Opłata startowa na konto: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu);
Nazwa odbiorcy: Fundacja FOR EVENT, 34-350 Węgierska Górka, os. XX-lecia II RP 6/35;
Tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, III Edycja
Kwoty opłat zależne od terminu dokonania wpłaty. Szczegóły w Regulaminie.
Lp. | Nazwisko | Imię | Kraj | Miejscowość | Kategoria | Klub |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bała | Witek | POL | Leki | Junior (LSD) | - |
2 | Barchański | Adam | POL | Cieszyn | Full (LSD) | Molek Serwis |
3 | Bujok | Szymon | POL | Skoczów | Junior (LSD) | AC Sport Lab |
4 | Chrapla | Wojciech | POL | Brzeszcze | Junior (LSD) | - |
5 | Damasiewicz | Filip | POL | Marcyporęba | Junior (LSD) | - |
6 | Darska | Katarzyna | POL | Zawiercie | Kobiety (LSD) | Grupa Jura'PL |
7 | Dolanski | Milosz | POL | Grywałd | Hardtail (LSD) | - |
8 | Durdziński | Mieszko | POL | Rydułtowy | Junior (LSD) | - |
9 | Dziedzic | Jakub | POL | Milówka | Full (LSD) | Piwnica Rowerowa |
10 | Golba | Marcel | POL | Rzeszów | Junior (LSD) | - |
11 | Grajcarek | Łukasz | POL | Bielsko-Biała | Kids (LSD) | FreerideSport |
12 | Gulis | Wojtek | POL | Kozy | Kids (LSD) | Freeridesport |
13 | Izdebski | Filip | POL | Dobczyn | Full (LSD) | - |
14 | Janik | Jakub | POL | Milówka | Junior (LSD) | AC Sport Lab |
15 | Jarosz | Wojciech | POL | Tychy | Masters (LSD) | Grupa DBK Enduro MTB Ride |
16 | Juroszek | Mikołaj | POL | Cieszyn | Kids (LSD) | - |
17 | Juroszek | Dawid | POL | Cieszyn | Full (LSD) | - |
18 | Kawula | Jan | POL | Koszyce Wielkie | Full (LSD) | NotBadSuspension/Bike&Chill |
19 | Kociolek | Lukasz | POL | Częstochowa | Masters (LSD) | SlowRiders |
20 | Kozieł | Aleksander | POL | Pewel Mała | Junior (LSD) | High Five Crew |
21 | Krajcarz | Łukasz | POL | Żywiec | Masters (LSD) | High Five Crew |
22 | Ligocki | Michał | POL | Częstochowa | Masters (LSD) | - |
23 | Matuszny | Marcin | POL | Węgierska Górka | Hardtail (LSD) | HIGH FIVE CREW |
24 | Mądro | Dominik | POL | Dębica | Full (LSD) | Bike Brothers |
25 | Mrożek | Maciej | POL | Szaniec | Hardtail (LSD) | - |
26 | Nowak | Marcin | POL | Gdańsk | Masters (LSD) | Black Riders 3 city |
27 | Olszewski | Artur | POL | Żywiec | Full (LSD) | - |
28 | Orłowski | Jarek | POL | Stary sacz | Full (LSD) | - |
29 | Polaczek | Grzegorz | POL | Opole | Masters (LSD) | SLOW MOTION OPOLE |
30 | Poloczek | Tomasz | POL | Kielce | Junior (LSD) | - |
31 | Pysz | Jakub | POL | Bielsko-Biała | Masters (LSD) | FOR EVENT |
32 | Reczek | Pawel | POL | Rabka Zdroj | Masters (LSD) | Eskimoo Racing Team |
33 | Swety | Sebastian | POL | Węgierska Górka | Junior (LSD) | - |
34 | Szablowski | Olivier | POL | Wrocław | Junior (LSD) | - |
35 | Tekielak | Łukasz | POL | Międzybrodzie Żywieckie | Kids (LSD) | Freeride Sport |
36 | Trąpczyński | Kamil | POL | Kępno | Full (LSD) | - |
37 | Wilczyński | Patryk | POL | Trzemeśnia | Kids (LSD) | - |
38 | Wolodkiewicz | Grzegorz | POL | Milówka | Full (LSD) | - |
39 | Wołoszyn | Michał | POL | Kietrz | Full (LSD) | Max Downhill Team |
40 | Zakrzewska | Aleksandra | POL | Warszawa | Kobiety (LSD) | - |
41 | Zgryźniak | Bartłomiej | POL | Bielsko Biała | Masters (LSD) | Force Team Enduro Bielsko-Biała |