kalendarz, wyniki, zgłoszenie na zawody

informacje

e-mail zawodnika:


hasło:


REJESTRACJA

PRZYPOMNIJ HASŁO

POMOC

Kontakt


Facebook

Znajdujesz się w serwisie RACE-TIMING. Umożliwia on rejestrację do zawodów sportowych.
W zakładce KALENDARZ, WYNIKI możesz sprawdzić imprezy, które obsługujemy.


Rejestracja

Decydując się na udział w zawodach, w pierwszej kolejności musisz się zarejestrować w serwisie. Rejestracja umożliwia zapisywanie się do wielu zawodów w sezonie.

Uwaga:
Do niektórych zawodów nie wymagana jest rejestracja w serwisie, a tym samym ustalanie loginu i hasła. Kliknięcie na ikonę ZAPISY przekieruje Was do strony rejestracyjnej lub bezpośrednio do formularza rejestracyjnego określonych zawodów.

 

Cd. rejestracji w serwisie: przejdź do FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO uzupełniając, jeśli będzie to możliwe, wszystkie rubryki. Zapamiętaj (zanotuj) swoje hasło - jest one istotne, gdyż będziesz później zarządzał swoim profilem w naszym serwisie. Bardzo ważnym elementem jest prawidłowe wpisanie adresu e-mail. Dzięki temu otrzymasz potwierdzenie rejestracji - e-mail wysłany automatycznie. Kliknięcie na link w tym e-mailu aktywuje konto. Sprawdź swoją skrzynkę pocztową - e-mail może przez przypadek znaleźć się w spamie.
Adres e-mailowy jest przypisany tylko do jednej osoby. Nie można zgłosić kilku zawodników korzystając z jednego adresu e-mailowego.

Jeżeli zmieniłeś adres e-mailowy, który służy do logowania NIE REJESTRUJ SIĘ PONOWNIE - wyślij e-mail do administartora strony podając aktualny adres. Otrzymasz nowe hasło związane z nowym e-mailem.

 

Zgłoszenie do zawodów

Następnie wybierz imprezę i potwierdź w niej swój udział -> przejdź do kalendarza i kliknij ikonkę ZAPISY .
Zapisując się na zawody korzystając z naszego serwisu skrócisz czas swojej obsługi i wpłyniesz na sprawniejsze przeprowadzenie imprezy.

 

Rejestrując się w serwisie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych na potrzeby zawodów.
Wszystkie zgromadzone przez nas dane personalne będą dostarczone wyłącznie organizatorowi poszczególnych zawodów.
STANISŁAWSKI RACE-TIMING nie będzie wykorzystywać pozyskanych informacji do celów innych niż obsługa zawodów sportowych.