Place:
Stalowa Wola
Discipline:
bicycle
Date:
2022-07-16
Organizer:
Fundacja Sfera, Sfera Sportu, media@sferasportu.pl, tel: +48 515 181 239,
http://www.sferasportu.pl
Registration end:
2022-07-15 20:00
Description:

Regulamin

W skrócie:

  • szczegóły w regulaminie (w tym opis kategorii),
  • zawody bez opłaty startowej,
  • rejestracja tylko internetowo (do 15.07.2022, godz. 20:00),
  • zgoda rodzica dla niepełnoletnich - druk do pobrania,
  • biuro zawodów i treningi od 12:00 do 14:00, start zawodów 14:10,
  • start tylko w kaskach typu FULL FACE (jeżeli ktoś nie posiada tego typu kasku, otrzyma taki za darmo na czas swojego startu w biurze zawodów od FOX Polska).

PARTNERZY CYKLU NIE POMPUJESZ - NIE JEDZIESZ
Red Bull - NS Bikes - FOX - 43ride.com - Bike Park Kasina - Sound of Gravity

NIE POMPUJESZ - NIE JEDZIESZ
Największy w Polsce cykl rowerowych zawodów na pumptrakach, podczas których zawodnicy walczą o tytuł najszybszego zawodnika i najszybszej zawodniczki w Polsce! W każdej rundzie Zawodnicy walczą o punkty do klasyfikacji generalnej (w ostatniej finałowej rundzie punkty do klasyfikacji generalnej mnożymy razy dwa) na podstawie kórych na koniec sezonu poznajemy najlepszych zawodników w kategoriach: PRO, KOBIETY, AMATOR, JUNIOR, KIDS!

WALKA O WYJAZD NA MISTRZOSTWA ŚWIATA
Zawodnicy w kategorii PRO oraz KOBIETY walczą o wyjazd na rundę eliminacyjną Mistrzostw Świata UCI, która odbędzie się 17 września w czeskich Tosovicach. Na wyjazd wraz z Red Bullem zaprosimy najlepszego zwycięzcę klasyfikacji końcowej cyklu z kategorii PRO oraz KOBIETY!

OBOWIĄZKOWY FULL FACE
W zawodach obowiązuje obowiązek startu w kasku typy Full Face! Zawodnicy startujący w innych kaskach nie zostaną dopuszczeni do startu. Jeżeli Zawodnik nie posiada kasku Full Face, może taki wypożyczyć całkowicie za darmo na czas swojego wyścigu w biurze zawodów! Kaski we wszystkich rozmiarach dla naszych zawodników dostarcza FOX Polska.

ZAPISY TYLKO INTERNETOWO
Odbywają się tylko internetowo poprzez niniejszą stronę. W dniu zawodów nie będzie możliwości rejestracji do zawodów.
Każdy zarejestrowany zawodnik w dniu zawodów musi potwierdzić swój udział w biurze zawodów w celu podpisania listy startowej oraz regulaminu i odbioru numeru startowego!
Osoby niepełnoletnie w dni zawodów muszą dostarczyć zgodę rodzica/opiekun na start, która jest do pobrania z niniejszej strony.

SZCZEGÓŁY, HARMONOGRAM ZAWODÓW I MATERIAŁY Z RUND NA SOCIAL MEDIA:
FACEBOOK.com/Pompuje
INSTAGRAM.com/Pompuje_pumptrack
Grupa FACEBOOK: https://www.facebook.com/groups/pompuje
YOU TUBE: https://youtu.be/sm5X4HHtTGM
WEB: www.sferasportu.pl

Categories:
  • Pro (pumptrack)
  • Amator (pumptrack)
  • Kids (pumptrack) (2014 - 2018)
  • Junior (pumptrack) (2010 - 2013)
  • Kobiety (pumptrack)
Competitors limit:
100 (free: 25)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Bak Alan POL Stalowa wola Amator (pumptrack) -
2 Bąk Marcin POL Dąbrowa Amator (pumptrack) -
3 Białajczuk Michał POL Brzeg Pro (pumptrack) -
4 Biegun Olga POL Przyłęków Kobiety (pumptrack) KS MMS Dendysski
5 Braś Wiktor POL Kraków Junior (pumptrack) BrASie
6 Cudziło Piotr POL Stalowa Wola Amator (pumptrack) -
7 Domagała Anna POL Sosnowiec Kobiety (pumptrack) -
8 Giemza Bartosz POL Rybnik Pro (pumptrack) GoBike.Pro
9 Gilewicz Miłosz POL Bielsko-Biała Junior (pumptrack) LynxSkills
10 Herlinger Karol POL Warszawa Amator (pumptrack) -
11 Iskra Szymon POL Stalowa Wola Amator (pumptrack) -
12 Jakubowicz Jakub POL Bronisib Dworski Amator (pumptrack) Spinka Team
13 Januła Inka POL Bielsko-Biała Kobiety (pumptrack) ABC Arek Bike Center
14 Jasiński Jakub POL Stalowa wola Amator (pumptrack) -
15 Jastrzębski Paweł POL Mielec Amator (pumptrack) -
16 Jaworski Norbert POL Tomaszów mazowiecki Amator (pumptrack) -
17 Jędrusik Oliwier POL Sosnowiec Amator (pumptrack) -
18 Karp Kamil POL Harasiuki Amator (pumptrack) -
19 Kawulak Dominik POL Rybnik Pro (pumptrack) Gobike.pro
20 Kluk Piotr POL Stalowa Wola Amator (pumptrack) -
21 Kmiotek Jakub POL Stalowa wola Amator (pumptrack) -
22 Kołosionek Maciej POL Wrocław Amator (pumptrack) FCR
23 Komisaruk Adam POL Nowa Sól Pro (pumptrack) SPARK Nowa Sól
24 Konstanty Damian POL Nowy Sącz Pro (pumptrack) Antidote Gravity Revolt
25 Kuczera Mateusz POL Rybnik Amator (pumptrack) GoBike.Pro
26 Kurzeja Mariusz POL Stary Sącz Amator (pumptrack) -
27 Kurzyna Michał POL Stróża Kolonia Amator (pumptrack) -
28 Kus Konrad POL Stalowa Wola Amator (pumptrack) -
29 Litvin Paweł UKR Siechnice Amator (pumptrack) -
30 Machaj Krzysztof POL brandwica Amator (pumptrack) -
31 Majewski Marcin POL Stalowa Wola Pro (pumptrack) -
32 Majewski Marcin POL Stalowa Wola Amator (pumptrack) -
33 małek pawel POL nisko Amator (pumptrack) -
34 Małek Paweł POL Nisko Amator (pumptrack) -
35 Matuszkiewicz Dawid POL Stalowa wola Pro (pumptrack) -
36 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Amator (pumptrack) HIGH FIVE CREW
37 Mazelanik Oskar "Ozzy " POL Bogunice Junior (pumptrack) Nutria Hunters
38 Mazur Gabriel POL Stalowa Wola Amator (pumptrack) -
39 Nazimek Karolina POL Nowy Sącz Kobiety (pumptrack) -
40 Nowak Brajan POL Kraczkowa Amator (pumptrack) -
41 Nowotnik Mateusz POL Rybnik Amator (pumptrack) GoBike.pro
42 Ociepko Hubert POL Wroclaw Amator (pumptrack) -
43 Pańczyk Robert POL Rybnik Amator (pumptrack) Go bike preo
44 Paterek Aleksander POL Stalowa Wola Amator (pumptrack) -
45 Patryarcha Jakub POL Sosnowiec Amator (pumptrack) -
46 Patyk Zuzanna POL Oświęcim Kobiety (pumptrack) -
47 Pilewska Dominika POL Rybnik Kobiety (pumptrack) 3GRAVITY
48 Pilewski Łukasz POL Rybnik Pro (pumptrack) 3GRAVITY
49 Pliszka Miłosz POL Zarzecze Amator (pumptrack) -
50 Podgórski Sebastian POL Tylmanowa Amator (pumptrack) Gravity Revolt
51 Rogowiec Kajetan POL Bielsko-Biała Kids (pumptrack) GoBikePro
52 Roszkowski Piotr POL Kraków Pro (pumptrack) -
53 Sadowski Kacper POL Kraśnik Amator (pumptrack) -
54 Sawicka Helena POL Krzyżowa Kobiety (pumptrack) KS MMS Dendysski
55 Siwiec Kuba POL Lublin Pro (pumptrack) LKKG
56 Siwik Piotr POL Stalowa Wola Amator (pumptrack) -
57 Snochowski Mikołaj POL Wrocław Pro (pumptrack) -
58 Stefaniuk Marcin POL Wałbrzych Pro (pumptrack) -
59 Stelmac Oliwier POL Stalowa Wola Amator (pumptrack) -
60 Strzebonska Hanna POL KRAKÓW Kobiety (pumptrack) -
61 Strzebonska Zosia POL KRAKÓW Kids (pumptrack) -
62 STRZEBONSKI MATEUSZ POL KRAKÓW Amator (pumptrack) -
63 Sudoł Wiktor POL Nowosielec Amator (pumptrack) -
64 Talar Piotr POL Łącko Pro (pumptrack) -
65 Wałek Jakub POL Krzeszów Pro (pumptrack) Nie pijesz nie jedziesz
66 Warwas Dawid POL Stalowa Wola Amator (pumptrack) -
67 Waszkiewicz Jan POL Stalowa Wola Amator (pumptrack) -
68 Wicher Jakub POL Kraków Pro (pumptrack) Elemeledudki Racing Team
69 Wieczorek Filip POL Rybnik Pro (pumptrack) Go.Bike.pro
70 Więcławek Artur POL Kamienica Amator (pumptrack) BIKE UNIVERSE GRAVITY REVOLT
71 Wojnar Oliwier POL Krosno Junior (pumptrack) -
72 Woźniak Kuba POL Wrocław Pro (pumptrack) FCR
73 Zdeb Krystian POL Stalowa Wola Junior (pumptrack) -
74 Zielinski Karol POL Nowy Sacz Amator (pumptrack) -
75 ZIEMIANSKI Patryk POL Rzeszów Amator (pumptrack) -