Place:
Polanka Wielka
Discipline:
bicycle
Date:
2021-06-26
Organizer:
Registration end:
2021-06-25 20:00
Description:

Regulamin zawodów

W skrócie:

  • szczegóły w regulaminie,
  • zawody bez opłaty startowej,
  • rejestracja tylko internetowo,
  • zgoda rodzica dla niepełnoletnich - druk do pobrania,
  • biuro zawodów i treningi od 12:00 do 13:45, start zawodów 14:00.
NIE POMPUJESZ - NIE JEDZIESZ
Największy w Polsce cykl zawodów na pumptrakach! Rywalizacja odbywa się na rowerach oraz hulajnogach, a zawodnicy walczą o tytuł najszybszego zawodnika i najszybszej zawodniczki w Polsce na pumptracku! Oprócz sportowej rywalizacji w danych kategoriach, zawodnicy mogą także przystąpić do rywalizacji z Ambasadorami cyklu, którymi są: Szymon Godziek, Marcin Rot, Gustaw Dądela, Bartosz Giemza, Maciej Dąbek, Chillriderki.
 
Zawody odbywają sięna najlepszych pumptrakach w Polsce. Na każdej imprezie oprócz sportowej rywalizacji: strefa chillu od Red Bulla, testy rowerów NS Bikes, food trucki, muzyka na żywo i wiele innych!
 
ZAPISY TYLKO INTERNETOWO
Odbywają się tylko internetowo poprzez niniejszą stronę. W dniu zawodów nie będzie możliwości rejestracji do zawodów.
Każdy zarejestrowany zawodnik w dniu zawodów musi potwierdzić swój udział w biurze zawodów w celu podpisania listy startowej oraz regulaminu i odbioru numeru startowego!
Osoby niepełnoletnie w dni uzawodów muszą dostarczyć zgodę rodzica/opiekun na start, która jest do pobrania z niniejszej strony.
 
WALKA O WIELKI FINAŁ
Rywalizacja w kategorii PRO oraz KOBIETY odbywa się o prawo startu w Wielkim Finale cyklu Nie Pompujesz - Nie Jedziesz, który odbędzie się 05.09.2021 na torze w Nowej Soli. Awans uzyska trzech najlepszych zawodników z kategorii Pro oraz Kobiety.
 
Zwycięzca całego cyklu w kategorii PRO oraz Kobiety otrzyma tytuł Najszybszego Polaka i Najszybszej Polki na pumptracku oraz atrakcyjne nagrody! Walcz o wielki finał!
 
KLASYFIKACJA PUNKTOWA
Pozostałe kategorie jak i Pro oraz Kobiety zdobywają punkty do klasyfikacji generalnej cyklu Nie Pompujesz - Nie Jedziesz, która jest aktualizowana po zakończeniu każdej rundy na stronie www.43ride.com i pompuje.pl! Startuj we wszystkich rundach i walcz o zwycięstwo w swojej kategorii! 
 
SZCZEGÓŁY, HRAMONOGRAM ZAWODÓW I MATERIAŁY Z RUND NA SOCIAL MEDIA:
FACEBOOK.com/Pompuje
INSTAGRAM.com/Pompuje_pumptrack
Grupa FACEBOOK: https://www.facebook.com/groups/pompuje
YOU TUBE: https://youtu.be/sm5X4HHtTGM

 

PARTNERZY CYKLU NIE POMPUJESZ - NIE JEDZIESZ
Sound of Gravity, NS Bikes, Red Bull, BT Project, LECH Free, 43ride.com, Małopolska

