kalendarz, wyniki, zgłoszenie na zawody

informacje

e-mail zawodnika:


hasło:


REJESTRACJA

PRZYPOMNIJ HASŁO

POMOC

Kontakt


Facebook
LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW

Nazwa zawodów: Diverse Downhill Contest #2 Mistrzostwa Polski DH

Data: 2014-07-20
Miejsce: Międzybrodzie Żywieckie / Żar

Lp.

Nazwisko i imię

Kraj

Grupa - Kategoria

Miejscowość

Zapłacono

1

Małaszkiewicz Jacek

POL

Hobby Full  

Białystok

nie

2

Kupień Daniel

POL

Hobby Junior  

Imielin

nie

3

Kasperek Mateusz

POL

Hobby Junior  

Kraków

nie

4

Dzięcioł Andrzej

POL

Elita  

Jaworze

nie

5

Sitarz Konrad

POL

Hobby Hardtail  

Kobiernice

nie

6

Gzela Michał

POL

Elita  

Kraków

nie

7

Śliwa Artur

POL

Hobby Full  

Dąbrowa Górnicza

nie

8

Kosiński Piotr

POL

Masters I  

Wrocław

nie

9

Koniuszewski Wojciech

POL

Masters I  

Białystok

nie

10

Sojka Anna

POL

Kobiety  

Wisła

nie

11

Madzia Mateusz

POL

Elita  

Brenna

nie

12

Marczyński Paweł

POL

Elita  

Katowice

nie

13

Walczak Kuba

POL

Hobby Junior  

Tylmanowa

nie

14

Kuciel Leonard

POL

Junior  

Trzebinia

nie

15

Michalski Łukasz

POL

Hobby Full  

Zgierz

nie

16

Goszyc Robert

POL

Hobby Junior  

Ustroń

nie

17

Zienkiewicz Łukasz

POL

Masters I  

Sopot

nie

18

Hryszko Artur

POL

Junior  

Sanok

nie

19

Matlak Wiktor

POL

Hobby Junior  

Bystra

nie

20

Miśkiewicz Artur

POL

Masters I  

Zgierz

nie

21

Gałosz Mateusz

POL

Hobby Junior  

Porąbka

nie

22

Sokalski Adrian

POL

Hobby Junior  

Chełm Śląski

nie

23

Krawczyk Krzysztof

POL

Masters I  

Wrocław

nie

24

Symula Paweł

POL

Hobby Junior  

Bielsko-Biala

nie

25

Pieniążek Ignacy

POL

Junior  

Nowy Sącz

nie

26

Łosoń Łukasz

POL

Hobby Full  

Bojszowy

nie

27

Szczerbowski Michał

POL

Hobby Hardtail  

Czechowice-Dziedzice

nie

28

Piróg Mateusz

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

nie

29

Kuśnierz Paweł

POL

Hobby Junior  

Nieledwia

nie

30

Foder Przemysław

POL

Hobby Junior  

Katowice

nie

31

Gaik Piotr

POL

Elita  

Słopnice

nie

32

Hojnor Maciek

POL

Elita  

Myślenice

nie

33

Tarkowski Marcin

POL

Elita  

Łódź

nie

34

Sułkowski Karol

POL

Elita  

Limanowa

nie

35

Wieczorkiewicz Aleksander

POL

Elita  

Warszawa

nie

36

Kuźmiński Piotr

POL

Masters I  

Gdynia

nie

37

Kalnins Kaspars

LAT

Masters I  

Ragaciems

nie

38

Gimziński Rafał

POL

Hobby Full  

Krosinko

nie

39

Konstanty Damian

POL

Junior  

Nowy Sącz

nie

40

Masny Adrian

POL

Hobby Junior  

Kraków

nie

41

Śliwa Michał

POL

Elita  

Myślenice

nie

42

Wiszniewski Rafał

POL

Masters I  

Gdańsk

nie

43

Węgierek Krzysztof

POL

Hobby Full  

Inowrocław

nie

44

Matuszny Marcin

POL

Hobby Hardtail  

Węgierska Górka

nie

45

Karbowiak Sebastian

POL

Pierwszy start  

Andrychów

nie

46

Purzycki Adrian

POL

Hobby Junior  

Kopytówka

nie

47

Pysz Jakub

POL

Hobby Full  

Czechowice-Dziedzice

nie

48

Mosoń Tomek

POL

Masters I  

Opole

nie

49

Słodowski Michał

POL

Hobby Hardtail  

Proszowice

nie

50

Skrzypek Łukasz

POL

Hobby Hardtail  

Rajcza

nie

51

Mołas Tomasz

POL

Masters I  

Sosnowiec

nie

52

