Place:
Wisła/Stożek
Discipline:
bicycle
Date:
2021-10-03
Registration end:
2021-10-01 20:00
Description:

Regulamin zawodów

Opłata startowa wynosi:

  • 80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 03.09.2021 23:59,
  • 100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 29.10.2021 23:59,
  • 150 zł dla osób rejestrujących się oraz uiszczających opłatę startową w biurze zawodów w dniu 02.10.2021 do godz. 13:00.

Wpata na konto:
50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu); podać: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, III Edycja

Odbiór numeru startowego możliwy jest tylko w dniu 02.10.2021 r.

Harmonogram zawodów w Regulaminie.

Categories:
  • Kobiety (LSD) (1950 - 2009)
  • Hardtail (LSD) (1950 - 2009)
  • Junior Full (LSD) (2003 - 2009)
  • Full (LSD) (1950 - 2002)
Competitors limit:
150 (free: 97)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Białożyt Jordan POL Bielsko-Biała Junior Full (LSD) RENTHOUSE
2 Biskup Jakub POL Tarnów Junior Full (LSD) Tarnów DH
3 Borek Tomasz POL Kędzierzyn-Koźle Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
4 Iwaszko Jakub POL Środa Śląska Junior Full (LSD) Bike Passion
5 Izydorczyk Szymon POL Międzybrodzie Żywieckie Junior Full (LSD) -
6 Juroszek Dawid POL Cieszyn Junior Full (LSD) -
7 Kalata Michał POL Krempachy Full (LSD) -
8 Kaliciński Jakub POL Niemodlin Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
9 Kałuża Adam POL Cieszyn Full (LSD) -
10 Karczyński Wojciech POL Tarnowiec Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
11 Kaszok Marlena POL Międzybrodzie Bialskie Kobiety (LSD) -
12 Kawula Jan POL Koszyce Wielkie Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
13 Kopijas Sebastian POL Dobroń Junior Full (LSD) -
14 Kozak Kuba POL Pcim Hardtail (LSD) Hell Riders Tarnów
15 Kozioł Krystian POL Tarnowiec Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
16 Kozłowski Antoni POL Gogolin Junior Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
17 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Full (LSD) High Five Crew
18 Krawczyk Mateusz POL Racibórz Junior Full (LSD) -
19 Krukauskas Karolis LTU Kaunas Junior Full (LSD) -
20 Kulik Jakub POL Pyrzyce Junior Full (LSD) -
21 Ligocki Michał POL Częstochowa Full (LSD) Holy Crew
22 Łukomski Olaf POL Radom Junior Full (LSD) -
23 Macura Seweryn POL Skoczów Full (LSD) -
24 Małaszkiewicz Jacek POL Kraków Full (LSD) Krakowska Szkoła Enduro
25 Matulski Rafał POL Sułkowice Full (LSD) -
26 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail (LSD) HIGH FIVE CREW
27 Mikołajczyk Patryk POL Szczawa Hardtail (LSD) -
28 Mikrut Kacper POL Tarnowiec Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
29 Moczała Błażej POL Chybie Junior Full (LSD) hadronsport
30 Olszewski Artur POL Żywiec Full (LSD) -
31 Olszewski Bartlomiej POL Zawiercie Full (LSD) -
32 Orłowski Jarek POL Stary sacz Junior Full (LSD) -
33 Pierchała Tomasz POL Rybnik Junior Full (LSD) -
34 Polaczek Grzegorz POL Opole Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
35 Pysz Jakub POL Bielsko-Biała Full (LSD) FOR EVENT
36 Radomski Dawid POL Pogórze Full (LSD) Skoczuf Team
37 Raszka Łukasz POL Bystra Full (LSD) LIFE TEAM
38 Reczek Pawel POL Rabka Zdroj Full (LSD) Eskimoo Racing Team
39 Rogóż Bartosz POL Tarnowiec Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
40 Skowronek Zygmunt POL Bęczarka Junior Full (LSD) -
41 Starus Łukasz POL Łódź Full (LSD) Rockets Crew
42 Stejskal Piotr POL Bielsko-Biala Full (LSD) -
43 Stelmach Michal POL Toruń Junior Full (LSD) FMD
44 Szlósarczyk Łukasz POL Zabrze Junior Full (LSD) -
45 Szynkler Paweł POL Opole Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
46 Trapczynski Mikolaj POL Kępno Junior Full (LSD) Bike passion
47 Trąpczyński Kamil POL Kępno Junior Full (LSD) Bike passion
48 Walczak Nina POL Zgierz Kobiety (LSD) -
49 Wołoszyn Michał POL Kietrz Hardtail (LSD) Hadziaje Racing Team
50 Wróbel Zuzanna POL Skoczów Kobiety (LSD) -
51 Wszołek Tomek POL Kraków Full (LSD) -
52 Zardzielewicz Hubert POL Tarnów Junior Full (LSD) Hell Riders Tarnów
53 Żuławiński Karol POL Kraków Full (LSD) Gravity Bike Pokand