Place:
Kasina Wlk. / Śnieżnica
Discipline:
bicycle
Date:
2020-04-26
Organizer:
Fundacja For Event; tel.: +48 608 037 022 lub +48 536 004 897
Registration end:
2020-04-24 22:00
Description:

Pełne informacje o zawodach i płatnościach w Regulaminie.

Regulamin

Opłata startowa w biurze zawodów lub przez Internet na konto organizatora: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu); tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, I/II/III/IV Edycja (w zależności od tego za start w której edycji wnoszona jest opłata).
Opłata startowa wynosi:

  • 60 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 20.03.2020 r. godz.23:59,
  • 80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 03.04.2020 r. Godz. 23:59,
  • 100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe po 03.04.2020 r. lub płatne gotówką podczas rejestracji w biurze zawodów 25.04.2020 r.
Categories:
  • Women
  • Hardtail
  • Full (1940 - 1996)
  • Full U23 (1997 - 2008)
Competitors limit:
250 (free: 142)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Adamczyk Jakub POL Gołkowice Full U23 -
2 Bartoszek Piotr POL Bielsko-Biała Full Force Enduro Bielsko-Biała
3 Bartoszek Dominik POL Bielsko-Biała Full U23 Force Enduro Bielsko-Biała
4 Bogusz Aleksander POL Oświęcim Full U23 -
5 Borek Tomasz POL Opole Full Slowmotion Opole
6 Brdyła Filip POL Brzeszcze Hardtail -
7 Bryniarski Kacper POL Nowy Targ Full U23 -
8 Brzozowski Krystian POL Bielsko-Biała Full U23 -
9 Byrski Konrad POL Wadowice Full U23 -
10 Curyło Mateusz POL Kraków Hardtail -
11 Czyszczoń Hubert POL Rabka-Zdrój Full U23 Eskimoo Racing Team
12 Darska Katarzyna POL Zawiercie Kobiety Gwiezdna Flota
13 Dukalski Mateusz POL Kielce Full U23 Make Piłsud Great Again
14 Erdman Dawid POL Opole Full U23 SLOW MOTION OPOLE
15 Gawronek Mikołaj POL Nieporaz Full U23 -
16 Gembalik Piotr POL Sanok Full SYNDROME RACING
17 Gorączko Filip POL Dobczyce Full U23 -
18 Graczyk Mateusz POL Nakło-Śląskie Full U23 -
19 Grimaldy Rafael ESP Poznan Full -
20 Hodurek Adrian POL Stróża Full U23 -
21 Hojny Mateusz POL Stanisław Dolny Full U23 -
22 Holewik Arkadiusz POL Czerwionka-Leszczyny Full U23 -
23 Hubczyk Dawid POL Ustroń Full U23 -
24 Hubczyk Dawid POL Ustroń Full U23 -
25 Jaromin Bartłomiej POL Bielsko-Biała Full -
26 Jaromin Sylwia POL Bielsko- Biała Kobiety -
27 Juroszek Dawid POL Cieszyn Full U23 -
28 Kalata Michał POL Krempachy Full -
29 Kaliciński Jakub POL Niemodlin Full U23 SLOW MOTION OPOLE
30 Kałuża Adam POL Cieszyn Full U23 -
31 Karczyński Wojciech POL Tarnowiec Hardtail -
32 Kasperek Bartek POL Bielsko- biała Full U23 -
33 Kasperek Mateusz POL Kraków Full U23 ddd
34 Kokolus Michał POL CHYBIE Full U23 -
35 Kowalczyk Mikołaj POL Warszawa Full -
36 Kowalczyk Daniel POL Wadowice Full U23 -
37 Kowalski Wojtek POL Bielsko Biiała Full U23 Bielsko-Biała
38 Kozioł Krystian POL Tarnowiec Full U23 Hell Riders Tarnów
39 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Full High Five Crew
40 Kuczera Samuel POL Brenna Hardtail -
41 Kulik Jakub POL Pyrzyce Full U23 -
42 Leśniak Paweł POL Tarnowiec Full Hell Riders Tarnów
43 Ligocki Michał POL Częstochowa Full -
44 Lipka Jakub POL Sidzina Full U23 -
