kalendarz, wyniki, zgłoszenie na zawody

informacje

e-mail zawodnika:


hasło:


REJESTRACJA

PRZYPOMNIJ HASŁO

POMOC

Kontakt


Facebook
LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW

Nazwa zawodów: Mistrzostwa Europy DH - Downhill Contest

Data: 2015-09-12
Miejsce: Wisła/Stożek

Lp.

Nazwisko i imię

Kraj

Grupa - Kategoria

Miejscowość

Zapłacono

1

Raszyk Tomasz

POL

Hobby Junior  

Wisła

nie

2

Śliwa Michał

POL

Masters I  

Myślenice

nie

3

Sowa Dawid

POL

Junior Men  

Czarny Bór

nie

4

Krawczyk Krzysztof

POL

Masters I  

Wrocław

nie

5

Miśkiewicz Artur

POL

Masters I  

Zgierz

nie

6

Sojka Anna

POL

Elite Women  

Wisła

nie

7

Goszyc Robert

POL

Hobby Junior  

Ustroń

nie

8

Żbikowski Jakub

POL

Junior Men  

Szczecin- Pilchowo

nie

9

Paduch Dominik

POL

Hobby Junior  

Bochnia

nie

10

Zienkiewicz Łukasz

POL

Masters I  

Sopot

nie

11

Januła Inka

POL

Junior Women  

Bielsko-Biała

nie

12

Dendys Michał

POL

Hobby Junior  

Bielsko-Biała

tak

13

Perin Arkadiusz

POL

Elite Men  

Ustroń

nie

14

Smętek Mateusz

POL

Hobby Full  

Spytkowice

nie

15

Gałosz Mateusz

POL

Hobby Junior  

Porąbka

nie

16

Krinke Adam

POL

Junior Men  

Zgierz

nie

17

Wieczorkiewicz Aleksander

POL

Elite Men  

Warszawa

nie

18

Sobiesiak Rafał

POL

Masters I  

Warszawa

nie

19

Kaczmarczyk Krzysztof Kriss

POL

Hobby Junior  

Kraków

nie

20

Gaik Piotr

POL

Elite Men  

Słopnice

nie

21

Kostusiak Mateusz

POL

Elite Men  

Zgierz

nie

22

Turek Dominik

POL

Junior Men  

Bochnia

nie

23

Durlik Jakub

POL

Masters I  

Częstochowa

nie

24

Pławecki Tomasz

POL

Junior Men  

Rozdziele

nie

25

Ziobro Daniel

POL

Hobby Junior  

Spytkowice

nie

26

Porochniak Konrad

POL

Elite Men  

Krakow

nie

27

Smoter Mateusz

POL

Hobby Full  

Limanowa

nie

28

Sokalski Adrian

POL

Hobby Junior  

Chełm Śląski

tak

29

Walczak Kuba

POL

Hobby Junior  

Tylmanowa

nie

30

Rusnarczyk Maciej

POL

Hobby Full  

Kamienica

nie

31

Skrzypnik Sonia

POL

Elite Women  

Bytom

tak

32

Michalski Łukasz

POL

Hobby Full  

Zgierz

nie

33

Gładysz Kamil

POL

Elite Men  

Sanok

tak

34

Karczewski Artur

POL

Masters I  

Gdansk

nie

35

Wiszniewski Rafał

POL

Masters I  

Gdańsk

tak

36

Zaręba Paweł

POL

Hobby Junior  

Bielsko-Biała

nie

37

Bachorczyk Robert

POL

Hobby Full  

Spytkowice

nie

38

Karbowiak Sebastian

POL

Hobby Junior  

Andrychów

nie

39

Raoof Aram

POL

Elite Men  

Kraków

tak

40

Kicin Pavol

SVK

Hobby Full  

Spisske Vlachy

nie

41

Zalewski Rafał

POL

Masters I  

Gorzanów

nie

42

Cermak Jiri

CZE

Hobby Full  

Susice

nie

43

Hornik Tomasz

POL

Hobby Full  

Koziegłowy

nie

44

Kuciel Leonard

POL

Elite Men  

Trzebinia

nie

45

Kempa Tomasz

POL

Masters I  

Gdańsk

tak

46

Lewna Błażej

POL

Hobby Junior  

kartuzy

nie

47

Miśko Bartłomiej

POL

Hobby Junior  

Wałbrzych

nie

48

Lahteinen Katja

FIN

Elite Women  

Ostrava

nie

49

Gzela Michał

POL

Elite Men  

Kraków

tak

50

Ziobro Michał

POL

Hobby Junior  

Spytkowice

nie

51

Foder Przemysław

