kalendarz, wyniki, zgłoszenie na zawody

informacje

e-mail zawodnika:


hasło:


REJESTRACJA

PRZYPOMNIJ HASŁO

POMOC

Kontakt


Facebook
LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW

Nazwa zawodów: Puchar Polski #5 w Zjeździe MTB Downhill

Data: 2015-09-27
Miejsce: Czarna Góra / Sienna

Lp.

Nazwisko i imię

Kraj

Grupa - Kategoria

Miejscowość

Zapłacono

1

Dolejska Lubos

CZE

Elita  

Rychnov nad Kneznou

nie

2

Kruk Stanisław

POL

Masters I  

Lanckorona

nie

3

Foder Przemek

POL

Hobby Junior  

Chorzów

nie

4

Wiszniewski Rafał

POL

Masters I  

Gdańsk

nie

5

Zając Radosław

POL

Hobby Junior  

Gorzanów

nie

6

Michalski Łukasz

POL

Hobby Full  

Zgierz

nie

7

Adamski Dawid

POL

Hobby Full  

Toruń

nie

8

Dąbski Damian

POL

Hobby Junior  

Paczków

nie

9

Borówka Wojciech

POL

Hobby Junior  

Kozielno

nie

10

Miśko Bartłomiej

POL

Hobby Full  

Wałbrzych

nie

11

Durlik Jakub

POL

Masters I  

Częstochowa

nie

12

Szymański Jaroslaw

POL

Hobby Junior  

Lądek-Zdrój

nie

13

Kowalewski Arkadiusz

POL

Hobby Full  

Toruń

nie

14

Turek Dominik

POL

Junior  

Bochnia

nie

15

Juszczak Adrian

POL

Hobby Full  

Poznań

nie

16

Gardawski Sebastian

POL

Hobby Full  

Świętochłowice

nie

17

Zalewski Rafał

POL

Masters I  

Gorzanów

nie

18

Starus Łukasz

POL

Hobby Full  

Łódź

nie

19

Miciński Paweł

POL

Hobby Junior  

Chorzów

nie

20

Gaj Grzegorz

POL

Masters II  

Wrocław

nie

21

Nakraszewicz Dawid

POL

Hobby Junior  

Lądek-Zdrój

nie

22

Sojka Anna

POL

Kobiety  

Wisła

nie

23

Czermak Wojciech

POL

Elita  

Kalwaria Zebrzydowska

nie

24

Walaszczyk Wojciech

POL

Hobby Hardtail  

blachownia

nie

25

Woźniak Piotr

POL

Masters I  

Skierniewice

nie

26

Olejok Mateusz

POL

Hobby Full  

Godów

nie

27

Frącala Michał

POL

Elita  

Łódź

nie

28

Woźniak Paweł

POL

Hobby Full  

Skierniewice

nie

29

Karczewski Artur

POL

Masters I  

Gdansk

nie

30

Śliwa Artur

POL

Hobby Full  

Dąbrowa Górnicza

nie

31

Noskowicz Mateusz

POL

Hobby Full  

Odolanów

nie

32

Pietrzak Filip

POL

Hobby Full  

Toruń

nie

33

Tomas Paweł

POL

Hobby Junior  

Lądek zdrój

nie

34

Sokalski Adrian

POL

Hobby Junior  

Chełm Śląski

nie

35

Marczyński Paweł

POL

Hobby Full  

Katowice

nie

36

Wieczorkiewicz Aleksander

POL

Elita  

Warszawa

nie

37

Pycia Dominik

POL

Masters II  

Kluczbork

nie

38

Nadarzyński Tomek

POL

Hobby Hardtail  

Gorzanów

nie

39

Rytt Paweł

POL

Masters I  

Kielce

nie

40

Suchomel Milan

CZE

Masters II  

nie

41

Małysa Hubert

POL

Hobby Full  

Wrocław

nie

42

Matuszny Marcin

POL

Hobby Hardtail  

Węgierska Górka

nie