45 Lis Filip POL Słopnice Full U23 -
46 Łachman Krzysztof POL Radziszów Full U23 Filthy Dirty
47 Malec Kamil POL Półrzeczki Full U23 -
48 Malinowski Jakub POL kamienna góra Full U23 KAMDŻA DH RACING
49 Małaszkiewicz Jacek POL Kraków Full Krakowska Szkoła Enduro
50 Matulski Rafal POL Sułkowice Full -
51 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail HIGH FIVE CREW
52 Maziarz Marcin POL Tarnów Full Force Enduro Bielsko Biała
53 Merta Krzysztof POL Wilczkowice Full U23 -
54 Mikrut Kacper POL Tarnowiec Full U23 Hell Riders Tarnów
55 Mól Dawid POL Limanowa Full KRW LIMANOWA
56 Mrózek Adrian POL Jurków Full U23 -
57 Multan Zuzanna POL Bochnia Kobiety -
58 Ogonowski Sebastian POL Bielsko Biała Full Force Enduro Bielsko Biała
59 Ogorzały Kacper POL Przysietnica Full U23 -
60 Olszewski Artur POL Żywiec Full High Five Crew
61 Olszowski Wojciech POL Przysietnica Full U23 -
62 Opioła Mateusz POL Słopnice Full U23 -
63 Pasierbek Damian POL Radziszów Full U23 -
64 Piech Łukasz POL Mysłowice Full -
65 Piękny Jakub POL Kiczyce Full U23 BoRn2RiDe
66 Piszczek Radosław POL Żory Full -
67 Polaczek Grzegorz POL Opole Full SLOW MOTION OPOLE
68 Pysz Jakub POL Czechowice-Dziedzice Full Leatt Protectives Polska
69 Rogóż Bartosz POL Tarnowiec Full U23 Hell Riders Tarnów
70 Różnicki Dan POL Bażanowice Full U23 -
71 Ruszkiewicz Jakub POL Kraków Hardtail Team Biotop Racing
72 Ryś Artur POL Ustroń Hardtail -
73 Sarna Jakub POL Czarna góra Full U23 -
74 Skowronski Piotr POL Waksmund Full U23 -
75 Skowronski Piotr POL Waksmund Full U23 -
76 Skórnóg Kacper POL Nowy Wiśnicz Full U23 -
77 Soj Marek POL Porąbka Full Suicide Gravity Team
78 Sowa Wiktor POL Rzeszów Hardtail -
79 Stanoszek Dominik POL Świecie Hardtail -
80 Starus Łukasz POL Łódź Full Hadronsport
81 Strzępek Piotr POL Przemyśl Full U23 MetodMates
82 Suder Eryk POL Pcim Full U23 -
83 Tabisz Kuba POL Sanok Full U23 SKK SYNDROME RACING
84 Targosz Mateusz POL Międzybrodzie Bialskie Full U23 -
85 Tłusty Jakub POL Jawor Full U23 -
86 Toboła Adrian POL Porąbka Uszewska Full U23 RidersFromBochnia
87 Tokarski Nikodem POL Galaktyka Kurvix Full Gwiezdna Flota
88 Trąpczyński Kamil POL Hanulin Full U23 -
89 Trzop Michał POL Czarna Góra Full U23 -
90 Turek Patryk POL Tylmanowa Full U23 RMK Tylmanowa
91 Tylka Jakub POL Kraków Full U23 -
92 Uchyła Konrad POL Ustroń Full U23 smacznego
93 Wąsowicz Adrian POL Słopnice Full U23 -
94 Widera Jakub POL Tychy Full U23 -
95 Wieczorek Aleksander POL Kielce Full U23 Make Piłsud Great Again
96 Wiktor Bartosz POL Wrocław Full -
97 Włoch Konrad POL Sułkowice Full -
98 Włodarczyk Konrad POL Limanowa Full U23 -
99 Wojakiewicz Sebastian POL Kraków Full Suicide Gravity Team
100 Wojciechowski Adrian POL Częstochowa Full -
101 Wojtas Sebastian POL Słopnice Full U23 -
102 Wrona Adrian POL Wadowice Full U23 -
103 Wróbel Zuzanna POL Skoczów Kobiety Smacznego
104 Wrzosek Michał POL Katowice Full KATO-VICE
105 Zardzielewicz Hubert POL Tarnów Full U23 Hell Riders Tarnów
106 Zgryźniak Bartłomiej POL Rybnik Full SLOW MOTION OPOLE
107 Żołnierczyk Michał POL Spytkowice Hardtail -
108 Żuławiński Karol POL Kraków Full U23 Gravity Bike Poland