Place:
Międzybrodzie Żywieckie / Żar
Discipline:
bicycle
Date:
2021-05-16
Registration end:
2021-05-14 20:00
Description:

Regulamin zawodów

Opłata startowa wynosi:

  • 80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 16.04.2021 23:59,
  • 100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 12.05.2021 23:59,
  • 150 zł dla osób rejestrujących się oraz uiszczających opłatę startową w biurze zawodów w dniu 15.05.2021 do godz. 13:00.

Wpata na konto:
50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu); podać: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, I Edycja

Odbiór numeru startowego możliwy jest tylko w dniu 15.05.2021 r.

W przypadku zawodników niepełnoletnich wymagana jest obecność rodziców lub prawnych opiekunów podczas zawodów oraz wypełnienie pisemnej zgody poprzez rodzica lub prawnego opiekuna; druk dostępny w biurze zawodów.

Harmonogram zawodów w Regulaminie.

Categories:
  • Kobiety (LSD) (1950 - 2009)
  • Hardtail (LSD) (1950 - 2009)
  • Junior full (LSD) (2003 - 2009)
  • Full (LSD) (1950 - 2002)
Competitors limit:
no limit
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 4.3 Malion POL Bielawa Junior full (LSD) -
2 Adamski Dawid POL Kurzętnik Full (LSD) Fmd Toruń
3 Baran Kacper POL Namysłów Junior full (LSD) -
4 Baranek Rastislav SVK Považská Bystrica Full (LSD) KELLYS FACTORY TEAM
5 Bartyzel Jakub POL Szczyrk Full (LSD) Giant EnduroTrails Academy
6 Bereziński Hubert POL Zakopane Full (LSD) -
7 Białek Jan POL działoszyn Junior full (LSD) -
8 Białożyt Jordan POL Bielsko-Biała Junior full (LSD) RENTHOUSE
9 Biegus Maksymilian POL Jeżów Sudecki Junior full (LSD) -
10 Bijak Paweł POL Bielsko biała Junior full (LSD) -
11 Biskup Jakub POL Koszyce Wielkie Junior full (LSD) Tarnów DH
12 Bogusz Aleksander POL Oświęcim Full (LSD) -
13 Bondos Maksymilian POL Kraków Full (LSD) -
14 Borek Tomasz POL Opole Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
15 Borkowski Aleksander POL Warszawa Full (LSD) Harpagan Warsaw Crew
16 Budner Natalia POL Warszawa Kobiety (LSD) Dirt it more
17 Caputa Ignacy POL Leśna Junior full (LSD) -
18 Cecot Rafał POL Kielce Full (LSD) -
19 Chełmiński Mikołaj POL Radom Junior full (LSD) -
20 Chojniak Bartosz POL Oświęcim Junior full (LSD) -
21 Chomist Patrik SVK Bratislava Junior full (LSD) Deem racing team
22 Ciechanowski Konrad POL Sroda Slaska Full (LSD) -
23 Duraj Mateusz POL Lipowa Full (LSD) -
24 Dylewski Łukasz POL Chorzów Full (LSD) Skinpad.pro
25 Dziedzic Jakub POL Milówka Junior full (LSD) -
26 Dziedzicki Wiktor POL Mysłakowice Junior full (LSD) -
27 Fabry Kamil SVK Nitrica Junior full (LSD) KELLYS FACTORY TEAM
28 Foitzik Maciej POL Jelenia Góra Full (LSD) Quest Racing Team
29 Frącala Michał POL Łódź Hardtail (LSD) Freaky Rippers
30 Gajda Piotr Jerzy POL Bochnia Full (LSD) -
31 Gliński Kajetan POL Kleszczów Full (LSD) -
32 Gorączko Filip POL Dobczyce Junior full (LSD) -
33 Górecki Mateusz POL Woźniki Junior full (LSD) ANNC
34 Hojny Mateusz POL Pińczów Junior full (LSD) ANNC
35 Hołuj Bartłomiej POL Kraków Hardtail (LSD) Bambaryły
36 Ivanov Denis LTU Vilnius Full (LSD) DH Team Lithuania
37 Ivanov Denis LTU Vilnius Full (LSD) DH Team Lithuania
38 Iwaszko Jakub POL Środa Śląska Junior full (LSD) Team Bike Passion
39 Janik Piotr POL Zakopane Full (LSD) -
40 Januszek Bartosz POL Brzeziny Junior full (LSD) -
41 Jarząbek Grzegorz POL Brenna Hardtail (LSD) -
42 Jezusek Kacper POL Gierałtowice Junior full (LSD) -
43 Jureczka Andrzej POL Bielsko-Biała Full (LSD) Imbeer team
44 Juroszek Dawid POL Cieszyn Junior full (LSD) -
45 Kacorzyk Filip POL Brzeszcze Junior full (LSD) -
46 Kaim Adrian POL Tarnów Junior full (LSD) Dh tarnów
47 Kalata Michał POL Krempachy Full (LSD) -
48 Kaleta Bartosz POL Częstochow Junior full (LSD) -
49 Kaliciński Jakub POL Niemodlin Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
50 Kałuża Adam POL Cieszyn Full (LSD) -
51 Karczyński Wojciech POL Tarnowiec Junior full (LSD) Hell Riders Tarnów
52 Kaszok Marlena POL Międzybrodzie Bialskie Kobiety (LSD) -
53 Kaszycki Jakub POL Gliwice Junior full (LSD) -
54 Kawula Jan POL Koszyce Wielkie Junior full (LSD) Hell Riders Tarnów
55 Kiełbasa Daniel POL Wola Rzędzińska Junior full (LSD) Tarnów DH
56 Kleszcz Kacper POL Oświęcim Hardtail (LSD) -
57 Kohút Denis SVK Žilina Full (LSD) CTM Racing Team
58 Kohút Radomír SVK Rudina Full (LSD) CTM Racing Team
59 Kokolus Michał POL Chybie Junior full (LSD) Cyklo Tym Havirov
60 Konikowski Mateusz POL Warszawa Full (LSD) Harpagan Warsaw Crew
61 Kopijas Sebastian POL Dobroń Junior full (LSD) -
62 Košárková Sabina CZE Studénka Kobiety (LSD) BMX Studénka
63 Kosmęda Michał POL Mysłowice Junior full (LSD) -
64 Kostur Karol POL Morawica Junior full (LSD) -
65 Kotecki Filip POL Leszno Junior full (LSD) -
66 Kowalski Wojtek POL Bielsko-Biała Junior full (LSD) -
67 Kozioł Krystian POL Tarnowiec Junior full (LSD) Hell Riders Tarnów
68 Kozłowski Antoni POL Gogolin Junior full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
69 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Full (LSD) High Five Crew
70 Krajewski Piotr POL Gronity Full (LSD) Vinci Projekt
71 Král Antonín CZE Malhotice Full (LSD) Kellys factory team
72 Krawczyk Mateusz POL Racibórz Junior full (LSD) -
73 Krzykawski Kamil POL Dąbie Full (LSD) -
74 Kurzeja Mariusz POL Stary Sącz Junior full (LSD) -
75 Kurzeja Mariusz POL Stary Sącz Junior full (LSD) -
76 Kwasny Patryk POL Bielsko-biała Full (LSD) Trek Bielsko Rancing
77 Lewicki Miłosz POL BIELSKO-BIAŁA Junior full (LSD) -
78 Ligocki Michał POL Częstochowa Full (LSD) Holy Crew
79 Lipiński Kamil POL Brzeg Hardtail (LSD) -
80 Łabaj Patryk POL Woźniki Junior full (LSD) -
81 Łukomski Olaf POL Radom Junior full (LSD) -
82 Machulski Bartosz POL Nida Junior full (LSD) -
83 Macura Seweryn POL Skoczów Full (LSD) -
84 Madzia Mateusz POL Brenna Full (LSD) -
85 Malinowski Jakub POL Kamienna góra Junior full (LSD) SDC CREW
86 Małaszkiewicz Jacek POL Kraków Full (LSD) Krakowska Szkoła Enduro
87 Małyszek Wojtek POL Zamość Full (LSD) -
88 Martuszewski Kajetan POL Zakopane Junior full (LSD) Bike Passion
89 Martyński Piotr POL Jelenia Góra Full (LSD) QuestRacingTeam
90 Matuszczak Kacper POL Kozy Junior full (LSD) THE NORTH
91 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail (LSD) HIGH FIVE CREW
92 Mikołajczyk Patryk POL Szczawa Hardtail (LSD) -
93 Mikrut Kacper POL Tarnowiec Junior full (LSD) Hell Riders Tarnów
94 Moczała Błażej POL Chybie Junior full (LSD) -
95 Nędzka Bartłomiej POL Kraków Full (LSD) -
96 Nowakowski Mateusz POL Kietrz Junior full (LSD) -
97 Olszewski Artur POL Żywiec Full (LSD) -
98 Olszewski Bartlomiej POL Zawiercie Full (LSD) -
99 Pawłowski Igor POL Zabrze Junior full (LSD) -
100 Petrovska Vanesa SVK Bytča Kobiety (LSD) Deem Racing team
101 Pietrasz Hubert POL Zarszyn Junior full (LSD) -
102 Pietrasz Hubert POL Markowce Junior full (LSD) -
103 Pliszka Miłosz POL Zarzecze Junior full (LSD) -
104 Polaczek Grzegorz POL Opole Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
105 Pronobis Conrad POL Gliwice Junior full (LSD) BikePark Szwajcaria
106 Pysz Jakub POL Bielsko-Biała Full (LSD) FOR EVENT
107 Rajda Mateusz POL Szczyrk Full (LSD) Giant EnduroTrails Academy
108 Raniszewski Maciej POL Nysa Full (LSD) -
109 Raszka Łukasz POL Bystra Full (LSD) LIFE TEAM
110 Reczek Pawel POL Rabka Zdroj Full (LSD) Eskimoo Racing Team
111 Rogóż Bartosz POL Tarnowiec Junior full (LSD) Hell Riders Tarnów
112 Rojcek Adam SVK Liptovský Mikuláš Full (LSD) Banshee racing brigade
113 Różański Mateusz POL Łódź Junior full (LSD) -
114 Rzeźnik Bartłomiej POL Straszydle Full (LSD) Pan Rower
115 Schulz Jan POL Osieczna Junior full (LSD) -
116 Sehnal Stanislav CZE Loukov Full (LSD) Kellys factory team
117 Sidło Kacper POL Bielsko-Biała Junior full (LSD) -
118 Skorupski Grzegorz POL Radom Full (LSD) Point of destiny Racing
119 Skowroński Szymon NED Almere Full (LSD) House Of MTB/Rocday Racing
120 Socha Artur POL Rybnik Full (LSD) BBF
121 Sołowij Grzegorz POL Żywiec Full (LSD) Tysiak Racing
122 Sowa Dawid POL Karpacz Full (LSD) Quest Racing Team
123 Spyra Grzegorz POL Opole Full (LSD) Bgc Spot, Aqfa Riders
124 Stanalowski Patryk POL lodz Full (LSD) -
125 Starus Łukasz POL Łódź Full (LSD) Rockets Crew
126 Stopczyk Bartosz POL Zgierz Full (LSD) -
127 Surowiecki Maciej POL Rybnik Full (LSD) BBF
128 Szlósarczyk Łukasz POL Zabrze Junior full (LSD) -
129 Szyndlarewicz Przemysław POL Zgorzelec Full (LSD) Quest Racing Team
130 Szynkler Paweł POL Opole Full (LSD) SLOW MOTION OPOLE
131 Ścieszka Adrian POL Żywiec Full (LSD) -
132 Świercz Kamil POL Kielce Full (LSD) -
133 Teper Bartosz POL Kruszyn Junior full (LSD) -
134 Tichý Filip SVK Žilina Junior full (LSD) Deem Racing Team
135 Trąpczyński Mikołaj POL Kępno Junior full (LSD) -
136 Trąpczyński Kamil POL Kępno Junior full (LSD) -
137 Turek Patryk POL Tylmanowa Junior full (LSD) RMK Tylmanowa
138 Varačka Daniel SVK Piešťany Junior full (LSD) -
139 Vaško Igor SVK Žilina Junior full (LSD) Deem Racing Team
140 Walczak Nina POL Zgierz Kobiety (LSD) -
141 Wąsowski Dominik POL Kraków Junior full (LSD) TOKEN Grupa Instalbud Wilga Golkowice
142 Wiącek Piotr POL Warszawa Full (LSD) Harpagan Warsaw Crew
143 Wienchula Rafał POL Opole Full (LSD) -
144 Wilk Dawid POL Wieliczka Junior full (LSD) TOKEN Grupa Instalbud Wilga Golkowice
145 Wołoszyn Michał POL Kietrz Hardtail (LSD) -
146 Wróbel Zuzanna POL Skoczów Kobiety (LSD) -
147 Wrzosek Michał POL Katowice Full (LSD) KATO-VICE
148 Wszołek Tomasz POL Kraków Full (LSD) -
149 Zardzielewicz Hubert POL Tarnów Junior full (LSD) Hell Riders Tarnów
150 Zembrzuski Maciej POL Olsztyn Full (LSD) OSA RACING
151 Zembrzuski Szymon POL Olsztyn Junior full (LSD) OSA RACING
152 Żuławiński Karol POL Kraków Full (LSD) Gravity Bike Pokand
153 Żywczak Mikołaj POL Toruń Junior full (LSD) FMD Race Team Toruń