kalendarz, wyniki, zgłoszenie na zawody

informacje

e-mail zawodnika:


hasło:


REJESTRACJA

PRZYPOMNIJ HASŁO

POMOC

Kontakt


Facebook
LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW

Nazwa zawodów: Mistrzostw Polski DH MTB 2017, Diverse Downhill Contest

Data: 2017-07-16
Miejsce: Międzybrodzie Żywieckie

Lp.

Nazwisko i imię

Kraj

Grupa - Kategoria

Miejscowość

Zapłacono

1

Kaczmarczyk Krzysztof Kriss

POL

Junior  

Kraków

tak

2

Sermak Jakub

POL

Hobby Junior  

Międzybrodzie Żywieckie

nie

3

Bukiej Adrian

POL

Hobby Junior  

Koronowo

nie

4

Zając Piotr

POL

Hobby Full  

Spytkowice

nie

5

Hubka Grzegorz

POL

Hobby Full  

Węgierska Górka

nie

6

Kolczyński Paweł

POL

Hobby Junior  

Koronowo

tak

7

Mika Tomasz

POL

Masters I  

Kraków

nie

8

Kamiński Maciej

POL

Hobby Junior  

Koronowo

nie

9

Grabowski Łukasz

POL

Elita  

Dobre Miasto

nie

10

Głód Radosław

POL

Hobby Hardtail  

Międzybrodzie Żywieckie

nie

11

Żołnierczyk Michał

POL

Hobby Hardtail  

Spytkowice

nie

12

Błaszczak Piotr

POL

Hobby Full  

Cieszyn

nie

13

Rębiś Marcin

POL

Hobby Full  

Radom

nie

14

Smętek Mateusz

POL

Hobby Full  

Spytkowice

nie

15

Kuc Michał

POL

Hobby Junior  

Lędziny

nie

16

Karbowiak Sebastian

POL

Hobby Full  

Andrychów

nie

17

Waliczek Konrad

POL

Masters II  

Górki Wielkie

nie

18

Waliczek Emanuela

POL

Kobiety  

Górki Wielkie

nie

19

Wypiór Igor

POL

Junior  

Kraków

nie

20

Wypiór Rafał

POL

Masters II  

Kraków

nie

21

Bieda Marek

POL

Masters I  

Limanowa

nie

22

Figiel Jan

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

nie

23

Wasilewski Miłosz

POL

Junior  

Łódź

nie

24

Szymkowski Paweł

POL

Hobby Full  

Międzyrzecze Górne

nie

25

Jeziorski Wojciech

POL

Hobby Full  

Wrocław

nie

26

Mądro Dominik

POL

Hobby Junior  

Dębica

nie

27

Ryłko Marek

POL

Masters I  

Wadowice

nie

28

Durcakova Dominika

CZE

Kobiety  

Havířov

nie

29

Hankus Maks

POL

Hobby Hardtail  

Czernichów

nie

30

Wiszniewski Rafał

POL

Masters II  

Gdańsk

tak

31

Szymański Artur

POL

Masters II  

Warszawa

nie

32

Szymańska Ewa

POL

Kobiety  

Warszawa

nie

33

Świercz Kamil

POL

Elita  

Kielce

nie

34

Zasadni Tomek

POL

Hobby Junior  

Ochotnica Dolna

nie

35

Starus Łukasz

POL

Hobby Full  

Łódź

nie

36

Kmiecik Grzesiek

POL

Hobby Full  

Nowy Sącz

tak

37

Pekar Jakub

CZE

Elita  

Karolinka

nie

38

Pyszny Michał

POL

Masters I  

Rybnik

tak

39

Gromala Jacek

POL

Hobby Hardtail  

Maszkowice

nie

40

Kurasiak Piotr

POL

Hobby Full  

Pudliszki

tak

41

Kostusiak Mateusz

POL

Elita  

Zgierz

nie

42

Tabisz Kuba

POL

Hobby Junior  

Sanok

nie

43

Szczyrk Krzysiek

POL

Hobby Hardtail  

Czernichów

nie

44

Kos Jakub

POL

Hobby Hardtail  

Międzybrodzie Żywieckie

nie

45

Michalski Łukasz

POL

Hobby Full  

Zgierz

nie

46

Maślak Marcin

POL

Masters I  

Krakow

tak

47

Zastrzeżyński Piotr

POL

Hobby Full  

Limanowa

nie

48

Kupczak Dawid

POL

Hobby Junior  

Czernichów

nie

49

Kopek Krzysztof

POL

