Place:
Wisła/Skolnity
Discipline:
bicycle
Date:
2020-09-27
Organizer:
Fundacja For Event; tel.: +48 608 037 022 lub tel.: +48 536 004 897,
Registration end:
2020-09-25 22:00
Description:

Pełne informacje o zawodach i płatnościach w Regulaminie.

Regulamin

Opłata startowa płatna w biurze zawodów lub przez Internet na konto: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu); tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, I/II/III/IV Edycja (w zależności od tego za start w której edycji wnoszona jest opłata).
Opłata startowa wynosi:

  • 60 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 20.03.2020 r. godz.23:59,
  • 80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 11.09.2020 r. Godz. 23:59,
  • 100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe po 11.09.2020 r. lub płatne gotówką podczas rejestracji w biurze zawodów 26.09.2020 r.
Categories:
  • Women
  • Hardtail
  • Full (1940 - 1996)
  • Full U23 (1997 - 2008)
Competitors limit:
250 (free: 227)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Barchański Adam POL Cieszyn Full U23 Molek Serwis
2 Bojko mateusz POL Cieszyn Hardtail Hadronsport team
3 Brdyła Filip POL Brzeszcze Hardtail -
4 Kaliciński Jakub POL Niemodlin Full U23 SLOW MOTION OPOLE
5 Kasperek Bartek POL Bielsko-biała Full U23 -
6 Kesser Kamil POL Brenna Full U23 -
7 Kozielski Kamil POL Mszana Full U23 -
8 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Full High Five Crew
9 malinowski jakub POL kamienna góra Full U23 KAMDŻA DH RACING
10 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail HIGH FIVE CREW
11 Niemczyk Szymon POL Goleszów Full U23 Łaciaty freeride
12 Olszewski Artur POL Żywiec Full High Five Crew
13 Piszczek Radosław POL Żory Full -
14 Pysz Jakub POL Czechowice-Dziedzice Full Leatt Protectives Polska
15 Soj Marek POL Porąbka Full Suicide Gravity Team
16 Tabisz Kuba POL Sanok Full U23 SKK SYNDROME RACING
17 Tłusty Jakub POL Jawor Full U23 -
18 Turek Patryk POL Tylmanowa Full U23 RMK Tylmanowa
19 Uchyła Konrad POL Goleszów Full U23 Smacznego
20 Widera Jakub POL Tychy Full U23 -
21 Wróbel Zuzanna POL Skoczów Kobiety Smacznego
22 Zgryźniak Bartłomiej POL Rybnik Full SLOW MOTION OPOLE
23 Żuławiński Karol POL Kraków Full U23 Gravity Bike Poland