Place:
Żyrardów
Discipline:
bicycle
Date:
2022-05-29
Organizer:
Fundacja Sfera, Sfera Sportu, media@sferasportu.pl, tel: +48 515 181 239,
https://sferasportu.pl
Registration end:
2022-05-27 20:00
Description:

Regulamin

W skrócie:

  • szczegóły w regulaminie (w tym opis kategorii),
  • zawody bez opłaty startowej,
  • rejestracja tylko internetowo (do 27.05.2022, godz. 20:00),
  • zgoda rodzica dla niepełnoletnich - druk do pobrania,
  • biuro zawodów i treningi od 12:00 do 14:00, start zawodów 14:10,
  • start tylko w kaskach typu FULL FACE (jeżeli ktoś nie posiada tego typu kasku, otrzyma taki za darmo na czas swojego startu w biurze zawodów od FOX Polska).

PARTNERZY CYKLU NIE POMPUJESZ - NIE JEDZIESZ
Red Bull - NS Bikes - FOX - 43ride.com - Bike Park Kasina - Sound of Gravity

NIE POMPUJESZ - NIE JEDZIESZ
Największy w Polsce cykl rowerowych zawodów na pumptrakach, podczas których zawodnicy walczą o tytuł najszybszego zawodnika i najszybszej zawodniczki w Polsce! W każdej rundzie Zawodnicy walczą o punkty do klasyfikacji generalnej (w ostatniej finałowej rundzie punkty do klasyfikacji generalnej mnożymy razy dwa) na podstawie kórych na koniec sezonu poznajemy najlepszych zawodników w kategoriach: PRO, KOBIETY, AMATOR, JUNIOR, KIDS!

WALKA O WYJAZD NA MISTRZOSTWA ŚWIATA
Zawodnicy w kategorii PRO oraz KOBIETY walczą o wyjazd na rundę eliminacyjną Mistrzostw Świata UCI, która odbędzie się 17 września w czeskich Tosovicach. Na wyjazd wraz z Red Bullem zaprosimy najlepszego zwycięzcę klasyfikacji końcowej cyklu z kategorii PRO oraz KOBIETY!

OBOWIĄZKOWY FULL FACE
W zawodach obowiązuje obowiązek startu w kasku typy Full Face! Zawodnicy startujący w innych kaskach nie zostaną dopuszczeni do startu. Jeżeli Zawodnik nie posiada kasku Full Face, może taki wypożyczyć całkowicie za darmo na czas swojego wyścigu w biurze zawodów! Kaski we wszystkich rozmiarach dla naszych zawodników dostarcza FOX Polska.

ZAPISY TYLKO INTERNETOWO
Odbywają się tylko internetowo poprzez niniejszą stronę. W dniu zawodów nie będzie możliwości rejestracji do zawodów.
Każdy zarejestrowany zawodnik w dniu zawodów musi potwierdzić swój udział w biurze zawodów w celu podpisania listy startowej oraz regulaminu i odbioru numeru startowego!
Osoby niepełnoletnie w dni zawodów muszą dostarczyć zgodę rodzica/opiekun na start, która jest do pobrania z niniejszej strony.

SZCZEGÓŁY, HARMONOGRAM ZAWODÓW I MATERIAŁY Z RUND NA SOCIAL MEDIA:
FACEBOOK.com/Pompuje
INSTAGRAM.com/Pompuje_pumptrack
Grupa FACEBOOK: https://www.facebook.com/groups/pompuje
YOU TUBE: https://youtu.be/sm5X4HHtTGM
WEB: www.sferasportu.pl

