calendar, results, subscribe to a competition

information

competitor's email:


password:


REGISTRATION

REMIND PASSWORD

HELP

Contact


Facebook
LIST OF SUBMITTED COMPETITORS

Name of event: Downhill Contest (PPDH#1)

Date: 2013-04-28
Place: Wisła/Stożek

Lp.

Full name

Country

Group – category

City

Paid

1

Kalnins Kaspars

LAT

Masters I  

Ragaciems

yes

2

Liepins Talis

LAT

Elita  

Tukums

yes

3

Nils Roga

LAT

Hobby Full  

Riga

yes

4

Ostermann Philipp

AUT

Elita  

Bisamberg

yes

5

Planitzer Markus

AUT

Elita  

Tobelbad

yes

6

Arn Mario

AUT

Masters I  

Vienna

yes

7

Grohmann Michael

AUT

Hobby Full  

Pillichsdorf

yes

8

Kucharcik Da no l

SVK

Hobby Junior  

Martin

yes

9

Skultety Marian

SVK

Elita  

Dolna Lehota

yes

10

Barkac David

SVK

Hobby Full  

Polomka

yes

11

Badan Milan

SVK

Elita  

Sucany

yes

12

Dubsky Jakub

SVK

Hobby Full  

Kosice

yes

13

Milo Adam

SVK

Hobby Full  

Zilina

yes

14

Skupen Maros

SVK

Hobby Full  

Zilina

yes

15

Bolcek Jakub

SVK

Hobby Full  

Zilina

yes

16

Platek Lukas

SVK

Hobby Full  

Zilina

yes

17

Tokarcik Lukas

SVK

Hobby Hardtail  

Lipany

yes

18

Plica Matej

SVK

Elita  

Martin

yes

19

Matus Kralik

SVK

Hobby Full  

Zilina

yes

20

Chovanec Da no l

SVK

Junior  

Zilina

yes

21

Laktis Matej

SVK

Elita  

Machulince

yes

22

Wiesenganger Michal

SVK

Hobby Full  

Piestany

yes

23

Sas Samuel

SVK

Hobby Junior  

Kosice

yes

24

Franko Patrik

SVK

Hobby Junior  

Martin

yes

25

Kurek Dalibor

SVK

Hobby Full  

Liptovsky Mikulas

yes

26

Sekeres Filip

SVK

Hobby Full  

Banska Bystrica

yes

27

Sklenarik Filip

SVK

Hobby Junior  

Kosice

yes

28

Lasso Adrian

SVK

Elita  

Banovce nad Bebravou

yes

29

Skalos David

SVK

Hobby Junior  

Kosice

yes

30

Tichy Vladimir

SVK

Elita  

Zilina

yes

31

Ivancik Matej

SVK

Elita  

Nitra

yes

32

Liska Tomas

SVK

Elita  

Piestany

yes

33

Mazgut Peter

SVK

Hobby Junior  

Zilina

yes

34

Paulovic Matus

SVK

Elita  

Nitra

yes

35

Vitko Matej

SVK

Elita  

Bratislava

yes

36

Pialova Katarina

SVK

Kobiety  

Rajecke Teplice

yes

37

Stano Lubos

SVK

Junior  

Revuca

yes

38

Palko Martin

SVK

Elita  

Kosice

yes

39

Milec Matej

SVK

Hobby Hardtail  

Martin

yes

40

Javornik Jan

SVK

Elita  

Nitra

yes

41

Pavol Magda

SVK

Hobby Hardtail  

Presov

yes

42

Slaby Michal

SVK

Hobby Full  

Puchov

yes

43

Medzihorsky Juraj

SVK

Hobby Full  

Kysucke Nove Mesto

yes

44

Ucen Lukas

SVK

Elita  

Piestany

yes

45

Drabik Oliver

SVK

Junior  

Hlohovec

yes

46

Ciran Matej

SVK

Hobby Full  

Martin

yes

47

Marcina Peter

SVK

Hobby Full  

Puchov

yes

48

Valastik Michal

SVK

Elita  

Martin

yes

49

Drabik Peter

SVK

Masters I  

Hlohovec

yes

50

Baranek Rastislav

SVK

Junior  

Povazska Bystrica

yes

51

Kohut Radomir

SVK

Hobby Full  

Rudina

yes

52

Grega Lubomir

SVK

Hobby Hardtail  

Presov

yes

53

Medzihorsky Jan

SVK

Hobby Full  

Zilina

yes

54

Rakoczy Maros

SVK

Hobby Full  

Martin

yes

55

