Place:
Góra Żar / Międzybrodzie Żywieckie
Discipline:
bicycle
Date:
2020-10-04
Registration end:
2020-10-02 22:00
Description:

Regulamin

Opłata startowa w biurze zawodów lub przez Internet na konto organizatora:
50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu).
Tytuł: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, I/II/III/IV Edycja (w zależności od tego za start w której edycji wnoszona jest opłata).
Opłata startowa wynosi:

  • 80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 06.09.2020 r. Godz. 23:59,
  • 100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe organizatora po 27.09.2020 r. lub płatne gotówką podczas rejestracji w biurze zawodów 03.10.2020 r. 
Categories:
  • Women
  • Hardtail
  • Full U23 (1997 - 2008)
  • Full (1940 - 1996)
Competitors limit:
250 (free: 222)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Błaszczak Piotr POL Cieszyn Full -
2 Dukalski Mateusz POL Kielce Full U23 -
3 Durčáková Dominika CZE Horní Bludovice Kobiety Qayron Factory Team
4 Gierula Kamil POL Wiśniowa Góra Full U23 -
5 Jarząbek Grzegorz POL Brenna Hardtail -
6 Kacorzyk Filip POL Brzeszcze Full U23 -
7 Kapinos Jakub POL Opole Full SLOW MOTION OPOLE
8 Kowalczyk Mateusz POL Sopotnia wielka Full U23 -
9 Kozioł Krystian POL Tarnowiec Full U23 Hell Riders Tarnów
10 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Full High Five Crew
11 Ligocki Michał POL Częstochowa Full Holy Crew
12 Łysek Mateusz POL Kończyce Wielkie Full U23 -
13 Macura Seweryn POL Skoczów Full -
14 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail HIGH FIVE CREW
15 Mikrut Kacper POL Tarnowiec Full U23 Hell Riders Tarnów
16 Mrózek Adrian POL Jurków Full U23 -
17 Nędzka Bartłomiej POL Kraków Full U23 -
18 Olszewski Artur POL Żywiec Full -
19 Owczarz Adam POL Bielsko-Biała Full B.O.R.S.U.K.I
20 Palusinski Jakub POL Grzechynia Full U23 SFCKyklosGREEK
21 Piszczek Radosław POL Żory Full Suicide Gravity Team
22 Polaczek Grzegorz POL Opole Full SLOW MOTION OPOLE
23 Purzycki Adrian POL Kopytówka Full Born2bike
24 Raszka Łukasz POL Bystra Full U23 LIFE TEAM
25 Reczek Pawel POL Rabka Zdroj Full Eskimoo Racing Team
26 Starus Łukasz POL Łódź Full Hadronsport
27 Wrzosek Michał POL Katowice Full KATO-VICE
28 Żuławiński Karol POL Kraków Full U23 Gravity Bike Pokand