43

Kosiński Miłosz

POL

Hobby Junior  

Szczecin

nie

44

Beżyk Bartosz

POL

Hobby Junior  

Lądek-Zdrój

nie

45

Zamojski Konrad

POL

Elita  

Lądek Zdrój

nie

46

Nakraszewicz Andrzej

POL

Hobby Full  

Lądek-Zdrój

nie

47

Kosiński Piotr

POL

Masters I  

Wrocław

nie

48

Rousek Miloslav

CZE

Hobby Full  

Nachod

nie

49

Welten Kuba

POL

Hobby Hardtail  

Łódź

nie

50

Figura Elżbieta

POL

Kobiety  

Węgierska Górka

nie

51

Miśkiewicz Artur

POL

Masters I  

Zgierz

nie

52

Sych Mateusz

POL

Hobby Full  

Lanckorona

nie

53

Ogłoza Mateusz

POL

Elita  

Łódź

nie

54

Ufniarz Mateusz

POL

Hobby Full  

Kraśnik

nie

55

Jaros Łukasz

POL

Hobby Full  

Skierniewice

nie

56

Kostusiak Mateusz

POL

Elita  

Zgierz

nie

57

Welten Maciek

POL

Hobby Hardtail  

Łódź

nie

58

Kašík Josef

CZE

Hobby Full  

Rapotín

nie

59

Kuczka Tomasz

POL

Hobby Hardtail  

Łódź

nie

60

Góra Grzegorz

POL

Masters II  

Opole

nie

61

Grochulski Damian

POL

Hobby Full  

Wrocław

nie

62

Grzegorzewski Wojciech

POL

Hobby Full  

Krosnowice

nie

63

Palyza Martin

CZE

Hobby Full  

Opava

nie

64

Frontczak Jakub

POL

Masters I  

Łódź

nie

65

Kania Witek

POL

Hobby Hardtail  

Biertowice

nie

66

Godlewski Mateusz

POL

Hobby Full  

Łódź

nie

67

Wojtas Łukasz

POL

Hobby Full  

Bielsko Biała

nie

68

Wojtas Laura

POL

Kobiety  

Bielsko-Biala

nie

69

Tlałka Tomasz

POL

Hobby Full  

Rajcza

nie

70

Michalski Hubert

POL

Masters I  

Łódź

nie

71

Magdziarz Bartosz

POL

Masters I  

Sosnowiec

nie

72

Zapisek Jan

POL

Hobby Full  

Komorów

nie

73

Lubomir Bank

POL

Hobby Full  

Sumperk

nie

74

Skoberla Paweł

POL

Masters I  

Opole

nie

75

Mosur Krystian

POL

Hobby Full  

Wrocław

nie

76

Haręcki Robert

POL

Hobby Full  

Jelenia Góra

nie

77

Kaszubski Dominik

POL

Hobby Full  

Skierniewice

nie

78

Kempa Tomasz

POL

Masters I  

Gdańsk

nie

79

Buchowiecki Mateusz

POL

Hobby Full  

Jelenia Góra

nie

80

Żbikowski Jakub

POL

Junior  

Szczecin- Pilchowo

nie

81

Smycka Jiri

CZE

Junior  

Lipova-lazne

nie

82

Puzanowski Krzysztof

POL

Hobby Full  

wrocław

nie

83

Sowa Dawid

POL

Junior  

Czarny Bór

nie

84

Makowski Michał

POL

Elita  

Szklarska Poręba

nie

85

Jires Michael

CZE

Junior  

Jesenik

nie

86

Marciniak Adam

POL

Masters I  

Julianow

nie

87

Przybysławski Tomasz

POL

Hobby Full  

Wrocław

nie

88

Dębiński Paweł

POL

Masters I  

Wrocław

nie

89

Kuflowski Damian

POL

Hobby Full  

Borówno

nie

90

Pospieszyński Bartosz

POL

Hobby Full  

Legnica

nie

91

Dyrek Rafał

POL

Hobby Junior  

Limanowa

nie

<< powrót do listy zawodów