Place:
Koninki
Discipline:
bicycle
Date:
2022-06-26
Registration end:
2022-06-24 20:00
Description:

Regulamin

Opłata startowa wynosi:

  • przez rejestrację i płatność przelewem do 28.02.2022 r. do godziny 23:59 – 80 zł,
  • przez rejestrację i płatność przelewem do 18.06.2022 r. do godziny 23:59 – 130 zł,
  • na miejscu – 180 zł.

Płatność poprzez wpłatę na konto bankowe organizatora: Bank Spółdzielczy w Żywcu:
50 8137 0009 0033 5030 2000 0010
Fundacja FOR EVENT

Categories:
  • Kobiety (HDL) (1950 - 2010)
  • Hardtail (HDL) (1950 - 2010)
  • Junior Full (HDL) (2004 - 2010)
  • Full (HDL) (1950 - 2003)
Competitors limit:
150 (free: 114)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Bartoszek Dominik POL Bielsko-Biała Junior Full (HDL) -
2 Borek Tomasz POL Kędzierzyn-Koźle Full (HDL) SLOW MOTION OPOLE
3 Darska Katarzyna POL Zawiercie Kobiety (HDL) Gwiezdna Flota
4 Głód Radosław POL Międzybrodzie Żywieckie Full (HDL) -
5 Iwaszko Jakub POL Środa Śląska Junior Full (HDL) -
6 Janik Natalia POL Kobiernice Kobiety (HDL) -
7 Jarosz Wojciech POL Tychy Full (HDL) Grupa DBK Enduro MTB Ride
8 Jureczka Andrzej POL Bielsko-Biała Full (HDL) Imbeer team
9 Juroszek Dawid POL Cieszyn Junior Full (HDL) -
10 Kaliciński Jakub POL Niemodlin Full (HDL) SLOW MOTION OPOLE
11 Karczyński Wojciech POL Tarnowiec Junior Full (HDL) Hell Riders Tarnów
12 Kawula Jan POL Koszyce Wielkie Junior Full (HDL) Hell Riders Tarnów
13 Koc Bartosz POL Rumia Full (HDL) North Side Crew
14 Kozioł Krystian POL Tarnowiec Junior Full (HDL) Hell Riders Tarnów
15 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Full (HDL) High Five Crew
16 Krupa Paweł POL Niepołomice Full (HDL) Knur Riders
17 Kurzeja Mariusz POL Stary Sącz Full (HDL) -
18 Ligocki Michał POL Częstochowa Full (HDL) Holy Crew
19 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail (HDL) HIGH FIVE CREW
20 Mikołajczyk Patryk POL Szczawa Hardtail (HDL) -
21 Mikrut Kacper POL Tarnowiec Junior Full (HDL) Hell Riders Tarnów
22 Olszewski Artur POL Żywiec Full (HDL) -
23 Olszewski Bartlomiej POL Zawiercie Full (HDL) -
24 Orłowski Jarek POL Stary sacz Full (HDL) -
25 Poprawa Szymon POL Gryfów Śląski Junior Full (HDL) -
26 Pysz Jakub POL Bielsko-Biała Full (HDL) FOR EVENT
27 Rogóż Bartosz POL Tarnowiec Junior Full (HDL) Hell Riders Tarnów
28 Ruszkiewicz Jakub POL Kraków Hardtail (HDL) Biotop Racing Team
29 Surowczyk Kamil POL Lipnica Wielka Junior Full (HDL) -
30 Trąpczyński Kamil POL Kępno Junior Full (HDL) -
31 Turek Patryk POL Tylmanowa Full (HDL) Gravity Revolt
32 Urbaniak Konrad POL Ochotnica Dolna Junior Full (HDL) TheOchRiders
33 Wojciuch Igor POL Węgierska Górka Junior Full (HDL) -
34 Wolodkiewicz Grzegorz POL Milówka Full (HDL) JAN PAWEŁ 2
35 Zajt Mateusz POL Łazy Hardtail (HDL) -
36 Zardzielewicz Hubert POL Tarnów Junior Full (HDL) Hell Riders Tarnów