Dianisova Zuzana

SVK

Kobiety  

Kosice

yes

56

Mackovic Matej

SVK

Elita  

Povazska Bystrica

yes

57

Krejci Peter

SVK

Elita  

Povazka Bystrica

yes

58

Rosko Juraj

SVK

Hobby Full  

Kosice

yes

59

Markovic Marek

SVK

Hobby Full  

Udica

yes

60

Polnik Martin

SVK

Hobby Full  

Povazska Bystrica

yes

61

Mikulenka Martin

CZE

Elita  

Roznov pod Radhostem

yes

62

Hervert Tomas

CZE

Masters I  

Praha

yes

63

Krystynik Jan

CZE

Hobby Full  

Novy Hrozenkov

yes

64

Necada Jan

CZE

Elita  

Jablunka

yes

65

Kovar David

CZE

Hobby Full  

Vsetin

yes

66

Srnensky Vladimir

CZE

Elita  

Vsetin

yes

67

Bartova Jana

CZE

Kobiety  

Zdanice

yes

68

Parak Lukas

CZE

Elita  

Holesov

yes

69

Klanica Tomas

CZE

Masters I  

ValMez

yes

70

Maly Petr

CZE

Junior  

Otrokovice

yes

71

Kopecky Stepan

CZE

Hobby Full  

Novy Hrozenkov

yes

72

Suchomel Milan

CZE

Masters II  

yes

73

Lebl Martin

CZE

Junior  

Krupka

yes

74

Sliksbir Karel

CZE

Hobby Full  

Krupka

yes

75

Cepelak Jan

CZE

Elita  

Veltrusy

yes

76

Cunek David

CZE

Elita  

Velka Lhota

yes

77

Uruba Tomas

CZE

Junior  

Rusava

yes

78

Tatarkovic Kamil

CZE

Elita  

Olomouc

yes

79

Uruba Jan

CZE

Elita  

Rusava

yes

80

Slovak Martin

CZE

Elita  

Zlin

yes

81

Charvat Matej

CZE

Elita  

Prague

yes

82

Sehnal Stanislav

CZE

Elita  

Loukov

yes

83

Williams Gabriela

CZE

Kobiety  

Ostrava

yes

84

Kucian Vit

CZE

Elita  

Rusava

yes

85

Cech Petr

CZE

Junior  

Kromeriz

yes

86

Cermak Jiri

CZE

Hobby Full  

Susice

yes

87

Mitvalsky Martin

CZE

Elita  

Stenovice

yes

88

Dusik Jakub

CZE

Elita  

Kromeriz

yes

89

Tejchman Premak

CZE

Elita  

Trutnov

yes

90

Stepanek Ondrej

CZE

Elita  

Jablonec nad Nisou

yes

91

Mikel Da no l

CZE

Elita  

Ludkovice

yes

92

Kana Jiri

CZE

Junior  

Rymice

yes

93

Hynčica Vlastimil

CZE

Masters I  

Sudomerice

yes

94

Losak Dominik

CZE

Junior  

Verovice

yes

95

Stencel Rostislav

CZE

Masters I  

Otice

yes

96

Tesar Lukas

CZE

Hobby Full  

Hejnice

yes

97

Pekar Jakub

CZE

Elita  

Karolinka

yes

98

Stavinoha Jura

CZE

Elita  

Velke Karlovice

yes

99

Srail Filip

CZE

Masters I  

Praha

yes

100

Gajdusek Ondrej

CZE

Hobby Full  

Otrokovice

yes

101

Sustek David

CZE

Hobby Full  

Provodov

yes

102

Splichal Lukas

CZE

Elita  

Hukvaldy

yes

103

Hamouz Radek

CZE

Elita  

Ludkovice

yes

104

Pacholik Martin

CZE

Junior  

Napajedla

yes

105

Maly Vitezslav

CZE

Masters I  

Valmez

yes

106

Ondrej Hlobil

CZE

Junior  

Holesov

yes

107

Novotny Petr

CZE

Masters I  

Cheb

yes

108

Vavra Martin

CZE

Masters I  

Cheb

yes

109

Rousavy Vojtech

CZE

Junior  

Skuhrov nad Belou

yes

110

Petelik Marek

CZE

Elita  

Praha

yes

111

Chlebek Tomas

CZE

Hobby Full  

Palkovice

yes

112

Vacek Jan

CZE

Junior  

Parezska Lhota

yes

113

Juracakova Helena

CZE

Kobiety  

Roznov pod Radhostem

yes

114

Kvapil Dominik

CZE

Elita  

Jablonec nad Nisou

yes

115

Vacek Roman

CZE

Masters II  

Parezska Lhota

