calendar, results, registration for the competition

information

competitor's email:


password:


REGISTRATION

REMIND PASSWORD

HELP

Contact


Facebook
LIST OF SUBMITTED COMPETITORS

Name of event: Downhill Contest (PPDH#1)

Date: 2013-04-28
Place: Wisła/Stożek

Lp.

Full name

Country

Group – category

City

Paid

1

Kalnins Kaspars

LAT

Masters I  

Ragaciems

yes

2

Liepins Talis

LAT

Elita  

Tukums

yes

3

Planitzer Markus

AUT

Elita  

Tobelbad

yes

4

Skultety Marian

SVK

Elita  

Dolna Lehota

yes

5

Barkac David

SVK

Hobby Full  

Polomka

yes

6

Plica Matej

SVK

Elita  

Martin

yes

7

Wiesenganger Michal

SVK

Hobby Full  

Piestany

yes

8

Javornik Jan

SVK

Elita  

Nitra

yes

9

Pavol Magda

SVK

Hobby Hardtail  

Presov

yes

10

Ucen Lukas

SVK

Elita  

Piestany

yes

11

Marcina Peter

SVK

Hobby Full  

Puchov

yes

12

Baranek Rastislav

SVK

Junior  

Povazska Bystrica

yes

13

Kohut Radomir

SVK

Hobby Full  

Rudina

yes

14

Grega Lubomir

SVK

Hobby Hardtail  

Presov

yes

15

Mikulenka Martin

CZE

Elita  

Roznov pod Radhostem

yes

16

Bartova Jana

CZE

Kobiety  

Zdanice

yes

17

Maly Petr

CZE

Junior  

Otrokovice

yes

18

Suchomel Milan

CZE

Masters II  

yes

19

Lebl Martin

CZE

Junior  

Krupka

yes

20

Cepelak Jan

CZE

Elita  

Veltrusy

yes

21

Cunek David

CZE

Elita  

Velka Lhota

yes

22

Sehnal Stanislav

CZE

Elita  

Loukov

yes

23

Cermak Jiri

CZE

Hobby Full  

Susice

yes

24

Stepanek Ondrej

CZE

Elita  

Jablonec nad Nisou

yes

25

Stencel Rostislav

CZE

Masters I  

Otice

yes

26

Pekar Jakub

CZE

Elita  

Karolinka

yes

27

Splichal Lukas

CZE

Elita  

Hukvaldy

yes

28

Kuciel Leonard

POL

Hobby Junior  

Trzebinia

yes

29

Purzycki Adrian

POL

Hobby Junior  

Kopytówka

yes

30

Kupień Da no l

POL

Hobby Junior  

Imielin

yes

31

Węgierek Krzysztof

POL

Hobby Full  

Inowrocław

yes

32

Sokalski Adrian

POL

Hobby Hardtail  

Chełm Śląski

yes

33

Kosiński Piotr

POL

Masters I  

Wrocław

yes

34

Góra Grzegorz

POL

Masters II  

Opole

yes

35

Szczerbowski Michał

POL

Hobby Hardtail  

Czechowice-Dziedzice

yes

36

Goszyc Robert

POL

Hobby Junior  

Ustroń

yes

37

Matuszny Marcin

POL

Hobby Hardtail  

Węgierska Górka

yes

38

Juszczak Adrian

POL

Hobby Full  

Poznań

yes

39

Kopka Robert

POL

Hobby Hardtail  

Młodzieszyn

yes

40

Raszka Szymon

POL

Hobby Hardtail  

Bystra

yes

41

Obarzanek Mateusz

POL

Hobby Junior  

Dąbrowa Górnicza

yes

42

Kozioł Tomasz

POL

Hobby Full  

Rybnik

yes

43

Merk Artur

POL

Hobby Full  

Otwock

yes

44

Górniak Kacper

POL

Hobby Hardtail  

Zduńska Wola

yes

45

Dzięcioł Andrzej

POL

Elita  

Jaworze

yes

46

Wicher Jakub

POL

Hobby Full  

Krakow

yes

47

Walczak Kuba

POL

Hobby Hardtail  

Tylmanowa

yes

48

Chrapek Tomek

POL

Hobby Full  

Rybnik

yes

49

Krinke Adam

POL

Hobby Junior  

Zgierz

yes

50

Raoof Aram

POL

Elita  

Kraków

yes

51

Martyka Michał

POL

Elita  

Brzesko

yes

52

Sułkowski Karol

POL

Junior  

Limanowa

yes

53

Puzoń Paweł

POL

Hobby Full  

Wałbrzych

yes

54

Porochniak Konrad

POL

Elita  

Krakow

yes

55

Rajpold Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

yes

56

Kuźmiński Piotr

POL

Hobby Full  

Gdynia

yes

57

Pęcikiewicz Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Żywiec

yes

58

Zaręba Paweł

POL

Hobby Junior  

Bielsko-Biała

yes

59

Magdziarz Bartosz

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

yes

60

Stęcz no wski Michał

POL

Hobby Full  

Gdynia

yes

61

Hryszko Artur

POL

Junior  

Sanok

yes

62

Żbikowski Jakub

POL

Hobby Junior  

Szczecin- Pilchowo

yes

63

Dudek Radosław

POL

Masters I  

Kielce

yes

64

Rytt Paweł

POL

Masters I  

Kielce

yes

65

Gimziński Rafał

POL

Hobby Full  

Krosinko

yes

66

Skowroński Dariusz

POL

Masters I  

Warszawa

yes

67

Szwed Bartosz

POL

Masters I  

Bochnia

yes

68

Simon Artur

POL

Elita  

Jadowniki Brzesko

yes

69

Łukasik Piotr

POL

Hobby Junior  

Sosnowiec

yes

70

Rajzer Łukasz

