Place:
Góra Żar / Międzybrodzie Żywieckie
Discipline:
bicycle
Date:
2020-09-06
Registration end:
2020-09-04 22:00
Description:

Regulamin

Opłata startowa wynosi:

  • po rejestracji i płatności przelewem na konto organizatora do 14.08.2020 r. do godziny 23:59 – 80 ,
  • po rejestracji i płatności przelewem na konto organizatora do wtorku poprzedzającego wydarzenie tj. 01.09.2020 r. do godziny 23:59 – 100 zł,
  • na miejscu – 150 zł.

Płatność na konto bankowe organizatora: Bank Spółdzielczy w Żywcu 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010; Fundacja FOR EVENT

Categories:
  • Elite Men (1990 - 2001)
  • Junior Men (2002 - 2007)
  • Elite Women (1960 - 2007)
  • Masters (1940 - 1989)
Competitors limit:
150 (free: 123)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Barchański Adam POL Cieszyn Elite Men Molek Serwis
2 Brdyła Filip POL Brzeszcze Elite Men -
3 Hubczyk Dawid POL Ustroń Junior Men -
4 Juroszek Dawid POL Cieszyn Junior Men -
5 Kałuża Adam POL Cieszyn Junior Men -
6 kowalski wojtek POL Bielsko Biała Junior Men -
7 Kozioł Krystian POL Tarnowiec Junior Men Hell Riders Tarnów
8 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Masters High Five Crew
9 Ligocki Michał POL Częstochowa Elite Men Holy Crew
10 Łachman Krzysztof POL Radziszów Junior Men Filthy Dirty
11 Macura Seweryn POL Skoczów Elite Men -
12 Małaszkiewicz Jacek POL Kraków Masters Krakowska Szkoła Enduro
13 Matulski Rafal POL Sulkowice Elite Men -
14 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Elite Men HIGH FIVE CREW
15 Mikrut Kacper POL Tarnowiec Junior Men Hell Riders Tarnów
16 Olszewski Artur POL Żywiec Elite Men high Five Crew
17 Osipowicz Hubert POL Głogów Elite Men -
18 Oślak Maciej POL Bielsko-Biała Junior Men -
19 Piekny Jakub POL bładnice Junior Men BoRn2RiDe
20 Piszczek Radosław POL Żory Elite Men Suicide Gravity Team
21 Pysz Jakub POL Czechowice-Dziedzice Elite Men Leatt Protectives Polska
22 Soj Marek POL Porąbka Elite Men Suicide Gravity Team
23 Święcek Szymon POL Mikołów Junior Men -
24 Targosz Mateusz POL Międzybrodzie Bialskie Junior Men -
25 Trojak Dawid POL Mysłowice Junior Men -
26 Turek Patryk POL Tylmanowa Junior Men RMK Tylmanowa
27 Widera Jakub POL Tychy Elite Men -