POL

Hobby Junior  

Katowice

nie

52

Węgierek Krzysztof

POL

Hobby Full  

Inowrocław

nie

53

Olejnik Krzysztof

POL

Hobby Full  

Świętochłowice

nie

54

Folvarcny Petr

CZE

Junior Men  

Český Těšín

nie

55

Ferenc Kacper

POL

Hobby Junior  

Dębica

nie

56

Gardawski Sebastian

POL

Hobby Full  

Świętochłowice

nie

57

Grabowski Łukasz

POL

Hobby Junior  

Dobre Miasto

nie

58

Dębiński Paweł

POL

Masters I  

Wrocław

nie

59

Ogłoza Mateusz

POL

Elite Men  

Łódź

nie

60

Żołnierczyk Michał

POL

Hobby Hardtail  

Spytkowice

nie

61

Zając Piotr

POL

Hobby Full  

Spytkowice

nie

62

Pink Baldy

POL

Masters I  

Częstochowa

tak

63

Rawicki Filippo

POL

Hobby Junior  

Częstochowa

tak

64

Głowacz Tomasz

POL

Hobby Hardtail  

Raba Wyżna

nie

65

Sowiński Kacper

POL

Hobby Hardtail  

Kartuzy

nie

66

Lisiecki Michał

POL

Hobby Full  

Szczecin

nie

67

Pyszny Michał

POL

Hobby Full  

Rybnik

nie

68

Pstuś Michał

POL

Hobby Full  

Kraków

nie

69

Piontek Rafał

POL

Hobby Junior  

Bestwina

nie

70

Olejok Mateusz

POL

Hobby Full  

Godów

nie

71

Kruk Stanisław

POL

Masters I  

Lanckorona

nie

72

Biernat Jakub

POL

Hobby Full  

Bystrzyca Kłodzka

tak

73

Figura Elżbieta

POL

Elite Women  

Węgierska Górka

tak

74

Łukasik Sławomir

POL

Elite Men  

Wieliczka

tak

75

Kurzywilk Damian

POL

Hobby Full  

Katowice

nie

76

Bajor Wojciech

POL

Junior Men  

Krzywaczka

nie

77

Skultety Marian

SVK

Elite Men  

Dolna Lehota

nie

78

Wypiór Rafał

POL

Masters II  

Kraków

nie

79

Śliwa Artur

POL

Hobby Full  

Dąbrowa Górnicza

nie

80

Hryszko Artur

POL

Elite Men  

Sanok

tak

81

Małasiewicz Marcin

POL

Masters I  

Warszawa

nie

82

Konstanty Damian

POL

Junior Men  

Nowy Sącz

nie

83

Ufniarz Mateusz

POL

Hobby Full  

Kraśnik

nie

84

Włodarski Jan

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

tak

85

Oślizło Adam

POL

Hobby Full  

Jastrzębie-Zdrój

nie

86

Ferfecki Dominik

POL

Hobby Junior  

Brenna

nie

87

Rudzewicz Mateusz

POL

Elite Men  

Tylmanowa

nie

88

Matuszny Marcin

POL

Hobby Hardtail  

Węgierska Górka

nie

89

Górniak Kacper

POL

Hobby Hardtail  

Zduńska Wola

nie

90

Michalski Hubert

POL

Masters I  

Łódź

nie

91

Tarkowski Marcin

POL

Elite Men  

Łódź

nie

92

Młynarkiewicz Kamil

POL

Hobby Full  

Słupsk

nie

93

Symula Paweł

POL

Hobby Junior  

Bielsko-Biala

nie

94

Góra Grzegorz

POL

Masters II  

Opole

nie

95

Kohut Radomir

SVK

Elite Men  

Rudina

nie

96

Pycia Dominik

POL

Masters II  

Kluczbork

nie

97

Kalnins Kaspars

LAT

Masters I  

Ragaciems

nie

98

Gielata Bartłomiej

POL

Hobby Hardtail  

Brenna

nie

99

Pieniążek Ignacy

POL

Junior Men  

Nowy Sącz

nie

100

Ludka Filip

POL

Masters I  

Gdańsk

nie

101

Martyka Michał

POL

Elite Men  

Brzesko

nie

102

Małaszkiewicz Jacek

POL

Hobby Full  

Białystok

nie

103

Podgórski Filip

POL

Hobby Hardtail  

Tylmanowa

nie

104

Lazor Gregor

SVK

Junior Men  

Spisske Vlachy

nie

105

Kasperek Mateusz

POL

Hobby Junior  

Kraków

nie

106

