Place:
Nysa
Discipline:
bicycle
Date:
2022-06-12
Organizer:
Fundacja Sfera, Sfera Sportu, media@sferasportu.pl, tel: +48 515 181 239,
http://www.sferasportu.pl
Registration end:
2022-06-10 20:00
Description:

Regulamin

W skrócie:

  • szczegóły w regulaminie (w tym opis kategorii),
  • zawody bez opłaty startowej,
  • rejestracja tylko internetowo (do 10.06.2022, godz. 20:00),
  • zgoda rodzica dla niepełnoletnich - druk do pobrania,
  • biuro zawodów i treningi od godziny 13:00 do 15:00, start zawodów 15:10,
  • start tylko w kaskach typu FULL FACE (jeżeli ktoś nie posiada tego typu kasku, otrzyma taki za darmo na czas swojego startu w biurze zawodów od FOX Polska).

PARTNERZY CYKLU NIE POMPUJESZ - NIE JEDZIESZ
Red Bull - NS Bikes - FOX - 43ride.com - Bike Park Kasina - Sound of Gravity

NIE POMPUJESZ - NIE JEDZIESZ
Największy w Polsce cykl rowerowych zawodów na pumptrakach, podczas których zawodnicy walczą o tytuł najszybszego zawodnika i najszybszej zawodniczki w Polsce! W każdej rundzie Zawodnicy walczą o punkty do klasyfikacji generalnej (w ostatniej finałowej rundzie punkty do klasyfikacji generalnej mnożymy razy dwa) na podstawie kórych na koniec sezonu poznajemy najlepszych zawodników w kategoriach: PRO, KOBIETY, AMATOR, JUNIOR, KIDS!

WALKA O WYJAZD NA MISTRZOSTWA ŚWIATA
Zawodnicy w kategorii PRO oraz KOBIETY walczą o wyjazd na rundę eliminacyjną Mistrzostw Świata UCI, która odbędzie się 17 września w czeskich Tosovicach. Na wyjazd wraz z Red Bullem zaprosimy najlepszego zwycięzcę klasyfikacji końcowej cyklu z kategorii PRO oraz KOBIETY!

OBOWIĄZKOWY FULL FACE
W zawodach obowiązuje obowiązek startu w kasku typy Full Face! Zawodnicy startujący w innych kaskach nie zostaną dopuszczeni do startu. Jeżeli Zawodnik nie posiada kasku Full Face, może taki wypożyczyć całkowicie za darmo na czas swojego wyścigu w biurze zawodów! Kaski we wszystkich rozmiarach dla naszych zawodników dostarcza FOX Polska.

ZAPISY TYLKO INTERNETOWO
Odbywają się tylko internetowo poprzez niniejszą stronę. W dniu zawodów nie będzie możliwości rejestracji do zawodów.
Każdy zarejestrowany zawodnik w dniu zawodów musi potwierdzić swój udział w biurze zawodów w celu podpisania listy startowej oraz regulaminu i odbioru numeru startowego!
Osoby niepełnoletnie w dni zawodów muszą dostarczyć zgodę rodzica/opiekun na start, która jest do pobrania z niniejszej strony.

SZCZEGÓŁY, HARMONOGRAM ZAWODÓW I MATERIAŁY Z RUND NA SOCIAL MEDIA:
FACEBOOK.com/Pompuje
INSTAGRAM.com/Pompuje_pumptrack
Grupa FACEBOOK: https://www.facebook.com/groups/pompuje
YOU TUBE: https://youtu.be/sm5X4HHtTGM
WEB: www.sferasportu.pl

