kalendarz, wyniki, zgłoszenie na zawody

informacje

e-mail zawodnika:


hasło:


REJESTRACJA

PRZYPOMNIJ HASŁO

POMOC

Kontakt


Facebook
LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW

Nazwa zawodów: Diverse Downhill Contest (UCI klasa C1)

Data: 2014-04-27
Miejsce: Wisła/Stożek

Lp.

Nazwisko i imię

Kraj

Grupa - Kategoria

Miejscowość

Zapłacono

1

Madzia Mateusz

POL

Elita  

Brenna

nie

2

Kuciel Leonard

POL

Junior  

Trzebinia

tak

3

Sokalski Adrian

POL

Hobby Junior  

Chełm Śląski

tak

4

Kupień Daniel

POL

Hobby Junior  

Imielin

tak

5

Wiszniewski Rafał

POL

Masters I  

Gdańsk

tak

6

Łukasik Piotr

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

tak

7

Ślęzak Mateusz

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

tak

8

Goszyc Robert

POL

Hobby Junior  

Ustroń

tak

9

Kosiński Piotr

POL

Masters I  

Wrocław

nie

10

Rak Damian

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

nie

11

Puzoń Paweł

POL

Hobby Full  

Wałbrzych

nie

12

Włodarski Jan

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

nie

13

Pieniążek Ignacy

POL

Junior  

Nowy Sącz

nie

14

Pawlikowski Bartek

POL

Hobby Junior  

Bukowina Tatrzańska

nie

15

Krinke Adam

POL

Junior  

Zgierz

nie

16

Sułkowski Karol

POL

Elita  

Limanowa

nie

17

Pucek Kacper

POL

Elita  

Bielany Wrocławskie

nie

18

Góra Grzegorz

POL

Masters II  

Opole

nie

19

Łosoń Łukasz

POL

Hobby Full  

Bojszowy

nie

20

Gaik Piotr

POL

Elita  

Słopnice

nie

21

Myśko Andrzej

POL

Masters I  

Kraków

tak

22

Żbikowski Jakub

POL

Hobby Junior  

Szczecin- Pilchowo

tak

23

Bojko Mateusz

POL

Hobby Junior  

Cieszyn

nie

24

Cermak Jiri

CZE

Hobby Full  

Susice

tak

25

Kraj Krzysztof

POL

Elita  

Nowy Sącz

nie

26

Gimziński Rafał

POL

Hobby Full  

Krosinko

nie

27

Małaszkiewicz Jacek

POL

Hobby Full  

Białystok

nie

28

Dendys Michał

POL

Hobby Junior  

Bielsko-Biała

nie

29

Purzycki Adrian

POL

Hobby Junior  

Kopytówka

nie

30

Tarkowski Marcin

POL

Elita  

Łódź

nie

31

Gładysz Kamil

POL

Junior  

Sanok

nie

32

Klimczuk Rafał

POL

Masters I  

Warszawa

nie

33

Hryszko Artur

POL

Junior  

Sanok

nie

34

Porochniak Konrad

POL

Elita  

Krakow

nie

35

Wróbel Grzegorz

POL

Hobby Full  

Dębica

nie

36

Gzela Michał

POL

Elita  

Kraków

nie

37

Kostusiak Mateusz

POL

Elita  

Zgierz

nie

38

Kania Witek

POL

Hobby Hardtail  

Biertowice

nie

39

Węgierek Krzysztof

POL

Hobby Full  

Inowrocław

nie

40

Zając Piotr

POL

Hobby Hardtail  

Spytkowice

nie

41

Bajor Wojciech

POL

Hobby Hardtail  

Krzywaczka

nie

42

Masny Adrian

POL

Hobby Junior  

Kraków

nie

43

Kielar Mateusz

POL

Hobby Full  

Sanok

nie

44

Kasperek Mateusz

POL

Hobby Junior  

Kraków

nie

45

Kuźmiński Piotr

POL

Masters I  

Gdynia

tak

46

Dzięcioł Andrzej

POL

Elita  

Jaworze

nie

47

Mołas Tomasz

POL

Masters I  

Sosnowiec

tak

48

Mikulski Karol

POL

Hobby Full  

Skarżysko-Kamienna

nie

49

Kalinowski Patryk

POL

Hobby Full  

Grudziądz

tak

50

Wieczorkiewicz Aleksander

POL

Elita  

Warszawa

nie

51

Hojnor Maciek

POL

Elita  

Myślenice

tak

52

Gmurczyk Jacek

POL

Hobby Full  

Bydgoszcz

nie

53

Skrzypnik Sonia

POL

Kobiety  

Bytom

tak

54