Dubsky Roman

SVK

Masters I  

Zilina

nie

107

Stanalowski Patryk

POL

Masters I  

Edinburgh

nie

108

Kosiński Piotr

POL

Masters I  

Wrocław

nie

109

Kurek Hanna

POL

Junior Women  

Zakopane

tak

110

Łukasik Piotr

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

nie

111

Marcina Peter

SVK

Elite Men  

Puchov

nie

112

Woźnica Paweł

POL

Hobby Full  

Kalwaria Zebrzydowska

nie

113

Woźniak Piotr

POL

Masters I  

Skierniewice

nie

114

Lucan Adam

SVK

Hobby Hardtail  

Presov

nie

115

Lubos Stano

SVK

Elite Men  

Revuca

nie

116

Macha Leo

CZE

Masters II  

Frydek Mistek

nie

117

Kraj Krzysztof

POL

Elite Men  

Nowy Sącz

nie

118

Gombala Oliver

SVK

Hobby Junior  

Nove Mesto nad Vahom

nie

119

Zembrzuski Maciej

POL

Masters I  

Lidzbark Warmiński

nie

120

Chrapek Tomek

POL

Hobby Full  

Rybnik

nie

121

Bartova Jana

CZE

Elite Women  

Zdanice

nie

122

Stencel Rostislav

CZE

Masters I  

Otice

nie

123

Masny Adrian

POL

Hobby Full  

Kraków

nie

124

Kempa Patryk

POL

Hobby Junior  

Puńców

nie

125

Baranek Rastislav

SVK

Elite Men  

Povazska Bystrica

nie

126

Goryczka Marek

POL

Hobby Junior  

Wisła

nie

127

Purzycki Adrian

POL

Hobby Full  

Kopytówka

nie

128

Rus Simon

SVK

Hobby Junior  

Novaky

nie

129

Zając Radosław

POL

Hobby Junior  

Gorzanów

nie

130

Wilhelm Florian

AUT

Elite Men  

Eisenstadt

nie

131

Czermak Wojciech

POL

Elite Men  

Kalwaria Zebrzydowska

nie

132

Welten Kuba

POL

Hobby Hardtail  

Łódź

nie

133

Chełmecki Tomasz

POL

Hobby Full  

Jadowniki

nie

134

Ryan Fergus

GBR

Elite Men  

Tunbridge Wells

nie

135

Pazdziorko Gregoire

BEL

Elite Men  

Namur

nie

136

Palyza Martin

CZE

Hobby Full  

Opava

nie

137

Simon Nicolas

BEL

Elite Men  

Gembloux

nie

138

Linzer Stanislaw

POL

Hobby Full  

Cieszyn

nie

139

Gola Petr

CZE

Masters I  

Celadna

nie

140

Grega Lubomir

SVK

Hobby Hardtail  

Presov

nie

141

Świercz Kamil

POL

Hobby Full  

Kielce

nie

142

Zdeb Maciek

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

nie

143

Berzins Martins

LAT

Elite Men  

Dobele

nie

144

Gruber Manuel

AUT

Elite Men  

Bruck an der Mur

nie

145

Firc Anton

SVK

Junior Men  

Banska Bystrica

nie

146

Suchomel Milan

CZE

Masters II  

nie

147

Mikulenka Martin

CZE

Elite Men  

Roznov pod Radhostem

nie

148

Wojtas Łukasz

POL

Hobby Full  

Bielsko Biała

nie

149

Majerczyk Szymon

POL

Hobby Junior  

Poronin

nie

150

Piotrowski Bartosz

POL

Hobby Full  

Kwidzyn

nie

151

Ryłko Marek

POL

Elite Men  

Wadowice

nie

152

Tinner Pascal

SUI

Elite Men  

Wangen

nie

153

Weber Lutz

SUI

Elite Men  

Thun

nie

154

Niederberger Noel

SUI

Elite Men  

Leibstadt

nie

155

Tinner Dominic

SUI

Elite Men  

Wangen

nie

156

Hojnor Maciek

POL

Elite Men  

Myślenice

nie

157

Jones William

GBR

Elite Men  

Hereford

nie

158

Orlik Mateusz

POL

Hobby Full  

Zawiść

nie

159

Roj Paweł

POL

Hobby Full  

Orzesze

nie

160

Fransolet Maxime

BEL

Junior Men  

Liege

tak

161

Frontczak Jakub

POL