Piotrowski Bartosz

POL

Hobby Full  

Kwidzyn

nie

53

Martyka Michał

POL

Elita  

Brzesko

nie

54

Góra Grzegorz

POL

Masters II  

Opole

nie

55

Skrzypnik Sonia

POL

Kobiety  

Bytom

nie

56

Plica Matej

SVK

Elita  

Martin

nie

57

Wyroślak Rafał

POL

Hobby Full  

Łódź

nie

58

Czermak Wojciech

POL

Elita  

Kalwaria Zebrzydowska

nie

59

Kurzywilk Damian

POL

Hobby Full  

Katowice

nie

60

Antosiak Piotr

POL

Hobby Junior  

Biskupice

nie

61

Pawlikowski Bartek

POL

Hobby Junior  

Bukowina Tatrzańska

nie

62

Kostusiak Mateusz

POL

Elita  

Zgierz

nie

63

Mikulski Karol

POL

Hobby Full  

Skarżysko-Kamienna

nie

64

Kobylarski Szymon

POL

Hobby Full  

Sanok

nie

65

Kempa Tomasz

POL

Masters I  

Gdańsk

nie

66

Skowroński Dariusz

POL

Masters I  

Warszawa

nie

67

Rajpold Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

nie

68

Bojko Mateusz

POL

Pierwszy start  

Cieszyn

nie

69

Kania Witek

POL

Hobby Hardtail  

Biertowice

nie

70

Welten Kuba

POL

Hobby Hardtail  

Łódź

nie

71

Wolny Tomasz

POL

Pierwszy start  

Puńców

nie

72

Łukasik Piotr

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

nie

73

Żbikowski Jakub

POL

Hobby Junior  

Szczecin- Pilchowo

nie

74

Bajor Wojciech

POL

Hobby Junior  

Krzywaczka

nie

75

Magdziarz Bartosz

POL

Masters I  

Sosnowiec

nie

76

Jaros Łukasz

POL

Hobby Full  

Skierniewice

nie

77

Porochniak Konrad

POL

Elita  

Krakow

nie

78

Harat Dawid

POL

Hobby Hardtail  

Bulowice

nie

79

Kołtowski Damian

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

nie

80

Perin Arkadiusz

POL

Elita  

Ustroń

nie

81

Turek Dominik

POL

Junior  

Bochnia

nie

82

Krinke Adam

POL

Junior  

Zgierz

nie

83

Gładysz Kamil

POL

Junior  

Sanok

nie

84

Marciniak Adam

POL

Masters I  

Julianow

nie

85

Dudek Radosław

POL

Masters I  

Kielce

nie

86

Myśko Andrzej

POL

Masters I  

Kraków

nie

87

Woźnica Paweł

POL

Hobby Full  

Kalwaria Zebrzydowska

nie

88

Gaj Grzegorz

POL

Masters II  

Wrocław

nie

89

Gaszczyk Grzegorz

POL

Hobby Full  

Lędziny

nie

90

Oślizło Adam

POL

Hobby Full  

Jastrzębie-Zdrój

nie

91

Gapski Damian

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

nie

92

Wypiór Rafał

POL

Masters II  

Kraków

nie

93

Wypiór Igor

POL

Pierwszy start  

Kraków

nie

94

Wojtas Łukasz

POL

Elita  

Bielsko Biała

nie

95

Komendera Mateusz

POL

Pierwszy start  

Roczyny

nie

96

Stęczniewski Leszek

POL

Masters I  

Gdynia

nie

97

Stęczniewski Michał

POL

Hobby Full  

Gdynia

nie

98

Adamski Dawid

POL

Hobby Full  

Toruń

nie

99

Dendys Michał

POL

Hobby Junior  

Bielsko-Biała

nie

100

Brudny Klaudiusz

POL

Hobby Full  

Cieszyn

nie

101

Liepins Talis

LAT

Elita  

Tukums

nie

102

Wlazło Maciej

POL

Hobby Full  

Łódź

nie

103

Sztorc Maciej

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

nie

104

Kupczak Dawid

POL

Hobby Hardtail  

Czernichów

nie

105

Szlagor Michał

POL

Hobby Hardtail  

Czernichów

nie

106

Welten Maciek

POL

Hobby Full  

Łódź

nie

107

Frącala Michał

POL

Hobby Hardtail  

Łódź

nie

108

Baranek Rastislav

SVK

Elita  

