Place:
Zawoja / Mosorny Groń
Discipline:
bicycle
Date:
2021-07-25
Registration end:
2021-07-23 20:00
Description:

Regulamin zawodów

Opłata startowa wynosi:

  • 80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 25.06.2021 23:59,
  • 100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 21.07.2021 23:59,
  • 150 zł dla osób rejestrujących się oraz uiszczających opłatę startową w biurze zawodów w dniu 24.07.2021 do godz. 13:00.

Wpata na konto:
50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu); podać: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, II Edycja

Odbiór numeru startowego możliwy jest tylko w dniu 24.07.2021 r.

Harmonogram zawodów w Regulaminie.

Categories:
  • Kobiety (LSD) (1950 - 2009)
  • Hardtail (LSD) (1950 - 2009)
  • Junior full (LSD) (2003 - 2009)
  • Full (LSD) (1950 - 2002)
Competitors limit:
no limit
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Białożyt Jordan POL Bielsko-Biała Junior full (LSD) RENTHOUSE
2 Borek Tomasz POL Kędzierzyn-Koźle Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
3 Izydorczyk Szymon POL Międzybrodzie Żywieckie Junior full (LSD) -
4 Jarosz Wojciech POL Tychy Full (LSD) Grupa DBK Enduro MTB Ride
5 Juroszek Dawid POL Cieszyn Junior full (LSD) -
6 Kalata Michał POL Krempachy Full (LSD) -
7 Kałuża Adam POL Cieszyn Full (LSD) -
8 Karczyński Wojciech POL Tarnowiec Junior full (LSD) Hell Riders Tarnów
9 Kaszok Marlena POL Międzybrodzie Bialskie Kobiety (LSD) -
10 Kawula Jan POL Koszyce Wielkie Junior full (LSD) Hell Riders Tarnów
11 Kopijas Sebastian POL Dobroń Junior full (LSD) -
12 Kozioł Krystian POL Tarnowiec Junior full (LSD) Hell Riders Tarnów
13 Kozłowski Antoni POL Gogolin Junior full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
14 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Full (LSD) High Five Crew
15 Krawczyk Mateusz POL Racibórz Junior full (LSD) -
16 Król Adrian POL Jabłonka Junior full (LSD) -
17 Ligocki Michał POL Częstochowa Full (LSD) Holy Crew
18 Lis Filip POL Słopnice Junior full (LSD) -
19 Łukomski Olaf POL Radom Junior full (LSD) -
20 Macura Seweryn POL Skoczów Full (LSD) -
21 Matulski Rafał POL Sułkowice Full (LSD) -
22 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail (LSD) HIGH FIVE CREW
23 Mikołajczyk Patryk POL Szczawa Hardtail (LSD) -
24 Mikrut Kacper POL Tarnowiec Junior full (LSD) Hell Riders Tarnów
25 Nowak Marcin POL Gdańsk Full (LSD) Black Riders 3 city
26 Olszewski Artur POL Żywiec Full (LSD) -
27 Olszewski Bartlomiej POL Zawiercie Full (LSD) -
28 Polaczek Grzegorz POL Opole Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
29 Pysz Jakub POL Bielsko-Biała Full (LSD) FOR EVENT
30 Raszka Łukasz POL Bystra Full (LSD) LIFE TEAM
31 Reczek Pawel POL Rabka Zdroj Full (LSD) Eskimoo Racing Team
32 Rogóż Bartosz POL Tarnowiec Junior full (LSD) Hell Riders Tarnów
33 Sordyl Filip POL Sułkowice Junior full (LSD) -
34 Spyra Grzegorz POL Opole Full (LSD) Bgc Spot, Aqfa Riders
35 Stanek Karol POL Wadowice Junior full (LSD) -
36 Starus Łukasz POL Łódź Full (LSD) Rockets Crew
37 Stejskal Piotr POL Bielsko-Biała Full (LSD) -
38 Surowczyk Kamil POL Lipnica Wielka Junior full (LSD) -
39 Szynkler Paweł POL Opole Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
40 Trąpczyński Kamil POL Kępno Junior full (LSD) Bike passion
41 Trąpczyński Mikołaj POL Kępno Junior full (LSD) Bike passion
42 Walczak Nina POL Zgierz Kobiety (LSD) -
43 Włodarczyk Konrad POL Limanowa Junior full (LSD) Gravity Revolt
44 Wróbel Zuzanna POL Skoczów Kobiety (LSD) -
45 Zardzielewicz Hubert POL Tarnów Junior full (LSD) Hell Riders Tarnów
46 Żuławiński Karol POL Kraków Full (LSD) Gravity Bike Pokand