Categories:
  • Pro (pumptrack)
  • Amator (pumptrack)
  • Kids (pumptrack) (2014 - 2018)
  • Junior (pumptrack) (2010 - 2013)
  • Kobiety (pumptrack)
Competitors limit:
100 (free: 0)
Registration:
Competitors limit has been reached.
Competitors list:
No. Last name First name Country City Category Club
1 Baczyński Leszek POL Nysa Amator (pumptrack) -
2 Badoń Oliwier POL sosnowiec Amator (pumptrack) -
3 Balas Tomasz POL Kłobuck Amator (pumptrack) NoLogoCrew
4 Balas Tomi jr POL Kłobuck Kids (pumptrack) NoLogoCrew
5 Bąk Marcin POL Dąbrowa Amator (pumptrack) -
6 Białajczuk Michał POL Brzeg Pro (pumptrack) -
7 Biegun Olga POL Przyłęków Kobiety (pumptrack) KS MMS Dendysski
8 Bogdan Seweryn POL Kudowa zdrój Amator (pumptrack) -
9 Braś Wiktor POL Kraków Junior (pumptrack) BrASie
10 Budzianowski Dobiesław POL Bąków Amator (pumptrack) Aqfa Riders
11 Chmielowiec Ksawery POL Jeleniów Kids (pumptrack) -
12 Ciastoń Tomek POL Nysa Amator (pumptrack) -
13 Domagała Anna POL Sosnowiec Kobiety (pumptrack) -
14 Durlik Jakub POL Częstochowa Amator (pumptrack) CZWA DH 3.1
15 Dzida Patryk POL Rybnik Amator (pumptrack) -
16 Flamm Mikołaj POL Opole Junior (pumptrack) -
17 Florek Szymon POL Nysa Amator (pumptrack) -
18 Fujarczuk Dorian POL Nysa Amator (pumptrack) -
19 Giemza Bartosz POL Rybnik Pro (pumptrack) GoBike.Pro
20 Gilewicz Miłosz POL Bielsko-Biała Junior (pumptrack) LynxSkills
21 Glinka Paweł POL Oleśnica Amator (pumptrack) -
22 Górski Kacper POL Pęgów Amator (pumptrack) -
23 Grodzicka Jowita POL Nysa Kobiety (pumptrack) -
24 Gruszka Maciek POL Nysa Amator (pumptrack) -
25 Grzelak Wojciech POL Kudowa-Zdrój Kids (pumptrack) Kudowianka Wemeco Team
26 Grzelak Piotr POL Kudowa-Zdrój Kids (pumptrack) Kudowianka Wemeco Team
27 Herlinger Karol POL Warszawa Amator (pumptrack) -
28 Homziuk Adrian POL wilczyn Amator (pumptrack) -
29 Januła Inka POL Bielsko-Biała Kobiety (pumptrack) ABC Arek Bike Center
30 Jędrusik Oliwier POL Sosnowiec Amator (pumptrack) -
31 Jędrzejak Wojciech POL Pęgów Amator (pumptrack) -
32 Kaliciński Jakub POL Niemodlin Amator (pumptrack) SLOW MOTION OPOLE
33 Kawulak Dominik POL Rybnik Pro (pumptrack) Gobike.pro
34 Kędra Marcel POL Brzeg Amator (pumptrack) Dirt Park Wisienka
35 Kędra Saymon POL Lubsza Amator (pumptrack) Dirt Park WIśienka
36 Klimza Aleks POL Świętochłowice Amator (pumptrack) -
37 Kołosionek Maciej POL Wrocław Amator (pumptrack) FCR
38 Komisaruk Adam POL Nowa Sól Pro (pumptrack) SPARK Nowa Sól
39 Konstanty Damian POL Nowy Sącz Pro (pumptrack) Antidote Gravity Revolt
40 Krauze Michał POL Dąbrowa Górnicza Amator (pumptrack) -
41 Kuczera Mateusz POL Rybnik Amator (pumptrack) GoBike.Pro
42 Kurzeja Mariusz POL Stary Sącz Amator (pumptrack) -
43 Kuziel Maciek POL Brzeg Amator (pumptrack) -
44 Lis Ewa POL Nysa Kobiety (pumptrack) -
45 Litvin Paweł UKR Siechnice Amator (pumptrack) -
46 Matuszny Marcin POL Węgierska Górka Amator (pumptrack) HIGH FIVE CREW
