Place:
Wisła/Stożek
Discipline:
bicycle
Date:
2021-10-03
Registration end:
2021-10-01 20:00
Description:

Regulamin zawodów

Opłata startowa wynosi:

  • 80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 03.09.2021 23:59,
  • 100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 29.10.2021 23:59,
  • 150 zł dla osób rejestrujących się oraz uiszczających opłatę startową w biurze zawodów w dniu 02.10.2021 do godz. 13:00.

Wpata na konto:
50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu); podać: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, III Edycja

Odbiór numeru startowego możliwy jest tylko w dniu 02.10.2021 r.

Harmonogram zawodów w Regulaminie.

Categories:
  • Kobiety (LSD) (1950 - 2009)
  • Hardtail (LSD) (1950 - 2009)
  • Junior full (LSD) (2003 - 2009)
  • Full (LSD) (1950 - 2002)
Competitors limit:
no limit
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 4.3 Malion POL Bielawa Junior full (LSD) -
2 Białożyt Jordan POL Bielsko-Biała Junior full (LSD) RENTHOUSE
3 Borek Tomasz POL Kędzierzyn-Koźle Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
4 Izydorczyk Szymon POL Międzybrodzie Żywieckie Junior full (LSD) -
5 Juroszek Dawid POL Cieszyn Junior full (LSD) -
6 Kalata Michał POL Krempachy Full (LSD) -
7 Kałuża Adam POL Cieszyn Full (LSD) -
8 Karczyński Wojciech POL Tarnowiec Junior full (LSD) Hell Riders Tarnów
9 Kaszok Marlena POL Międzybrodzie Bialskie Kobiety (LSD) -
10 Kawula Jan POL Koszyce Wielkie Junior full (LSD) Hell Riders Tarnów
11 Kopijas Sebastian POL Dobroń Junior full (LSD) -
12 Kozioł Krystian POL Tarnowiec Junior full (LSD) Hell Riders Tarnów
13 Kozłowski Antoni POL Gogolin Junior full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
14 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Full (LSD) High Five Crew
15 Krawczyk Mateusz POL Racibórz Junior full (LSD) -
16 Ligocki Michał POL Częstochowa Full (LSD) Holy Crew
17 Łukomski Olaf POL Radom Junior full (LSD) -
18 Macura Seweryn POL Skoczów Full (LSD) -
19 Małaszkiewicz Jacek POL Kraków Full (LSD) Krakowska Szkoła Enduro
20 Matulski Rafał POL Sułkowice Full (LSD) -
21 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail (LSD) HIGH FIVE CREW
22 Mikołajczyk Patryk POL Szczawa Hardtail (LSD) -
23 Mikrut Kacper POL Tarnowiec Junior full (LSD) Hell Riders Tarnów
24 Olszewski Artur POL Żywiec Full (LSD) -
25 Olszewski Bartlomiej POL Zawiercie Full (LSD) -
26 Polaczek Grzegorz POL Opole Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
27 Pysz Jakub POL Bielsko-Biała Full (LSD) FOR EVENT
28 Radomski Dawid POL Pogórze Full (LSD) Skoczuf Team
29 Raszka Łukasz POL Bystra Full (LSD) LIFE TEAM
30 Reczek Pawel POL Rabka Zdroj Full (LSD) Eskimoo Racing Team
31 Rogóż Bartosz POL Tarnowiec Junior full (LSD) Hell Riders Tarnów
32 Starus Łukasz POL Łódź Full (LSD) Rockets Crew
33 Stejskal Piotr POL Bielsko-Biala Full (LSD) -
34 Szlósarczyk Łukasz POL Zabrze Junior full (LSD) -
35 Szynkler Paweł POL Opole Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
36 Trapczynski Mikolaj POL Kępno Junior full (LSD) Bike passion
37 Trąpczyński Kamil POL Kępno Junior full (LSD) Bike passion
38 Walczak Nina POL Zgierz Kobiety (LSD) -
39 Wróbel Zuzanna POL Skoczów Kobiety (LSD) -
40 Zardzielewicz Hubert POL Tarnów Junior full (LSD) Hell Riders Tarnów
41 Żuławiński Karol POL Kraków Full (LSD) Gravity Bike Pokand