kalendarz, wyniki, zgłoszenie na zawody

informacje

e-mail zawodnika:


hasło:


REJESTRACJA

PRZYPOMNIJ HASŁO

POMOC

Kontakt


Facebook
LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW

Nazwa zawodów: Diverse Downhill Contest #2 Mistrzostwa Polski DH

Data: 2014-07-20
Miejsce: Międzybrodzie Żywieckie / Żar

Lp.

Nazwisko i imię

Kraj

Grupa - Kategoria

Miejscowość

Zapłacono

1

Małaszkiewicz Jacek

POL

Hobby Full  

Białystok

nie

2

Kupień Daniel

POL

Hobby Junior  

Imielin

nie

3

Kasperek Mateusz

POL

Hobby Junior  

Kraków

nie

4

Dzięcioł Andrzej

POL

Elita  

Jaworze

nie

5

Sitarz Konrad

POL

Hobby Hardtail  

Kobiernice

nie

6

Gzela Michał

POL

Elita  

Kraków

nie

7

Śliwa Artur

POL

Hobby Full  

Dąbrowa Górnicza

nie

8

Kosiński Piotr

POL

Masters I  

Wrocław

nie

9

Koniuszewski Wojciech

POL

Masters I  

Białystok

nie

10

Sojka Anna

POL

Kobiety  

Wisła

nie

11

Madzia Mateusz

POL

Elita  

Brenna

nie

12

Marczyński Paweł

POL

Elita  

Katowice

nie

13

Walczak Kuba

POL

Hobby Junior  

Tylmanowa

nie

14

Kempa Eryk

POL

Pierwszy start  

Puńców

nie

15

Kuciel Leonard

POL

Junior  

Trzebinia

nie

16

Michalski Łukasz

POL

Hobby Full  

Zgierz

nie

17

Goszyc Robert

POL

Hobby Junior  

Ustroń

nie

18

Zienkiewicz Łukasz

POL

Masters I  

Sopot

nie

19

Hryszko Artur

POL

Junior  

Sanok

nie

20

Matlak Wiktor

POL

Hobby Junior  

Bystra

nie

21

Miśkiewicz Artur

POL

Masters I  

Zgierz

nie

22

Gałosz Mateusz

POL

Hobby Junior  

Porąbka

nie

23

Gryboś Jan

POL

Hobby Junior  

Porąbka

nie

24

Sokalski Adrian

POL

Hobby Junior  

Chełm Śląski

nie

25

Krawczyk Krzysztof

POL

Masters I  

Wrocław

nie

26

Symula Paweł

POL

Hobby Junior  

Bielsko-Biala

nie

27

Pieniążek Ignacy

POL

Junior  

Nowy Sącz

nie

28

Łosoń Łukasz

POL

Hobby Full  

Bojszowy

nie

29

Szczerbowski Michał

POL

Hobby Hardtail  

Czechowice-Dziedzice

nie

30

Piróg Mateusz

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

nie

31

Kuśnierz Paweł

POL

Hobby Junior  

Nieledwia

nie

32

Chrząszcz Dawid

POL

Hobby Full  

Przecieszyn

nie

33

Foder Przemysław

POL

Hobby Junior  

Katowice

nie

34

Gaik Piotr

POL

Elita  

Słopnice

nie

35

Kurtok Szymon

POL

Hobby Full  

Pszczyna

nie

36

Syska Wojciech

POL

Hobby Hardtail  

Kielce

nie

37

Hojnor Maciek

POL

Elita  

Myślenice

nie

38

Tarkowski Marcin

POL

Elita  

Łódź

nie

39

Sułkowski Karol

POL

Elita  

Limanowa

nie

40

Wieczorkiewicz Aleksander

POL

Elita  

Warszawa

nie

41

Kowalczyk Paweł

POL

Hobby Full  

Kielce

nie

42

Kuźmiński Piotr

POL

Masters I  

Gdynia

nie

43

Kalnins Kaspars

LAT

Masters I  

Ragaciems

nie

44

Gimziński Rafał

POL

Hobby Full  

Krosinko

nie

45

Konstanty Damian

POL

Junior  

Nowy Sącz

nie

46

Masny Adrian

POL

Hobby Junior  

Kraków

nie

47

Górnicki Marcin

POL

Hobby Full  

Warszawa

nie

48

Śliwa Michał

POL

Elita  

Myślenice

nie

49

Wiszniewski Rafał

POL

Masters I  

Gdańsk

nie

50

Węgierek Krzysztof

POL

Hobby Full  

Inowrocław

nie

51

Matuszny Marcin

POL

Hobby Hardtail  

Węgierska Górka

nie

52

