Place:
Polanka Wielka
Discipline:
bicycle
Date:
2022-06-05
Organizer:
Fundacja Sfera, Sfera Sportu, media@sferasportu.pl, tel: +48 515 181 239,
https://sferasportu.pl
Registration end:
2022-06-03 20:00
Description:

Regulamin

W skrócie:

  • szczegóły w regulaminie (w tym opis kategorii),
  • zawody bez opłaty startowej,
  • rejestracja tylko internetowo (do 03.06.2022, godz. 20:00),
  • zgoda rodzica dla niepełnoletnich - druk do pobrania,
  • biuro zawodów i treningi od 12:00 do 14:00, start zawodów 14:10,
  • start tylko w kaskach typu FULL FACE (jeżeli ktoś nie posiada tego typu kasku, otrzyma taki za darmo na czas swojego startu w biurze zawodów od FOX Polska).

PARTNERZY CYKLU NIE POMPUJESZ - NIE JEDZIESZ
Red Bull - NS Bikes - FOX - 43ride.com - Bike Park Kasina - Sound of Gravity

NIE POMPUJESZ - NIE JEDZIESZ
Największy w Polsce cykl rowerowych zawodów na pumptrakach, podczas których zawodnicy walczą o tytuł najszybszego zawodnika i najszybszej zawodniczki w Polsce! W każdej rundzie Zawodnicy walczą o punkty do klasyfikacji generalnej (w ostatniej finałowej rundzie punkty do klasyfikacji generalnej mnożymy razy dwa) na podstawie kórych na koniec sezonu poznajemy najlepszych zawodników w kategoriach: PRO, KOBIETY, AMATOR, JUNIOR, KIDS!

WALKA O WYJAZD NA MISTRZOSTWA ŚWIATA
Zawodnicy w kategorii PRO oraz KOBIETY walczą o wyjazd na rundę eliminacyjną Mistrzostw Świata UCI, która odbędzie się 17 września w czeskich Tosovicach. Na wyjazd wraz z Red Bullem zaprosimy najlepszego zwycięzcę klasyfikacji końcowej cyklu z kategorii PRO oraz KOBIETY!

OBOWIĄZKOWY FULL FACE
W zawodach obowiązuje obowiązek startu w kasku typy Full Face! Zawodnicy startujący w innych kaskach nie zostaną dopuszczeni do startu. Jeżeli Zawodnik nie posiada kasku Full Face, może taki wypożyczyć całkowicie za darmo na czas swojego wyścigu w biurze zawodów! Kaski we wszystkich rozmiarach dla naszych zawodników dostarcza FOX Polska.

ZAPISY TYLKO INTERNETOWO
Odbywają się tylko internetowo poprzez niniejszą stronę. W dniu zawodów nie będzie możliwości rejestracji do zawodów.
Każdy zarejestrowany zawodnik w dniu zawodów musi potwierdzić swój udział w biurze zawodów w celu podpisania listy startowej oraz regulaminu i odbioru numeru startowego!
Osoby niepełnoletnie w dni zawodów muszą dostarczyć zgodę rodzica/opiekun na start, która jest do pobrania z niniejszej strony.

SZCZEGÓŁY, HARMONOGRAM ZAWODÓW I MATERIAŁY Z RUND NA SOCIAL MEDIA:
FACEBOOK.com/Pompuje
INSTAGRAM.com/Pompuje_pumptrack
Grupa FACEBOOK: https://www.facebook.com/groups/pompuje
YOU TUBE: https://youtu.be/sm5X4HHtTGM
WEB: www.sferasportu.pl

