Place:
Góra Żar / Międzybrodzie Żywieckie
Discipline:
bicycle
Date:
2020-05-10
Organizer:
Fundacja For Event; tel.: +48 608 037 022 lub tel.: +48 536 004 897,
Registration end:
2020-05-08 22:00
Description:

Pełne informacje o zawodach i płatnościach w Regulaminie.

Regulamin

Opłata startowa w biurze zawodów lub przez Internet na konto: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu); tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, I/II/III/IV Edycja (w zależności od tego za start w której edycji wnoszona jest opłata).
Opłata startowa wynosi:

  • 60 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 20.03.2020 r. godz.23:59,
  • 80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 17.04.2020 r. Godz. 23:59,
  • 100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe po 17.04.2020 r. lub płatne gotówką podczas rejestracji w biurze zawodów 09.05.2020 r.
Categories:
  • Women
  • Hardtail
  • Full (1940 - 1996)
  • Full U23 (1997 - 2008)
Competitors limit:
250 (free: 229)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Adametz Mateusz POL Nowa Wioska Full U23 -
2 Barchański Adam POL Cieszyn Full U23 Molek Serwis
3 Błaszczak Piotr POL Cieszyn Full Horizon Bikes
4 Brdyła Filip POL Brzeszcze Hardtail -
5 Jaromin Bartłomiej POL Bielsko-Biała Full -
6 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Full High Five Crew
7 malinowski jakub POL kamienna góra Full U23 KAMDŻA DH RACING
8 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail HIGH FIVE CREW
9 Niemczyk Szymon POL Goleszów Full U23 łaciaty freeride
10 Olszewski Artur POL Żywiec Full High Five Crew
11 Piszczek Radosław POL Żory Full -
12 Pysz Jakub POL Czechowice-Dziedzice Full Leatt Protectives Polska
13 Soj Marek POL Porąbka Full Suicide Gravity Team
14 Tabisz Kuba POL Sanok Full U23 SKK SYNDROME RACING
15 Targosz Mateusz POL Międzybrodzie Bialskie Full U23 -
16 Tłusty Jakub POL Jawor Full U23 -
17 Turek Patryk POL Tylmanowa Full U23 RMK Tylmanowa
18 Uchyła Konrad POL Goleszów Full U23 Smacznego
19 Widera Jakub POL Tychy Full U23 -
20 Wróbel Zuzanna POL Skoczów Kobiety Smacznego
21 Żuławiński Karol POL Kraków Full U23 Gravity Bike Poland