Karbowiak Sebastian

POL

Pierwszy start  

Andrychów

nie

53

Purzycki Adrian

POL

Hobby Junior  

Kopytówka

nie

54

Siulczyński Piotr

POL

Masters I  

Warszawa

nie

55

Pysz Jakub

POL

Hobby Full  

Czechowice-Dziedzice

nie

56

Mosoń Tomek

POL

Masters I  

Opole

nie

57

Zamojska Klaudia

POL

Kobiety  

Stronie Śląskie

nie

58

Słodowski Michał

POL

Hobby Hardtail  

Proszowice

nie

59

Skrzypek Łukasz

POL

Hobby Hardtail  

Rajcza

nie

60

Mołas Tomasz

POL

Masters I  

Sosnowiec

nie

61

Piotrowski Bartosz

POL

Hobby Full  

Kwidzyn

nie

62

Martyka Michał

POL

Elita  

Brzesko

nie

63

Góra Grzegorz

POL

Masters II  

Opole

nie

64

Skrzypnik Sonia

POL

Kobiety  

Bytom

nie

65

Plica Matej

SVK

Elita  

Martin

nie

66

Wyroślak Rafał

POL

Hobby Full  

Łódź

nie

67

Czermak Wojciech

POL

Elita  

Kalwaria Zebrzydowska

nie

68

Kurzywilk Damian

POL

Hobby Full  

Katowice

nie

69

Antosiak Piotr

POL

Hobby Junior  

Biskupice

nie

70

Pawlikowski Bartek

POL

Hobby Junior  

Bukowina Tatrzańska

nie

71

Kostusiak Mateusz

POL

Elita  

Zgierz

nie

72

Mikulski Karol

POL

Hobby Full  

Skarżysko-Kamienna

nie

73

Kobylarski Szymon

POL

Hobby Full  

Sanok

nie

74

Mochocki Paweł

POL

Hobby Full  

łódź

nie

75

Kempa Tomasz

POL

Masters I  

Gdańsk

nie

76

Baranik Krystian

POL

Hobby Full  

Kraków

nie

77

Skowroński Dariusz

POL

Masters I  

Warszawa

nie

78

Rajpold Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

nie

79

Bojko Mateusz

POL

Pierwszy start  

Cieszyn

nie

80

Kania Witek

POL

Hobby Hardtail  

Biertowice

nie

81

Welten Kuba

POL

Hobby Hardtail  

Łódź

nie

82

Wolny Tomasz

POL

Pierwszy start  

Puńców

nie

83

Lipensky Filip

POL

Hobby Junior  

Kraków

nie

84

Łukasik Piotr

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

nie

85

Żbikowski Jakub

POL

Hobby Junior  

Szczecin- Pilchowo

nie

86

Bajor Wojciech

POL

Hobby Junior  

Krzywaczka

nie

87

Magdziarz Bartosz

POL

Masters I  

Sosnowiec

nie

88

Jaros Łukasz

POL

Hobby Full  

Skierniewice

nie

89

Porochniak Konrad

POL

Elita  

Krakow

nie

90

Harat Dawid

POL

Hobby Hardtail  

Bulowice

nie

91

Silins Toms

LAT

Elita  

Riga

nie

92

Kołtowski Damian

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

nie

93

Faber Łukasz

POL

Hobby Hardtail  

Porąbka

nie

94

Duda Michał

POL

Masters II  

Opole

nie

95

Perin Arkadiusz

POL

Elita  

Ustroń

nie

96

Turek Dominik

POL

Junior  

Bochnia

nie

97

Paździor Maksymilian

POL

Junior  

Chełmek

nie

98

Krinke Adam

POL

Junior  

Zgierz

nie

99

Gładysz Kamil

POL

Junior  

Sanok

nie

100

Marciniak Adam

POL

Masters I  

Julianow

nie

101

Dudek Radosław

POL

Masters I  

Kielce

nie

102

Myśko Andrzej

POL

Masters I  

Kraków

nie

103

Woźnica Paweł

POL

Hobby Full  

Kalwaria Zebrzydowska

nie

104

Nowak Wojciech

POL

Hobby Hardtail  

Łódź

nie

105

Krycki Mateusz

POL

Hobby Full  

Skierniewice

nie

106

Gaj Grzegorz

POL

Masters II  

Wrocław

nie

107

Gaszczyk Grzegorz

POL

Hobby Full  

Lędziny

nie

108

Oślizło Adam

POL

Hobby Full  

Jastrzębie-Zdrój