yes

116

Fiala Ondrej

CZE

Elita  

Decin

yes

117

Kuciel Leonard

POL

Hobby Junior  

Trzebinia

yes

118

Dąbek Adrian

POL

Hobby Junior  

Trzebinia

yes

119

Wójcik Mateusz

POL

Hobby Full  

Hecznarowice

yes

120

Purzycki Adrian

POL

Hobby Junior  

Kopytówka

yes

121

Kupień Da no l

POL

Hobby Junior  

Imielin

yes

122

Piechówka Jakub

POL

Hobby Full  

Wieliczka

yes

123

Lipensky Filip

POL

Hobby Junior  

Kraków

yes

124

Węgierek Krzysztof

POL

Hobby Full  

Inowrocław

yes

125

Sokalski Adrian

POL

Hobby Hardtail  

Chełm Śląski

yes

126

Bombiński Michał

POL

Hobby Junior  

Kraków

yes

127

Kaczmarski Maciej

POL

Hobby Full  

Nowogard

yes

128

Kosiński Piotr

POL

Masters I  

Wrocław

yes

129

Góra Grzegorz

POL

Masters II  

Opole

yes

130

Szczerbowski Michał

POL

Hobby Hardtail  

Czechowice-Dziedzice

yes

131

Goszyc Robert

POL

Hobby Junior  

Ustroń

yes

132

Górka Jakub

POL

Hobby Hardtail  

Racibórz

yes

133

Pietrusiak Da no l

POL

Hobby Hardtail  

Chełmek

yes

134

Świerczyński Grzegorz

POL

Hobby Hardtail  

Sułkowice

yes

135

Matuszny Marcin

POL

Hobby Hardtail  

Węgierska Górka

yes

136

Paździor Maksymilian

POL

Hobby Junior  

Chełmek

yes

137

Juszczak Adrian

POL

Hobby Full  

Poznań

yes

138

Kopka Robert

POL

Hobby Hardtail  

Młodzieszyn

yes

139

Jabłoński Szymon

POL

Hobby Junior  

Nowy Sącz

yes

140

Woronkow Mirosław

POL

Masters II  

Kielce

yes

141

Raszka Szymon

POL

Hobby Hardtail  

Bystra

yes

142

Gagat Tomasz

POL

Elita  

Bielsko-Biała

yes

143

Podgórski Adam

POL

Elita  

Tylmanowa

yes

144

Obarzanek Mateusz

POL

Hobby Junior  

Dąbrowa Górnicza

yes

145

Lacki Marek

POL

Hobby Junior  

Wiązowna

yes

146

Łaciak Mateusz

POL

Hobby Full  

Kraków

yes

147

Moćko Jakub

POL

Elita  

Chruszczobród

yes

148

Bać Amadeusz

POL

Hobby Full  

Rzeszów

yes

149

Kozioł Tomasz

POL

Hobby Full  

Rybnik

yes

150

Widzisz Michał

POL

Hobby Full  

Lubień

yes

151

Merk Artur

POL

Hobby Full  

Otwock

yes

152

Górniak Kacper

POL

Hobby Hardtail  

Zduńska Wola

yes

153

Rojewicz Radosław

POL

Hobby Junior  

Rajcza

yes

154

Pawłowski Mateusz

POL

Hobby Junior  

Warszawa

yes

155

Piotrowski Mateusz

POL

Hobby Full  

Słupsk

yes

156

Soj Marek

POL

Hobby Junior  

Porąbka

yes

157

Dzięcioł Andrzej

POL

Elita  

Jaworze

yes

158

Wicher Jakub

POL

Hobby Full  

Krakow

yes

159

Markysz alias Mandla Dawid

POL

Hobby Full  

Chorzów

yes

160

Walczak Kuba

POL

Hobby Hardtail  

Tylmanowa

yes

161

Skrzypczak Łukasz

POL

Masters I  

Ustroń

yes

162

John Justyna

POL

Kobiety  

Warszawa

yes

163

Chrapek Tomek

POL

Hobby Full  

Rybnik

yes

164

Krinke Adam

POL

Hobby Junior  

Zgierz

yes

165

Raoof Aram

POL

Elita  

Kraków

yes

166

Mazgaj Michał

POL

Hobby Hardtail  

Słupsk

yes

167

Martyka Michał

POL

Elita  

Brzesko

yes

168

Sułkowski Karol

POL

Junior  

Limanowa

yes

169

Puzoń Paweł

POL

Hobby Full  

Wałbrzych

yes

170

Fojcik Krzysztof

POL

Hobby Full  