POL

Elita  

Bochnia

yes

71

Rudzewicz Mateusz

POL

Junior  

Tylmanowa

yes

72

Kuźma Piotr

POL

Hobby Full  

Skier no wice

yes

73

Koba Grzegorz

POL

Hobby Full  

Jelenia Góra

yes

74

Pysz Jakub

POL

Hobby Full  

Czechowice-Dziedzice

yes

75

Adamski Dawid

POL

Hobby Full  

Toruń

yes

76

Madzia Mateusz

POL

Elita  

Brenna

yes

77

Karbowiak Sebastian

POL

Hobby Junior  

Andrychów

yes

78

Wąż Mirosław

POL

Hobby Full  

Ochojno

yes

79

Wojtas Łukasz

POL

Hobby Full  

Bielsko Biała

yes

80

Kończyło Wojciech

POL

Masters II  

Wrocław

yes

81

Hojnor Maciek

POL

Elita  

Myślenice

yes

82

Szyndlarewicz Przemysław

POL

Hobby Full  

Zgorzelec

yes

83

Laskowski Marcin

POL

Hobby Full  

Sochaczew

yes

84

Wróbel Grzegorz

POL

Hobby Full  

Dębica

yes

85

Marczyński Paweł

POL

Elita  

Katowice

yes

86

Smętek Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Spytkowice

yes

87

Tlałka Tomasz

POL

Hobby Junior  

Rajcza

yes

88

Pieniążek Ignacy

POL

Hobby Junior  

Nowy Sącz

yes

89

Czermak Wojciech

POL

Junior  

Kalwaria Zebrzydowska

yes

90

Budner Natalia

POL

Kobiety  

Warszawa

yes

91

Smoter Mateusz

POL

Elita  

Limanowa

yes

92

Gandziarski Szymon

POL

Junior  

Zgierz

yes

93

Krzyk Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Proszowice

yes

94

Bachorczyk Robert

POL

Hobby Full  

Spytkowice

yes

95

Maćkowiak Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Nowa Dęba

yes

96

Woźniak Piotr

POL

Hobby Full  

Skier no wice

yes

97

Gałosz Mateusz

POL

Hobby Junior  

Porąbka

yes

98

Kielar Mateusz

POL

Hobby Full  

Sanok

yes

99

Sztorc Maciej

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

yes

100

Łukasik Sławomir

POL

Elita  

Wieliczka

yes

101

Gładysz Kamil

POL

Junior  

Sanok

yes

102

Wróbel Piotr

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

yes

103

Klimczuk Rafał

POL

Hobby Full  

Warszawa

yes

104

Tlałka Marek

POL

Elita  

Rajcza

yes

105

Posmyk Hubert

POL

Elita  

Działoszyn

yes

106

Perin Arkadiusz

POL

Elita  

Ustroń

yes

107

Ziobro Michał

POL

Hobby Hardtail  

Spytkowice

yes

108

Pycia Dominik

POL

Masters I  

Kluczbork

yes

109

Skrzypek Łukasz

POL

Hobby Hardtail  

Rajcza

yes

110

Jakubiec Antoni

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

yes

111

Jamróz Krzysztof

POL

Hobby Full  

Kielce

yes

112

Zając Piotr

POL

Hobby Hardtail  

Spytkowice

yes

113

Zdeb Maciek

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

yes

114

Gerono Aleksander

POL

Hobby Full  

Mikołów

yes

115

Kruk Stanisław

POL

Hobby Full  

Lanckorona

yes

116

Szczudło Michał

POL

Elita  

Bochnia

yes

117

Harazim Dominik

POL

Hobby Full  

Rybnik

yes

118

Miśkiewicz Artur

POL

Masters I  

Zgierz

yes

119

Mokiejewski Marcin

POL

Elita  

Wrocław

yes

120

Białoń Piotr

POL

Hobby Full  

Starachowice

yes

121

Noskowicz Mateusz

POL

Hobby Full  

Odolanów

yes

122

Kopacz Piotr

POL

Hobby Full  

Wrocław

yes

123

Kraj Krzysztof

POL

Elita  

Nowy Sącz

yes

124

Ziobro Da no l

POL

Hobby Hardtail  

Spytkowice

yes

125

Tarkowski Marcin

POL

Hobby Full  

Łódź

yes

126

Wieczorkiewicz Aleksander

POL

Elita  

Warszawa

yes

127

Tarkowski Michał

POL

Junior  

Łódź

yes

128

Wawrzynkiewicz Przemysław

POL

Masters I  

Mielec

yes

129

Nalepa Wojtek

POL

Hobby Junior  

Trzemeśnia

yes

130

Masny Adrian

POL

Junior  

Kraków

yes

131

Łyżwański Robert

POL

Hobby Full  

jawor

yes

132

Woźnica Paweł

POL

Hobby Full  

Kalwaria Zebrzydowska

yes

133

Śliwa Michał

POL

Elita  

Myślenice

yes

134

Rusnarczyk Maciej

POL

Hobby Full  

Kamienica

yes

135

Puchała Michał

POL

Hobby Full  

Wojkowice

yes

136

Danel Marcin

POL

Hobby Full  

Skoczów

yes

137

Skoberla Paweł

POL

Masters I  

Opole

yes

138

Oślizło Adam

POL

Hobby Full  

Jastrzębie-Zdrój

yes

139

Olejok Mateusz

POL

Hobby Full  

Godów

yes

140

Oślizło Tomasz

POL

Hobby Full  

Jastrzębie-Zdrój

yes

<< back to event list