Gabryś Łukasz

POL

Hobby Full  

Polanka

nie

55

Magdziarz Bartosz

POL

Masters I  

Sosnowiec

tak

56

Stęczniewski Michał

POL

Hobby Full  

Gdynia

tak

57

Smętek Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Spytkowice

nie

58

Kempa Tomasz

POL

Masters I  

Gdańsk

tak

59

Walczak Kuba

POL

Hobby Junior  

Tylmanowa

nie

60

Rudzewicz Mateusz

POL

Junior  

Tylmanowa

nie

61

Ziobro Michał

POL

Hobby Hardtail  

Spytkowice

nie

62

Ziobro Daniel

POL

Hobby Junior  

Spytkowice

nie

63

Zienkiewicz Łukasz

POL

Masters I  

Sopot

tak

64

Pycia Dominik

POL

Masters I  

Kluczbork

nie

65

Olejok Mateusz

POL

Hobby Full  

Godów

nie

66

Rajpold Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

nie

67

Tlałka Marek

POL

Elita  

Rajcza

nie

68

Sztorc Maciej

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

nie

69

Marczyński Paweł

POL

Elita  

Katowice

tak

70

Bachorczyk Robert

POL

Hobby Full  

Spytkowice

nie

71

Stanach Bartlomiej

POL

Hobby Full  

Krakow

tak

72

Martyka Michał

POL

Elita  

Brzesko

nie

73

Brudny Klaudiusz

POL

Hobby Full  

Cieszyn

tak

74

Skowroński Dariusz

POL

Masters I  

Warszawa

tak

75

Sujka Dominik

POL

Hobby Junior  

Łuków

nie

76

Smoter Mateusz

POL

Elita  

Limanowa

nie

77

Simon Artur

POL

Elita  

Jadowniki Brzesko

nie

78

Michalski Łukasz

POL

Hobby Full  

Zgierz

nie

79

Baliński Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Lidzbark Warmiński

tak

80

Perin Arkadiusz

POL

Elita  

Ustroń

nie

81

Bartova Jana

CZE

Kobiety  

Zdanice

nie

82

Fraś Tomasz

POL

Hobby Full  

Myślenice

nie

83

Stencel Rostislav

CZE

Masters I  

Otice

nie

84

Białoń Piotr

POL

Hobby Full  

Starachowice

nie

85

Ogłoza Mateusz

POL

Elita  

Łódź

tak

86

Krzyk Mateusz

POL

Hobby Junior  

Proszowice

nie

87

Obarzanek Mateusz

POL

Hobby Junior  

Dąbrowa Górnicza

nie

88

Gaciarz Maciej

POL

Hobby Full  

Będzin

tak

89

Śliwa Michał

POL

Elita  

Myślenice

tak

90

Czermak Wojciech

POL

Elita  

Kalwaria Zebrzydowska

nie

91

Szwed Bartosz

POL

Masters I  

Bochnia

nie

92

Symula Paweł

POL

Hobby Junior  

Bielsko-Biala

nie

93

Kobylarski Szymon

POL

Hobby Full  

Sanok

nie

94

Posmyk Hubert

POL

Elita  

Działoszyn

nie

95

Kurzywilk Damian

POL

Hobby Full  

Katowice

tak

96

Wawrzynkiewicz Przemysław

POL

Masters I  

Mielec

nie

97

Konstanty Damian

POL

Junior  

Nowy Sącz

nie

98

Kunrad Kamil

POL

Hobby Junior  

Ustroń

nie

99

Reclik Piotr

POL

Hobby Full  

Gołkowice

tak

100

Ruszkiewicz Jakub

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

nie

101

Stanowski Tomasz

POL

Hobby Full  

Lubień

nie

102

Kempa Patryk

POL

Hobby Junior  

Puńców

nie

103

Nalepa Wojtek

POL

Hobby Junior  

Trzemeśnia

nie

104

Frontczak Jakub

POL

Masters I  

Łódź

nie

105

Kwiatkowski Adrian

POL

Hobby Full  

Zgorzelec

nie

106

Welten Maciek

POL

Hobby Full  

Łódź

tak

107

Skoberla Paweł

POL

Masters I  

Opole

nie

108

Turek Dominik

POL

Junior  

Bochnia

nie

109

Gabzdyl Ireneusz

POL

Hobby Full  

Simoradz

nie

110

Gamża Kamil

POL

Hobby Full  

Skrzyszów

nie

111

Budner Natalia

POL

Kobiety  

Warszawa

nie

112

Rej Piotr

POL

Hobby Junior  

Kielce

nie

