w biurze zawodów lub przez Internet na konto: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu). Tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, I/II/III Edycja (w zależności od tego za start w której edycji wnoszona jest opłata).
Opłata startowa wynosi:

  • 60 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 18.03.2019 r. godz.23:59,
  • 80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 09.04.2019 r. godz 23:59,
  • 100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe po 09.04.2019 r. lub płatne gotówką podczas rejestracji w biurze zawodów 13.04.2019 r.
Kategorie:
  • Kobiety
  • Hardtail
  • Full
Limit zawodników:
brak limitu
Lista zawodników:
Lp. Nazwisko Imię Kraj Miejscowość Kategoria Klub
1 Andrzejewski Paweł POL Ślęza Full Endurocorp
2 Babraj Mateusz POL Bochnia Full Nector&FanSport Team
3 Bereziński Hubert POL Zakopane Full Whiplash Freeride Team Zakopane
4 Bijatowski Krystian POL Mszana Dolna Full BikeMszana
5 Bober Mateusz POL Zgierz Full -
6 Bojda Maciej POL Strzelin Full -
7 Bojko mateusz POL Cieszyn Full Hadronsport team
8 Brdyła Filip POL Brzeszcze Hardtail -
9 Buda Patrycja POL Pcim Kobiety -
10 Bukiej Adrian POL Koronowo Full Nector&FanSport Team
11 Darska Katarzyna POL Zawiercie Kobiety -
12 Dubiel Wojciech POL Zawada Full ------
13 Erdman Dawid POL Opole Full SLOW MOTION OPOLE
14 Gawronek Mikołaj POL Nieporaz Full -
15 Gorączko Filip POL Dobczyce Full -
16 Harężlak Dominik POL Gilowice Full Bikesorbladers
17 Hudaszek Patryk POL Krzyszkowice Full -
18 Kmiecik Grzegorz POL Świdnik Full Gravity Revolt
19 Kochel Artur POL Żarki Letnisko Hardtail -
20 Kokolus Michał POL CHYBIE Full -
21 Kozubski Konrad POL Złotoryja Full Boars of Bikes
22 Kubitza Dawid POL Rogów Full -
23 Kuźma Piotr POL Skierniewice Full SSR TEAM
24 Łachman Krzysztof POL Radziszów Full -
25 Majka Mateusz POL Łętownia Full -
26 Marchwiany Mikołaj POL Przemyśl Full Metod Mates
27 Marek Maksymilian POL Szczyrk Full -
28 Maszner Kacper POL Koronowo Full Storm Racing Team
29 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail HIGH FIVE Racing Team
30 Mól Dawid POL Limanowa Full KRW LIMANOWA
31 Mrowiec Miłosz POL Niemodlin Full -
32 Olszewski Artur POL Żywiec Full HighFiveCrew
33 Oślak Maciek POL Bielsko-Biała Full -
34 Panek Artur POL Wisła Full -
35 Pasek Dominik POL Kielce Full Enduro-Med
36 Pasternak Kacper POL Częstochowa Full Flying Riders team
37 Paszkowski Cezary POL Kamienica Full Dzikcrew Racing
38 Polaczek Grzegorz POL Opole Full SLOW MOTION OPOLE
39 Pysz Jakub POL Czechowice-Dziedzice Full Leatt Protectives Polska
40 Raszyk Tomasz POL WISŁA Full DT SWISS & TAURUS & SHRED TEAM POLAND
41 Rębiś Mateusz POL Rogów Hardtail -
42 Rękoś Maciej POL Głogów Full -
43 Rzeźnik Bartłomiej POL Straszydle Full Pan Rower
44 Sidzina Kacper POL Brenna Full BRAK
45 Słowik Wojciech POL Czerwionka- Leszczyny Full -
46 Smoter Mateusz POL Rabka-Zdrój Full -
47 Starus Łukasz POL Bratoszewice Full -
48 Stopczyk Bartosz POL Zgierz Full -
49 Suder Eryk POL Pcim Full Progress crew
50 Sztoler Maciek POL Cieszyn Full Suicide Gravity Team
51 Szumny Tomasz POL Jawor Full -
52 Szynkler Paweł POL Opole Full SLOW MOTION OPOLE
53 Tłusty Jakub POL Jawor Full -
54 Tomala Maciej POL Czechowice -Dziedzice Full -
55 Turek Patryk POL Tylmanowa Full RMK Tylmanowa
56 Wąsowicz Krzysztof POL Kraków Hardtail -
57 Widera Jakub POL Tychy Full -
58 Wiktor Bartosz POL Wrocław Full -
59 Włodarski Jan POL Bielsko-Biała Full -
60 Zajadlik Jakub POL Rabka Zdrój Full -
61 Zalewski Ernest POL Bytom Odrzański Full -
62 Zgryźniak Bartłomiej POL Czerwionka-Leszczyny Full SLOW MOTION OPOLE
63 Żołnierczyk Michał POL Spytkowice Hardtail -