nie

109

Gapski Damian

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

nie

110

Wypiór Rafał

POL

Masters II  

Kraków

nie

111

Wypiór Igor

POL

Pierwszy start  

Kraków

nie

112

Plica Miroslav

SVK

Hobby Hardtail  

Martin

nie

113

Świerz Maciej

POL

Pierwszy start  

Gorlice

nie

114

Wojtas Łukasz

POL

Elita  

Bielsko Biała

nie

115

Komendera Mateusz

POL

Pierwszy start  

Roczyny

nie

116

Walczak Marcin

POL

Hobby Full  

Stronie Śląskie

nie

117

Stęczniewski Leszek

POL

Masters I  

Gdynia

nie

118

Stęczniewski Michał

POL

Hobby Full  

Gdynia

nie

119

Adamski Dawid

POL

Hobby Full  

Toruń

nie

120

Dendys Michał

POL

Hobby Junior  

Bielsko-Biała

nie

121

Brudny Klaudiusz

POL

Hobby Full  

Cieszyn

nie

122

Liepins Talis

LAT

Elita  

Tukums

nie

123

Wlazło Maciej

POL

Hobby Full  

Łódź

nie

124

Pietranek Paweł

POL

Hobby Full  

Będzin

nie

125

Sztorc Maciej

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

nie

126

Kupczak Dawid

POL

Hobby Hardtail  

Czernichów

nie

127

Szlagor Michał

POL

Hobby Hardtail  

Czernichów

nie

128

Welten Maciek

POL

Hobby Full  

Łódź

nie

129

Frącala Michał

POL

Hobby Hardtail  

Łódź

nie

130

Mosakowski Jakub

POL

Pierwszy start  

Łódź

nie

131

Boniecki Krzysztof

POL

Hobby Hardtail  

Łódź

nie

132

Baranek Rastislav

SVK

Elita  

Povazska Bystrica

nie

133

Kita Przemysław

POL

Hobby Full  

Kielce

nie

134

Bugalski Bartosz

POL

Hobby Full  

Gdynia

nie

135

Skubisz Łukasz

POL

Masters I  

Chełm Śląski

nie

136

Adamek Przemysław

POL

Hobby Hardtail  

Pewel Mała

nie

137

Godlewski Mateusz

POL

Hobby Full  

Łódź

nie

138

Ogłoza Mateusz

POL

Elita  

Łódź

nie

139

Krzysik Mateusz

POL

Hobby Full  

Bukowina Tatrzańska

nie

140

Kończyło Wojciech

POL

Masters II  

Wrocław

nie

141

Gembalik Piotr

POL

Masters I  

Sanok

nie

142

Cupiał Karol

POL

Hobby Junior  

Chełmek

nie

143

Malinowski Kamil

POL

Hobby Full  

Gdynia

nie

144

Roj Paweł

POL

Hobby Full  

Orzesze

nie

145

Krzyk Mateusz

POL

Hobby Junior  

Proszowice

nie

146

Wróbel Piotr

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

nie

147

Raivis Ranks

LAT

Hobby Full  

Riga

nie

148

Nowakowski Damian

POL

Elita  

Nowy Sącz

nie

149

Toporkiewicz Dawid

POL

Pierwszy start  

Paszkówka

nie

150

Bolanowski Marek

POL

Pierwszy start  

Łódź

nie

151

Łopata Dorian

POL

Hobby Junior  

Brody

nie

152

Bielski Michał

POL

Hobby Junior  

Ochotnica Górna

nie

153

Pekar Jakub

CZE

Elita  

Karolinka

nie

154

Belan Kamil

SVK

Hobby Full  

Martin

nie

155

Mikulenka Martin

CZE

Elita  

Roznov pod Radhostem

nie

156

Olszewski Artur

POL

Pierwszy start  

Żywiec

nie

157

Kovar David

CZE

Hobby Full  

Vsetin

nie

158

Biel Adrian

POL

Hobby Hardtail  

Brzesko

nie

159

Olejok Mateusz

POL

Hobby Full  

Godów

nie

160

Pstuś Michał

POL

Hobby Full  

Kraków

nie

161

Stępniak Jakub

POL

Hobby Full  

Kraków

nie

162

Srnensky Vladimir

CZE

Elita  

Vsetin

nie

163

Kiszala Bartek

POL

Hobby Full  

Krakow

nie

164

Sałamacha Adrian Paweł

POL

Hobby Hardtail  

