Place:
Brenna/Stary Groń
Discipline:
bicycle
Date:
2019-09-29
Organizer:
Fundacja For Event; tel.: +48 608 037 022 lub +48 536 004 897,
Registration end:
2019-09-26 23:00
Description:

Regulamin zawodów

Wybrane fragmenty z Regulaminu:

Local Series of Downhill 2019 to zawody ogólnodostępne. Uczestnikiem zostanie każda osoba, która ukończyła 12 rok życia oraz spełni warunki Regulaminu.

Zawody odbędą się w dniach 28-29.09.2019 r. w Polsce w miejscowości Brenna (woj. śląskie) – na górze Stary Groń, Ul. Sportowa 4, 43-438 Brenna.
Biuro Zawodów będzie się mieścić przy dolnej stacji wyciągu orczykowego Ośrodka Stary Groń i czynne będzie w dniach 28-29.09.2019 r. w godz. 08:00 – 16:00.

Opłata startowa:

Opłatę startową można dokonać w biurze zawodów lub przez Internet na konto: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu). Tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, I/II/III Edycja (w zależności od tego za start w której edycji wnoszona jest opłata).
Opłata startowa wynosi:

  • 60 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 02.09.2019 r. godz.23:59,
  • 80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 23.09.2019 r. godz. 23:59,
  • 100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe po 23.09.2019 r. lub płatne gotówką podczas rejestracji w biurze zawodów 28.09.2019 r.
Categories:
  • Women
  • Hardtail
  • Full
Competitors limit:
no limit
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Banot Aleksander POL Cieszyn Full -
2 Barchański Adam POL Cieszyn Full Molek Serwis
3 Biegun Dawid POL Świnna Hardtail -
4 Bojko mateusz POL Cieszyn Full Hadronsport team
5 Borek Tomasz POL Opole Full SLOWMOTION OPOLE
6 Borek Tomasz POL Opole Full SLOWMOTION OPOLE
7 Brdyła Filip POL Brzeszcze Hardtail -
8 Broda Kamil POL Brenna Hardtail -
9 Brzozowski Krystian POL Bielsko-Biała Full -
10 Buda Patrycja POL Pcim Kobiety Hadronsport
11 Bukiej Adrian POL Koronowo Full Nector&FanSport Team
12 Bury Kacper POL Brenna Full -
13 Ciechanowski Konrad POL Wrocław Full -
14 Darska Katarzyna POL Zawiercie Kobiety Gwiezdna Flota
15 Ferefecki Fabian POL Brenna Full -
16 Gabryś Andrzej POL Polanka Full -
17 Goryczka Marek POL Wisła Full -
18 Górski Jakub POL Krynica-Zdrój Hardtail -
19 Greń Dawid POL Brenna Full -
20 Gwizdoń Piotr POL Świętoszówka Full Flow'n'roll
21 Gwóźdź Wiktor POL Mikołów Full -
22 Handzlik Mateusz POL Bujakow Full -
23 Harężlak Dominik POL Gilowice Full LOAM
24 Herzyk Łukasz POL Brenna Full LIFE TEAM
25 Holeksa Kamil POL Brenna Hardtail -
26 Hubczyk Dawid POL Ustroń Full -
27 Jabłoński Jakub POL Pabianice Full -
28 Juroszek Dawid POL Cieszyn Full -
29 Kaczmarekn Kacper POL Czechowice-Dziedzice Full -
30 Kaleta Alan POL Zawiercie Full -
31 Kaliciński Jakub POL Niemodlin Full SLOW MOTION OPOLE
32 Kapinos Jakub POL Opole Full SLOW MOTION OPOLE
33 Kasperek Miłosz POL Bujaków Full -
34 Kasperek Bartek POL Bielsko Biala Full -
35 Kesser Kamil POL Brenna Full -
36 Kliś Kacper POL Wilkowice Full -
37 Kochel Artur POL Żarki Letnisko Hardtail -
38 Kokolus Michał POL Chybie Full -
39 Kowalski Wojtek POL Bielsko Biała Full -
40 Kozielski Kamil POL Mszana Full -
41 Kozubski Konrad POL Złotoryja Full DH Grodziec
42 Kuczera Samuel POL Brenna Hardtail -
43 Kuźnik Kamil POL Rychwałdek Full -
44 Leitgeber Oskar POL Tarnowo Podgórne Full -
45 Ligocki Dawid POL Hażlach Full -
46 Łachman Krzysztof POL Radziszów Full Filthy Dirty
47 Madzia Wojciech POL Brenna Full -
48 Marchwiany Mikołaj POL Przemyśl Full Metod Mates
49 Marek Maksymilian POL Szczyrk Full -
50 Matlak Korneliusz POL Bystra Full -
51 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail HIGH FIVE CREW
52 Miśkiewicz Artur POL Zgierz Full GO RIDE
53 Mrowiec Miłosz POL Niemodlin Full -
54 Niemczyk Szymon POL Goleszów Full BORn2R1D3
55 Nowacki Szymon POL Bielsko-Biała Full -
56 Nytra Wojtek POL Cieszyn Full -
57 Olchawa Dominik POL Brenna Full LIFE TEAM
58 Osys Aleksander POL Wlodowice Hardtail -
59 Oślak Maciej POL Bielsko-Biała Full -
60 Pamula Karol POL Międzybrodzie Bialskie Full -
61 Piękny Jakub POL Skoczòw Full BORn2R1D3
62 Piszczek Radosław POL Żory Full -
63 Polaczek Grzegorz POL Opole Full SLOW MOTION OPOLE
64 Pysz Jakub POL Czechowice-Dziedzice Full Leatt Protectives Polska
65 Radomski Dawid POL Pogórze Full Skoczuf Team
66 Raszka Łukasz POL Bystra Full LIFE TEAM
67 Rawicki Filip POL Rędziny Full B.P.Reactor
68 Różnicki Dan POL Bażanowice Full -
69 Rybicki Szymon POL Kaczyce Full -
70 Ryś Artur POL Ustroń Hardtail -
71 Rzeźnik Bartłomiej POL Straszydle Full Pan Rower
72 Sidzina Kacper POL Brenna Full BRAK
73 Sitarz Konrad POL Kobiernice Full -
74 Soj Marek POL Porąbka Full Suicide Gravity Team
75 Stanoszek Dominik POL Świecie Hardtail -
76 Starus Łukasz POL BRATOSZEWICE Full Hadronsport
77 Szpiech Maciej POL Niemodlin Full -
78 Sztoler Maciek POL Cieszyn Full Suicide Gravity Team
79 Sztwiertnia Dawid POL Brenna Hardtail -
80 Szumny Tomasz POL Jawor Full -
81 Szynkler Paweł POL Opole Full SLOW MOTION OPOLE
82 Ślusarczyk Paweł POL Gliwice Full -
83 Targosz Mateusz POL Międzybrodzie Bialskie Full -
84 Tłusty Jakub POL Jawor Full -
85 Tomala Maciej POL Czechowice -Dziedzice Full -
86 Turek Patryk POL Tylmanowa Full RMK Tylmanowa
87 Tylka Jakub POL Kraków Full -
88 Tyrko Dawid POL Bielsko-biała Full -
89 Uchyła Konrad POL Goleszów Full -
90 Widera Jakub POL Tychy Full -
91 Wojakiewicz Sebastian POL Kraków Full Suicide Gravity Team
92 Zębik Tymoteusz POL Kiczyce Full Skoczuf Team
93 Zgryźniak Bartłomiej POL Czerwionka-Leszczyny Full SLOW MOTION OPOLE
94 Żołnierczyk Michał POL Spytkowice Hardtail -
95 Żuławiński Karol POL Kraków Full Gravity Bike Poland