Place:
Międzybrodzie Żywieckie / Żar
Discipline:
bicycle
Date:
2024-09-01
Registration end:
2024-08-30 20:00
Description:

Regulamin

Opłata startowa na konto: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu);
Nazwa odbiorcy: Fundacja FOR EVENT, 34-350 Węgierska Górka, os. XX-lecia II RP 6/35;
Tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, III Edycja

Kwoty opłat zależne od terminu dokonania wpłaty. Szczegóły w Regulaminie.

Categories:
  • Kids (LSD) (2011 - 2019)
  • Kobiety (LSD) (1960 - 2010)
  • Junior (LSD) (2006 - 2010)
  • Full (LSD) (1995 - 2005)
  • Masters (LSD) (1950 - 1994)
  • Hardtail (LSD)
Competitors limit:
no limit
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Barchański Adam POL Cieszyn Full (LSD) Molek Serwis
2 Bujok Szymon POL Skoczów Junior (LSD) AC Sport Lab
3 Chrapla Wojciech POL Brzeszcze Junior (LSD) -
4 Damasiewicz Filip POL Marcyporęba Junior (LSD) -
5 Darska Katarzyna POL Zawiercie Kobiety (LSD) Grupa Jura'PL
6 Dolanski Milosz POL Grywałd Hardtail (LSD) -
7 Dziedzic Jakub POL Milówka Full (LSD) Piwnica Rowerowa
8 Grajcarek Łukasz POL Bielsko-Biała Kids (LSD) FreerideSport
9 Gulis Wojtek POL Kozy Kids (LSD) Freeridesport
10 Izdebski Filip POL Dobczyn Full (LSD) -
11 Janik Jakub POL Milówka Junior (LSD) AC Sport Lab
12 Jarosz Wojciech POL Tychy Masters (LSD) Grupa DBK Enduro MTB Ride
13 Juroszek Mikołaj POL Cieszyn Kids (LSD) -
14 Juroszek Dawid POL Cieszyn Full (LSD) -
15 Kawula Jan POL Koszyce Wielkie Full (LSD) NotBadSuspension/Bike&Chill
16 Kociolek Lukasz POL Częstochowa Masters (LSD) SlowRiders
17 Kozieł Aleksander POL Pewel Mała Junior (LSD) High Five Crew
18 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Masters (LSD) High Five Crew
19 Ligocki Michał POL Częstochowa Masters (LSD) -
20 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail (LSD) HIGH FIVE CREW
21 Mądro Dominik POL Dębica Full (LSD) Bike Brothers
22 Mrożek Maciej POL Szaniec Hardtail (LSD) -
23 Nowak Marcin POL Gdańsk Masters (LSD) Black Riders 3 city
24 Orłowski Jarek POL Stary sacz Full (LSD) -
25 Polaczek Grzegorz POL Opole Masters (LSD) SLOW MOTION OPOLE
26 Pysz Jakub POL Bielsko-Biała Masters (LSD) FOR EVENT
27 Reczek Pawel POL Rabka Zdroj Masters (LSD) Eskimoo Racing Team
28 Swety Sebastian POL Węgierska Górka Junior (LSD) -
29 Szablowski Olivier POL Wrocław Junior (LSD) -
30 Tekielak Łukasz POL Międzybrodzie Żywieckie Kids (LSD) Freeride Sport
31 Trąpczyński Kamil POL Kępno Full (LSD) -
32 Wilczyński Patryk POL Trzemeśnia Kids (LSD) -
33 Wolodkiewicz Grzegorz POL Milówka Full (LSD) -
34 Wołoszyn Michał POL Kietrz Full (LSD) Max Downhill Team
35 Zakrzewska Aleksandra POL Warszawa Kobiety (LSD) -
36 Zgryźniak Bartłomiej POL Bielsko Biała Masters (LSD) Force Team Enduro Bielsko-Biała