Place:
Wisła/Skolnity
Discipline:
bicycle
Date:
2020-09-27
Registration end:
2020-09-25 22:00
Description:

Regulamin

Opłata startowa w biurze zawodów lub przez Internet na konto organizatora:
50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu).
Tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, I/II/III/IV Edycja (w zależności od tego za start w której edycji wnoszona jest opłata).
Opłata startowa wynosi:

  • 60 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe organizatora do dnia 20.03.2020 r. godz.23:59,
  • 80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe organizatora do dnia 21.08.2020 r. Godz. 23:59,
  • 100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe organizatora po 11.09.2020 r. lub płatne gotówką podczas rejestracji w biurze zawodów 26.09.2020 r.
Categories:
  • Women
  • Hardtail
  • Full (1940 - 1996)
  • Full U23 (1997 - 2008)
Competitors limit:
150 (free: 99)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Barchański Adam POL Cieszyn Full U23 Molek Serwis
2 Białożyt Jordan POL Bielsko-Biała Full U23 RENTHOUSE
3 Bojko mateusz POL Cieszyn Hardtail Hadronsport team
4 Brdyła Filip POL Brzeszcze Hardtail -
5 Gorączko Filip POL Dobczyce Full U23 -
6 Grimaldy Cables Rafael ESP Poznan Full -
7 Gwóźdź Wiktor POL mikołów Full U23 -
8 Hubczyk Dawid POL Ustroń Full U23 -
9 Izydorczyk Szymon POL Międzybrodzie Żywieckie Full U23 -
10 Juroszek Dawid POL Cieszyn Full U23 -
11 Kaliciński Jakub POL Niemodlin Full U23 SLOW MOTION OPOLE
12 Kałuża Adam POL Cieszyn Full U23 -
13 Kasperek Bartek POL Bielsko-biała Full U23 -
14 Kesser Kamil POL Brenna Full U23 -
15 kowalski wojtek POL Bielsko-Biała Hardtail -
16 Kozielski Kamil POL Mszana Full U23 -
17 Kozioł Krystian POL Tarnowiec Full U23 Hell Riders Tarnów
18 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Full High Five Crew
19 Kucharski Norbert POL Aleksandrów łódzki Full U23 -
20 Ligocki Michał POL Częstochowa Full Holy Crew
21 Łachman Krzysztof POL Radziszów Full U23 Filthy Dirty
22 Macura Seweryn POL Skoczów Full -
23 malinowski jakub POL kamienna góra Full U23 KAMDŻA DH RACING
24 Małaszkiewicz Jacek POL Kraków Full Krakowska Szkoła Enduro
25 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail HIGH FIVE CREW
26 Mikrut Kacper POL Tarnowiec Full U23 Hell Riders Tarnów
27 Niemczyk Szymon POL Goleszów Full U23 Łaciaty freeride
28 Ogonowski Sebastian POL Bielsko Biała Full Force Team Enduro Bielsko Biała
29 Olszewski Artur POL Żywiec Full High Five Crew
30 Osipowicz Hubert POL Głogów Full U23 -
31 piękny jakub POL ustroń Full U23 BoRn2RiDe
32 Piszczek Radosław POL Żory Full Suicide Gravity Team
33 Polaczek Grzegorz POL Opole Full SLOW MOTION OPOLE
34 Pysz Jakub POL Czechowice-Dziedzice Full Leatt Protectives Polska
35 Raszka Łukasz POL Bystra Full U23 LIFE TEAM
36 Soj Marek POL Porąbka Full Suicide Gravity Team
37 Starus Łukasz POL Łódź Full Hadronsport
38 Tabisz Kuba POL Sanok Full U23 SKK SYNDROME RACING
39 Tanistra Patryk POL Żory Full U23 Go bike pro
40 Targosz Mateusz POL Międzybrodzie Bialskie Full U23 -
41 Tłusty Jakub POL Jawor Full U23 -
42 Trąpczyński Kamil POL Kępno Full U23 -
43 Turek Patryk POL Tylmanowa Full U23 RMK Tylmanowa
44 Tylka Jakub POL Kraków Full U23 -
45 Uchyła Konrad POL Goleszów Full U23 Smacznego
46 Widera Jakub POL Tychy Full U23 -
47 Wojciechowski Adrian POL Częstochowa Full -
48 Wróbel Zuzanna POL Skoczów Kobiety -
49 Zawada Maciej POL Wisła Full U23 -
50 Zgryźniak Bartłomiej POL Rybnik Full SLOW MOTION OPOLE
51 Żuławiński Karol POL Kraków Full U23 Gravity Bike Poland