Place:
Szczawnica / Palenica
Discipline:
bicycle
Date:
2022-10-02
Registration end:
2022-09-30 20:00
Description:

Regulamin

Opłata startowa zawiera dwudniowy karnet na wyciąg i wynosi:

  • przez rejestrację i płatność przelewem do 28.02.2022 r. do godziny 23:59 – 230 zł,
  • przez rejestrację i płatność przelewem do 26.09.2022 r. do godziny 23:59 – 300 zł,
  • na miejscu – 350 zł.

Płatność na konto bankowe organizatora: Bank Spółdzielczy w Żywcu:
50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu); Fundacja FOR EVENT, tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, III Edycja.

Categories:
  • Kobiety (LSD) (1950 - 2010)
  • Hardtail (LSD) (1950 - 2010)
  • Junior Full (LSD) (2004 - 2010)
  • Full (LSD) (1950 - 2003)
Competitors limit:
150 (free: 73)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Adamczyk Wojciech POL Godziszka Full (LSD) High Five Crew
2 Biela Filip POL Rudnik Junior Full (LSD) PotokRacingTeam
3 Borek Tomasz POL Kędzierzyn-Koźle Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
4 Brzoza Szymon POL Zakopane Junior Full (LSD) -
5 Bukowiec Marcin POL Skawina Full (LSD) Gravity Revolt
6 Bułka Hubert POL Rajcza Junior Full (LSD) -
7 Chełmiński Mateusz POL Bike park kowala Junior Full (LSD) Chłopaki z kowaly
8 Darska Katarzyna POL Zawiercie Kobiety (LSD) Grupa Jura'PL
9 Dolanski Milosz POL Grywałd Junior Full (LSD) -
10 Dziedzic Jakub POL Milówka Junior Full (LSD) -
11 Ekiert Marcin POL Kup Hardtail (LSD) -
12 Ganske Jakub POL Krośnica Junior Full (LSD) -
13 Gawlak Jan POL Zakopane Junior Full (LSD) Gravity revolt
14 Gawronek Mikołaj POL Nieporaz Junior Full (LSD) -
15 Głód Radosław POL Międzybrodzie Żywieckie Full (LSD) -
16 Greczek Sebastian POL Krośnica Junior Full (LSD) -
17 Gruszka Nikodem POL Wilkowice Junior Full (LSD) LERNEDO TEAM
18 Halbiniak Aleksander POL Częstochowa Junior Full (LSD) -
19 Ivanov Denis LTU Vilnius Full (LSD) Downhill Team LITHUANIA
20 Iwaszko Jakub POL Środa Śląska Junior Full (LSD) -
21 Janik Natalia POL Kobiernice Kobiety (LSD) -
22 Jarosz Wojciech POL Tychy Full (LSD) Grupa DBK Enduro MTB Ride
23 Jaworski Kacper POL Trzebieszowice Junior Full (LSD) Rema Sport Team
24 Jureczka Andrzej POL Bielsko-Biała Full (LSD) Imbeer team
25 Juroszek Dawid POL Cieszyn Junior Full (LSD) -
26 Kaliciński Jakub POL Niemodlin Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
27 Kapica Paulina POL Knurów Kobiety (LSD) -
28 Karczyński Wojciech POL Tarnowiec Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
29 Kawula Jan POL Koszyce Wielkie Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
30 Koc Bartosz POL Rumia Full (LSD) North Side Crew
31 Kozak Tomasz POL Łęki Junior Full (LSD) Stromo Bike School Michał Śliwa
32 Kozioł Krystian POL Tarnowiec Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
33 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Full (LSD) High Five Crew
34 Kunowski Tomasz POL Dąbrówka Tczewska Junior Full (LSD) -
35 Kurzeja Mariusz POL Stary Sącz Full (LSD) -
36 Kwaskowski Michał POL Kraków Junior Full (LSD) -
37 Kwaskowski Andrzej POL Kraków Full (LSD) -
38 Ligocki Michał POL Częstochowa Full (LSD) Holy Crew
39 Lipowski Antek POL Iława Junior Full (LSD) -
40 Listek Michał POL Gliwice Full (LSD) -
41 Matuszczak Kacper POL Kozy Junior Full (LSD) THE NORTH
42 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail (LSD) HIGH FIVE CREW
43 Mikołajczyk Patryk POL Szczawa Hardtail (LSD) -
44 Mikrut Kacper POL Tarnowiec Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
45 Moczała Błażej POL Chybie Junior Full (LSD) -
46 Olszewski Bartlomiej POL Zawiercie Full (LSD) -
47 Olszewski Artur POL Żywiec Full (LSD) -
48 Orłowski Jarek POL Stary sacz Full (LSD) -
49 Piszczek Radosław POL Wrocław Full (LSD) Suicide Gravity Team
50 Podgórski Sebastian POL Tylmanowa Full (LSD) Gravity Revolt
51 Polaczek Grzegorz POL Opole Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
52 Poprawa Szymon POL Gryfów Śląski Junior Full (LSD) -
53 Powroźnik Klaudia POL Brzezinka Kobiety (LSD) Pascuello Team
54 Pysz Jakub POL Bielsko-Biała Full (LSD) FOR EVENT
55 Rogoziński Bartosz POL Toruń Junior Full (LSD) -
56 Rogóż Bartosz POL Tarnowiec Junior Full (LSD) -
57 Ruszkiewicz Jakub POL Kraków Hardtail (LSD) Biotop Racing Team
58 Rzeźnik Bartłomiej POL Straszydle Full (LSD) Decathlon Rzeszów / Pan Rower
59 Sidło Kacper POL Bielsko-Biała Junior Full (LSD) HIGH FIVE CREW
60 Smoter Konrad POL Jordanów Junior Full (LSD) -
61 Stanalowski Patryk POL Lodz Full (LSD) Three Chimneys
62 Surowczyk Kamil POL Lipnica Wielka Junior Full (LSD) -
63 Surowiecki Maciej POL Rybnik Full (LSD) BlackBikeFly
64 Toboła Adrian POL Porąbka Uszewska Full (LSD) Gravity Revolt
65 Topór Michał POL Tarnów Full (LSD) NS Bikes Trezado
66 Trąpczyński Kamil POL Kępno Junior Full (LSD) -
67 Turek Patryk POL Tylmanowa Full (LSD) Gravity Revolt
68 Urbaniak Konrad POL Ochotnica Dolna Junior Full (LSD) TheOchRiders
69 Wąsowicz Krzysztof POL Kraków Hardtail (LSD) -
70 Wolak Patryk POL Wieliczka Junior Full (LSD) -
71 Wolczko Michał POL Maków Podhalański Junior Full (LSD) UKS Zawojak
72 Wolodkiewicz Grzegorz POL Milówka Full (LSD) JAN PAWEŁ 2
73 Zajt Mateusz POL Łazy Hardtail (LSD) -
74 Zardzielewicz Hubert POL Tarnów Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
75 Zgryźniak Bartłomiej POL Bielsko Biała Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
76 Zmarlicki Bruno POL Krakow Junior Full (LSD) -
77 Żywczak Mikołaj POL Toruń Junior Full (LSD) -