Place:
Brenna/Stary Groń
Discipline:
bicycle
Date:
2019-09-29
Organizer:
Fundacja For Event; tel.: +48 608 037 022 lub +48 536 004 897,
Registration end:
2019-09-26 23:00
Description:

Regulamin zawodów

Wybrane fragmenty z Regulaminu:

Local Series of Downhill 2019 to zawody ogólnodostępne. Uczestnikiem zostanie każda osoba, która ukończyła 12 rok życia oraz spełni warunki Regulaminu.

Zawody odbędą się w dniach 28-29.09.2019 r. w Polsce w miejscowości Brenna (woj. śląskie) – na górze Stary Groń, Ul. Sportowa 4, 43-438 Brenna.
Biuro Zawodów będzie się mieścić przy dolnej stacji wyciągu orczykowego Ośrodka Stary Groń i czynne będzie w dniach 28-29.09.2019 r. w godz. 08:00 – 16:00.

Opłata startowa:

Opłatę startową można dokonać w biurze zawodów lub przez Internet na konto: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu). Tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, I/II/III Edycja (w zależności od tego za start w której edycji wnoszona jest opłata).
Opłata startowa wynosi:

  • 60 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 02.09.2019 r. godz.23:59,
  • 80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 23.09.2019 r. godz. 23:59,
  • 100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe po 23.09.2019 r. lub płatne gotówką podczas rejestracji w biurze zawodów 28.09.2019 r.
Categories:
  • Women
  • Hardtail
  • Full
Competitors limit:
no limit
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Barchański Adam POL Cieszyn Full Molek Serwis
2 Biegun Dawid POL Świnna Hardtail -
3 Bojko mateusz POL Cieszyn Full Hadronsport team
4 Brdyła Filip POL Brzeszcze Hardtail -
5 Buda Patrycja POL Pcim Kobiety Hadronsport
6 Bukiej Adrian POL Koronowo Full Nector&FanSport Team
7 Darska Katarzyna POL Zawiercie Kobiety Gwiezdna Flota
8 Gabryś Andrzej POL Polanka Full -
9 Górski Jakub POL Krynica-Zdrój Hardtail -
10 Herzyk Łukasz POL Brenna Full LIFE TEAM
11 Holeksa Kamil POL Brenna Hardtail -
12 Kochel Artur POL Żarki Letnisko Hardtail -
13 Kozielski Kamil POL Mszana Full -
14 Kuźnik Kamil POL Rychwałdek Full -
15 Marchwiany Mikołaj POL Przemyśl Full Metod Mates
16 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail HIGH FIVE CREW
17 Niemczyk Szymon POL Goleszów Full BORn2R1D3
18 Nytra Wojtek POL Cieszyn Full -
19 Olchawa Dominik POL Brenna Full LIFE TEAM
20 Piękny Jakub POL Skoczòw Full BORn2R1D3
21 Pysz Jakub POL Czechowice-Dziedzice Full Leatt Protectives Polska
22 Różnicki Dan POL Bażanowice Full -
23 Sidzina Kacper POL Brenna Full BRAK
24 Soj Marek POL Porąbka Full Suicide Gravity Team
25 Starus Łukasz POL BRATOSZEWICE Full Hadronsport
26 Sztoler Maciek POL Cieszyn Full Suicide Gravity Team
27 Szumny Tomasz POL Jawor Full -
28 Szynkler Paweł POL Opole Full SLOW MOTION OPOLE
29 Targosz Mateusz POL Międzybrodzie Bialskie Full -
30 Tłusty Jakub POL Jawor Full -
31 Tomala Maciej POL Czechowice -Dziedzice Full -
32 Turek Patryk POL Tylmanowa Full RMK Tylmanowa
33 Tylka Jakub POL Kraków Full -
34 Widera Jakub POL Tychy Full -
35 Zgryźniak Bartłomiej POL Czerwionka-Leszczyny Full SLOW MOTION OPOLE
36 Żołnierczyk Michał POL Spytkowice Hardtail -