47 Mazelanik Oskar "Ozzy " POL Bogunice Junior (pumptrack) Nutria Hunters Bogunice
48 Michta Miłosz POL Wrocław Pro (pumptrack) -
49 Mikuliszyn Antoni POL Nowa Sól Amator (pumptrack) Spark
50 Mikuła Ryszard POL Zielona Góra Kids (pumptrack) Spark Nowa Sól
51 Miliszewski Michał POL Kudowa Zdrój Junior (pumptrack) -
52 Miliszewski Filip POL Kudowa Zdrój Kids (pumptrack) -
53 Mściwujewski Igor POL Brzeg Amator (pumptrack) -
54 Niedziela Szymon POL Rybnik Junior (pumptrack) GoBike
55 Nowotnik Mateusz POL Rybnik Amator (pumptrack) GoBike.pro
56 Ociepko Hubert POL Wrocław Amator (pumptrack) -
57 Pańczyk Robert POL Rybnik Amator (pumptrack) Go bike preo
58 Pasternak Jakub POL Sosnowiec Amator (pumptrack) -
59 Patryarcha Jakub POL Sosnowiec Amator (pumptrack) -
60 Patyk Zuzanna POL Oświęcim Kobiety (pumptrack) -
61 Pilewska Dominika POL Rybnik Kobiety (pumptrack) 3GRAVITY
62 Pilewski Łukasz POL Rybnik Pro (pumptrack) 3GRAVITY
63 Podgórski Sebastian POL Tylmanowa Amator (pumptrack) Gravity Revolt
64 Podleśny Kuba POL Rybnik Amator (pumptrack) -
65 Pulit Adam POL Nysa Pro (pumptrack) -
66 Rogowiec Kajetan POL Bielsko-Biała Kids (pumptrack) GoBikePro
67 Romik Aleksander POL Gliwice Amator (pumptrack) -
68 Roszkowski Piotr POL Kraków Pro (pumptrack) -
69 Rychlewski Tobiasz POL Opole Pro (pumptrack) -
70 Sawicka Helena POL Krzyżowa Kobiety (pumptrack) KS MMS Dendysski
71 Sawka Franciszek POL Jerzmanowa Junior (pumptrack) SPARK Nowa Sól
72 Schwendner Kamil POL Wrocław Pro (pumptrack) -
73 Snochowski Mikołaj POL Wrocław Pro (pumptrack) -
74 Spyra Grzegorz POL Opole Pro (pumptrack) Bgc Spot, Aqfa Riders
75 Stasiak-Balas Paulina POL Kłobuck Kobiety (pumptrack) NoLogoCrew
76 Stefaniuk Marcin POL Wałbrzych Pro (pumptrack) -
77 Suchożebrski Adam POL Wrocław Pro (pumptrack) -
78 SURMA MICHAŁ POL Nysa Junior (pumptrack) -
79 Szczyrbowski Dawid POL Nysa Amator (pumptrack) -
80 Szewczuk Jakub POL Nysa Junior (pumptrack) -
81 Szymański Jarosław POL Lądek-Zdrój Amator (pumptrack) -
82 Talar Piotr POL Łącko Pro (pumptrack) -
83 Trenda Leon POL Warszawa Kids (pumptrack) -
84 Urzędowski Wojtek POL Mańkowice Amator (pumptrack) -
85 Wicher Jakub POL Kraków Pro (pumptrack) Elemeledudki Racing Team
86 Wieczorek Filip POL Rybnik Pro (pumptrack) Go.Bike.pro
87 Wienchula Rafał POL Opole Amator (pumptrack) -
88 Więcławek Artur POL Kamienica Amator (pumptrack) BIKE UNIVERSE GRAVITY REVOLT
89 Wojnar Oliwier POL Krosno Junior (pumptrack) -
90 Wojnar Paweł POL Opole Amator (pumptrack) -
91 Wołoszczuk Bartek POL Włodary Amator (pumptrack) -
92 Worek Dominik POL Nysa Junior (pumptrack) -
93 Woźniak Kuba POL Wrocław Pro (pumptrack) FCR
94 Wydra Kacper POL Opole Pro (pumptrack) -
95 Zalewski Antoni POL Żmigród Amator (pumptrack) -
96 Zborowski Gracjan POL Dzierżoniów Pro (pumptrack) SPARK Nowa Sól
97 Zielawski Filip POL Rybnik Amator (pumptrack) -
98 Żółtak Ania POL Nysa Kobiety (pumptrack) -
99 Żółtak Ania POL Nysa Kobiety (pumptrack) -