113

Vatamanyuk Orest-Vasyl

UKR

Elita  

Ivano-Frankivsk

tak

114

Łabza Sebastian

POL

Hobby Hardtail  

Libiąż

nie

115

Gabryś Andrzej

POL

Hobby Full  

Polanka

nie

116

Noskowicz Mateusz

POL

Hobby Full  

Odolanów

tak

117

Mikulenka Martin

CZE

Elita  

Roznov pod Radhostem

tak

118

Danel Marcin

POL

Hobby Full  

Skoczów

nie

119

Splichal Lukas

CZE

Elita  

Hukvaldy

nie

120

Mirek Szczepan

POL

Hobby Full  

Rzeszów

tak

121

Mokiejewski Marcin

POL

Elita  

Wrocław

tak

122

Merk Artur

POL

Hobby Full  

Otwock

nie

123

Rusnarczyk Maciej

POL

Hobby Full  

Kamienica

nie

124

Ścieszka Adrian

POL

Hobby Junior  

Żywiec

nie

125

Miśkiewicz Artur

POL

Masters I  

Zgierz

nie

126

Koba Grzegorz

POL

Hobby Full  

Jelenia Góra

tak

127

Woźniak Piotr

POL

Hobby Full  

Skierniewice

nie

128

Ludwisiak Rafał

POL

Hobby Full  

Kowary

nie

129

Sutor Jakub

POL

Hobby Full  

Jastrzebie Zdrój

nie

130

Kalnins Kaspars

LAT

Masters I  

Ragaciems

tak

131

Williamson Jay

GBR

Elita  

Torpoint

tak

132

Kopka Robert

POL

Hobby Hardtail  

Młodzieszyn

nie

133

Sehnal Stanislav

CZE

Elita  

Loukov

nie

134

Nowacki Bartłomiej

POL

Hobby Hardtail  

Dębica

tak

135

Bening Bruno

POL

Hobby Full  

Karpacz

nie

136

Kuśnierz Paweł

POL

Hobby Junior  

Nieledwia

nie

137

Włodarczyk Patryk

POL

Hobby Full  

Kowary

nie

138

Liepins Talis

LAT

Elita  

Tukums

tak

139

Rytt Paweł

POL

Masters I  

Kielce

nie

140

Kołtowski Damian

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

nie

141

Tomala Mateusz

POL

Hobby Full  

Dzięgielów

nie

142

Łukasik Sławomir

POL

Elita  

Wieliczka

nie

143

Woźnica Paweł

POL

Hobby Full  

Kalwaria Zebrzydowska

nie

144

Dubsky Roman

SVK

Masters I  

Zilina

nie

145

Skotarczak Adam

POL

Hobby Junior  

Szczecin

nie

146

Bator Michał

POL

Hobby Full  

Jurków

nie

147

Łopata Dorian

POL

Hobby Junior  

Brody

nie

148

Madej Michał

POL

Hobby Full  

Skarżysko-Kamienna

nie

149

Folvarcny Petr

CZE

Junior  

Český Těšín

nie

150

Szczygieł Piotr

POL

Hobby Full  

Starków

nie

151

Wąż Mirosław

POL

Hobby Full  

Ochojno

nie

152

Ondic Jozef

SVK

Junior  

Hermanovce nad Toplou

nie

153

Pierzchało Tomasz

POL

Hobby Full  

Białystok

nie

154

Gembalik Piotr

POL

Masters I  

Sanok

tak

155

Maly Petr

CZE

Elita  

Otrokovice

nie

156

Maćkowiak Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Nowa Dęba

tak

157

Wojtas Łukasz

POL

Elita  

Bielsko Biała

tak

158

Cunek David

CZE

Elita  

Velka Lhota

tak

159

Janczak Krzysztof

POL

Masters I  

Wrocław

tak

160

Pławecki Tomasz

POL

Hobby Junior  

Rozdziele

nie

161

Pekar Jakub

CZE

Elita  

Karolinka

nie

162

Firc Anton

SVK

Junior  

Banska Bystrica

nie

163

Lebl Martin

CZE

Junior  

Krupka

nie

164

Popowski Michał

POL

Hobby Full  

Warszawa

nie

165

Brozik Tomas

CZE

Elita  

Dobrany

tak

166

Kruk Stanisław

POL

Hobby Full  

Lanckorona

nie

167

Handzlik Mateusz

POL

Hobby Junior  

Kozy

nie

168

Welten Kuba

POL

Hobby Hardtail  

Łódź

tak

169

Śliwa Artur

POL

Hobby Full  

Dąbrowa Górnicza

nie

170

Gaj Grzegorz

POL

Masters II  

Wrocław

tak

171

Filip Benjamin

SVK

Junior  

Banovce nad Bebravou

nie