Povazska Bystrica

nie

109

Skubisz Łukasz

POL

Masters I  

Chełm Śląski

nie

110

Godlewski Mateusz

POL

Hobby Full  

Łódź

nie

111

Ogłoza Mateusz

POL

Elita  

Łódź

nie

112

Kończyło Wojciech

POL

Masters II  

Wrocław

nie

113

Gembalik Piotr

POL

Masters I  

Sanok

nie

114

Roj Paweł

POL

Hobby Full  

Orzesze

nie

115

Krzyk Mateusz

POL

Hobby Junior  

Proszowice

nie

116

Wróbel Piotr

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

nie

117

Toporkiewicz Dawid

POL

Pierwszy start  

Paszkówka

nie

118

Łopata Dorian

POL

Hobby Junior  

Brody

nie

119

Pekar Jakub

CZE

Elita  

Karolinka

nie

120

Belan Kamil

SVK

Hobby Full  

Martin

nie

121

Mikulenka Martin

CZE

Elita  

Roznov pod Radhostem

nie

122

Olszewski Artur

POL

Pierwszy start  

Żywiec

nie

123

Olejok Mateusz

POL

Hobby Full  

Godów

nie

124

Pstuś Michał

POL

Hobby Full  

Kraków

nie

125

Stępniak Jakub

POL

Hobby Full  

Kraków

nie

126

Kiszala Bartek

POL

Hobby Full  

Krakow

nie

127

Ryłko Marek

POL

Hobby Full  

Wadowice

nie

128

Puchała Michał

POL

Hobby Full  

Wojkowice

nie

129

Gaciarz Maciej

POL

Hobby Full  

Będzin

nie

130

Domagała Anna

POL

Kobiety  

Sosnowiec

nie

131

Żydło Konrad

POL

Pierwszy start  

Gorlice

nie

132

Zdeb Maciek

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

nie

133

Woźniak Piotr

POL

Hobby Full  

Skierniewice

nie

134

Gamża Kamil

POL

Hobby Full  

Skrzyszów

nie

135

Janczak Krzysztof

POL

Masters I  

Wrocław

nie

136

Posmyk Hubert

POL

Elita  

Działoszyn

nie

137

Gombala Oliver

SVK

Pierwszy start  

Nove Mesto nad Vahom

nie

138

Lejnieks Krisjanis

LAT

Elita  

Riga

nie

139

Maćkowiak Mateusz

POL

Hobby Junior  

Nowa Dęba

nie

140

Mokiejewski Marcin

POL

Elita  

Wrocław

nie

141

Wawrzynkiewicz Przemysław

POL

Masters I  

Mielec

nie

142

Stanach Bartlomiej

POL

Hobby Full  

Krakow

nie

143

Karczewski Artur

POL

Hobby Full  

Gdansk

nie

144

Chodurek Kamil

POL

Pierwszy start  

Brzeszcze

nie

145

Tlałka Marek

POL

Elita  

Rajcza

nie

146

Tlałka Tomasz

POL

Elita  

Rajcza

nie

147

Simon Artur

POL

Elita  

Jadowniki Brzesko

nie

148

Jastrzębski Dawid

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

nie

149

Łukasik Sławomir

POL

Elita  

Wieliczka

nie

150

Pęcikiewicz Mateusz

POL

Pierwszy start  

Żywiec

nie

151

Michalski Hubert

POL

Masters I  

Łódź

nie

152

Szwed Bartosz

POL

Masters I  

Bochnia

nie

153

Woźniak Paweł

POL

Hobby Full  

Skierniewice

nie

154

Reclik Piotr

POL

Hobby Full  

Gołkowice

nie

155

Frontczak Jakub

POL

Masters I  

Łódź

nie

156

Szczudło Michał

POL

Elita  

Bochnia

nie

157

Figiel Jan

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

nie

158

Merk Artur

POL

Hobby Full  

Otwock

nie

159

Oślizło Tomasz

POL

Hobby Full  

Jastrzębie-Zdrój

nie

160

Branny Dominik

POL

Hobby Junior  

Cieszyn

nie

161

Greń Radosław

POL

Hobby Hardtail  

Brenna

nie

162

Ludka Filip

POL

Hobby Full  

Gdańsk

nie

163

Rajzer Łukasz

POL

Hobby Full  

Bochnia

nie

164

Macura Sebastian

POL

Hobby Junior  

Cieszyn

nie

<< powrót do listy zawodów