Miejsce:
Szczawnica
Dyscyplina:
rowery
Data:
2022-04-24
Zapisy do:
2022-04-22 20:00
Opis:

Regulamin zawodów

Opłata startowa zawiera dwudniowy karnet na wyciąg i wynosi:

  • przez rejestrację i płatność przelewem do 28.02.2022 r. do godziny 23:59 – 230 zł,
  • przez rejestrację i płatność przelewem do 18.04.2022 r. do godziny 23:59 – 300 zł,
  • na miejscu – 350 zł.

Płatność na konto bankowe organizatora: Bank Spółdzielczy w Żywcu:
50 8137 0009 0033 5030 2000 0010; Fundacja FOR EVENT

Kategorie:
  • Kobiety (HDL) (1950 - 2010)
  • Hardtail (HDL) (1950 - 2010)
  • Junior Full (HDL) (2004 - 2010)
  • Full (HDL) (1950 - 2003)
Limit zawodników:
150 (wolnych miejsc: 126)
Lista zawodników:
Lp. Nazwisko Imię Kraj Miejscowość Kategoria Klub
1 Bandurowski Bartłomiej POL Prudnik Junior Full (HDL) Int.Serwis Sport TEAM
2 Borek Tomasz POL Kędzierzyn-Koźle Full (HDL) SLOW MOTION OPOLE
3 Jaworski Kacper POL Trzebieszowice Junior Full (HDL) Rema Sport Team
4 Jureczka Andrzej POL Bielsko-Biała Full (HDL) Imbeer team
5 Kaliciński Jakub POL Niemodlin Full (HDL) SLOW MOTION OPOLE
6 Karczyński Wojciech POL Tarnowiec Junior Full (HDL) Hell Riders Tarnów
7 Kawula Jan POL Koszyce Wielkie Junior Full (HDL) Hell Riders Tarnów
8 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Full (HDL) High Five Crew
9 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail (HDL) HIGH FIVE CREW
10 Mikołajczyk Patryk POL Szczawa Hardtail (HDL) -
11 Mikrut Kacper POL Tarnowiec Junior Full (HDL) Hell Riders Tarnów
12 Olszewski Bartlomiej POL Zawiercie Full (HDL) -
13 Olszewski Artur POL Żywiec Full (HDL) -
14 Piszczek Radosław POL Żory Full (HDL) Suicide Gravity Team
15 Pysz Jakub POL Bielsko-Biała Full (HDL) FOR EVENT
16 Rogóż Bartosz POL Tarnowiec Junior Full (HDL) Hell Riders Tarnów
17 Ruszkiewicz Jakub POL Kraków Hardtail (HDL) Biotop Racing Team
18 Smulik Kacper POL Trzebnica Junior Full (HDL) -
19 Starus Łukasz POL Łódź Full (HDL) Rockets Crew
20 Turek Patryk POL Tylmanowa Full (HDL) Gravity Revolt
21 Urbaniak Konrad POL Ochotnica Dolna Junior Full (HDL) TheOchRiders
22 Wojtas Sebastian POL Słopnice Junior Full (HDL) -
23 Wolodkiewicz Grzegorz POL Milówka Full (HDL) JAN PAWEŁ 2
24 Zagórski Jakub POL Bydgoszcz Junior Full (HDL) -