Place:
Bełchatów
Discipline:
bicycle
Date:
2022-08-13
Organizer:
Fundacja Sfera, Sfera Sportu, media@sferasportu.pl, tel: +48 515 181 239,
https://sferasportu.pl
Registration end:
2022-08-12 20:00
Description:

Regulamin

W skrócie:

  • szczegóły w regulaminie (w tym opis kategorii),
  • zawody bez opłaty startowej,
  • rejestracja tylko internetowo (do 12.08.2022, godz. 20:00),
  • zgoda rodzica dla niepełnoletnich - druk do pobrania,
  • biuro zawodów i treningi od godziny 15:00 do 17:00, start zawodów 17:10,
  • start tylko w kaskach typu FULL FACE (jeżeli ktoś nie posiada tego typu kasku, otrzyma taki za darmo na czas swojego startu w biurze zawodów od FOX Polska).

PARTNERZY CYKLU NIE POMPUJESZ - NIE JEDZIESZ
Red Bull - NS Bikes - FOX - 43ride.com - Bike Park Kasina - Sound of Gravity

NIE POMPUJESZ - NIE JEDZIESZ
Największy w Polsce cykl rowerowych zawodów na pumptrakach, podczas których zawodnicy walczą o tytuł najszybszego zawodnika i najszybszej zawodniczki w Polsce! W każdej rundzie Zawodnicy walczą o punkty do klasyfikacji generalnej (w ostatniej finałowej rundzie punkty do klasyfikacji generalnej mnożymy razy dwa) na podstawie kórych na koniec sezonu poznajemy najlepszych zawodników w kategoriach: PRO, KOBIETY, AMATOR, JUNIOR, KIDS!

WALKA O WYJAZD NA MISTRZOSTWA ŚWIATA
Zawodnicy w kategorii PRO oraz KOBIETY walczą o wyjazd na rundę eliminacyjną Mistrzostw Świata UCI, która odbędzie się 17 września w czeskich Tosovicach. Na wyjazd wraz z Red Bullem zaprosimy najlepszego zwycięzcę klasyfikacji końcowej cyklu z kategorii PRO oraz KOBIETY!

OBOWIĄZKOWY FULL FACE
W zawodach obowiązuje obowiązek startu w kasku typy Full Face! Zawodnicy startujący w innych kaskach nie zostaną dopuszczeni do startu. Jeżeli Zawodnik nie posiada kasku Full Face, może taki wypożyczyć całkowicie za darmo na czas swojego wyścigu w biurze zawodów! Kaski we wszystkich rozmiarach dla naszych zawodników dostarcza FOX Polska.

ZAPISY TYLKO INTERNETOWO
Odbywają się tylko internetowo poprzez niniejszą stronę. W dniu zawodów nie będzie możliwości rejestracji do zawodów.
Każdy zarejestrowany zawodnik w dniu zawodów musi potwierdzić swój udział w biurze zawodów w celu podpisania listy startowej oraz regulaminu i odbioru numeru startowego!
Osoby niepełnoletnie w dni zawodów muszą dostarczyć zgodę rodzica/opiekun na start, która jest do pobrania z niniejszej strony.

SZCZEGÓŁY, HARMONOGRAM ZAWODÓW I MATERIAŁY Z RUND NA SOCIAL MEDIA:
FACEBOOK.com/Pompuje
INSTAGRAM.com/Pompuje_pumptrack
Grupa FACEBOOK: https://www.facebook.com/groups/pompuje
YOU TUBE: https://youtu.be/sm5X4HHtTGM
WEB: www.sferasportu.pl