Categories:
  • Pro (pumptrack)
  • Amator (pumptrack)
  • Kids (pumptrack) (2014 - 2018)
  • Junior (pumptrack) (2010 - 2013)
  • Kobiety (pumptrack)
Competitors limit:
100 (free: 0)
Registration:
Competitors limit has been reached.
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Badoń Oliwier POL sosnowiec Amator (pumptrack) -
2 Bandurowski Kamil POL Nowa Sól Pro (pumptrack) SPARK Nowa Sól
3 Bebak Paweł POL Oświęcim Amator (pumptrack) Parówa Chorizo
4 Białajczuk Michał POL Brzeg Pro (pumptrack) -
5 Biegun Olga POL Przyłęków Kobiety (pumptrack) KS MMS Dendysski
6 Braś Wiktor POL Kraków Junior (pumptrack) BrASie
7 Buda Pawel POL Wadowice Amator (pumptrack) Black Grass
8 Buda Szymo POL Wadowice Kids (pumptrack) Black Grass
9 Budzianowski Dobiesław POL Bąków Amator (pumptrack) Aqfa Riders
10 Cholewa Kamil POL Wadowice Amator (pumptrack) Pełna Dzida
11 Chrapla Wojciech POL Brzeszcze Junior (pumptrack) -
12 Ciuchta janek POL Bulowice Pro (pumptrack) dziabanko
13 Dądela Gustaw POL Wroclaw Pro (pumptrack) Cst accent mtb
14 Domagała Anna POL Sosnowiec Kobiety (pumptrack) -
15 Dudek Dawid POL Grove street Amator (pumptrack) Szybkie szmaty
16 Flamm Mikołaj POL Opole Junior (pumptrack) -
17 Gara Kacper POL brzeszcze Amator (pumptrack) -
18 Giemza Bartosz POL Rybnik Pro (pumptrack) GoBike.Pro
19 Gilewicz Miłosz POL Bielsko-Biała Junior (pumptrack) Lynx Skills
20 Głąbek Aleksandra POL Goczałkowice-Zdrój Kobiety (pumptrack) -
21 Głąbek Przemysław POL Pszczyna Pro (pumptrack) -
22 Gnojek Wojciech POL Barwałd Średni Pro (pumptrack) Pełna Dzida
23 Góra Artur POL Polanka Wielka Amator (pumptrack) -
24 Gracz Mateusz POL Kęty Amator (pumptrack) -
25 Grajcarek Łukasz POL Bielsko-Biała Junior (pumptrack) FreerideSport
26 Habdas Szymon POL Pisarzowice Amator (pumptrack) -
27 Herlinger Karol POL Warszawa Amator (pumptrack) -
28 Jastrzębski Paweł POL Mielec Amator (pumptrack) -
29 Jędrusik Oliwier POL Sosnowiec Amator (pumptrack) -
30 Kamiński Maciej POL Kraków Amator (pumptrack) Mtb do lasu
31 Kawulak Dominik POL Rybnik Pro (pumptrack) Gobike.pro
32 Kleszcz Kacper POL Oświęcim Amator (pumptrack) Parówa Chorizo
33 Klimza Aleks POL Świętochłowice Amator (pumptrack) -
34 Kłos Alan POL cieszyn Amator (pumptrack) -
35 Kolondra Szymon POL Cieszyn Amator (pumptrack) Freeridesport
36 Kołosionek Maciej POL Wrocław Amator (pumptrack) FCR
37 Komisaruk Adam POL Nowa Sól Pro (pumptrack) SPARK Nowa Sól
38 Konstanty Damian POL Nowy Sącz Pro (pumptrack) Antidote Gravity Revolt
39 Kot Miłosz POL Jawiszowice Amator (pumptrack) -
40 Kowalik Jakub POL Kaniów Amator (pumptrack) -
41 Krywult Piotr POL Stara Wieś Amator (pumptrack) -
42 Kuczera Mateusz POL Rybnik Amator (pumptrack) GoBike.Pro
43 Kudra Marika POL Skawina Kobiety (pumptrack) KS AQUILA WADOWICE
44 Kurzeja Mariusz POL Stary Sącz Amator (pumptrack) -
45 Kutek Szymon POL Polanka Wielka Junior (pumptrack) -
46 Kutek Jakub POL Polanka Wielka Amator (pumptrack) -
47 Litvin Paweł UKR Siechnice Amator (pumptrack) -
48 Małecki Ernest POL Wadowice Amator (pumptrack) -