Łaziska Górne

yes

171

Porochniak Konrad

POL

Elita  

Krakow

yes

172

Rajpold Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

yes

173

Kuźmiński Piotr

POL

Hobby Full  

Gdynia

yes

174

Pęcikiewicz Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Żywiec

yes

175

Zegan Piotr

POL

Hobby Junior  

Swędów

yes

176

Stożek Jakub

POL

Hobby Hardtail  

Lubień

yes

177

Zaręba Paweł

POL

Hobby Junior  

Bielsko-Biała

yes

178

Pokorski Artur

POL

Hobby Junior  

Łódź

yes

179

Magdziarz Bartosz

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

yes

180

Potoczny Mirosław

POL

Hobby Hardtail  

Skoczów

yes

181

Stęcz no wski Michał

POL

Hobby Full  

Gdynia

yes

182

Hryszko Artur

POL

Junior  

Sanok

yes

183

Żbikowski Jakub

POL

Hobby Junior  

Szczecin- Pilchowo

yes

184

Dudek Radosław

POL

Masters I  

Kielce

yes

185

Karyś Kuba

POL

Hobby Junior  

Kielce

yes

186

Rytt Paweł

POL

Masters I  

Kielce

yes

187

Kowalczyk Jan

POL

Hobby Full  

Rytro

yes

188

Gimziński Rafał

POL

Hobby Full  

Krosinko

yes

189

Jabcoń Kamil

POL

Hobby Full  

Pilica

yes

190

Skowroński Dariusz

POL

Masters I  

Warszawa

yes

191

Szwed Bartosz

POL

Masters I  

Bochnia

yes

192

Prusator Łukasz

POL

Hobby Full  

Warszawa

yes

193

Mączka Maciej

POL

Elita  

Bochnia

yes

194

Simon Artur

POL

Elita  

Jadowniki Brzesko

yes

195

Łukasik Piotr

POL

Hobby Junior  

Sosnowiec

yes

196

Rajzer Łukasz

POL

Elita  

Bochnia

yes

197

Rudzewicz Mateusz

POL

Junior  

Tylmanowa

yes

198

Kuźma Piotr

POL

Hobby Full  

Skier no wice

yes

199

Koba Grzegorz

POL

Hobby Full  

Jelenia Góra

yes

200

Krol Dominik

POL

Hobby Junior  

Strzelce Opolskie

yes

201

Pysz Jakub

POL

Hobby Full  

Czechowice-Dziedzice

yes

202

Bugalski Bartosz

POL

Hobby Full  

Gdynia

yes

203

Adamski Dawid

POL

Hobby Full  

Toruń

yes

204

Madzia Mateusz

POL

Elita  

Brenna

yes

205

Karbowiak Sebastian

POL

Hobby Junior  

Andrychów

yes

206

Bebel Adam

POL

Hobby Hardtail  

Łódź

yes

207

Wąż Mirosław

POL

Hobby Full  

Ochojno

yes

208

Kowalski Bartosz

POL

Hobby Junior  

Proszowice

yes

209

Wojtas Łukasz

POL

Hobby Full  

Bielsko Biała

yes

210

Kończyło Wojciech

POL

Masters II  

Wrocław

yes

211

Hojnor Maciek

POL

Elita  

Myślenice

yes

212

Szyndlarewicz Przemysław

POL

Hobby Full  

Zgorzelec

yes

213

Górski Kajetan

POL

Hobby Junior  

Zgorzelec

yes

214

Widzisz Mateusz

POL

Hobby Full  

Lubień

yes

215

Laskowski Marcin

POL

Hobby Full  

Sochaczew

yes

216

Czarnowski Grzegorz

POL

Masters II  

Bydgoszcz

yes

217

Wisiecki Mateusz

POL

Junior  

Zgorzelec

yes

218

Dzięgielewski Mieszko

POL

Hobby Full  

Żory

yes

219

Motyl Łukasz

POL

Hobby Full  

Żory

yes

220

Wróbel Grzegorz

POL

Hobby Full  

Dębica

yes

221

Marczyński Paweł

POL

Elita  

Katowice

yes

222

Smętek Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Spytkowice

yes

223

Caputa Adrian

POL

Hobby Full  

Lipowa

yes

224

Tlałka Tomasz

POL

Hobby Junior  

Rajcza

yes