Żywiec

nie

165

Białobok Wojciech

POL

Masters I  

Gorlice

nie

166

Ryłko Marek

POL

Hobby Full  

Wadowice

nie

167

Puchała Michał

POL

Hobby Full  

Wojkowice

nie

168

Gaciarz Maciej

POL

Hobby Full  

Będzin

nie

169

Domagała Anna

POL

Kobiety  

Sosnowiec

nie

170

Żydło Konrad

POL

Pierwszy start  

Gorlice

nie

171

Kryczka Mikołaj

POL

Hobby Full  

Kielce

nie

172

Zdeb Maciek

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

nie

173

Woźniak Piotr

POL

Hobby Full  

Skierniewice

nie

174

Gamża Kamil

POL

Hobby Full  

Skrzyszów

nie

175

Janczak Krzysztof

POL

Masters I  

Wrocław

nie

176

Posmyk Hubert

POL

Elita  

Działoszyn

nie

177

Gombala Jozef

SVK

Masters II  

Nove Mesto nad Vahom

nie

178

Gombala Oliver

SVK

Pierwszy start  

Nove Mesto nad Vahom

nie

179

Pawlikowski Damian

POL

Hobby Full  

Bukowina Tatrzańska

nie

180

Grzywnowicz Patryk

POL

Hobby Junior  

Miechów

nie

181

Lejnieks Krisjanis

LAT

Elita  

Riga

nie

182

Adamus Rafał

POL

Masters II  

Kraków

nie

183

Maćkowiak Mateusz

POL

Hobby Junior  

Nowa Dęba

nie

184

Mokiejewski Marcin

POL

Elita  

Wrocław

nie

185

Wawrzynkiewicz Przemysław

POL

Masters I  

Mielec

nie

186

Stanach Bartlomiej

POL

Hobby Full  

Krakow

nie

187

Karczewski Artur

POL

Hobby Full  

Gdansk

nie

188

Chodurek Kamil

POL

Pierwszy start  

Brzeszcze

nie

189

Klanica Tomas

CZE

Masters I  

ValMez

nie

190

Wojtczak Marcin

POL

Pierwszy start  

Stryków

nie

191

Tlałka Marek

POL

Elita  

Rajcza

nie

192

Tlałka Tomasz

POL

Elita  

Rajcza

nie

193

Górnicka Katarzyna

POL

Kobiety  

Wolbrom

nie

194

Muś Patryk

POL

Hobby Hardtail  

Międzybrodzie Żywieckie

nie

195

Jodko Maciej

POL

Elita  

Rzeszów

nie

196

Vozar Marek

SVK

Hobby Full  

Vrutky

nie

197

Simon Artur

POL

Elita  

Jadowniki Brzesko

nie

198

Jastrzębski Dawid

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

nie

199

Łukasik Sławomir

POL

Elita  

Wieliczka

nie

200

Pęcikiewicz Mateusz

POL

Pierwszy start  

Żywiec

nie

201

Michalski Hubert

POL

Masters I  

Łódź

nie

202

Szwed Bartosz

POL

Masters I  

Bochnia

nie

203

Woźniak Paweł

POL

Hobby Full  

Skierniewice

nie

204

Reclik Piotr

POL

Hobby Full  

Gołkowice

nie

205

Frontczak Jakub

POL

Masters I  

Łódź

nie

206

Szczudło Michał

POL

Elita  

Bochnia

nie

207

Figiel Jan

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

nie

208

Merk Artur

POL

Hobby Full  

Otwock

nie

209

Oślizło Tomasz

POL

Hobby Full  

Jastrzębie-Zdrój

nie

210

Lachendro Michał

POL

Hobby Full  

Brzeszcze

nie

211

Branny Dominik

POL

Hobby Junior  

Cieszyn

nie

212

Zabystrzan Piotr

POL

Hobby Full  

Cieszyn

nie

213

Staszek Szymon

POL

Hobby Junior  

Proszowice

nie

214

Salis Mateusz

POL

Hobby Full  

Bochnia

nie

215

Greń Radosław

POL

Hobby Hardtail  

Brenna

nie

216

Soj Marek

POL

Hobby Junior  

Porąbka

nie

217

Ludka Filip

POL

Hobby Full  

Gdańsk

nie

218

Rajzer Łukasz

POL

Hobby Full  

Bochnia

nie

219

Macura Sebastian

POL

Hobby Junior  

Cieszyn

nie

<< powrót do listy zawodów