Place:
Wisła/Stożek
Discipline:
bicycle
Date:
2019-09-15
Organizer:
Fundacja For Event; tel.: +48 608 037 022 lub tel.: +48 536 004 897,
Registration end:
2019-09-13 20:00
Description:

Regulamin

Wybrane fragmenty z Regulaminu:

Opłata startowa wynosi:

  • Przez rejestrację i płatność na konto do 01.08.2019 r. do godziny 23:59 – 120 zł,
  • Przez rejestrację i płatność na konto do wtorku poprzedzającego wydarzenie tj. 10.09.2019 r. do godziny 23:59 – 150 zł,
  • Na miejscu – 180 zł.

Płatność poprzez wpłatę na konto bankowe organizatora Fundacja FOR EVENT:
Bank Spółdzielczy w Żywcu: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010

Zawodnik musi odebrać numer startowy OSOBIŚCIE lub poprzez swojego MANAGERA w Biurze Zawodów (po okazaniu odpowiedniej licencji narodowej federacji), tylko w dniu 14.09.2019 r. do godziny 13:00. Nr startowy zostaje wydany po weryfikacji dokumentu tożsamości, licencji federacji narodowej oraz po poprawnym wypełnieniu zgłoszenia na udział w zawodach.

Categories:
  • Elite Men (1960 - 2002)
  • Junior Men (2003 - 2005)
  • Elite Women (1960 - 2002)
  • Junior Women (2003 - 2005)
  • Masters I (1980 - 1988)
  • Masters II (1950 - 1979)
  • Open (1960 - 2004)
Competitors limit:
250 (free: 199)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Ankowski Sebastian POL Szczecin Open -
2 Babraj Mateusz POL Bochnia Open Nector&FanSport Team
3 Barchański Adam POL Cieszyn Open Molek Serwis
4 Boroń Bartek POL Skawina Open -
5 Brdyła Filip POL Brzeszcze Open -
6 Bukiej Adrian POL Koronowo Open Nector&FanSport Team
7 Cegielski Kacper POL Gorzów Wielkopolski Junior Men -
8 Chodzicki Hubert POL Gniezno Junior Men Gniezno Downhill Team
9 Gabryś Andrzej POL Polanka Open -
10 Gaik Piotr POL Słopnice Elite Men Gravity Revolt
11 Gorączko Filip POL Dobczyce Open -
12 Górski Jakub POL Krynica-Zdrój Junior Men -
13 Halberda Bartek POL Bochnia Junior Men nector & fansport team
14 Kochel Artur POL Żarki Letnisko Open -
15 Łachman Krzysztof POL Radziszów Open Filthy Dirty
16 Macura Sebastian POL Cieszyn Elite Men ABC AREK BIKE CENTER
17 Małaszkiewicz Jacek POL Białystok Masters I Born2bike
18 Marchwiany Mikołaj POL Przemyśl Junior Men Metod Mates
19 Maszner Kacper POL Koronowo Open Storm Racing Team
20 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Open HIGH FIVE CREW
21 Mól Dawid POL Limanowa Masters II KRW LIMANOWA
22 Nytra Wojtek POL Cieszyn Elite Men -
23 Olchawa Dominik POL Brenna Open LIFE TEAM
24 Pałka Dawid POL Limanowa Open KRW Limanowa
25 Pasierbek Damian POL Radziszów Open Filthy Dirty
26 Paszkowski Cezary POL Kamienica Open Dzikcrew Racing
27 Paszkowski Cezary POL Kamienica Open -
28 Pietkiewicz Patryk POL Głogów Małopolski Junior Men -
29 Piszczek Radosław POL Żory Open -
30 Podgórski Sebastian POL Tylmanowa Junior Men Gravity Revolt
31 Pysz Jakub POL Czechowice-Dziedzice Elite Men Leatt Protectives Polska
32 Raszka Łukasz POL Bystra Open LIFE TEAM
33 Raszyk Bartłomiej POL Wisła Junior Men -
34 Rawicki Łukasz POL Rędziny Masters II Veloprojekt Racing Team
35 Rękoś Maciej POL Glogow Open -
36 Starus Łukasz POL BRATOSZEWICE Open Hadronsport
37 Sviderskis Rokas LTU Kaunas Junior Men Sviderskis Racing Team
38 Szpiech Maciej POL Niemodlin Junior Men -
39 Szumny Tomasz POL Jawor Open -
40 Targosz Mateusz POL Międzybrodzie Bialskie Junior Men -
41 Tłusty Jakub POL Jawor Open -
42 Tokarski Grzegorz POL Kielce Junior Men -
43 Tomala Maciej POL Czechowice -Dziedzice Open -
44 Turek Patryk POL Tylmanowa Junior Men RMK Tylmanowa
45 Walaszczyk Patryk POL Skwierzynka Open Bakłażan Racing
46 Wańda Jarosław POL Skawina Open -
47 Widera Jakub POL Tychy Junior Men -
48 Włodarski Jan POL Bielsko-Biała Masters I -
49 Zgryźniak Bartłomiej POL Czerwionka-Leszczyny Open SLOW MOTION OPOLE
50 Ziobro Michał POL Spytkowice Elite Men ABC-ArekBikeCenter
51 Żołnierczyk Michał POL Spytkowice Open -