225

Pieniążek Ignacy

POL

Hobby Junior  

Nowy Sącz

yes

226

Jarmołowski Piotr

POL

Hobby Full  

Białystok

yes

227

Czermak Wojciech

POL

Junior  

Kalwaria Zebrzydowska

yes

228

Budner Natalia

POL

Kobiety  

Łuków

yes

229

Smoter Mateusz

POL

Elita  

Limanowa

yes

230

Kęska Patryk

POL

Elita  

Słopnice

yes

231

Szczotka Rafał

POL

Junior  

Rycerka Górna

yes

232

Leszczyszak Igor

POL

Hobby Full  

Radwanice

yes

233

Łuczak Waldemar

POL

Masters I  

Poznań

yes

234

Łyczek Maciej

POL

Hobby Junior  

Końskie

yes

235

Gandziarski Szymon

POL

Junior  

Zgierz

yes

236

Krzyk Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Proszowice

yes

237

Bachorczyk Robert

POL

Hobby Full  

Spytkowice

yes

238

Buśko Łukasz

POL

Hobby Full  

Warszawa

yes

239

Piasecki Maks

POL

Hobby Junior  

Łuków

yes

240

Bogusiewicz Arkadiusz

POL

Masters I  

Bydgoszcz

yes

241

Maćkowiak Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Nowa Dęba

yes

242

Woźniak Piotr

POL

Hobby Full  

Skier no wice

yes

243

Gałosz Mateusz

POL

Hobby Junior  

Porąbka

yes

244

Piątek Kacper

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

yes

245

Grzybowski Jakub

POL

Hobby Hardtail  

Lewin Brzeski

yes

246

Kielar Mateusz

POL

Hobby Full  

Sanok

yes

247

Smoter Krzysztof

POL

Elita  

Limanowa

yes

248

Sztorc Maciej

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

yes

249

Łukasik Sławomir

POL

Elita  

Wieliczka

yes

250

Łupicki Marcin

POL

Masters I  

Kościan

yes

251

Gładysz Kamil

POL

Junior  

Sanok

yes

252

Jończyk Karol

POL

Hobby Full  

Ełk

yes

253

Wróbel Piotr

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

yes

254

Mleczek Kuba

POL

Hobby Junior  

Myślenice

yes

255

Tomczyk Jacek

POL

Hobby Hardtail  

Głogów

yes

256

Klimczuk Rafał

POL

Hobby Full  

Warszawa

yes

257

Choromański Marek

POL

Hobby Full  

Głogów

yes

258

Staśko Damian

POL

Hobby Junior  

Kraków

yes

259

Tlałka Marek

POL

Elita  

Rajcza

yes

260

Kostrzyński Piotr

POL

Hobby Junior  

Kraków

yes

261

Nowak Piotr

POL

Hobby Junior  

Kraków

yes

262

Smoliński Tomasz

POL

Hobby Hardtail  

Głogów

yes

263

Holeksa Ryszard

POL

Hobby Hardtail  

Brenna

yes

264

Danel Maciej

POL

Hobby Junior  

Bielsko-Biała

yes

265

Posmyk Hubert

POL

Elita  

Działoszyn

yes

266

Perin Arkadiusz

POL

Elita  

Ustroń

yes

267

Ziobro Michał

POL

Hobby Hardtail  

Spytkowice

yes

268

Stręk Marek

POL

Hobby Junior  

Sułkowice

yes

269

Pycia Dominik

POL

Masters I  

Kluczbork

yes

270

Skrzypek Łukasz

POL

Hobby Hardtail  

Rajcza

yes

271

Jakubiec Antoni

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

yes

272

Nowakowski Damian

POL

Elita  

Nowy Sącz

yes

273

Konasiewicz Alan

POL

Hobby Full  

Kielce

yes

274

Jamróz Krzysztof

POL

Hobby Full  

Kielce

yes

275

Zając Piotr

POL

Hobby Hardtail  

Spytkowice

yes

276

Cupiał Karol

POL

Hobby Junior  

Chełmek

yes

277

Jodko Maciej

POL

Elita  

Rzeszów

yes

278

Zdeb Maciek