Masters I  

Łódź

tak

162

Ścieszka Adrian

POL

Hobby Junior  

Żywiec

nie

163

Vatamanyuk Orest-Vasyl

UKR

Elite Men  

Ivano-Frankivsk

nie

164

Wieland Erich

AUT

Elite Men  

Salzburg

tak

165

Reading Jack

GBR

Elite Men  

Oldham

nie

166

Hurst James

GBR

Junior Men  

Huddersfield

nie

167

Rajpold Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

nie

168

Frącala Michał

POL

Elite Men  

Łódź

tak

169

Zamojski Konrad

POL

Elite Men  

Lądek Zdrój

nie

170

Handzlik Mateusz

POL

Hobby Full  

Kozy

nie

171

Zellner Siegi

GER

Elite Men  

Ainring

tak

172

Voicenko Romans

LAT

Masters I  

Liepaja

nie

173

Kohut Denis

SVK

Junior Men  

Rudina

nie

174

Wieciech Szymon

POL

Hobby Junior  

Lipnica Dolna

nie

175

Kobylarski Szymon

POL

Elite Men  

Sanok

tak

176

Wawrzynkiewicz Przemysław

POL

Masters I  

Mielec

nie

177

Rabeder Elke

AUT

Elite Women  

Bad Goisern

tak

178

Mikulski Karol

POL

Hobby Full  

Skarżysko-Kamienna

nie

179

Ondic Jozef

SVK

Elite Men  

Hermanovce nad Toplou

nie

180

Gembalik Piotr

POL

Masters I  

Sanok

tak

181

Tetzlaff Boris

AUT

Elite Men  

Brunn am Gebirge

nie

182

Lejnieks Krisjanis

LAT

Elite Men  

Riga

nie

183

Kratky Patrik

SVK

Elite Men  

Ziar nad Hronom

nie

184

Pechnik Petr

CZE

Masters I  

Opava

nie

185

Sehnal Stanislav

CZE

Elite Men  

Loukov

nie

186

Williams Peter

GBR

Elite Men  

hawick

nie

187

Herd Sam

GBR

Elite Men  

Perth

nie

188

Gerono Aleksander

POL

Hobby Full  

Mikołów

tak

189

Stanach Bartlomiej

POL

Elite Men  

Krakow

nie

190

Lowe Josh

GBR

Elite Men  

tunbridge wells

nie

191

Chapman Jack

GBR

Elite Men  

Tunbridge Wells

nie

192

Molloy Harry

GBR

Elite Men  

Tunbridge Wells

nie

193

Shahalin Serhii

UKR

Elite Men  

Kyiv

nie

194

Slipchenko Mykyta

UKR

Elite Men  

Kyiv

nie

195

Macek Libor

CZE

Junior Men  

Hruba Vrbka

nie

196

Zabagło Andrzej

POL

Hobby Full  

Kalwaria Zebrzydowska

nie

197

Georgi Christian

GER

Elite Men  

Burbach

tak

198

Chovanec Stanislav

CZE

Hobby Full  

Opava

nie

199

Rytt Paweł

POL

Masters I  

Kielce

nie

200

Kosiński Miłosz

POL

Hobby Junior  

Szczecin

nie

201

Textor Christian

GER

Elite Men  

Burbach

nie

202

Łopata Dorian

POL

Hobby Full  

Brody

nie

203

Sander Wojciech

POL

Junior Men  

Zamość

nie

204

Madzia Mateusz

POL

Elite Men  

Brenna

nie

205

Wicher Jakub

POL

Elite Men  

Krakow

tak

206

Cimbora Tibor

SVK

Hobby Full  

Krasno nad Kysucou

nie

207

Pekar Jakub

CZE

Elite Men  

Karolinka

nie

208

Maly Petr

CZE

Elite Men  

Otrokovice

nie

209

Planitzer Markus

AUT

Elite Men  

Tobelbad

nie

210

Liepins Talis

LAT

Hobby Full  

Tukums

nie

211

Pfeil Max

GER

Junior Men  

Auenwald

nie

212

Macura Sebastian

POL

Hobby Junior  

Cieszyn

nie

213

Brozik Tomas

CZE

Elite Men  

Dobrany

nie

214

Roh Vojtech

CZE

Hobby Full  

Ostrava

nie

215

Cepelak Jan

CZE

Elite Men  

Veltrusy

nie

216

Poruban Kristian

SVK

Junior Men  

Trencanska Turna

nie

217

Porubanova Simona

