Place:
OSR „Góra Dzikowiec”, Boguszów-Gorce
Discipline:
bicycle
Date:
2019-09-08
Organizer:
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach, http://www.osir-boguszow.eu
Registration end:
2019-09-06 22:00
Description:

Regulamin zawodów

Informacja o zasadach rozgrywania zawodów, opłatach i harmonogramie zawodów w REGULAMINIE.

Categories:
  • Women
  • Masters
  • Elita
  • Hobby Hardtail
  • Hobby Full
Competitors limit:
no limit
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Adamski Alan POL Jawor Hobby Full SDC CREW
2 Andrzejewski Paweł POL Ślęza Masters Endurocorp
3 Bartnicki Mikołaj POL Wałbrzych Hobby Full -
4 Czerkasiewicz Patryk POL Złotoryja Hobby Full -
5 Durlik Jakub POL Częstochowa Masters SC Team
6 Dzielędziak Tomek POL Unisław Śląski Hobby Full Onion Crew
7 Frątczak Justyna POL Czarny Bór Kobiety -
8 Frątczak Michał POL Michałkowa Hobby Full Bike Planet
9 Frontczak Jakub POL Łódź Masters Freaky Rippers
10 Gaweł Jakub POL Jawor Hobby Full -
11 Górski Jakub POL Inowrocław Hobby Hardtail -
12 Hasiak Oliwier POL Wałbrzych Hobby Full -
13 Ignarski Dawid POL Wolbromek Hobby Hardtail SDC CREW
14 Jałowiec Michał POL Srebrna Góra Hobby Full -
15 Kosiński Piotr POL Wrocław Masters 3 Racing Downhill Group
16 Kozubski Konrad POL Złotoryja Hobby Full DH Grodziec
17 Kurdelski Kacper POL Kcynia Hobby Hardtail Enduro Bydzia
18 Łobodziec Maja POL Sobótka Kobiety -
19 Łobodziec Michał POL Sobótka Hobby Full Termos Team
20 Łojewski Adam POL Świdnica Masters Bike Trippin
21 Macuk Mateusz POL Unisław Śląski Hobby Hardtail -
22 Mielczarek Michał POL Sokołowsko Hobby Full SuperSkiBike.pl
23 Miśkiewicz Artur POL Zgierz Masters GO RIDE
24 Mozer Damian POL Wroclaw Hobby Full -
25 Nowacki Julian POL Boguszów-Gorce Hobby Hardtail -
26 Nowacki Aleksander POL Boguszów-Gorce Hobby Hardtail -
27 Nowacki Julian POL Boguszów-Gorce Hobby Hardtail -
28 Osipowicz Hubert POL Głogów Hobby Full -
29 Pabian Jacek POL Strzegom Hobby Full Termos Team
30 Piszczek Radosław POL Żory Hobby Full -
31 Pogoda Jarosław POL Nowa Sól Masters Andzia Team
32 Przybysławska Patrycja POL Mokronos Górny Kobiety -
33 Rynkiewicz Paweł POL Nowa Ruda Hobby Full -
34 Sasiela Bartosz POL Kamienna Góra Hobby Full Kamdża Racing Team
35 Sęktas Krzysztof POL Złotoryja Hobby Full Downhill Złotoryja
36 Sęktas Jakub POL Złotoryja Hobby Full -
37 Skrzypczak Igor POL Opole Masters Opolskie Centrum Profilaktyki Środowiskowej
38 Starus Łukasz POL BRATOSZEWICE Hobby Full Hadronsport
39 Szczygieł Paweł POL Starków Hobby Hardtail -
40 Szmeruk Maksymilian POL Wałbrzych Hobby Hardtail -
41 Sznipko Adam POL Gorzów Wlkp. Masters LasKutasRiders
42 Szpiech Maciej POL Niemodlin Elita -
43 Szumny Tomasz POL Jawor Hobby Full -
44 Tłusty Jakub POL Jawor Hobby Full -
45 Urbanowski Mateusz POL Paszowice Hobby Full SDC CREW
46 Wesołowski Kacper POL Wałbrzych Hobby Full -
47 Wiewióra Grzegorz POL Boguszów-Gorce Hobby Hardtail -
48 Zalewski Ernest POL Bytom Odrzański Hobby Full -
49 Zapała Marcin POL Nowa Ruda Hobby Full Ninja Team
50 Zapała Marcin POL Nowa Ruda Hobby Full Ninja Team
51 Zatorski Marcin POL Jerzmanice-Zdrój Hobby Full -
52 Zdral Jarosław POL Strzegom Masters TMMP bike Team
53 Zelek Mateusz POL Wrocław Hobby Hardtail Hardtail Hardcore
54 Zięba Miłosz POL Wałbrzych Hobby Full -