Categories:
  • Pro (pumptrack)
  • Amator (pumptrack)
  • Kids (pumptrack) (2014 - 2018)
  • Junior (pumptrack) (2010 - 2013)
  • Kobiety (pumptrack)
Competitors limit:
100 (free: 0)
Registration:
Competitors limit has been reached.
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Antoniak Michał POL Jesionka Amator (pumptrack) JSNK TERROR
2 Bandurowski Kamil POL Nowa Sól Pro (pumptrack) SPARK Nowa Sól
3 Barański Dawid POL Żyrardów Amator (pumptrack) Żyrardowski
4 Białajczuk Michał POL Brzeg Pro (pumptrack) -
5 Borowski Kacper POL Żyrardów Amator (pumptrack) -
6 Braś Wiktor POL Kraków Junior (pumptrack) BrASie
7 Brylak Mateusz POL Skarżysko kamienna Amator (pumptrack) -
8 Budzianowski Dobiesław POL Bąków Amator (pumptrack) Aqfa Riders
9 Domagała Anna POL Sosnowiec Kobiety (pumptrack) -
10 Drzewiecki Kacper Detonator POL Bartniki Amator (pumptrack) JSNK TERROR
11 Dziubiński Karol POL Żyrardów Amator (pumptrack) -
12 Forysiuk Hubert POL Pruszków Amator (pumptrack) Doły Reprezent
13 Gałązka Dominik POL Żyrardów Amator (pumptrack) -
14 Giemza Bartosz POL Rybnik Pro (pumptrack) GoBike.Pro
15 Godlewski Nikodem CRO Franciszków Amator (pumptrack) JSNK TERROR
16 Gołyński Stanisław POL Żyrardów Amator (pumptrack) -
17 Halas Piotr POL Grodzisk Mazowiecki Amator (pumptrack) Milan Dirt
18 Herlinger Karol POL Warszawa Amator (pumptrack) -
19 Janeczek Janek POL Pruszków Amator (pumptrack) Doły Reprezent
20 Jankowski Dawid POL Pruszków Amator (pumptrack) Doły Reprezent
21 Janota Hubert POL Warszawa Pro (pumptrack) Necro Trialz
22 Kaczmarek Artur POL Żyrardow Amator (pumptrack) -
23 Karwowski Kuba POL Nowa wieś Amator (pumptrack) Milan dirt
24 Kawulak Dominik POL Rybnik Pro (pumptrack) Gobike.pro
25 Klimczak Mieszko POL Poznań Junior (pumptrack) -
26 Knopik Maciek POL Nowe Kozłowice Amator (pumptrack) JSNK TERROR
27 Koliński Kacper POL Prościeniec Amator (pumptrack) JSNK TERROR
28 Kołosionek Maciej POL Wrocław Amator (pumptrack) FCR
29 Komisaruk Adam POL Nowa Sól Pro (pumptrack) SPARK Nowa Sól
30 Konopa Jakub POL Radzymin Amator (pumptrack) -
31 Konstanty Damian POL Nowy Sącz Pro (pumptrack) Antidote Gravity Revolt
32 Koral Olek POL Warszawa Pro (pumptrack) Necro trialz
33 Kot Mateusz POL Warszawa Amator (pumptrack) -
34 Kowalski Fabian POL Wiskitki Amator (pumptrack) -
35 Kowalski Konrad POL Piastów Pro (pumptrack) Milan Dirt
36 Kudra Marika POL Skawina Kobiety (pumptrack) KS AQUILA WADOWICE
37 Kuran Szymon POL Żyrardów Amator (pumptrack) JSNK TERROR
38 Kurzeja Mariusz POL Stary Sącz Amator (pumptrack) -
39 Kwiatkowski Kacper POL Żyrardów Pro (pumptrack) -
40 Lemieszek Krystian POL Pruszków Amator (pumptrack) -
41 Lewandowska Hania POL Koczargi Stare Junior (pumptrack) -
42 Litvin Paweł UKR Siechnice Amator (pumptrack) -
43 Łyjak Rafał POL Kanie Pro (pumptrack) Milan dirt
44 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Amator (pumptrack) HIGH FIVE CREW
45 Matys Jakub POL Żyrardów Amator (pumptrack) zyrardowriders
46 Michalkski Piotr POL Warszawa Pro (pumptrack) Necro Trialz