Categories:
  • Pro (pumptrack)
  • Kobiety (pumptrack)
  • Kids (pumptrack) (2009 - 2015)
  • Amator (pumptrack)
  • Hulajnoga (pumptrack)
Competitors limit:
150 (free: 30)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Bać Grzegorz POL Boguchwała Pro (pumptrack) WM Bikes Rzeszów
2 Bajor Lena POL kraków Kids (pumptrack) Bajor Team
3 Baron Mateusz POL Czechowice-Dziedzice Amator (pumptrack) -
4 Białajczuk Michał POL Brzeg Pro (pumptrack) -
5 Białobrzewski Kacper POL Kiełczów Amator (pumptrack) -
6 Blinda Dorota POL Katowice Kobiety (pumptrack) -
7 Bryndza Aleksandra POL Goczałkowice-Zdrój Kobiety (pumptrack) -
8 Burz Krystian POL Hermanowa Pro (pumptrack) HSTLV
9 Cegielski Kacper POL Wrocław Amator (pumptrack) -
10 Cholewa Kamil POL Klecza Górna Amator (pumptrack) -
11 Chrapek Iwo POL Bielsko-Biała Kids (pumptrack) GoBikePro
12 Ciuchta Janek POL Bulowice Pro (pumptrack) J3b4cp1s
13 Czermak Wojciech POL Kalwaria Zebrzydowska Pro (pumptrack) Go Ride Racing Team
14 Czubacki Igor POL Katowice Pro (pumptrack) gul gul racing team
15 Drabczyk Norbert POL Polanka Wielka Hulajnoga (pumptrack) -
16 Druszczowski Maciej POL Polanka Wielka Pro (pumptrack) Brak
17 Dudek Dawid POL Polanka wielka Amator (pumptrack) JP
18 Fraś Adam POL Andrychów Amator (pumptrack) -
19 Gagracz Krystian POL Polanka Wielka Pro (pumptrack) -
20 Gancarczyk Kacper POL Zator Amator (pumptrack) -
21 Głąbek Przemysław POL Pszczyna Pro (pumptrack) -
22 Gmur Mateusz POL Czechowice-Dziedzice Amator (pumptrack) -
23 Gnojek Wojciech POL Barwałd Średni Pro (pumptrack) -
24 Godziek Dawid POL Suszec Pro (pumptrack) -
25 Gondzik Dawid POL Goczałkowice-zdrój Amator (pumptrack) BUA I SPÓŁA RACING
26 Gorlicki Emil POL Uciechów Kids (pumptrack) LKS atom boxmet k2 dzierżoniów
27 Gorlicki Daniel POL Uciechów Kids (pumptrack) LKS atom boxmet k2 dzierżoniów
28 Góra Artur POL Stara Wieś Amator (pumptrack) -
29 Grabowski Adrian POL Wrocław Amator (pumptrack) -
30 Habdas Szymon POL Pisarzowice Amator (pumptrack) -
31 Jamróz Marcin POL Dąbrowa Górnicza Amator (pumptrack) -
32 Johnson Carl POL Graboszyce Amator (pumptrack) Grove Street
33 Jurecki Oliwier POL Kęty Amator (pumptrack) WaycherTEAM
34 Kantor Jakub POL Częstochowa Pro (pumptrack) E-rowery.pl
35 Kleszcz Kacper POL Oświęcim Amator (pumptrack) -
36 Kołosionek Maciej POL Wrocław Amator (pumptrack) -
37 Kosior Jan POL Pszczyna Pro (pumptrack) -
38 Kowalski Karol POL Katowice Kids (pumptrack) -
39 Krężocki Michał POL Oświęcim Amator (pumptrack) -
40 Krupa Kacper POL Wola Amator (pumptrack) BUA I SPÓŁA RACING
41 Krywult Piotr POL Stara Wieś Amator (pumptrack) -
42 Krzemiński Tomasz POL Wrocław Pro (pumptrack) AgrestDirt
43 Krzykwa Miłosz POL wrocław Amator (pumptrack) -
44 Kukulski Oliwier POL Strawczynek Amator (pumptrack) -
45 Kutek Jakub POL Polanka Wielka Amator (pumptrack) -
46 Kwaśniok Antoni POL Rybnik Kids (pumptrack) GoBike
47 Lachendro Sebastian POL Sułkowice Amator (pumptrack) -
48 Lawrenz Wiktor POL Kraków Kids (pumptrack) Yugre Bebl
49 Leszczyński Piotr POL Bieruń Pro (pumptrack) BMXLIFE
50 Łaziński Kamil POL Graboszyce Amator (pumptrack) -
51 Łowczynowska Nikola POL Goleniów Kobiety (pumptrack) -
52 Maciejowski Oliwier POL Oświęcim Hulajnoga (pumptrack) -
53 Majchrzak Jakub POL Legnica Pro (pumptrack) -
54 Majchrzak Jakub POL Legnica Amator (pumptrack) -
55 Malinowski Damian POL Limanowa Amator (pumptrack) -
56 Marcinkiewicz Konrad POL Kęty Amator (pumptrack) -
57 Matuszczak Kacper POL Kozy Amator (pumptrack) THE NORTH