172

Oślizło Adam

POL

Hobby Full  

Jastrzębie-Zdrój

nie

173

Zalewski Rafał

POL

Hobby Hardtail  

Gorzanów

nie

174

Marciński Daniel

POL

Hobby Hardtail  

Jelenia Góra

nie

175

Juszczak Adrian

POL

Hobby Full  

Poznań

nie

176

Gałosz Mateusz

POL

Hobby Junior  

Porąbka

nie

177

Motyka Marcin

POL

Masters I  

Zawada

tak

178

Řiha Jakub

CZE

Elita  

Pisek

nie

179

Godlewski Mateusz

POL

Hobby Full  

Łódź

tak

180

Branny Dominik

POL

Hobby Junior  

Cieszyn

nie

181

Grega Lubomir

SVK

Hobby Hardtail  

Presov

nie

182

Foder Przemysław

POL

Hobby Junior  

Katowice

nie

183

Miśko Bartłomiej

POL

Hobby Junior  

Wałbrzych

nie

184

Suchomel Milan

CZE

Masters II  

nie

185

Stepanek Ondrej

CZE

Elita  

Jablonec nad Nisou

nie

186

Cepelak Jan

CZE

Elita  

Veltrusy

nie

187

Marciniak Adam

POL

Masters I  

Julianow

nie

188

Matuszny Marcin

POL

Hobby Hardtail  

Węgierska Górka

nie

189

Pavol Magda

SVK

Hobby Hardtail  

Presov

nie

190

Skultety Marian

SVK

Elita  

Dolna Lehota

nie

191

Piróg Mateusz

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

nie

192

Pechnik Petr

CZE

Hobby Full  

Opava

nie

193

Roh Vojtech

CZE

Hobby Full  

Ostrava

nie

194

Ucen Lukas

SVK

Elita  

Piestany

nie

195

Barkac David

SVK

Hobby Full  

Polomka

nie

196

Greń Radosław

POL

Hobby Hardtail  

Brenna

nie

197

Plica Matej

SVK

Elita  

Martin

nie

198

Seidler Petr

CZE

Hobby Full  

Opava

nie

199

Nowocień Michał

POL

Hobby Hardtail  

Piasek Mały

nie

200

Greń Hubert

POL

Hobby Hardtail  

Brenna

nie

201

Pstuś Michał

POL

Hobby Full  

Kraków

nie

202

Biernat Jakub

POL

Hobby Full  

Bystrzyca Kłodzka

tak

203

Kulhanek Martin

CZE

Hobby Full  

Frydlant nad Ostravici

nie

204

Berzins Martins

LAT

Hobby Full  

Dobele

tak

205

Zamojski Konrad

POL

Junior  

Lądek Zdrój

tak

206

Andersons Toms Miks

LAT

Elita  

Riga

tak

207

Ryan Fergus

GBR

Elita  

Tunbridge Wells

tak

208

Marcina Peter

SVK

Hobby Full  

Puchov

tak

209

Zeman Filip

SVK

Junior  

Piestany

nie

210

Baranek Rastislav

SVK

Elita  

Povazska Bystrica

nie

211

Olejnik Krzysztof

POL

Hobby Full  

Świętochłowice

nie

212

Małysa Hubert

POL

Hobby Junior  

Wrocław

nie

213

Rojcek Adam

SVK

Junior  

Liptovsky Mikulas

nie

214

Kohut Denis

SVK

Junior  

Rudina

nie

215

Kohut Radomir

SVK

Hobby Full  

Rudina

nie

216

Macura Sebastian

POL

Hobby Junior  

Cieszyn

nie

217

Wieland Erich

AUT

Elita  

Salzburg

tak

218

Gruber Manuel

AUT

Elita  

Bruck an der Mur

nie

219

Roj Paweł

POL

Hobby Full  

Orzesze

nie

220

Kicin Pavol

SVK

Hobby Hardtail  

Spisske Vlachy

nie

221

Wyroślak Rafał

POL

Hobby Full  

Łódź

tak

222

Planitzer Markus

AUT

Elita  

Tobelbad

nie

223

Knapec Martin

SVK

Elita  

Rajecke Teplice

nie

224

Javornik Jan

SVK

Elita  

Nitra

nie

225

Kolb Andreas

AUT

Junior  

Aich

tak

226

Madej Łukasz

POL

Hobby Full  

Rzeszów

nie

227

Trummer David

AUT

Elita  

Gnas

nie

228

Engel Pascal

AUT

Junior  

Graz

tak

229

Arabski Piotr

POL

Hobby Full  

Jaworzno

nie

230

Górecki Dawid

POL

Hobby Full  

Piotrowice

nie

231

Badan Mateusz

POL

Hobby Junior  

Roczyny

nie

<< powrót do listy zawodów