Hobby Junior  

Tychy

tak

50

Sukiennik Adrian

POL

Hobby Junior  

Limanowa

nie

51

Kalata Michał

POL

Hobby Full  

Krempachy

tak

52

Paliwoda Szymon

POL

Hobby Full  

Toruń

nie

53

Dul Jakub

POL

Junior  

Chełm Śląski

nie

54

Tomala Maciej

POL

Hobby Full  

Czechowice Dziedzice

nie

55

Goryczka Tomasz

POL

Hobby Full  

Wisła

nie

56

Migdał Paweł

POL

Hobby Junior  

Bochnia

nie

57

Chodzicki Hubert

POL

Hobby Junior  

Gniezno

nie

58

Rzeźnik Bartłomiej

POL

Hobby Junior  

Straszydle

nie

59

Rzychoń Kamil

POL

Hobby Full  

Siemianowice Śląskie

nie

60

Janica Michał

POL

Hobby Full  

Godziszka

tak

61

Matlak Korneliusz

POL

Hobby Junior  

Bystra

nie

62

Młynarczyk Paweł

POL

Hobby Full  

Rzyki

nie

63

Magdziarz Bartosz

POL

Masters I  

Sosnowiec

nie

64

Młynarczyk Michał

POL

Hobby Junior  

Rzyki

nie

65

Paduch Dominik

POL

Hobby Junior  

Bochnia

nie

66

Greń Hubert

POL

Hobby Full  

Brenna

nie

67

Góra Grzegorz

POL

Masters II  

Opole

nie

68

Skrzypnik Sonia

POL

Kobiety  

Bytom

tak

69

Kuciel Leonard

POL

Hobby Full  

Trzebinia

nie

70

Szczerbowski Michał

POL

Hobby Full  

Czechowice-Dziedzice

nie

71

Pycia Dominik

POL

Masters II  

Kluczbork

nie

72

Piotrowski Bartosz

POL

Hobby Full  

Kwidzyn

nie

73

Miśkiewicz Artur

POL

Masters I  

Zgierz

nie

74

Świderek Mateusz

POL

Hobby Full  

Kielce

nie

75

Lisiecki Michał

POL

Hobby Full  

Szczecin

tak

76

Sukiennik Sebastian

POL

Hobby Junior  

Limanowa

nie

77

Tarkowski Marcin

POL

Elita  

Łódź

nie

78

Maszner Kacper

POL

Hobby Junior  

Koronowo

nie

79

Tłusty Jakub

POL

Hobby Junior  

Jawor

nie

80

Szumny Tomasz

POL

Hobby Junior  

Jawor

nie

81

Borecki Dorian

POL

Hobby Junior  

Jawor

nie

82

Tlałka Marek

POL

Hobby Full  

Rajcza

nie

83

Włodarski Jan

POL

Masters I  

Bielsko-Biała

nie

84

Kołtowski Damian

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

nie

85

Darzycki Piotrek

POL

Hobby Junior  

Racibórz

nie

86

Sułocha Paweł

POL

Hobby Junior  

Sidzina

nie

87

Gancarz Adrian

POL

Hobby Full  

Koszarawa

nie

88

Lorek Adrian

POL

Hobby Full  

Cieszyn

nie

89

Śliwa Michał

POL

Masters I  

Myślenice

nie

90

Koniuszewski Wojciech

POL

Masters II  

Białystok

nie

91

Małaszkiewicz Jacek

POL

Masters I  

Białystok

nie

92

Raszka Szymon

POL

Hobby Hardtail  

Bystra

nie

93

Ścieszka Adrian

POL

Hobby Junior  

Żywiec

nie

94

Ranosz Wojtek

POL

Junior  

Słopnice

nie

95

Welten Maciek

POL

Hobby Full  

Łódź

nie

96

Jasiński Mateusz

POL

Masters I  

Kraków

nie

97

Simon Artur

POL

Hobby Full  

Jadowniki Brzesko

nie

98

Arabski Piotr

POL

Hobby Full  

Jaworzno

nie

99

Biegun Dawid

POL

Hobby Hardtail  

Świnna

nie

100

Farana Grzegorz

POL

Hobby Full  

Skoczów

nie

101

Janik Piotr

POL

Hobby Junior  

Zakopane

nie

102

Kleszcz Błażej

POL

Hobby Full  

Oświęcim

nie

103

Woźniak Piotr

POL

Masters I  

Skierniewice

nie

104

Gardeła Tomasz

POL

Hobby Full  

Kraków

nie

105

Gembalik Piotr

