Place:
Międzybrodzie Żywieckie / Żar
Discipline:
bicycle
Date:
2022-09-18
Registration end:
2022-09-16 20:00
Description:

Regulamin

Opłata startowa zawiera dwudniowy karnet na wyciąg i wynosi:

  • przez rejestrację i płatność przelewem do 28.02.2022 r. do godziny 23:59 – 230 zł,
  • przez rejestrację i płatność przelewem do 10.09.2022 r. do godziny 23:59 – 300 zł,
  • na miejscu – 350 zł.

Płatność na konto bankowe organizatora: Bank Spółdzielczy w Żywcu:
50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu); Fundacja FOR EVENT, tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, II Edycja.

Categories:
  • Kobiety (LSD) (1950 - 2010)
  • Hardtail (LSD) (1950 - 2010)
  • Junior Full (LSD) (2004 - 2010)
  • Full (LSD) (1950 - 2003)
Competitors limit:
150 (free: 112)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Adamczyk Wojciech POL Godziszka Full (LSD) High Five Crew
2 Biela Filip POL Rudnik Junior Full (LSD) PotokRacingTeam
3 Bojda Maciej POL Strzelin Full (LSD) High Five Crew
4 Borek Tomasz POL Kędzierzyn-Koźle Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
5 Chrapla Wojciech POL Brzeszcze Junior Full (LSD) -
6 Darska Katarzyna POL Zawiercie Kobiety (LSD) Gwiezdna Flota
7 Głód Radosław POL Międzybrodzie Żywieckie Full (LSD) -
8 Górecki mateusz POL wadowice Junior Full (LSD) clubpapaj
9 Habdas Szymon POL Pisarzowice Junior Full (LSD) -
10 Iwaszko Jakub POL Środa Śląska Junior Full (LSD) -
11 Janik Natalia POL Kobiernice Kobiety (LSD) -
12 Jureczka Andrzej POL Bielsko-Biała Full (LSD) Imbeer team
13 Juroszek Dawid POL Cieszyn Junior Full (LSD) -
14 Kaczmarczyk Natan POL Bielsko-Biała Junior Full (LSD) -
15 Kaliciński Jakub POL Niemodlin Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
16 Karczyński Wojciech POL Tarnowiec Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
17 Kawula Jan POL Koszyce Wielkie Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
18 Koc Bartosz POL Rumia Full (LSD) North Side Crew
19 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Full (LSD) High Five Crew
20 Kurzeja Mariusz POL Stary Sącz Full (LSD) -
21 Ligocki Michał POL Częstochowa Full (LSD) Holy Crew
22 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail (LSD) HIGH FIVE CREW
23 Mikołajczyk Patryk POL Szczawa Hardtail (LSD) -
24 Mikrut Kacper POL Tarnowiec Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
25 Olszewski Artur POL Żywiec Full (LSD) -
26 Olszewski Bartlomiej POL Zawiercie Full (LSD) -
27 Orłowski Jarek POL Stary sacz Full (LSD) -
28 Piszczek Radosław POL Wrocław Full (LSD) Suicide Gravity Team
29 Polaczek Grzegorz POL Opole Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
30 Pysz Jakub POL Bielsko-Biała Full (LSD) FOR EVENT
31 Rogóż Bartosz POL Tarnowiec Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
32 Sierzant Łukasz POL Mikołów Full (LSD) -
33 Surowiecki Maciej POL Rybnik Full (LSD) BlackBikeFly
34 Turek Patryk POL Tylmanowa Full (LSD) Gravity Revolt
35 Wojciuch Igor POL Węgierska Górka Junior Full (LSD) -
36 Wolodkiewicz Grzegorz POL Milówka Full (LSD) JAN PAWEŁ 2
37 Wołoszyn Michał POL Kietrz Hardtail (LSD) Hadziaje Racing Team
38 Zardzielewicz Hubert POL Tarnów Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
39 Zielski Wojciech POL Gliwice Full (LSD) -