49 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Amator (pumptrack) HIGH FIVE CREW
50 Mazelanik Oskar "Ozzy " POL Bogunice Junior (pumptrack) Nutria Hunters Bogunice
51 Mazur Jan POL Włosienica Kids (pumptrack) -
52 Mazur Grzegorz POL Dąbrowa Górnicza Amator (pumptrack) -
53 Michta Miłosz POL Wrocław Pro (pumptrack) -
54 Mikuła Ryszard POL Zielona Góra Kids (pumptrack) Spark Nowa Sól
55 Nazimek Karolina POL Nowy Sącz Kobiety (pumptrack) -
56 Niedziela Szymon POL Rybnik Junior (pumptrack) GoBike
57 Nowotnik Mateusz POL Rybnik Amator (pumptrack) GoBike.pro
58 Pańczyk Robert POL Rybnik Amator (pumptrack) Go bike preo
59 Pasternak Jakub POL Sosnowiec Amator (pumptrack) -
60 Patryarcha Jakub POL Sosnowiec Amator (pumptrack) -
61 Patyk Zuzanna POL Oświęcim Kobiety (pumptrack) Parówa Chorizo
62 Pilewska Dominika POL Rybnik Kobiety (pumptrack) 3GRAVITY
63 Pilewski Łukasz POL Rybnik Pro (pumptrack) 3GRAVITY
64 Piszczek Piotr POL Kraków Amator (pumptrack) -
65 Płonka Patryk POL Grojec Amator (pumptrack) Parówa Chorizo
66 Podgórski Sebastian POL Tylmanowa Amator (pumptrack) Gravity Revolt
67 Podleśny Kuba POL Rybnik Amator (pumptrack) -
68 Radwan Oliwier POL Grojec Junior (pumptrack) -
69 Radwan Konrad POL Grojec Amator (pumptrack) Przypierol
70 Rajda Karol POL Wieprz Amator (pumptrack) -
71 Rakoczy Karol POL Grojec Amator (pumptrack) -
72 Rakoczy Klaudiusz POL Grojec Amator (pumptrack) -
73 Rogowiec Kajetan POL Bielsko-Biała Kids (pumptrack) GoBikePro
74 Romik Aleksander POL Gliwice Amator (pumptrack) -
75 Roszkowski Piotr POL Kraków Pro (pumptrack) -
76 Sadłoń Grzegorz POL Jaworzno Amator (pumptrack) -
77 Sawicka Helena POL Krzyżowa Kobiety (pumptrack) KS MMS Dendysski
78 Sermak Kuba POL Międzybrodzie Żywieckie Amator (pumptrack) -
79 Słowikowska Emilia POL Wołomin Kobiety (pumptrack) -
80 Sraga Mikołaj POL Lubień Junior (pumptrack) -
81 Strzebonska Hanna POL KRAKÓW Kobiety (pumptrack) KS AQUILA WADOWICE
82 Strzebonska Zosia POL KRAKÓW Kids (pumptrack) KS AQUILA WADOWICE
83 STRZEBONSKI MATEUSZ POL KRAKÓW Amator (pumptrack) KS AQUILA WADOWICE
84 Suchożebrski Adam POL Wrocław Pro (pumptrack) -
85 Szymczyk Artur POL Andrychów Amator (pumptrack) -
86 Śliwiński Dawid POL Zator Pro (pumptrack) Superior Zator racing team
87 Talar Piotr POL Łącko Pro (pumptrack) -
88 Ulmaniec Arek POL Pcim Junior (pumptrack) -
89 Wicher Jakub POL Kraków Pro (pumptrack) Elemeledudki Racing Team
90 Wieczorek Filip POL Rybnik Pro (pumptrack) Go.Bike.pro
91 Wienchula Rafał POL Opole Amator (pumptrack) -
92 Więcławek Artur POL Kamienica Amator (pumptrack) BIKE UNIVERSE GRAVITY REVOLT
93 Włodarczyk Konrad POL Limanowa Amator (pumptrack) Gravity Revolt
94 Wojnar Oliwier POL Krosno Junior (pumptrack) -
95 Woźniak Kuba POL Wrocław Pro (pumptrack) FCR
96 Wróbel Zuzanna POL Skoczów Kobiety (pumptrack) Rockets Crew
97 Wydra Kacper POL Opole Pro (pumptrack) -
98 Zając Szymon POL Czarny Dunajec Junior (pumptrack) -
99 Zielinski Karol POL Nowy Sacz Amator (pumptrack) -
100 Zygmunt Krzysztof POL Polanka Wielka Amator (pumptrack) -