Place:
Międzybrodzie Żywieckie / Żar
Discipline:
bicycle
Date:
2023-04-16
Registration end:
2023-04-14 20:00
Description:

Regulamin

Opłata startowa zależna od terminu jej dokonania - patrz regulamin. Wpłaty na konto organizatora podane w regulaminie.

Categories:
  • Kobiety (LSD) (1960 - 2009)
  • Kids (LSD) (2010 - 2018)
  • Junior (LSD) (2005 - 2009)
  • Full (LSD) (1994 - 2004)
  • Masters (LSD) (1949 - 1993)
  • Hardtail (LSD) (1950 - 2004)
Competitors limit:
no limit
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Bartyzel Jakub POL Szczyrk Full (LSD) Giant EnduroTrails Academy
2 Błotnicki Michał POL Gliwice Masters (LSD) -
3 Borek Tomasz POL Opole Masters (LSD) SLOW MOTION OPOLE
4 Borkowski Aleksander POL Warszawa Masters (LSD) Harpagan Warsaw Crew
5 Chełmiński Mateusz POL Kowala Junior (LSD) -
6 Chrapla Wojciech POL Brzeszcze Kids (LSD) -
7 Czoch Grzegorz POL Rajbrot Junior (LSD) -
8 Deja Piotr POL Skawica Full (LSD) -
9 Dolanski Milosz POL Grywałd Hardtail (LSD) -
10 Fryszkowski Filip POL Kotarwice Junior (LSD) Chłopaki z Kowaly
11 Getmanets Vladyslav POL Bielsko-Biała Full (LSD) -
12 Gładki Franciszek POL Porąbka Junior (LSD) -
13 Górecki Mateusz POL Wadowice Junior (LSD) Team skunks
14 Greczek Sebastian POL Krośnica Junior (LSD) -
15 Gruszka Nikodem POL Wilkowice Kids (LSD) FORCE TEAM ENDURO Bielsko-Biała
16 Gruszka Zbigniew POL Wilkowice Masters (LSD) -
17 Gudowski Tomasz POL Jawor Masters (LSD) -
18 Jaszczyński Piotrek POL Bochnia Full (LSD) BatSheets
19 Kaliciński Jakub POL Niemodlin Hardtail (LSD) SLOW MOTION OPOLE
20 Kapica Paulina POL Knurów Kobiety (LSD) -
21 Kawula Jan POL Koszyce Wielkie Junior (LSD) uŻaby
22 Klis Kacper POL Bielsko-Biała Junior (LSD) .
23 Koc Bartosz POL Rumia Full (LSD) North Side Crew
24 Kociolek Lukasz POL Częstochowa Masters (LSD) SlowRiders
25 Konderak Emil POL Czeladź Junior (LSD) -
26 Kopijas Sebastian POL Dobroń Junior (LSD) -
27 Kozak Tomasz POL Łęki Junior (LSD) Stromo Bike School Michał Śliwa
28 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Masters (LSD) High Five Crew
29 Król Adrian POL Jabłonka Full (LSD) BaLLiN
30 Kuźma Piotr POL Skierniewice Masters (LSD) SSR-TEAM
31 Ligocki Michał POL Częstochowa Masters (LSD) Holy Crew
32 Łachman Krzysztof POL Radziszów Full (LSD) -
33 Malmon Piotr POL Kowala Junior (LSD) Chłopaki z Kowaly
34 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail (LSD) HIGH FIVE CREW
35 Nalewajk Marcin POL Porąbka Junior (LSD) -
36 Olszewski Artur POL Żywiec Full (LSD) -
37 Olszewski Bartlomiej POL Zawiercie Masters (LSD) -
38 Orłowski Jarek POL Stary sacz Full (LSD) -
39 Piekarski Hubert POL Nakło nad Notecią Full (LSD) Storm Racing Team
40 Piszczek Radosław POL Wrocław Masters (LSD) Suicide Gravity Team
41 Polaczek Grzegorz POL Opole Masters (LSD) SLOW MOTION OPOLE
42 Pysz Jakub POL Bielsko-Biała Masters (LSD) FOR EVENT
43 Rachwał Jerzy POL Trzemeśnia Kids (LSD) Stromo
44 Rajda Mateusz POL Szczyrk Full (LSD) -
45 Rakoczy Tomek POL Kornatka Junior (LSD) -
46 Reczek Pawel POL Rabka Zdroj Masters (LSD) Eskimoo Racing Team
47 Rogal Maksymilian POL Gdańsk Kids (LSD) Epicentrum Szkoleń MTB
48 Sierzant Łukasz POL Mikołów Masters (LSD) -
49 Sikora Adam POL Kedzierzyn-Kozle Full (LSD) -
50 Skowron Piotr POL Gliwice Hardtail (LSD) -
51 Smarzewski Marcin POL Kraków Masters (LSD) -
52 Smoter Konrad POL Jordanów Junior (LSD) -
53 Suwała Mikołaj FIN Parznice Junior (LSD) Chłopaki z kowaly
54 Suwała Mikołaj POL Parznice Junior (LSD) Chłopaki z kowaly
55 Telka Dominik POL Wrocław Full (LSD) -
56 Tobowski Samuel POL Myślenice Kids (LSD) Stromo Bike School by Michał śliwa
57 Turek Patryk POL Tylmanowa Full (LSD) Gravity Revolt
58 Wasiak Szymon POL Zgierz Junior (LSD) -
59 Wiącek Piotr POL Grodzisk Mazowiecki Masters (LSD) Harpagan Warsaw Crew
60 Włodarczyk Michał POL Dąbrowa Górnicza Junior (LSD) -
61 Wolodkiewicz Grzegorz POL Milówka Full (LSD) Godzilla DH
62 Wołoszyn Michał POL Kietrz Hardtail (LSD) Hadziaje Racing Team
63 Zajt Mateusz POL Bochnia Junior (LSD) -
64 Zelech Bartosz POL Jaworzno Full (LSD) Jdkzrides
65 Zgryźniak Bartłomiej POL Bielsko Biała Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
66 Zielski Wojciech POL Gliwice Masters (LSD) -
67 Zubkowicz Maciej POL Warszawa Masters (LSD) Harpagan Warsaw Crue
68 Żółtowski Mateusz POL Gdańsk Junior (LSD) -