Place:
Wisła Soszów
Discipline:
bicycle
Date:
2024-06-23
Organizer:
Fundacja Arek Bike Center, Arkadiusz Perin; info@arekbikecenter.com; tel.: +48 509 781 123,
http://www.arekbikecenter.pl
Registration end:
2024-06-20 20:00
Description:

Regulamin

Opłata startowa dla zawodników zapisanych przez stronę internetową do dnia 20 czerwca do godziny 20:00 wynosi 150 zł brutto.
Opłata startowa dla zawodników zapisujących się na miejscu wynosi 200 zł brutto.

Opis kategorii w Regulaminie.
Kategorie: Elita, Junior, Masters I, Masters II, Kobiety Open startujące w Pucharze Polski muszą posiadać licencję.

Program zawodów w Regulaminie.

Zgoda rodzica
Nalezy dostarczyć do biura zawodów.

Klauzula informacyjna RODO

Categories:
  • Elita (CzG) (1990 - 2005)
  • Junior (CzG) (2006 - 2009)
  • Masters I (1980 - 1989)
  • Masters II (1950 - 1979)
  • Kobiety open (CzG) (1950 - 2009)
  • Kobiety Hobby (CzG) (1950 - 2009)
  • Junior Hobby (CzG) (2006 - 2009)
  • Hobby Hardtail (CzG) (1950 - 2008)
  • Hobby Full (CzG) (1950 - 2005)
  • Enduro Open (K/CzG) (1950 - 2009)
  • Enduro Open (M/CzG) (1950 - 2009)
Competitors limit:
no limit
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club Has been paid?
1 Barchański Adam POL Cieszyn Hobby Full (CzG) Molek Serwis PAY ONLINE
2 Bujok Szymon POL Skoczów Junior (CzG) AC Sport Lab PAY ONLINE
3 Chotarski Natan POL Zakopane Junior (CzG) - PAY ONLINE
4 Dudek Radosław POL Kielce Masters II - PAY ONLINE
5 Dziedzic Jakub POL Milówka Hobby Full (CzG) Piwnica Rowerowa PAY ONLINE
6 Gawronek Mikołaj POL Nieporaz Junior (CzG) Hr racing Yes
7 Hornig Patrycja POL Bieruń Kobiety Hobby (CzG) - PAY ONLINE
8 Hubczyk Dawid POL Ustroń Hobby Full (CzG) - Yes
9 Jabłońska Aleksandra POL Łódź Kobiety Hobby (CzG) - PAY ONLINE
10 Janik Jakub POL Milówka Junior Hobby (CzG) AC Sport Lab PAY ONLINE
11 Kociolek Lukasz POL Częstochowa Masters II SlowRiders PAY ONLINE
12 Konderak Emil POL Czeladź Junior Hobby (CzG) - PAY ONLINE
13 Łaciak Jakub POL Międzyświeć Junior Hobby (CzG) Ac Sport Lab PAY ONLINE
14 Macura Sebastian POL Cieszyn Elita (CzG) BIMBER.BIKE PAY ONLINE
15 Madzia Mateusz POL Brenna Elita (CzG) Unior Tools Polska PAY ONLINE
16 Pavlas Patrik CZE Bystřice nad Olší Junior (CzG) Kuhasport PAY ONLINE
17 Pilch Antoni POL Wisła Junior Hobby (CzG) - Yes
18 Rawicki Łukasz POL Rędziny Masters II VeloProjekt Racing Team PAY ONLINE
19 Rzychoń Kamil POL Siemianowice Śląskie Hobby Full (CzG) Rockets crew PAY ONLINE
20 Sidło Kacper POL Bielsko-Biała Junior (CzG) HR_team_racing Yes
21 Starus Łukasz POL Łódź Hobby Full (CzG) Rockets Crew Yes
22 Troszok Mateusz POL Wisła Junior Hobby (CzG) - PAY ONLINE
23 Włodarski Jan POL Bielsko-Biała Masters I Shrekair Racing Team PAY ONLINE