POL

Masters II  

Sanok

nie

106

Dubiel Wojciech

POL

Junior  

Zawada

tak

107

Lipiec Przemek

POL

Hobby Hardtail  

Koronowo

tak

108

Suchomel Milan

CZE

Masters II  

nie

109

Novak Marcin

POL

Masters I  

Gdańsk

nie

110

Wesołowski Robert

POL

Hobby Full  

Łódź

nie

111

Kochel Artur

POL

Hobby Hardtail  

Żarki Letnisko

nie

112

Młynarczyk Wojciech

POL

Hobby Full  

Jaworzno

nie

113

Jakubowski Jakub

POL

Hobby Full  

Kielce

nie

114

Karczewski Artur

POL

Masters II  

Gdansk

nie

115

Szwed Bartosz

POL

Masters I  

Bochnia

nie

116

Kosiński Marcel

POL

Hobby Junior  

Szczecin

nie

117

Czyż Arkadiusz

POL

Hobby Full  

Szydłowiec

nie

118

Karbowy Miłosz

POL

Hobby Junior  

Gniezno

nie

119

Folga Franciszek

POL

Hobby Junior  

Kielce

nie

120

Goryczka Marek

POL

Junior  

Wisła

nie

121

Sikora Rafal

POL

Hobby Junior  

Skoczów

nie

122

Pastusiak Patryk

POL

Hobby Junior  

Łódź

nie

123

Purzycki Adrian

POL

Hobby Full  

Kopytówka

nie

124

Gombala Oliver

SVK

Junior  

Nove Mesto nad Vahom

nie

125

Mamala Bartosz

POL

Hobby Junior  

Rabka-Zdrój

nie

126

Raszyk Tomasz

POL

Junior  

Wisła

tak

127

Dziedzic Damian

POL

Hobby Full  

Limanowa

nie

128

Sitarz Konrad

POL

Hobby Full  

Kobiernice

nie

129

Pietrzak Filip

POL

Hobby Full  

Toruń

nie

130

Kupień Daniel

POL

Hobby Full  

Imielin

nie

131

Kania Witek

POL

Hobby Full  

Biertowice

nie

132

Ścieranka Mateusz

POL

Hobby Junior  

Sanok

nie

133

Zabagło Andrzej

POL

Hobby Full  

Kalwaria Zebrzydowska

nie

134

Skorupski Grzegorz

POL

Hobby Full  

Radom

nie

135

Sitkiewicz Piotr

POL

Masters I  

Radom

nie

136

Kulhanek Martin

CZE

Elita  

Frydlant nad Ostravici

nie

137

Hryszko Artur

POL

Elita  

Sanok

nie

138

Raszka Łukasz

POL

Hobby Hardtail  

Bystra

nie

139

Mołas Tomasz

POL

Masters I  

Sosnowiec

tak

140

Lis Szymon

POL

Hobby Full  

Brzeziny

nie

141

Kaszycki Alex

POL

Hobby Junior  

Szczecin

nie

142

Woźniak Paweł

POL

Hobby Full  

Skierniewice

nie

143

Ciba Łukasz

POL

Hobby Full  

Busko-Zdrój

nie

144

Górecki Dawid

POL

Hobby Junior  

Piotrowice

nie

145

Drożdż Krzysztof

POL

Hobby Full  

Bytom

tak

146

Ziobro Michał

POL

Junior  

Spytkowice

nie

147

Porochniak Konrad

POL

Elita  

Krakow

nie

148

Madzia Mateusz

POL

Elita  

Brenna

nie

149

Bereziński Hubert

POL

Hobby Full  

Zakopane

nie

150

Dąbski Damian

POL

Junior  

Paczków

nie

151

Oślizło Adam

POL

Hobby Full  

Jastrzębie-Zdrój

nie

152

Konasiewicz Alan

POL

Hobby Full  

Kraków

nie

153

Szyndlarewicz Przemysław

POL

Hobby Full  

Zgorzelec

nie

154

Gabryś Łukasz

POL

Hobby Full  

Polanka

nie

155

Baranowski Paweł

POL

Hobby Full  

Ostromecko

nie

156

Knapek Kristian

CZE

Hobby Full  

Valasske Mezirici

nie

157

Gola Petr

CZE

Masters I  

Čeladná

nie

158

Tarkowski Michał

POL

Hobby Full  

Łódź

nie

159

Welten Kuba

POL

Hobby Full  

Łódź

nie

160

Zgryźniak Bartłomiej

POL

Hobby Full  

Czerwionka-Leszczyny

nie

161

