Miejsce:
Wisła/Stożek
Dyscyplina:
rowery
Data:
2019-09-15
Organizator:
Fundacja For Event,
Zapisy do:
2019-09-13 20:00
Opis:

Regulamin

Wybrane fragmenty z Regulaminu:

Opłata startowa wynosi:

  • Przez rejestrację i płatność na konto do 01.08.2019 r. do godziny 23:59 – 120 zł,
  • Przez rejestrację i płatność na konto do wtorku poprzedzającego wydarzenie tj. 10.09.2019 r. do godziny 23:59 – 150 zł,
  • Na miejscu – 180 zł.

Płatność poprzez wpłatę na konto bankowe organizatora Fundacja FOR EVENT:
Bank Spółdzielczy w Żywcu: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010

Zawodnik musi odebrać numer startowy OSOBIŚCIE lub poprzez swojego MANAGERA w Biurze Zawodów (po okazaniu odpowiedniej licencji narodowej federacji), tylko w dniu 14.09.2019 r. do godziny 13:00. Nr startowy zostaje wydany po weryfikacji dokumentu tożsamości, licencji federacji narodowej oraz po poprawnym wypełnieniu zgłoszenia na udział w zawodach.

Kategorie:
  • Elite Men (1960 - 2000)
  • Junior Men (2001 - 2004)
  • Elite Women (1960 - 2000)
  • Junior Women (2001 - 2004)
  • Masters I (1980 - 1988)
  • Masters II (1950 - 1979)
  • Open (1960 - 2004)
Limit zawodników:
250 (wolnych miejsc: 219)
Lista zawodników:
Lp. Nazwisko Imię Kraj Miejscowość Kategoria Klub
1 Ankowski Sebastian POL Szczecin Open -
2 Babraj Mateusz POL Bochnia Open Nector&FanSport Team
3 Boroń Bartek POL Skawina Open -
4 Bukiej Adrian POL Koronowo Open Nector&FanSport Team
5 Gaik Piotr POL Słopnice Elite Men Gravity Revolt
6 Halberda Bartek POL Bochnia Junior Men nector & fansport team
7 Kochel Artur POL Żarki Letnisko Open -
8 Łachman Krzysztof POL Radziszów Open -
9 Maszner Kacper POL Koronowo Open Storm Racing Team
10 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Open HIGH FIVE Racing Team
11 Mól Dawid POL Limanowa Masters II KRW LIMANOWA
12 Pasierbek Damian POL Radziszów Open -
13 Paszkowski Cezary POL Kamienica Open Dzikcrew Racing
14 Paszkowski Cezary POL Kamienica Open -
15 Piszczek Radosław POL Żory Open -
16 Pysz Jakub POL Czechowice-Dziedzice Elite Men Leatt Protectives Polska
17 Raszyk Bartłomiej POL Wisła Junior Men -
18 Rękoś Maciej POL Glogow Open -
19 Starus Łukasz POL Bratoszewice Open -
20 Sviderskis Rokas LTU Kaunas Junior Men Sviderskis Racing Team
21 Szpiech Maciej POL Niemodlin Junior Men -
22 Szumny Tomasz POL Jawor Open -
23 Targosz Mateusz POL Międzybrodzie Bialskie Junior Men -
24 Tłusty Jakub POL Jawor Open -
25 Tomala Maciej POL Czechowice -Dziedzice Open -
26 Turek Patryk POL Tylmanowa Junior Men RMK Tylmanowa
27 Wańda Jarosław POL Skawina Open -
28 Widera Jakub POL Tychy Junior Men -
29 Włodarski Jan POL Bielsko-Biała Masters I -
30 Zgryźniak Bartłomiej POL Czerwionka-Leszczyny Open SLOW MOTION OPOLE
31 Żołnierczyk Michał POL Spytkowice Open -