Opłata startowa na konto: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu);
Nazwa odbiorcy: Fundacja FOR EVENT, 34-350 Węgierska Górka, os. XX-lecia II RP 6/35;
Tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, IV Edycja
Kwoty opłat zależne od terminu dokonania wpłaty. Szczegóły w Regulaminie.
Lp. | Nazwisko | Imię | Kraj | Miejscowość | Kategoria | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barchański | Adam | POL | Cieszyn | Full (LSD) | Molek Serwis |
2 | Bujok | Szymon | POL | Skoczów | Junior (LSD) | AC Sport Lab |
3 | Chrapla | Wojciech | POL | Brzeszcze | Junior (LSD) | - |
4 | Darska | Katarzyna | POL | Zawiercie | Kobiety (LSD) | Grupa Jura'PL |
5 | Dolanski | Milosz | POL | Grywałd | Hardtail (LSD) | - |
6 | Dziedzic | Jakub | POL | Milówka | Full (LSD) | Piwnica Rowerowa |
7 | Gigoń | Kacper | POL | Juszczyn | Junior (LSD) | - |
8 | Golba | Marcel | POL | Rzeszów | Junior (LSD) | - |
9 | Grajcarek | Łukasz | POL | Bielsko-Biała | Kids (LSD) | FreerideSport |
10 | Janik | Jakub | POL | Milówka | Junior (LSD) | AC Sport Lab |
11 | Jarosz | Wojciech | POL | Tychy | Masters (LSD) | Grupa DBK Enduro MTB Ride |
12 | Jezioro | Kacper | POL | Wola Radziszowska | Junior (LSD) | - |
13 | Juroszek | Mikołaj | POL | Cieszyn | Kids (LSD) | - |
14 | Juroszek | Dawid | POL | Cieszyn | Full (LSD) | - |
15 | Kawula | Jan | POL | Koszyce Wielkie | Full (LSD) | NotBadSuspension/Bike&Chill |
16 | Klupsch | Przemysław | POL | Bestwina | Masters (LSD) | - |
17 | Kozieł | Aleksander | POL | Pewel Mała | Junior (LSD) | High Five Crew |
18 | Krajcarz | Łukasz | POL | Żywiec | Masters (LSD) | High Five Crew |
19 | Ligocki | Michał | POL | Częstochowa | Masters (LSD) | - |
20 | Matuszny | Marcin | POL | Węgierska Górka | Hardtail (LSD) | HIGH FIVE CREW |
21 | Mrożek | Maciej | POL | Szaniec | Hardtail (LSD) | - |
22 | Orłowski | Jarek | POL | Stary sacz | Full (LSD) | - |
23 | Polaczek | Grzegorz | POL | Opole | Masters (LSD) | SLOW MOTION OPOLE |
24 | Pysz | Jakub | POL | Bielsko-Biała | Masters (LSD) | FOR EVENT |
25 | Reczek | Pawel | POL | Rabka Zdroj | Masters (LSD) | Eskimoo Racing Team |
26 | Swety | Sebastian | POL | Węgierska Górka | Junior (LSD) | - |
27 | Tabisz | Kuba | POL | Sanok | Junior (LSD) | LOAM Racing |
28 | Tekielak | Łukasz | POL | Międzybrodzie Żywieckie | Kids (LSD) | Freeride Sport |
29 | Wołodkieiwcz | Grzegorz | POL | Milówka | Full (LSD) | - |
30 | Wołoszyn | Michał | POL | Kietrz | Full (LSD) | Max Downhill Team |
31 | Wszołek | Tomek | POL | Kraków | Masters (LSD) | - |
32 | Zgryźniak | Bartłomiej | POL | Bielsko Biała | Masters (LSD) | Force Team Enduro Bielsko-Biała |