Place:
Szczawnica / Palenica
Discipline:
bicycle
Date:
2022-10-02
Registration end:
2022-09-30 20:00
Description:

Regulamin

Opłata startowa zawiera dwudniowy karnet na wyciąg i wynosi:

  • przez rejestrację i płatność przelewem do 28.02.2022 r. do godziny 23:59 – 230 zł,
  • przez rejestrację i płatność przelewem do 26.09.2022 r. do godziny 23:59 – 300 zł,
  • na miejscu – 350 zł.

Płatność na konto bankowe organizatora: Bank Spółdzielczy w Żywcu:
50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu); Fundacja FOR EVENT, tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, III Edycja.

Categories:
  • Kobiety (LSD) (1950 - 2010)
  • Hardtail (LSD) (1950 - 2010)
  • Junior Full (LSD) (2004 - 2010)
  • Full (LSD) (1950 - 2003)
Competitors limit:
150 (free: 115)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Adamczyk Wojciech POL Godziszka Full (LSD) High Five Crew
2 Biela Filip POL Rudnik Junior Full (LSD) PotokRacingTeam
3 Borek Tomasz POL Kędzierzyn-Koźle Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
4 Darska Katarzyna POL Zawiercie Kobiety (LSD) Gwiezdna Flota
5 Głód Radosław POL Międzybrodzie Żywieckie Full (LSD) -
6 Ivanov Denis LTU Vilnius Full (LSD) Downhill Team LITHUANIA
7 Iwaszko Jakub POL Środa Śląska Junior Full (LSD) -
8 Janik Natalia POL Kobiernice Kobiety (LSD) -
9 Jarosz Wojciech POL Tychy Full (LSD) Grupa DBK Enduro MTB Ride
10 Jaworski Kacper POL Trzebieszowice Junior Full (LSD) Rema Sport Team
11 Jureczka Andrzej POL Bielsko-Biała Full (LSD) Imbeer team
12 Juroszek Dawid POL Cieszyn Junior Full (LSD) -
13 Kaliciński Jakub POL Niemodlin Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
14 Karczyński Wojciech POL Tarnowiec Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
15 Kawula Jan POL Koszyce Wielkie Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
16 Koc Bartosz POL Rumia Full (LSD) North Side Crew
17 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Full (LSD) High Five Crew
18 Kurzeja Mariusz POL Stary Sącz Full (LSD) -
19 Ligocki Michał POL Częstochowa Full (LSD) Holy Crew
20 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail (LSD) HIGH FIVE CREW
21 Mikołajczyk Patryk POL Szczawa Hardtail (LSD) -
22 Mikrut Kacper POL Tarnowiec Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
23 Olszewski Artur POL Żywiec Full (LSD) -
24 Olszewski Bartlomiej POL Zawiercie Full (LSD) -
25 Piszczek Radosław POL Wrocław Full (LSD) Suicide Gravity Team
26 Polaczek Grzegorz POL Opole Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
27 Pysz Jakub POL Bielsko-Biała Full (LSD) FOR EVENT
28 Rogóż Bartosz POL Tarnowiec Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
29 Ruszkiewicz Jakub POL Kraków Hardtail (LSD) Biotop Racing Team
30 Surowczyk Kamil POL Lipnica Wielka Junior Full (LSD) -
31 Surowiecki Maciej POL Rybnik Full (LSD) BlackBikeFly
32 Turek Patryk POL Tylmanowa Full (LSD) Gravity Revolt
33 Wolodkiewicz Grzegorz POL Milówka Full (LSD) JAN PAWEŁ 2
34 Zajt Mateusz POL Łazy Hardtail (LSD) -
35 Zardzielewicz Hubert POL Tarnów Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów