Place:
Limanowa
Discipline:
bicycle
Date:
2021-08-06
Organizer:
Registration end:
2021-08-05 20:00
Description:

Regulamin zawodów

W skrócie:

  • szczegóły w regulaminie,
  • zawody bez opłaty startowej,
  • rejestracja tylko internetowo,
  • zgoda rodzica dla niepełnoletnich - druk do pobrania,
  • biuro zawodów i treningi od 12:00 do 13:45, start zawodów 14:00.
NIE POMPUJESZ - NIE JEDZIESZ
Największy w Polsce cykl zawodów na pumptrakach! Rywalizacja odbywa się na rowerach oraz hulajnogach, a zawodnicy walczą o tytuł najszybszego zawodnika i najszybszej zawodniczki w Polsce na pumptracku! Oprócz sportowej rywalizacji w danych kategoriach, zawodnicy mogą także przystąpić do rywalizacji z Ambasadorami cyklu, którymi są: Szymon Godziek, Marcin Rot, Gustaw Dądela, Bartosz Giemza, Maciej Dąbek, Chillriderki.
 
Zawody odbywają sięna najlepszych pumptrakach w Polsce. Na każdej imprezie oprócz sportowej rywalizacji: strefa chillu od Red Bulla, testy rowerów NS Bikes, food trucki, muzyka na żywo i wiele innych!
 
ZAPISY TYLKO INTERNETOWO
Odbywają się tylko internetowo poprzez niniejszą stronę. W dniu zawodów nie będzie możliwości rejestracji do zawodów.
Każdy zarejestrowany zawodnik w dniu zawodów musi potwierdzić swój udział w biurze zawodów w celu podpisania listy startowej oraz regulaminu i odbioru numeru startowego!
Osoby niepełnoletnie w dni uzawodów muszą dostarczyć zgodę rodzica/opiekun na start, która jest do pobrania z niniejszej strony.
 
WALKA O WIELKI FINAŁ
Rywalizacja w kategorii PRO oraz KOBIETY odbywa się o prawo startu w Wielkim Finale cyklu Nie Pompujesz - Nie Jedziesz, który odbędzie się 05.09.2021 na torze w Nowej Soli. Awans uzyska trzech najlepszych zawodników z kategorii Pro oraz Kobiety.
 
Zwycięzca całego cyklu w kategorii PRO oraz Kobiety otrzyma tytuł Najszybszego Polaka i Najszybszej Polki na pumptracku oraz atrakcyjne nagrody! Walcz o wielki finał!
 
KLASYFIKACJA PUNKTOWA
Pozostałe kategorie jak i Pro oraz Kobiety zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej cyklu Nie Pompujesz - Nie Jedziesz, która jest aktualizowana po zakończeniu każdej rundy na stronie www.43ride.com i pompuje.pl! Startuj we wszystkich rundach i walcz o zwycięstwo w swojej kategorii! 
 
SZCZEGÓŁY, HRAMONOGRAM ZAWODÓW I MATERIAŁY Z RUND NA SOCIAL MEDIA:
FACEBOOK.com/Pompuje
INSTAGRAM.com/Pompuje_pumptrack
Grupa FACEBOOK: https://www.facebook.com/groups/pompuje
YOU TUBE: https://youtu.be/sm5X4HHtTGM

 

PARTNERZY CYKLU NIE POMPUJESZ - NIE JEDZIESZ
Sound of Gravity, NS Bikes, Red Bull, BT Project, LECH Free, 43ride.com, Małopolska

Categories:
  • Pro (pumptrack)
  • Kobiety (pumptrack)
  • Kids (pumptrack) (2009 - 2015)
  • Amator (pumptrack)
  • Hulajnoga (pumptrack)
Competitors limit:
150 (free: 21)
Registration:
Registration has been finished.
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Balas Tomasz Sr POL Kłobuck Amator (pumptrack) No Logo Crew
2 Balas Tomi Jr POL Kłobuck Kids (pumptrack) NoLogo Crew
3 Białajczuk Michał POL Brzeg Pro (pumptrack) RKS HUWDU
4 Binda Jakub POL Limanowa Kids (pumptrack) -
5 Binda Mikołaj POL Limanowa Kids (pumptrack) -
6 Braś Wiktor POL Kraków Kids (pumptrack) BrASie
7 Bryndza Aleksandra POL Goczałkowice-Zdrój Kobiety (pumptrack) -
8 Bugajski Miłosz POL Limanowa Hulajnoga (pumptrack) Jiunior
9 Burkowicz Mikołaj POL Myślenice Amator (pumptrack) -
10 Burz Krystian POL Hermanowa Pro (pumptrack) HSTLV
11 Cegielski Kacper POL Wrocław Amator (pumptrack) -
12 Chudy Pszemek POL Limanowa Kids (pumptrack) junior
13 Chudy Karol POL Limanowa Amator (pumptrack) -
14 Ciosek Sławoj POL Palowice Amator (pumptrack) -
15 Czaja Przemek POL Limanowa Hulajnoga (pumptrack) -
16 Czarnik Jakub POL Andrychów Amator (pumptrack) -
17 Domagała Anna POL Sosnowiec Kobiety (pumptrack) -
18 Duchnik Konrad POL Limanowa Hulajnoga (pumptrack) -
19 Dudek Filip POL Limanowa Hulajnoga (pumptrack) Junior
20 Dudek Karol POL Limanowa Hulajnoga (pumptrack) -
21 Duplak Bartłomiej POL Młynne Limanowa Hulajnoga (pumptrack) -
22 Duplak Dominik POL Młynne Kids (pumptrack) -
23 Duplak Dominik POL Młynne Limanowa Hulajnoga (pumptrack) -
24 Gaik Kacper POL Limanowa Amator (pumptrack) -
25 Gaik Kacper POL Limanowa Hulajnoga (pumptrack) -
26 Gaik Kamil POL Limanowa Kids (pumptrack) -
27 Gieroba Weronika POL Lublin Kobiety (pumptrack) -
28 Gilewicz Miłosz POL Bielsko-Biała Kids (pumptrack) Go Bike.pro
29 Głąbek Przemysław POL Pszczyna Pro (pumptrack) -
30 Głuszak Igor POL Wieliczka Amator (pumptrack) BGC SPOT
31 Golonka Dawid POL Limanowa Hulajnoga (pumptrack) -
32 Grabowski Adrian POL Wrocław Amator (pumptrack) -
33 Gryzło Franciszek POL Nowy Sącz Kids (pumptrack) -
34 Hebda Jerzy POL Limanowa Amator (pumptrack) wcserwisteam
35 Helios Piotr POL Rybnik Amator (pumptrack) Go Bike Pro
36 Hendzel Lubomir POL Wrocław Amator (pumptrack) -
37 Huber Piotr POL Limanowa Amator (pumptrack) -
38 Janik Filip POL Limanowa Amator (pumptrack) -
39 Janik Przemysław POL Limanowa Amator (pumptrack) -
40 Jasiński Maksymilian POL Wisła Kids (pumptrack) -
41 Jastrzębski Paweł POL Mielec Kids (pumptrack) -
42 Jeż Dominik POL Limanowa Hulajnoga (pumptrack) -
43 Kantor Jakub POL Częstochowa Pro (pumptrack) Erowery.pl
44 Kawulak Dominik POL Rybnik Amator (pumptrack) Gobike.pro
45 Kazimierski Mariusz POL Gdańsk Amator (pumptrack) -
46 Kiczor Andrzej POL Katowice Hulajnoga (pumptrack) -
47 Kletschka Antoni POL Kazimierza Wielka Kids (pumptrack) -
48 Kłosok Franek POL Rybnik Amator (pumptrack) Gobike.pro
49 Konstanty Damian POL Nowy Sącz Pro (pumptrack) Antidote Gravity Revolt
50 Kulig Tomasz POL Limanowa Amator (pumptrack) -
51 Kwiatek Daniel POL Białystok Pro (pumptrack) -
52 Kwiatek Daniel POL Białystok Hulajnoga (pumptrack) -
53 Lawrenz Wiktor POL Kraków Kids (pumptrack) -
54 Lenart Tytus POL Kraków Kids (pumptrack) Flying Bananas Team
55 Lenart Filip POL Zakopane Amator (pumptrack) -
56 Lis Filip POL Słopnice Amator (pumptrack) Gravity Revolt
57 Litvin Pavlo UKR Siechnice Amator (pumptrack) -
58 Lublinski Michał POL Częstochowa Hulajnoga (pumptrack) -
59 Lubomirski Michał POL Warszawa Pro (pumptrack) -
60 Macko Hubert POL Limanowa Amator (pumptrack) -
61 Mastalska Alicja POL Wieliczka Kids (pumptrack) BGC
62 Mastalski Bartosz POL Wieliczka Amator (pumptrack) BGC Spot
63 Mazelanik Oskar "Ozzy" POL Rybnik Kids (pumptrack) NutriaHunters Rybnik
64 Michalski Wojciech POL Gliwice Amator (pumptrack) -
65 Miedziak Aleksander POL Wisła Kids (pumptrack) -
66 Mól Dawid POL Limanowa Amator (pumptrack) Jiunior
67 Mruk Kacper POL Limanowa Amator (pumptrack) -
68 Mystek Jan POL Gliwice Kids (pumptrack) -
69 Najduch Wiktor POL Łącko Amator (pumptrack) -
70 Niedziela Szymon POL Rybnik Kids (pumptrack) GoBike
71 Nowotnik Mateusz POL Rybnik Amator (pumptrack) GoBike.pro
72 Ogłuszka Bartłomiej POL Bielsko-Biała Amator (pumptrack) -
73 Pańczyk Robert POL Szczerbice Kids (pumptrack) Go bike pro
74 Papież Kuba POL Słopnice Amator (pumptrack) -
75 Paszkowski Czarek POL Kamienica Amator (pumptrack) Gravity Revolt
76 Patyk Zuzanna POL Oświęcim Kobiety (pumptrack) -
77 Piwoński Jakub POL Podbucze Kids (pumptrack) Gobike.pro
78 Pławecki Szymon POL Limanowa Pro (pumptrack) -
79 Pławecki Szymon POL Limanowa Amator (pumptrack) -
80 Podstawa Olga POL Kłobuck Kobiety (pumptrack) -
81 Prusak Kacper POL Łososina Dolna Amator (pumptrack) -
82 Przyprawa Marcin POL Limanowa Amator (pumptrack) -
83 Puto Jakub POL Słopnice Amator (pumptrack) -
84 Rawicki Filip POL Rędziny Pro (pumptrack) B.P.Reactor
85 Rogowiec Kajetan POL Bielsko-Biała Kids (pumptrack) GoBikePro
86 Roszkowski Piotr POL Kraków Pro (pumptrack) -
87 Rusnak Adam POL Piekiełko Amator (pumptrack) -
88 Schwendner Kamil POL Wrocław Amator (pumptrack) -
89 Sentyrz Maciej POL Mszana Dolna Amator (pumptrack) wet n' willd
90 Sentyrz Tymon POL Mszana Dolna Kids (pumptrack) wet n' willd
91 Siwiec Kuba POL Lublin Amator (pumptrack) LKKG
92 Sroka Jakub POL Nowy Sącz Amator (pumptrack) -
93 Stanisławski Michał POL Częstochowa Amator (pumptrack) Żromice LC
94 Stanisz Albert POL Słopnice Amator (pumptrack) -
95 Stasiak Daniel POL Katowice Amator (pumptrack) -
96 Stasiak Daniel POL Katowice Hulajnoga (pumptrack) -
97 Stasiak-Balas Paulina POL Kłobuck Kobiety (pumptrack) NoLogo Crew
98 Strzebońska Zosia POL Kraków Kids (pumptrack) -
99 Strzebońska Hanna POL Kraków Kobiety (pumptrack) -
100 Sułkowska Lidia POL Limanowa Kobiety (pumptrack) -
101 Sułkowski Kacper POL Limanowa Amator (pumptrack) -
102 Sułkowski Łukasz POL Limanowa Amator (pumptrack) -
103 Szatkowski Maciek POL Żary Amator (pumptrack) -
104 Szewczyk Igor POL Limanowa Kids (pumptrack) Jiunior
105 Szewczyk Michał POL Limanowa Amator (pumptrack) PewStal
106 Szewczyk Igor POL Limanowa Hulajnoga (pumptrack) Jiunior
107 Szmitek Filip POL Limanowa Kids (pumptrack) -
108 Ślazyk Filip POL Limanowa Amator (pumptrack) -
109 Talar Piotr POL Łącko Amator (pumptrack) -
110 Tokarczyk Andrzej POL Limanowa Amator (pumptrack) Gravity Revolt
111 Turzynski Max POL Bochnia Hulajnoga (pumptrack) -
112 Ulmaniec Arek POL Pcim Kids (pumptrack) .
113 Waligóra Tomasz POL Limanowa Amator (pumptrack) -
114 Warszczyk Lucjan POL Limanowa Hulajnoga (pumptrack) -
115 Wąsowski Patryk POL Gorlice Amator (pumptrack) -
116 Wąż Mikołaj POL Wieliczka Amator (pumptrack) BGC Spot
117 Wicher Jakub POL Kraków Pro (pumptrack) Elemeledudki Racing Team
118 Wieczorek Filip POL Rybnik Amator (pumptrack) GoBikePro
119 Wiewiórski Sebastian POL Limanowa Amator (pumptrack) -
120 Włodarczyk Oliwier POL Limanowa Kids (pumptrack) Gravity Revolt
121 Włodarczyk Konrad POL Limanowa Amator (pumptrack) Gravity Revolt
122 Wojnar Oliwier POL Krosno Kids (pumptrack) -
123 Woźniak Kuba POL Wrocław Amator (pumptrack) FCR
124 Woźniak Kajetan POL Wrocław Amator (pumptrack) -
125 Wójcik Igor POL Rybnik Amator (pumptrack) Gobike.pro
126 Wróbel Dariusz POL Limanowa Amator (pumptrack) Starówka Team
127 Zajączkowski Mateusz POL Lublin Amator (pumptrack) -
128 Zelek Adam POL Limanowa Hulajnoga (pumptrack) -
129 Zwierczyk Kacper POL Słopnice Amator (pumptrack) -