kalendarz, wyniki, zgłoszenie na zawody

informacje

e-mail zawodnika:


hasło:


REJESTRACJA

PRZYPOMNIJ HASŁO

POMOC

Kontakt


Facebook
LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW

Nazwa zawodów: Mistrzostw Polski DH MTB 2017, Diverse Downhill Contest

Data: 2017-07-16
Miejsce: Międzybrodzie Żywieckie

Lp.

Nazwisko i imię

Kraj

Grupa - Kategoria

Miejscowość

Zapłacono

1

Kaczmarczyk Krzysztof Kriss

POL

Junior  

Kraków

nie

2

Sermak Jakub

POL

Hobby Junior  

Międzybrodzie Żywieckie

nie

3

Bukiej Adrian

POL

Hobby Junior  

Koronowo

nie

4

Zając Piotr

POL

Hobby Full  

Spytkowice

nie

5

Hubka Grzegorz

POL

Hobby Full  

Węgierska Górka

nie

6

Kolczyński Paweł

POL

Hobby Junior  

Koronowo

nie

7

Harężlak Dominik

POL

Hobby Junior  

Gilowice

nie

8

Mika Tomasz

POL

Masters I  

Kraków

nie

9

Kamiński Maciej

POL

Hobby Junior  

Koronowo

nie

10

Grabowski Łukasz

POL

Elita  

Dobre Miasto

nie

11

Głód Radosław

POL

Hobby Hardtail  

Międzybrodzie Żywieckie

nie

12

Żołnierczyk Michał

POL

Hobby Hardtail  

Spytkowice

nie

13

Błaszczak Piotr

POL

Hobby Full  

Cieszyn

nie

14

Rębiś Marcin

POL

Hobby Full  

Radom

nie

15

Smętek Mateusz

POL

Hobby Full  

Spytkowice

nie

16

Kuc Michał

POL

Hobby Junior  

Lędziny

nie

17

Karbowiak Sebastian

POL

Hobby Full  

Andrychów

nie

18

Waliczek Konrad

POL

Masters II  

Górki Wielkie

nie

19

Waliczek Emanuela

POL

Kobiety  

Górki Wielkie

nie

20

Wypiór Igor

POL

Junior  

Kraków

nie

21

Wypiór Rafał

POL

Masters II  

Kraków

nie

22

Bieda Marek

POL

Masters I  

Limanowa

nie

23

Figiel Jan

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

nie

24

Wasilewski Miłosz

POL

Junior  

Łódź

nie

25

Szymkowski Paweł

POL

Hobby Full  

Międzyrzecze Górne

nie

26

Jeziorski Wojciech

POL

Hobby Full  

Wrocław

nie

27

Mądro Dominik

POL

Hobby Junior  

Dębica

nie

28

Ryłko Marek

POL

Masters I  

Wadowice

nie

29

Durcakova Dominika

CZE

Kobiety  

Havířov

nie

30

Hankus Maks

POL

Hobby Hardtail  

Czernichów

nie

31

Wiszniewski Rafał

POL

Masters II  

Gdańsk

nie

32

Szymański Artur

POL

Masters II  

Warszawa

nie

33

Szymańska Ewa

POL

Kobiety  

Warszawa

nie

34

Świercz Kamil

POL

Elita  

Kielce

nie

35

Zasadni Tomek

POL

Hobby Junior  

Ochotnica Dolna

nie

36

Starus Łukasz

POL

Hobby Full  

Łódź

nie

37

Kmiecik Grzesiek

POL

Hobby Full  

Nowy Sącz

nie

38

Pekar Jakub

CZE

Elita  

Karolinka

nie

39

Pyszny Michał

POL

Masters I  

Rybnik

nie

40

Kliś Radosław

POL

Hobby Hardtail  

Międzybrodzie Żywieckie

nie

41

Gromala Jacek

POL

Hobby Hardtail  

Maszkowice

nie

42

Kurasiak Piotr

POL

Masters I  

Pudliszki

nie

43

Kostusiak Mateusz

POL

Elita  

Zgierz

nie

44

Tabisz Kuba

POL

Hobby Junior  

Sanok

nie

45

Szczyrk Krzysiek

POL

Hobby Hardtail  

Czernichów

nie

46

Kos Jakub

POL

Hobby Hardtail  

Międzybrodzie Żywieckie

nie

47

Michalski Łukasz

POL

Hobby Full  

Zgierz

nie

48

Maślak Marcin

POL

Masters I  

Krakow

nie

49

Zastrzeżyński Piotr

POL

Hobby Full  

Limanowa

nie

50

Kupczak Dawid

POL

Hobby Junior  

Czernichów

nie

51

Krzysztof Kopek

POL

Hobby Junior  

Tychy

nie

52

Sukiennik Adrian

POL

Hobby Junior  

Limanowa

nie

53

Kalata Michał

POL

Hobby Full  

Krempachy

tak

54

Paliwoda Szymon

POL

Hobby Full  

Toruń

nie

55

Dul Jakub

POL

Junior  

Chełm Śląski

nie

56

Tomala Maciej

POL

Hobby Full  

Czechowice Dziedzice

nie

57

Goryczka Tomasz

POL

Hobby Full  

Wisła

nie

58

Migdał Paweł

POL

Hobby Junior  

Bochnia

nie

59

Chodzicki Hubert

POL

Hobby Junior  

Gniezno

nie

60

Rzeźnik Bartłomiej

POL

Hobby Junior  

Straszydle

nie

61

Rzychoń Kamil

POL

Hobby Full  

Siemianowice Śląskie

nie

62

Janica Michał

POL

Hobby Full  

Godziszka

tak

63

Matlak Korneliusz

POL

Hobby Junior  

Bystra

nie

64

Młynarczyk Paweł

POL

Hobby Full  

Rzyki

nie

65

Magdziarz Bartosz

POL

Masters I  

Sosnowiec

nie

66

Młynarczyk Michał

POL

Hobby Junior  

Rzyki

nie

67

Paduch Dominik

POL

Hobby Junior  

Bochnia

nie

68

Greń Hubert

POL

Hobby Full  

Brenna

nie

69

Góra Grzegorz

POL

Masters II  

Opole

nie

70

Skrzypnik Sonia

POL

Kobiety  

Bytom

tak

71

Kuciel Leonard

POL

Hobby Full  

Trzebinia

nie

72

Szczerbowski Michał

POL

Hobby Full  

Czechowice-Dziedzice

nie

73

Pycia Dominik

POL

Masters II  

Kluczbork

nie

74

Piotrowski Bartosz

POL

Hobby Full  

Kwidzyn

nie

75

Miśkiewicz Artur

POL

Masters I  

Zgierz

nie

76

Świderek Mateusz

POL

Hobby Full  

Kielce

nie

77

Lisiecki Michał

POL

Hobby Full  

Szczecin

tak

78

Sukiennik Sebastian

POL

Hobby Junior  

Limanowa

nie

79

Tarkowski Marcin

POL

Elita  

Łódź

nie

80

Maszner Kacper

POL

Hobby Junior  

Koronowo

nie

81

Tłusty Jakub

POL

Hobby Junior  

Jawor

nie

82

Szumny Tomasz

POL

Hobby Junior  

Jawor

nie

83

Borecki Dorian

POL

Hobby Junior  

Jawor

nie

84

Tlałka Marek

POL

Hobby Full  

Rajcza

nie

<< powrót do listy zawodów