47 Michta Miłosz POL Wrocław Pro (pumptrack) -
48 Mielewczyk Jan POL Żyrardów Amator (pumptrack) Zyrardowriders
49 Migacz Adrian POL Warszawa Amator (pumptrack) 54 Team
50 Migryt Bartek POL Marki Amator (pumptrack) Necro trailz
51 Mikuła Ryszard POL Zielona Góra Kids (pumptrack) Spark Nowa Sól
52 Moraczewski Jakub POL Żyrardów Amator (pumptrack) zyrardowriders
53 Niedźwiedź Natalia POL Lublin Kobiety (pumptrack) -
54 Nowak Dominik POL warszawa mazowieckie Amator (pumptrack) -
55 Nowotnik Mateusz POL Rybnik Amator (pumptrack) GoBike.pro
56 Pacak Zuza POL Warszawa Kobiety (pumptrack) -
57 Pańczyk Robert POL Rybnik Amator (pumptrack) Go bike preo
58 Pasternak Jakub POL Sosnowiec Amator (pumptrack) -
59 Patyk Zuzanna POL Oświęcim Kobiety (pumptrack) -
60 Pawlik Daniel POL Warszawa Amator (pumptrack) Necro Trialz
61 Pilewska Dominika POL Rybnik Kobiety (pumptrack) 3GRAVITY
62 Pilewski Łukasz POL Rybnik Pro (pumptrack) 3GRAVITY
63 Podgórski Sebastian POL Tylmanowa Amator (pumptrack) Gravity Revolt
64 Podlesny Kuba POL Rybnik Amator (pumptrack) -
65 Politowicz Błażej POL Żyrardów Amator (pumptrack) -
66 Pożarowszczyk Jakub POL Ząbki Amator (pumptrack) -
67 Proch Aleksandra POL Warszawa Kobiety (pumptrack) -
68 Pyczak Szymon POL Radziwiłłów Amator (pumptrack) JSNK TERROR
69 Pytlak Igor POL Wiskitki Amator (pumptrack) -
70 Rogowiec Kajetan POL Bielsko-Biała Kids (pumptrack) GoBikePro
71 Roszkowski Piotr POL Kraków Pro (pumptrack) -
72 Rudy Szymon POL Warszawa Pro (pumptrack) Necro trialz
73 Runkwitz Adaś POL Żyrardów Amator (pumptrack) -
74 Sawicki Kacper POL Pruszków Amator (pumptrack) -
75 Sermak Kuba POL Międzybrodzie Żywieckie Amator (pumptrack) -
76 Siedlecki Rafał POL Pruszków Amator (pumptrack) -
77 Siwiec Kuba POL Lublin Pro (pumptrack) LKKG
78 Skowron Kacper POL Skarżysko Kamienna Amator (pumptrack) -
79 Słowikowska Emilia POL Wołomin Kobiety (pumptrack) -
80 Staniak Maciej POL Jesionka Amator (pumptrack) JSNK TERROR
81 Suchożebrski Adam POL Wrocław Pro (pumptrack) -
82 Szewczak Jakub POL Żyrardów Pro (pumptrack) -
83 Szymański Franciszek Jerzy POL Żyrardów Amator (pumptrack) -
84 Szymczak Ignacy POL Warszawa Amator (pumptrack) -
85 Świderski Maksymilian POL Warszawa Amator (pumptrack) -
86 Świt Zuzia POL Zyrardow Kobiety (pumptrack) -
87 Talar Piotr POL Łącko Pro (pumptrack) -
88 Teofilak Stanisław POL Żyrardów Kids (pumptrack) -
89 Trzcinski Wiktor POL Wiskitki Amator (pumptrack) JSNK TERROR
90 Wieczorek Filip POL Rybnik Pro (pumptrack) Go.Bike.pro
91 Więcławek Artur POL Kamienica Amator (pumptrack) BIKE UNIVERSE GRAVITY REVOLT
92 Wojnar Oliwier POL Krosno Junior (pumptrack) -
93 Woźniak Kuba POL Wrocław Pro (pumptrack) FCR
94 Woźniak Kuba POL Warszawa Amator (pumptrack) Necro trailz
95 Wróbel Zuzanna POL Skoczów Kobiety (pumptrack) Rockets Crew
96 Wrzesiński Karol POL Hajnówka Amator (pumptrack) -
97 Zając Szymon POL Czarny Dunajec Junior (pumptrack) -
98 Zdończyk Filip POL Żyrardów Amator (pumptrack) -
99 Żurkowska Joanna POL Warszawa Kobiety (pumptrack) -
100 Żurkowski Mateusz POL Warszawa Kids (pumptrack) -