Salwierz Kacper

POL

Hobby Junior  

Dębica

nie

162

Michalski Daniel

POL

Hobby Hardtail  

Łódź

nie

163

Łapot Mikołaj

POL

Hobby Junior  

KIelce

nie

164

Bukowiec Marcin

POL

Hobby Hardtail  

Skawina

tak

165

Zamiatowski Mateusz

POL

Hobby Full  

Gniezno

nie

166

Wroniak Wojciech

POL

Elita  

Wołomin

nie

167

Białek Konrad

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

tak

168

Radomski Dawid

POL

Hobby Junior  

Pogórze

nie

169

Kasperek Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

nie

170

Komendera Mateusz

POL

Hobby Full  

Roczyny

nie

171

Szpankowski Wojtek

POL

Hobby Full  

Gdańsk

tak

172

Rysiński Łukasz

POL

Hobby Full  

Morawica

nie

173

Gładysz Kamil

POL

Elita  

Sanok

nie

174

Krajcarz Łukasz

POL

Hobby Full  

Żywiec

nie

175

Sokalski Adrian

POL

Junior  

Chełm Śląski

nie

176

Ofat Daniel

POL

Masters I  

Radom

tak

177

Rawicki Iwo

POL

Hobby Junior  

Rędziny

nie

178

Brzuchacz Jakub

POL

Hobby Junior  

Radom

nie

179

Chłosta Michał

POL

Hobby Full  

Kielce

nie

180

Rajpold Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

nie

181

Marek Jiri

CZE

Hobby Full  

Branky

nie

182

Ferenc Kacper

POL

Hobby Full  

Dębica

nie

183

Bojda Maciek

POL

Hobby Full  

Strzelin

nie

184

Gracjasz Michał

POL

Hobby Hardtail  

Chocznia

nie

185

Mikulenka Martin

CZE

Elita  

Roznov pod Radhostem

nie

186

Placek Damian

POL

Hobby Full  

Kamieniec Ząbkowicki

nie

187

Maćkowiak Mateusz

POL

Hobby Full  

Nowa Dęba

nie

188

Konstanty Damian

POL

Elita  

Nowy Sącz

nie

189

Podgórski Sebastian

POL

Junior  

Tylmanowa

nie

190

Gaik Piotr

POL

Elita  

Słopnice

nie

191

Piotr Leśniak

POL

Junior  

Bochnia

nie

192

Kruk Stanisław

POL

Masters I  

Lanckorona

nie

193

Sorek Piotr

POL

Hobby Full  

Jaworzno

nie

194

Rawicki Filip

POL

Junior  

Częstochowa

nie

195

Biskowski Rafał

POL

Hobby Full  

Jaworzno

tak

196

Adamski Dawid

POL

Masters I  

Toruń

tak

197

Gaura Tomasz

POL

Hobby Junior  

Cieszyn

nie

198

Więcławek Artur

POL

Junior  

Kamienica

nie

199

Zapisek Jan

POL

Hobby Full  

Komorów

nie

200

Wojtas Łukasz

POL

Hobby Full  

Bielsko Biała

nie

201

Oślizło Tomasz

POL

Hobby Full  

Jastrzębie-Zdrój

tak

202

Lewandowski Maciej

POL

Hobby Full  

Koronowo

tak

203

Janczak Krzysztof

POL

Masters I  

Wrocław

nie

204

Urbaniak Tomasz

POL

Masters I  

Wrocław

tak

205

Łukasik Sławomir

POL

Elita  

Wieliczka

tak

206

Olchawa Dominik

POL

Hobby Junior  

Brenna

nie

207

Kunrad Kamil

POL

Hobby Full  

Ustroń

nie

208

Szmajda Krzysztof

POL

Masters I  

Toruń

tak

209

Wisniewski Mateusz

POL

Hobby Full  

Gdansk

tak

210

Turek Dominik

POL

Junior  

Bochnia

nie

211

Mariusz Jarek

POL

Hobby Full  

Nysa

nie

212

Gardawski Sebastian

POL

Hobby Full  

Świętochłowice

nie

213

Kosiński Piotr

POL

Masters I  

Wrocław

nie

214

Marek Petr

CZE

Masters II  

Branky

nie

215

Wiszniewski Artur

POL

Masters I  

Słupsk

tak

<< powrót do listy zawodów