Categories:
  • Pro (pumptrack)
  • Amator (pumptrack)
  • Kids (pumptrack) (2014 - 2018)
  • Junior (pumptrack) (2010 - 2013)
  • Kobiety (pumptrack)
Competitors limit:
100 (free: 39)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Balas Tomi jr POL Kłobuck Kids (pumptrack) NoLogoCrew
2 Balas Tomasz POL Kłobuck Amator (pumptrack) NoLogoCrew
3 Bąk Marcin POL Dąbrowa Amator (pumptrack) -
4 Białajczuk Michał POL Brzeg Pro (pumptrack) -
5 Biegun Olga POL Przyłęków Kobiety (pumptrack) KS MMS Dendysski
6 Braś Wiktor POL Kraków Junior (pumptrack) BrASie
7 Brylak Mateusz POL Skarżysko kamienna Amator (pumptrack) Jezus_bmx
8 Budzianowski Dobiesław POL Bąków Amator (pumptrack) Aqfa Riders
9 Domagała Anna POL Sosnowiec Kobiety (pumptrack) -
10 Drożdżalski Philip POL Łódź Amator (pumptrack) -
11 Giemza Bartosz POL Rybnik Pro (pumptrack) GoBike.Pro
12 Gilewicz Miłosz POL Bielsko-Biała Junior (pumptrack) LynxSkills
13 Herlinger Karol POL Warszawa Amator (pumptrack) -
14 Jakubowicz Jakub POL Bronisib Dworski Amator (pumptrack) Spinka Team
15 Januła Inka POL Bielsko-Biała Kobiety (pumptrack) ABC Arek Bike Center
16 Jarzec Adam POL Bełchatów Junior (pumptrack) -
17 Jędrusik Oliwier POL Sosnowiec Amator (pumptrack) -
18 Kaminski Mikołaj POL bełchatów Amator (pumptrack) -
19 Kawulak Dominik POL Rybnik Pro (pumptrack) Gobike.pro
20 Kołosionek Maciej POL Wrocław Amator (pumptrack) FCR
21 Komisaruk Adam POL Nowa Sól Pro (pumptrack) SPARK Nowa Sól
22 Kowalski Marcel POL Bełchatów Junior (pumptrack) -
23 Kuczera Mateusz POL Rybnik Amator (pumptrack) GoBike.Pro
24 Litvin Paweł UKR Siechnice Amator (pumptrack) -
25 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Amator (pumptrack) HIGH FIVE CREW
26 Mazelanik Oskar "Ozzy" POL Bogunice Junior (pumptrack) Nutria Hunters Bogunice
27 Mikuła Ryszard POL Zielona Góra Kids (pumptrack) Spark Nowa Sól
28 Mizerski Konrad POL Sieradz Amator (pumptrack) Pumptrack Sieradz official
29 Moraczewski Jakub POL Żyrardów Amator (pumptrack) zyrardowriders
30 Nowotnik Mateusz POL Rybnik Amator (pumptrack) GoBike.pro
31 Ociepko Hubert POL Wrocław Amator (pumptrack) -
32 Pańczyk Robert POL Rybnik Amator (pumptrack) Go bike preo
33 Patyk Zuzanna POL Oświęcim Kobiety (pumptrack) -
34 Pilewska Dominika POL Rybnik Kobiety (pumptrack) 3GRAVITY
35 Pilewski Łukasz POL Rybnik Pro (pumptrack) 3GRAVITY
36 Podgórski Sebastian POL Tylmanowa Amator (pumptrack) Gravity Revolt
37 przybyła wiktor POL łódź Amator (pumptrack) kompocie flow
38 Rogowiec Kajetan POL Bielsko-Biała Kids (pumptrack) GoBikePro
39 Romik Aleksander POL Gliwice Amator (pumptrack) -
40 Sawicka Helena POL Krzyżowa Kobiety (pumptrack) KS MMS Dendysski
41 Siemaszko Krzysztof POL Łódź Amator (pumptrack) Dzikie Morsy
42 Siemaszko Katarzyna POL Łódź Kobiety (pumptrack) Dzikie Morsy
43 Siwiec Kuba POL Lublin Pro (pumptrack) LKKG
44 Skowron Kacper POL Skarżysko Kamienna Amator (pumptrack) -
45 Słowikowska Emilia POL Wołomin Kobiety (pumptrack) -
46 Snochowski Mikołaj POL Wrocław Pro (pumptrack) -
47 Sobniec Kamil POL Bełchatów Amator (pumptrack) -
48 Stasiak-Balas Paulina POL Kłobuck Kobiety (pumptrack) NoLogoCrew
49 Stefaniuk Marcin POL Wałbrzych Pro (pumptrack) -
50 Strzebonska Hanna POL KRAKÓW Kobiety (pumptrack) -
51 Strzebonska Zosia POL KRAKÓW Kids (pumptrack) -
52 STRZEBONSKI MATEUSZ POL KRAKÓW Amator (pumptrack) -
53 Szymański Jarosław POL Lądek-Zdrój Amator (pumptrack) -
54 Talar Piotr POL Łącko Pro (pumptrack) -
55 Wicher Jakub POL Kraków Pro (pumptrack) Elemeledudki Racing Team
56 Wieczorek Filip POL Rybnik Pro (pumptrack) Go.Bike.pro
57 Więcławek Artur POL Kamienica Amator (pumptrack) BIKE UNIVERSE GRAVITY REVOLT
58 Wojnar Oliwier POL Krosno Junior (pumptrack) -
59 Woźniak Kuba POL Wrocław Pro (pumptrack) FCR
60 Zborowski Gracjan POL Dzierżoniów Pro (pumptrack) SPARK Nowa Sól
61 Zep Kacper POL Skarżysko Kamienna Amator (pumptrack) -