Place:
Jeleśnia
Discipline:
runs
Date:
2022-07-02
Organizer:
Registration end:
2022-07-01 20:00
Description:

Regulamin

Opłata startowa 10 zł płatna on-line bezpośrednio ze strony rejestracji na zawody.

Biuro zawodów mieści się przed budynkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeleśni (ul. Strażacka) i jest czynne od godz. 8:30 do 9:30.
Start Biegu na 10 km nastąpi w dniu 02.07.2022 o godz. 10:00 na placu przed budynkiem Ochotniczej Straży Pożarnej Jeleśni (ul. Strażacka).
Zawodnicy w strefie startu powinni zgłosić się na 15 min. przed planowanym startem.
Limit czasu: 1,5 godz. Meta w tym samym miejscu.

Trasa biegu (widok)

Trasa biegu (plan) : START (ul. Strażacka) - ul. Plebańska - do ul. Osiedlowej - powrót na ul. Plebańską - do Sopotni Małej - skręt w prawo na drogę Sopotnia Mała-Jeleśnia - skręt w prawo koło przystanku Gajka - powrót do ul. Plebańskiej - skręt w prawo do ul. Osiedlowej - powrót do ul. Plebańskiej - ul. Strażacka (META).

Distances:
  • 10K
    categories: K 18-29 (1993 - 2004), K 30-39 (1983 - 1992), K 40-49 (1973 - 1982), K 50+ (1930 - 1972), M 18-29 (1993 - 2004), M 30-39 (1983 - 1992), M 40-49 (1973 - 1982), M 50-59 (1963 - 1972), M 60+ (1930 - 1962),
    competitors limit: 150 (free: 133)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Distance Category Club Has been paid?
1 Berke Krzysztof POL Jawiszowice 10K M 50-59 - Yes
2 Bomba Damian POL Świętochłowice 10K M 50-59 - Yes
3 Burdzy Adrian POL Maków podhalański 10K M 30-39 CZWARTUNIO TEAM Yes
4 Capik Piotr POL Czechowice-Dziedzice 10K M 60+ Rozbiegamy to miasto Czechowice-Dziedzice PAY ONLINE
5 Czuwaj Krzysztof POL Brzeszcze 10K M 50-59 - Yes
6 Góra Sławomir POL Korbielów 10K M 30-39 Alpin Sport Hoka Team PAY ONLINE
7 Hojdys Mariusz POL Cięcina 10K M 30-39 - Yes
8 Janik Szymon POL Jeleśnia 10K M 30-39 - PAY ONLINE
9 Juraszek Elżbieta POL Jeleśnia 10K K 30-39 JustFeelFit Yes
10 Kasperek Krzysztof POL Ślemień 10K M 40-49 - PAY ONLINE
11 Krywult Mirosław POL Bielsko-Biała 10K M 60+ JKS SKS KOMOROWICE Yes
12 Kupczak Bogusława POL Brzuśnik 10K K 50+ - Yes
13 Kupczak Tadeusz POL Brzuśnik 10K M 60+ - Yes
14 Majdak Gabriel POL Cięcina 10K M 30-39 - Yes
15 Miś Paweł POL Hucisko 10K M 40-49 Czwartunio Team PAY ONLINE
16 Moczek Kamil POL Żywiec 10K M 30-39 - PAY ONLINE
17 Motyka Agata POL Żabnica 10K K 50+ Run Rysianka Team Yes
18 Nowaczyk Arkadiusz POL Chorzów 10K M 40-49 - PAY ONLINE
19 Pastor Krzysztof POL Pewel Mała 10K M 18-29 Pershing Beskidy PAY ONLINE
20 Piecha Karol POL Jeleśnia 10K K 18-29 - PAY ONLINE
21 Sawicka Anna POL Sopotnia Wielka 10K K 30-39 Dream Run PAY ONLINE
22 Sermak Hubert POL Trzebinia 10K M 18-29 - PAY ONLINE
23 Sikora Alicja POL Bielsko Biala 10K K 50+ team-sikora PAY ONLINE
24 SIKORA STEFAN POL Bielsko Biala 10K M 60+ team-sikora PAY ONLINE
25 Stachowski Damian POL Stryszawa 10K M 30-39 CZWARTUNIO TEAM Yes
26 Stanisławski Michał POL Bielsko-Biała 10K M 30-39 Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków Yes
27 Suchański Michał POL Pewel Mała 10K M 30-39 Pershing Beskidy PAY ONLINE
28 Szwed Tomasz POL Kurów 10K M 30-39 SuskaGrupaBiegowa Yes
29 Szwed Karolina POL Kurów 10K K 30-39 Suska Grupa Biegowa/OSP Kurów Yes
30 Trojanowski Ryszard POL Kraków 10K M 50-59 - PAY ONLINE
31 Wróbel Katarzyna POL Jeleśnia 10K K 30-39 - Yes
32 Wróbel Ryszard POL Jeleśnia 10K M 30-39 - Yes
33 Wrzesiński Andrzej POL Mikołów 10K M 60+ STS BIEGATON MIKOŁÓW PAY ONLINE
34 Wrzesiński Rafał POL Tychy 10K M 30-39 STS BIEGATON MIKOŁÓW PAY ONLINE