Place:
Korbielów / Pilsko
Discipline:
snow sports
Date:
2020-03-08
Organizer:
Urząd Gminy w Jeleśni, tel: 33 8630 777, 604 574 390, http://jelesnia.pl
Registration end:
2020-03-07 20:00
Description:

Wszystkie informacje w Regulaminie.

Regulamin

Dokumenty do wypełnienia w biurze zawodów lub do pobrania ze strony www.jelesnia.pl
Opłata 20 zł, gdy rejestracja poprzez stronę. Wpłata wpisowego 20 zł na konto 34 8118 0002 0000 0101 2000 0080 z dopiskiem „48 Puchar Pilska” lub płatna w dniu zawodów. Opłata nie podlega zwrotowi.
Rejestracja w dniu zawodów w biurze - opłata 40 zł!

Categories:
  • I K (2010 - 2013)
  • I M (2010 - 2013)
  • II K (2007 - 2009)
  • II M (2007 - 2009)
  • III K (2004 - 2006)
  • III M (2004 - 2006)
  • IV K (2000 - 2003)
  • IV M (2000 - 2003)
  • V K (1979 - 1999)
  • V M (1979 - 1999)
  • VI K (1964 - 1978)
  • VI M (1964 - 1978)
  • VII K (1930 - 1963)
  • VII M (1930 - 1963)
Competitors limit:
150 (free: 113)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Białek Amelia POL Krzyżowa II K -
2 Białek Laura POL Krzyżowa I K -
3 Ciślak Filip POL Żywiec I M ŻKN
4 Ciślak Kacper POL Żywiec II M ŻKN
5 Ciślak Monika POL Żywiec VI K -
6 Dendys Konrad POL Korbielów V M -
7 Dziarkowski Grzegorz POL Michałowice VI M PolSkiMed
8 Gaweł Julia POL Węgierska Górka III K Żywiecki klub narciarski
9 Górny Natalia POL Żywiec II K NO-LIMIT
10 Górny Weronika POL Żywiec I K NO LIMIT
11 Grabowska Lena POL Kraków I K -
12 Jakubowski Janek POL Żywiec I M ŻKK
13 Kasia Koźbiał POL Żywiec II K Żywiecki Klub Narciarski
14 Konieczna Maja POL Żywiec I K -
15 Konieczny Aleksander POL Żywiec II M -
16 LENERT EMILIA POL PIETRZYKOWICE III K ŻYWIECKI KLUB NARCIARSKI
17 LENERT ARTUR POL PIETRZYKOWICE VI M -
18 Małecka Joanna POL Katowice VI K mkn Gliwice
19 Małecka Karol POL Katowice IV M mkn Gliwice
20 Małecki Wojciech POL Katowice VI M mkn Gliwice
21 Marian Konrad POL Pietrzykowice II M -
22 Marian Miłosz POL Pietrzykowice IV M -
23 Mitka Olaf POL Sopotnia Wielka III M Żywiecki Klub Narciarski
24 Mitka Milena POL Sopotnia Wielka I K Żywiecki Klub Narciarski
25 PISKORSKI MAREK POL Opole VII M -
26 Rybarska Amelia POL Radziechowy II K -
27 Rybarska Wiktoria POL Radziechowy II K -
28 Sędłak Mirosław POL Raszyn VII M Sporteum
29 Szmit Janusz POL Łodygowice VI M -
30 Szmit Julia POL Łodygowice II K Żywiecki Klub Narciarski
31 Szmit Kacper POL Łodygowice II M Żywiecki Klub Narciarski
32 Tomaszek Franciszek POL Zywiec I M -
33 Trząska Justyna POL Bielsko-Biała I K niezrzeszona
34 Wielgus Wiktoria POL Zywiec II K No limit
35 Wójcik Krzysztof POL Kozy VI M -
36 Wyparło Jakub POL Żywiec I M -
37 Wyród Zofia POL Żywiec I K -