Place:
Nowa Sól
Discipline:
bicycle
Date:
2019-06-08
Organizer:
Stowarzyszenie P.A.R.K.; Fundacja Sfera, https://www.facebook.com/events/823118708080679/
Registration end:
2019-06-07 20:00
Description:

Regulamin zawodów

Wybrane fragmenty z regulaminu:

"Nie Pompujesz - Nie Jedziesz" to ogólnodostępne zawody na rowerach i hulajnogach,  w których mogą wziąć udział:

  • w przypadku rywalizacji na rowerach - zawodnicy posiadający licencję Polskiego Związku Kolarstwa (zwanego dalej PZKol), a także amatorzy nie posiadający licencji PZKol.,
  • zawodnicy (amatorzy) rywalizujący na hulajnogach.

Kategoria PRO i AMATOR wg uznania zawodnika. Do kategorii PRO nie jest wymagana specjalna licencja.

Zawody w kategorii DZIECI składają się z dowolnej ilości przejazdów na czas.
Zawody w kategoriach PRO, AMATOR, oraz KOBIETY, HULAJNOGI składają się z przejazdu eliminacyjnego (na czas) oraz przejazdów parami systemem pucharowym.

Opłatę startową należy uiścić w dniu zawodów w Biurze Zawodów. Opłata startowa zawiera numer startowy, wstęp na trasę zawodów i wynosi:

  • 20 zł dla kategorii PRO, AMATOR, KOBIETY i HULAJNOGI
  • 10 zł dla kategorii DZIECI.

Wstępny harmonogram zawodów:
11:00-13:00 ZAPISY I TRENINGI 
13:00-14:00 KWALIFIKACJE - ELIMINACJE CZASOWE 
14:00-15:30 KIDS RACE, HULAJNOGI 
15:30-17:00 TOP 16 - PRO, AMATOR, KOBIETY 
17:30 ROZDANIE NAGRÓD
18:00-19:00 POKAZY oraz WARSZTATY Z SZYMONEM GODZIEK

Szczególy w regulaminie!

Categories:
  • Women
  • Pro
  • Amator
  • Dzieci (2007 - 2013)
  • Hulajnoga
Competitors limit:
150 (free: 120)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Abramowicz Przemek POL Wrocław Pro -
2 Babirecki Adam POL Zielona Góra Amator -
3 Chwieduk Paweł POL Legnica Pro zokahouse
4 Ciereszko Tomek POL Bożejowice Pro -
5 Dądela Gustaw POL Wrocław Pro Cst 7r mtb team
6 Depta Dawid POL Nowa Sól Dzieci S.P.A.R.K. Nowa Sól
7 Hliwa Jakub POL Nowa sól Amator -
8 Hytrek Łukasz POL Łódź Amator -
9 Hytrek Łukasz POL Łódź Pro -
10 Jańczyk Dawid POL Sieniawa żarska Amator -
11 Kalemba Timur POL Żary Dzieci -
12 Klimczak Mieszko POL Poznań Dzieci -
13 Koperski Maciej POL Wrocław Amator -
14 Krupka Krystian POL Nowa sól Hulajnoga -
15 Krzemiński Tomasz POL Wrocław Pro Agrest dirt
16 Łukasik Mateusz POL Nowa Sól Amator -
17 Marchwiński Aleksander POL Nowa Sól Pro SPARK Nowa Sól
18 Michta Miłosz POL Wrocław Pro -
19 Nowak Kornel POL Nowa sol Hulajnoga -
20 Ostrowski Jakub POL Nowa Sól Pro SPARK
21 Ostrowski Franciszek POL Nowa Sol Dzieci SPARK
22 Ożóg Tomasz POL Wrocław Amator -
23 Sereda Janek POL Poznań Amator -
24 Sikora Michał POL Zielona Góra Amator -
25 Szumlewicz Hubert POL Droszków Hulajnoga -
26 Tyczyński Mateusz POL Nowa Sól Amator -
27 Wojciechowski Michal POL Zielona Góra Amator -
28 Woźniak Kuba POL Wrocław Amator -
29 Wroniak Wojciech POL Wołomin Pro -