Place:
Jeleśnia
Discipline:
runs
Date:
2019-08-03
Organizer:
Urząd Gminy w Jeleśni; tel: 33 86-30-700, http://jelesnia.pl
Registration end:
2019-08-02 20:00
Description:

Regulamin biegu

W Biegu prawo startu mają wyłącznie osoby pełnoletnie.

Każdy uczestnik Biegu ponosi koszty opłaty wpisowej, która wynosi 10 zł, płatna przelewem na konto 34 8118 0002 0000 0101 2000 0080 z dopiskiem „Bieg uliczny o Puchar Wójta” lub  płatna w dniu zawodów. Opłata nie podlega zwrotowi.

Categories:
  • K 18-29 (1990 - 2001)
  • K 30-39 (1980 - 1989)
  • K 40-49 (1970 - 1979)
  • K 50+ (1930 - 1969)
  • M 18-29 (1990 - 2001)
  • M 30-39 (1980 - 1989)
  • M 40-49 (1970 - 1979)
  • M 50-59 (1960 - 1969)
  • M 60+ (1930 - 1959)
Competitors limit:
150 (free: 116)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Chochór Ula POL Żywiec K 30-39 -
2 Chrząszcz Dominik POL Koszarawa M 30-39 -
3 Dubiel Michał POL Będzin M 30-39 -
4 Gromek Michał POL Kocierz moszczanicki M 18-29 KM PSPRZY BIELSKO BIAŁA JRG 1
5 Gruszka Paweł POL Jeleśnia M 40-49 -
6 Haręża Marek POL Czechowice-Dziedzice M 30-39 -
7 Janik Szymon POL Jeleśnia M 30-39 -
8 Jodowiec Czesław POL Imielin M 50-59 -
9 Jodowiec Czesław POL Imielin M 50-59 -
10 Juraszek Elżbieta POL Jeleśnia K 30-39 -
11 Kamińśka Ewa POL Pewel Wielka K 40-49 SPRINTEX TEAM
12 Koźmiński Józef POL Sucha Beskidzka M 30-39 LKS Orzeł Kozy
13 Krywult Mirosław POL Bielsko-Biała M 60+ JKS SKS KOMOROWICE
14 Kupczak Tadeusz POL Brzuśnik M 50-59 -
15 Kupczak Bogusława POL Brzuśnik K 50+ -
16 Lebioda Marcel POL Koszarawa M 18-29 -
17 Łajczak Grzegorz POL Sopotnia Wielka M 18-29 -
18 MAJDAK GABRIEL POL Cięcina M 30-39 -
19 Olszewski Jarosław POL Kozy M 30-39 Bimber Squad
20 Orlicki Stanisław POL Tychy M 60+ ORZEŁ - RUDZE
21 Panek Ela POL BIELSKO Biała K 40-49 Margo Team
22 Pawlik Joanna POL Żywiec K 40-49 -
23 Pawlik Emil POL Żywiec M 60+ Domowy Kościół
24 Platen Jerry POL Bytom M 50-59 PL@10
25 Ponikiewska Małgorzata POL Pewel Mała K 30-39 -
26 Ptak Zbigniew POL Kozy M 60+ B$ZK RELAK$
27 SUROWIECKI ROBERT POL SKRZYSZÓW M 50-59 -
28 Szewczyk Dominik POL Jeleśnia M 18-29 -
29 Trąba Ania POL Bielsko-Biała K 30-39 ENKA TEAM
30 Tyczyńska Paulina POL Bielsko-Biała K 30-39 -
31 Wojtowicz Iwona POL Bielsko -Biała K 40-49 Wataha-łączy nas bieganie
32 Wróblewski Zbigniew POL Twardorzeczka M 40-49 -
33 WRÓBLEWSKI JANMARIAN POL BIELSKO-BIAŁA M 30-39 ALTRA IGOSPORT SOUNIQ KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA
34 ZONTEK SABINA POL BIELSKO-BIAŁA K 40-49 Wataha-łączy nas bieganie