Place:
Międzybrodzie Żywieckie / Żar
Discipline:
bicycle
Date:
2024-04-21
Registration end:
2024-04-19 20:00
Description:

Regulamin

Biuro Zawodów będzie się mieścić przy dolnej stacji kolejki linowej PKL Żar i czynne będzie w dniach 20-21.04.2024 r. w godz. 09:00 – 13:00

Opłata startowa na konto: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu);
Tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, I Edycja

Kwoty opłat zależne od terminu dokonania wpłaty. Szczegóły w Regulaminie.

Categories:
  • Kids (LSD) (2011 - 2019)
  • Kobiety (LSD) (1960 - 2010)
  • Junior (LSD) (2006 - 2010)
  • Full (LSD) (1995 - 2005)
  • Masters (LSD) (1950 - 1994)
  • Hardtail (LSD)
Competitors limit:
no limit
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Białek Jan POL Działoszyn Junior (LSD) -
2 Biegus Maks POL Rudniki Junior (LSD) -
3 Bielawski Alan POL Zgierz Full (LSD) -
4 Błażowski Tomasz POL Wadowice Junior (LSD) Trek Bielsko Racing
5 Chrapek Adam POL Wisła Masters (LSD) AC Sport Lab
6 Chrapla Wojciech POL Brzeszcze Junior (LSD) -
7 Ciesielski Adam POL Poznań Masters (LSD) -
8 Czoch Grzegorz POL Rajbrot Junior (LSD) -
9 Darska Katarzyna POL Zawiercie Kobiety (LSD) Grupa Jura'PL
10 Domblat Patryk POL Koszalin Junior (LSD) -
11 Dopierała Kuba POL przytok Junior (LSD) -
12 Gładki Franciszek POL Porąbka Hardtail (LSD) Suicide Gravity Team
13 Gorzka Mateusz POL Toruń Masters (LSD) FMD Race Team Toruń
14 Grajcarek Łukasz POL Bielsko-Biała Kids (LSD) FreerideSport
15 Greczek Sebastian POL Krośnica Junior (LSD) Freeride Team Podhale
16 Grotkiewicz Max POL Duchnice Junior (LSD) -
17 Halbiniak Olek POL Częstochowa Junior (LSD) -
18 Jarosz Wojciech POL Tychy Masters (LSD) Grupa DBK Enduro MTB Ride
19 Jaszczołt Dominik POL stargard Junior (LSD) -
20 Jurkowski Wiktor POL Mielec Full (LSD) THE NORTH
21 Juroszek Mikołaj POL Cieszyn Kids (LSD) -
22 Juroszek Dawid POL Cieszyn Full (LSD) -
23 Kaliciński Jakub POL Niemodlin Hardtail (LSD) SLOW MOTION OPOLE
24 Kędzierski Bartek POL Częstochowa Full (LSD) HOLY CREW
25 Kirsipuu Hendrik EST Paidekas Masters (LSD) SagLab x Canyon
26 Kocik Antoni POL Smolec Kids (LSD) -
27 Kociolek Lukasz POL Częstochowa Masters (LSD) SlowRiders
28 Konderak Emil POL Czeladź Junior (LSD) -
29 Kozieł Aleksander POL Pewel Mała Junior (LSD) High Five Crew
30 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Masters (LSD) High Five Crew
31 Ligocki Michał POL Częstochowa Masters (LSD) -
32 LIPKA Jakub POL Sidzina Full (LSD) -
33 Major Bruno POL Grębynice Junior (LSD) -
34 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail (LSD) HIGH FIVE CREW
35 Mazur Bartek POL Kielce Full (LSD) -
36 Mrożek Maciej POL Szaniec Hardtail (LSD) -
37 Mytar Marcin POL Krakow Masters (LSD) -
38 Nowak Marcin POL Gdańsk Masters (LSD) Black Riders 3 city
39 Orłowski Jarek POL Stary sacz Full (LSD) -
40 Pietrzak Filip POL Toruń Masters (LSD) FMD Toruń
41 Piszczek Radosław POL Żory Masters (LSD) Suicide Gravity Team
42 Piwoński Igor POL Żywiec Full (LSD) -
43 Polaczek Grzegorz POL Opole Masters (LSD) SLOW MOTION OPOLE
44 Pysz Jakub POL Bielsko-Biała Masters (LSD) FOR EVENT
45 Radzimski Gabriel POL Gorzów wielkopolski Full (LSD) -
46 Reczek Pawel POL Rabka Zdroj Masters (LSD) Eskimoo Racing Team
47 Rullis Patriks Pauls LAT Latviaj Junior (LSD) Tandemsdh
48 Slosbergs Janis LAT Riga Junior (LSD) TandemsDH
49 Sowa Filip POL Bydgoszcz Junior (LSD) -
50 Stachańczyk Michał POL Kryspinów Masters (LSD) -
51 Suwała Mikołaj POL Radom Junior (LSD) Chłopaki z Kowali
52 Szablowski Olivier POL Wrocław Junior (LSD) -
53 Szczęsny Filip POL Złotniki Full (LSD) -
54 Szypuliński Tymoteusz POL Czerniejewo Junior (LSD) -
55 Tekielak Łukasz POL Międzybrodzie Żywieckie Kids (LSD) Freeride Sport
56 Wasiak Szymon POL Zgierz Junior (LSD) -
57 Weiman Kuba POL Stary Sącz Full (LSD) -
58 Widlarz Mikołaj POL Lipnica Murowana Junior (LSD) -
59 Wolak Patryk POL Wieliczka Junior (LSD) -
60 Wolodkiewicz Grzegorz POL Milówka Full (LSD) -
61 Wołoszyn Michał POL Kietrz Full (LSD) Max Downhill Team
62 Zajt Mateusz POL Bochnia Junior (LSD) -
63 Zgryźniak Bartłomiej POL Bielsko Biała Masters (LSD) -
64 Zielonka Mikołaj POL Bielany Wrocławskie Kids (LSD) -
65 Żółtowski Mateusz POL Gdańsk Junior (LSD) ABCride gdańsk