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

yes

279

Gerono Aleksander

POL

Hobby Full  

Mikołów

yes

280

Kruk Stanisław

POL

Hobby Full  

Lanckorona

yes

281

Szczudło Michał

POL

Elita  

Bochnia

yes

282

Harazim Dominik

POL

Hobby Full  

Rybnik

yes

283

Chrzan Jakub

POL

Hobby Junior  

Kraków

yes

284

Miśkiewicz Artur

POL

Masters I  

Zgierz

yes

285

Gargas Krzysztof

POL

Masters II  

Kraków

yes

286

Mokiejewski Marcin

POL

Elita  

Wrocław

yes

287

Styczyński Przemek

POL

Hobby Hardtail  

Sanok

yes

288

Białoń Piotr

POL

Hobby Full  

Starachowice

yes

289

Noskowicz Mateusz

POL

Hobby Full  

Odolanów

yes

290

Nowak Michał

POL

Hobby Full  

Kraków

yes

291

Kopacz Piotr

POL

Hobby Full  

Wrocław

yes

292

Kraj Krzysztof

POL

Elita  

Nowy Sącz

yes

293

Wrona Paweł

POL

Hobby Full  

Korbielów

yes

294

Mierzwa Martyna

POL

Kobiety  

Sanok

yes

295

Ziobro Da no l

POL

Hobby Hardtail  

Spytkowice

yes

296

Gwóźdź Łukasz

POL

Elita  

Jaworze

yes

297

Kupczak Szymon

POL

Hobby Hardtail  

Wilkowice

yes

298

Knofliczek Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Myślenice

yes

299

Milczarek Arkadiusz

POL

Elita  

Młodzieszyn

yes

300

Tarkowski Marcin

POL

Hobby Full  

Łódź

yes

301

Bąk Igor

POL

Hobby Full  

Biała Podlaska

yes

302

Wincenciak Mikołaj

POL

Elita  

Myślenice

yes

303

Wieczorkiewicz Aleksander

POL

Elita  

Warszawa

yes

304

Moskal Adam

POL

Elita  

Mosina

yes

305

Tarkowski Michał

POL

Junior  

Łódź

yes

306

Wawrzynkiewicz Przemysław

POL

Masters I  

Mielec

yes

307

Nalepa Wojtek

POL

Hobby Junior  

Trzemeśnia

yes

308

Masny Adrian

POL

Junior  

Kraków

yes

309

Bilski Tomasz

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

yes

310

Albrzykowski Kacper

POL

Elita  

Wrocław

yes

311

Libera Piotr

POL

Masters I  

Bochnia

yes

312

Łyżwański Robert

POL

Hobby Full  

jawor

yes

313

Mróz Konrad

POL

Hobby Full  

Kielce

yes

314

Staszek Szymon

POL

Hobby Full  

Proszowice

yes

315

Barwan Patryk

POL

Junior  

Rajcza

yes

316

Woźnica Paweł

POL

Hobby Full  

Kalwaria Zebrzydowska

yes

317

Stasica Kamil

POL

Hobby Hardtail  

Wilkowice

yes

318

Stawicki Marcin

POL

Elita  

Pszczyna

yes

319

Dendys Michał

POL

Hobby Junior  

Korbielów

yes

320

Dendys Dominik

POL

Hobby Full  

Korbielów

yes

321

Mucha Michał

POL

Hobby Full  

Czeladź

yes

322

Roszkowski Piotr

POL

Hobby Junior  

Sosnowiec

yes

323

Śliwa Michał

POL

Elita  

Myślenice

yes

324

Rusnarczyk Maciej

POL

Hobby Full  

Kamienica

yes

325

Puchała Michał

POL

Hobby Full  

Wojkowice

yes

326

Danel Marcin

POL

Hobby Full  

Skoczów

yes

327

Skoberla Paweł

POL

Masters I  

Opole

yes

328

Łuczak Mateusz

POL

Hobby Junior  

Trzebinia

yes

329

Fedorowicz Adam

POL

Hobby Full  

Racibórz

yes

330

Oślizło Adam

POL

Hobby Full  

Jastrzębie-Zdrój

yes

331

Olejok Mateusz

POL

Hobby Full  

Godów

yes

332

Oślizło Tomasz

POL

Hobby Full  

Jastrzębie-Zdrój

yes

<< back to event list