58 Mąkina Tomasz POL Grojec697 Amator (pumptrack) -
59 Michta Miłosz POL Wrocław Pro (pumptrack) -
60 Mikołajek Adam POL Andrychów Hulajnoga (pumptrack) Nie mam
61 Mikuła Ryszard POL Zielona Góra Kids (pumptrack) Spark Nowa Sól
62 Musiał Brajan POL Zator Amator (pumptrack) -
63 Musiał Brajan POL Zator Hulajnoga (pumptrack) -
64 Niedziela Szymon POL Rybnik Kids (pumptrack) GoBike
65 Nikiel Dawid POL Goczałkowice-Zdrój Amator (pumptrack) BUA I SPÓŁA RACING
66 Ogłuszka Bartłomiej POL Bielsko Biała Amator (pumptrack) -
67 Ogorzelec Jakub POL Roczyny Kids (pumptrack) -
68 Orlanka Jan POL Polanka Wielka Amator (pumptrack) -
69 Ożóg Tomasz POL Wrocław Amator (pumptrack) FcR
70 Paryła Adrian POL Podolsze Amator (pumptrack) -
71 Patyk Zuzanna POL Oświęcim Kobiety (pumptrack) -
72 Pawelski Marek POL Legnica Amator (pumptrack) -
73 Piecha Mateusz POL Oświęcim Pro (pumptrack) -
74 Piszczek Piotr POL Kraków Amator (pumptrack) -
75 Płonka Patryk POL Grojec Amator (pumptrack) -
76 Podstawa Olga POL Kłobuck Kobiety (pumptrack) -
77 Podstawa Olga POL Kłobuck Kobiety (pumptrack) -
78 Radwan Konrad POL Grojec Amator (pumptrack) -
79 Radwan Oliwier POL GROJEC Kids (pumptrack) -
80 Rajda Karol POL Wieprz Amator (pumptrack) -
81 Rakoczy Karol POL Grojec Kids (pumptrack) -
82 Rakoczy Klaudiusz POL Grojec Amator (pumptrack) -
83 Rogowiec Kajetan POL Bielsko-Biała Kids (pumptrack) GoBikePro
84 Roszkowski Piotr POL Kraków Pro (pumptrack) -
85 Ryndak Nikodem POL Oświęcim Hulajnoga (pumptrack) -
86 Schwendner Kamil POL Wrocław Amator (pumptrack) -
87 Schwendner Kamil POL Wrocław Amator (pumptrack) -
88 Siwek Przemek POL kozy Amator (pumptrack) -
89 Słowikowska Emilia POL Wołomin Kobiety (pumptrack) -
90 Smoke Big POL Zator Amator (pumptrack) Grove Street
91 Sporek Dawid POL Pszczyna Pro (pumptrack) gul gul racing team
92 Spyra Grzegorz POL Opole Amator (pumptrack) Bgc Spot, Aqfa Riders
93 Sułkowska Lidia POL Limanowa Kobiety (pumptrack) -
94 Sułkowski Łukasz POL Limanowa Amator (pumptrack) -
95 Surma Karol POL Bulowice Amator (pumptrack) -
96 Szewczyk Krzysiek POL Zator Amator (pumptrack) -
97 Szewczyk Michał POL Limanowa Amator (pumptrack) -
98 Szewczyk Michał POL Limanowa Amator (pumptrack) PewStal
99 Szulik Kamil POL Szczejkowice Amator (pumptrack) -
100 Szuma Łukasz POL Sosnowiec Amator (pumptrack) -
101 Śliwiński Michał POL Łowiczki Amator (pumptrack) -
102 Świstek Szymon POL Grojec Amator (pumptrack) -
103 Terlikowski Dawid POL Nowa Sól Kids (pumptrack) SPARK Nowa Sól
104 Tora Łukasz POL Wilamowice Amator (pumptrack) -
105 Trząska Justyna POL Bielsko-Biała Kobiety (pumptrack) SRS Czantoria Ustroń
106 Trząski Arkadiusz POL Bielsko-Biała Amator (pumptrack) -
107 Wcisło Marcel POL Katowice Pro (pumptrack) gul gul racing team
108 Wicher Jakub POL Kraków Pro (pumptrack) Elemeledudki Racing Team
109 Wicherek Piotr POL Kobiernice Amator (pumptrack) WaycherTEAM
110 Wieczorek Jakub POL Będzin Amator (pumptrack) gul gul racing team
111 Wierzbicki Marcin POL Bełchatów Amator (pumptrack) -
112 Wilkus Dawid POL Wodzisław Śląski Amator (pumptrack) -
113 Witkowski Maks POL Kęty Amator (pumptrack) -
114 Włoch Michał POL Trzebienczyce Amator (pumptrack) -
115 Woźniak Kuba POL Wrocław Amator (pumptrack) FCR
116 Woźniak Kajetan POL Wrocław Amator (pumptrack) -
117 Woźnicki Piotr POL Łękawica Amator (pumptrack) -
118 Wójtowicz Rafał POL Wieliczka Pro (pumptrack) BGC Spot
119 Wróbel Zuzanna POL Skoczów Kobiety (pumptrack) -
120 Zapała Alan POL Oblęgorek Amator (pumptrack) -