Place:
Kasina Wlk. / Śnieżnica
Discipline:
bicycle
Date:
2020-04-26
Organizer:
Fundacja For Event; tel.: +48 608 037 022 lub +48 536 004 897,
Registration end:
2020-04-24 22:00
Description:

Pełne informacje o zawodach i płatnościach w Regulaminie.

Regulamin

Opłata startowa w biurze zawodów lub przez Internet na konto: 50 8137 0009 0033 5030 2000 0010 (Bank Spółdzielczy w Żywcu); tytułem: imię i nazwisko zawodnika, kategoria, I/II/III/IV Edycja (w zależności od tego za start w której edycji wnoszona jest opłata).
Opłata startowa wynosi:

  • 60 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 20.03.2020 r. godz.23:59,
  • 80 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe do dnia 03.04.2020 r. Godz. 23:59,
  • 100 zł dla zarejestrowanych przez Internet, płatne przelewem na konto bankowe po 03.04.2020 r. lub płatne gotówką podczas rejestracji w biurze zawodów 25.04.2020 r.
Categories:
  • Women
  • Hardtail
  • Full (1940 - 1996)
  • Full U23 (1997 - 2008)
Competitors limit:
250 (free: 174)
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Adamczyk Jakub POL Gołkowice Full U23 -
2 Bartoszek Piotr POL Bielsko-Biała Full Force Enduro Bielsko-Biała
3 Bartoszek Dominik POL Bielsko-Biała Full U23 Force Enduro Bielsko-Biała
4 Borek Tomasz POL Opole Full Slowmotion Opole
5 Brdyła Filip POL Brzeszcze Hardtail -
6 Byrski Konrad POL Wadowice Full U23 -
7 Curyło Mateusz POL Kraków Hardtail -
8 Darska Katarzyna POL Zawiercie Kobiety Gwiezdna Flota
9 Gawronek Mikołaj POL Nieporaz Full U23 -
10 Gorączko Filip POL Dobczyce Full U23 -
11 Graczyk Mateusz POL Nakło-Śląskie Full U23 -
12 Grimaldy Rafael ESP Poznan Full -
13 Hodurek Adrian POL Stróża Full U23 -
14 Hojny Mateusz POL Stanisław Dolny Full U23 -
15 Holewik Arkadiusz POL Czerwionka-Leszczyny Full U23 -
16 Hubczyk Dawid POL Ustroń Full U23 -
17 Hubczyk Dawid POL Ustroń Full U23 -
18 Jaromin Bartłomiej POL Bielsko-Biała Full -
19 Jaromin Sylwia POL Bielsko- Biała Kobiety -
20 Kalata Michał POL Krempachy Full -
21 Kaliciński Jakub POL Niemodlin Full U23 SLOW MOTION OPOLE
22 Kałuża Adam POL Cieszyn Full U23 -
23 Kasperek Bartek POL Bielsko- biała Full U23 -
24 Kasperek Mateusz POL Kraków Full U23 ddd
25 Kokolus Michał POL CHYBIE Full U23 -
26 Kowalski Wojtek POL Bielsko Biiała Full U23 Bielsko-Biała
27 Kozioł Krystian POL Tarnowiec Full U23 Hell Riders Tarnów
28 Krajcarz Łukasz POL Żywiec Full High Five Crew
29 Leśniak Paweł POL Tarnowiec Full Hell Riders Tarnów
30 Ligocki Michał POL Częstochowa Full -
31 Lis Filip POL Słopnice Full U23 -
32 MALINOWSKI JAKUB POL kamienna góra Full U23 KAMDŻA DH RACING
33 Matulski Rafal POL Sułkowice Full -
34 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Hardtail HIGH FIVE CREW
35 Maziarz Marcin POL Tarnów Full Force Enduro Bielsko Biała
36 Mikrut Kacper POL Tarnowiec Full U23 Hell Riders Tarnów
37 Mól Dawid POL Limanowa Full KRW LIMANOWA
38 Multan Zuzanna POL Bochnia Kobiety -
39 Ogonowski Sebastian POL Bielsko Biała Full Force Enduro Bielsko Biała
40 Olszewski Artur POL Żywiec Full High Five Crew
41 Olszowski Wojciech POL Przysietnica Full U23 -
42 Opioła Mateusz POL Słopnice Full U23 -
43 Pasierbek Damian POL Radziszów Full U23 -
44 Piszczek Radosław POL Żory Full -
45 Pysz Jakub POL Czechowice-Dziedzice Full Leatt Protectives Polska
46 Ruszkiewicz Jakub POL Kraków Hardtail Team Biotop Racing
47 Ryś Artur POL Ustroń Hardtail -
48 Sarna Jakub POL Czarna góra Full U23 -
49 Skowronski Piotr POL Waksmund Full U23 -
50 Skowronski Piotr POL Waksmund Full U23 -
51 Soj Marek POL Porąbka Full Suicide Gravity Team
52 Starus Łukasz POL Łódź Full Hadronsport
53 Suder Eryk POL Pcim Full U23 -
54 Tabisz Kuba POL Sanok Full U23 SKK SYNDROME RACING
55 Targosz Mateusz POL Międzybrodzie Bialskie Full U23 -
56 Tłusty Jakub POL Jawor Full U23 -
57 Toboła Adrian POL Porąbka Uszewska Full U23 RidersFromBochnia
58 Tokarski Nikodem POL Wrocław Full -
59 Trzop Michał POL Czarna Góra Full U23 -
60 Turek Patryk POL Tylmanowa Full U23 RMK Tylmanowa
61 Tylka Jakub POL Kraków Full U23 -
62 Uchyła Konrad POL Ustroń Full U23 smacznego
63 Wąsowicz Adrian POL Słopnice Full U23 -
64 Widera Jakub POL Tychy Full U23 -
65 Wiktor Bartosz POL Wrocław Full -
66 Włoch Konrad POL Sułkowice Full -
67 Włodarczyk Konrad POL Limanowa Full U23 -
68 Wojciechowski Adrian POL Częstochowa Full -
69 Wojtas Sebastian POL Słopnice Full U23 -
70 Wrona Adrian POL Wadowice Full U23 -
71 Wróbel Zuzanna POL Skoczów Kobiety Smacznego
72 Wrzosek Michał POL Katowice Full KATO-VICE
73 Zardzielewicz Hubert POL Tarnów Full U23 Hell Riders Tarnów
74 Zgryźniak Bartłomiej POL Rybnik Full SLOW MOTION OPOLE
75 Żołnierczyk Michał POL Spytkowice Hardtail -
76 Żuławiński Karol POL Kraków Full U23 Gravity Bike Poland