SVK

Junior Women  

Trencanska Turna

nie

218

Navratil Tomas

CZE

Junior Men  

Tucapy

nie

219

Lebl Martin

CZE

Elite Men  

Krupka

nie

220

Skorupski Grzegorz

POL

Hobby Full  

Radom

nie

221

Sztorc Maciej

POL

Hobby Full  

Kraków

nie

222

Zeman Filip

SVK

Junior Men  

Piestany

nie

223

Irmisch Erik

GER

Elite Men  

Loessnitz

nie

224

Mauser Stefan

AUT

Elite Men  

Villach

nie

225

Masaryk Oskar

SVK

Junior Men  

Moravany nad Vahom

nie

226

Ucen Lukas

SVK

Elite Men  

Piestany

nie

227

Wiesenganger Michal

SVK

Masters I  

Piestany

nie

228

Pogulis Martins

LAT

Hobby Full  

Riga

nie

229

Kania Witek

POL

Hobby Hardtail  

Biertowice

nie

230

Kulhanek Martin

CZE

Elite Men  

Frydlant

nie

231

Rojcek Adam

SVK

Junior Men  

Liptovsky Mikulas

nie

232

Pavol Magda

SVK

Hobby Hardtail  

Presov

nie

233

Simon Artur

POL

Hobby Full  

Jadowniki Brzesko

nie

234

Pavol Rabatin

SVK

Hobby Hardtail  

Sabinov

nie

235

Lacis Reinis

LAT

Hobby Full  

Smiltene

nie

236

Plica Matej

SVK

Elite Men  

Martin

nie

237

Barkac David

SVK

Hobby Full  

Polomka

nie

238

Goryczka Tomasz

POL

Hobby Hardtail  

Wisła

nie

239

Wojtas Laura

POL

Junior Women  

Bielsko-Biala

nie

240

Widmann Manuel

AUT

Elite Men  

Bad Goisern

nie

241

Belan Kamil

SVK

Hobby Full  

Martin

nie

242

Liszi Attila

HUN

Elite Men  

Budapest

nie

243

Splichal Lukas

CZE

Elite Men  

Hukvaldy

nie

244

Berginc Luka

SLO

Elite Men  

Ajdovscina

nie

245

Hrastnik Monika

SLO

Elite Women  

Velenje

nie

246

Vauh Miran

SLO

Elite Men  

Velenje

nie

247

Robenek Hugo

CZE

Junior Men  

Ostrava

nie

248

Pospieszyński Bartosz

POL

Hobby Full  

Legnica

nie

249

Nytra Wojtek

POL

Hobby Junior  

Cieszyn

nie

250

Trummer David

AUT

Elite Men  

Gnas

nie

251

Kolb Andreas

AUT

Elite Men  

Aich

nie

252

Paascal Engel

AUT

Elite Men  

Graz

nie

253

Prieditis Reinis Martins

LAT

Elite Men  

Riga

nie

254

Klimczuk Rafał

POL

Masters I  

Warszawa

nie

255

Seidler Petr

CZE

Hobby Full  

Opava

nie

256

Zarins Armands

LAT

Hobby Full  

Riga

nie

257

Weber Myles

SUI

Elite Men  

Zurich

nie

258

Pekoll Markus

AUT

Elite Men  

Schladming

nie

259

Krumins Karlis

LAT

Hobby Full  

Riga

nie

260

Muszula Balazs

HUN

Hobby Junior  

Soskut

nie

261

Keresztes Peter

HUN

Elite Men  

Bicske

nie

262

Toth Peter

HUN

Junior Men  

Mocsolyastelep

nie

263

Ettingshausen Mate

HUN

Elite Men  

Sopron

nie

264

Vernassa Gianluca

ITA

Elite Men  

Sanremo

nie

265

Řiha Jakub

CZE

Elite Men  

Pisek

nie

266

Caire Carlo

ITA

Elite Men  

San Bartolomeo al Mare

nie

267

Revelli Loris

ITA

Junior Men  

Sanremo

nie

268

Pupius Mantas

LTU

Hobby Full  

Vilnius

nie

269

Bacvinka Lukas

LTU

Elite Men  

Prienai

nie

270

Farina Eleonora

ITA

Elite Women  

Pietramurata

nie

271

Colombo Francesco

ITA

Elite Men  

Varazze

nie

272

Widmann Veronika

ITA

Elite Women  

Termeno

nie

273

Branny Dominik

POL

Hobby Junior  

Cieszyn

nie

<< powrót do listy zawodów