kalendarz, wyniki, zgłoszenie na zawody

informacje

e-mail zawodnika:


hasło:


REJESTRACJA

PRZYPOMNIJ HASŁO

POMOC

Kontakt


Facebook
LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW

Nazwa zawodów: Diverse Downhill Contest (UCI klasa C1)

Data: 2014-04-27
Miejsce: Wisła/Stożek

Lp.

Nazwisko i imię

Kraj

Grupa - Kategoria

Miejscowość

Zapłacono

1

Gagat Tomasz

POL

Elita  

Bielsko-Biała

tak

2

Madzia Mateusz

POL

Elita  

Brenna

nie

3

Kuciel Leonard

POL

Junior  

Trzebinia

tak

4

Sokalski Adrian

POL

Hobby Junior  

Chełm Śląski

tak

5

Kupień Daniel

POL

Hobby Junior  

Imielin

tak

6

Vickers Michael

GBR

Elita  

Manchester

tak

7

Wiszniewski Rafał

POL

Masters I  

Gdańsk

tak

8

Łukasik Piotr

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

tak

9

Ślęzak Mateusz

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

tak

10

Goszyc Robert

POL

Hobby Junior  

Ustroń

tak

11

Kupstys Linas

LTU

Hobby Full  

Binfield

tak

12

Kosiński Piotr

POL

Masters I  

Wrocław

nie

13

Szymczycha Krystian

POL

Elita  

Jarosław

tak

14

Rak Damian

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

nie

15

Puzoń Paweł

POL

Hobby Full  

Wałbrzych

nie

16

Włodarski Jan

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

nie

17

Pieniążek Ignacy

POL

Junior  

Nowy Sącz

nie

18

Pawlikowski Bartek

POL

Hobby Junior  

Bukowina Tatrzańska

nie

19

Krinke Adam

POL

Junior  

Zgierz

nie

20

Sułkowski Karol

POL

Elita  

Limanowa

nie

21

Czarnowski Grzegorz

POL

Masters II  

Bydgoszcz

tak

22

Pucek Kacper

POL

Elita  

Bielany Wrocławskie

nie

23

Góra Grzegorz

POL

Masters II  

Opole

nie

24

Łosoń Łukasz

POL

Hobby Full  

Bojszowy

nie

25

Gaik Piotr

POL

Elita  

Słopnice

nie

26

Myśko Andrzej

POL

Masters I  

Kraków

tak

27

Baranik Krystian

POL

Hobby Full  

Kraków

nie

28

Żbikowski Jakub

POL

Hobby Junior  

Szczecin- Pilchowo

tak

29

Bojko Mateusz

POL

Hobby Junior  

Cieszyn

nie

30

Mendoza Eno

GER

Elita  

Nuernberg

tak

31

Cermak Jiri

CZE

Hobby Full  

Susice

tak

32

Konasiewicz Alan

POL

Hobby Full  

Kielce

nie

33

Szubryt Jarosław

POL

Junior  

Limanowa

nie

34

Orłowski Adrian

POL

Masters I  

Ustrzyki Dolne

nie

35

Nowakowski Damian

POL

Elita  

Nowy Sącz

nie

36

Kraj Krzysztof

POL

Elita  

Nowy Sącz

nie

37

Gimziński Rafał

POL

Hobby Full  

Krosinko

nie

38

Klajmon Michał

POL

Hobby Junior  

Cieszyn

nie

39

Małaszkiewicz Jacek

POL

Hobby Full  

Białystok

nie

40

Widzisz Mateusz

POL

Hobby Full  

Lubień

nie

41

Dendys Michał

POL

Hobby Junior  

Bielsko-Biała

nie

42

Purzycki Adrian

POL

Hobby Junior  

Kopytówka

nie

43

Tarkowski Marcin

POL

Elita  

Łódź

nie

44

Gładysz Kamil

POL

Junior  

Sanok

nie

45

Klimczuk Rafał

POL

Masters I  

Warszawa

nie

46

Hryszko Artur

POL

Junior  

Sanok

nie

47

Porochniak Konrad

POL

Elita  

Krakow

nie

48

Wróbel Grzegorz

POL

Hobby Full  

Dębica

nie

49

Gzela Michał

POL

Elita  

Kraków

nie

50

Kostusiak Mateusz

POL

Elita  

Zgierz

nie

51

Kania Witek

POL

Hobby Hardtail  

Biertowice

nie

52

Węgierek Krzysztof

POL

Hobby Full  

Inowrocław

nie

53

Woźniak Bartek

POL

Hobby Full  

Wisła

tak

54

Zając Piotr

POL

Hobby Hardtail  

Spytkowice

nie

55

Świerczyński Grzegorz

POL

Hobby Hardtail  

Sułkowice

nie

56

Bajor Wojciech

POL

Hobby Hardtail  

Krzywaczka

nie

57

Masny Adrian

POL

Hobby Junior  

Kraków

nie

58

Kielar Mateusz

POL

Hobby Full  

Sanok

nie

59

Kuich Sławomir

POL

Masters II  

Bydgoszcz

tak

60

Kuich Damian

POL

Hobby Junior  

Bydgoszcz

tak

61

Kasperek Mateusz

POL

Hobby Junior  

Kraków

nie

62

Klimek Maciej

POL

Elita  

Łódź

nie

63

Syska Wojciech

POL

Hobby Hardtail  

Kielce

nie

64

Kuźmiński Piotr

POL

Masters I  

Gdynia

tak

65

Dzięcioł Andrzej

POL

Elita  

Jaworze

nie

66

Mołas Tomasz

POL

Masters I  

Sosnowiec

tak

67

Stachowiak Łukasz

POL

Hobby Full  

Puszczykowo

nie

68

Łyczek Maciej

POL

Hobby Full  

Końskie

nie

69

Mikulski Karol

POL

Hobby Full  

Skarżysko-Kamienna

nie

70

Kalinowski Patryk

POL

Hobby Full  

Grudziądz

tak

71

Malinowski Kamil

POL

Hobby Junior  

Gdynia

tak

72

Nowak Piotr

POL

Hobby Junior  

Kraków

nie

73

Wieczorkiewicz Aleksander

POL

Elita  

Warszawa

nie

74

Hojnor Maciek

POL

Elita  

Myślenice

tak

75

Jodko Maciej

POL

Elita  

Rzeszów

nie

76

Gmurczyk Jacek

POL

Hobby Full  

Bydgoszcz

nie

77

Piechówka Jakub

POL

Hobby Full  

Wieliczka

nie

78

Skrzypnik Sonia

POL

Kobiety  

Bytom

tak

79

Gabryś Łukasz

POL

Hobby Full  

Polanka

nie

80

Magdziarz Bartosz

POL

Masters I  

Sosnowiec

tak

81

Kubala Kamil

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

tak

82

Stęczniewski Michał

POL

Hobby Full  

Gdynia

tak

83

Lepucki Mikołaj

POL

Hobby Full  

Kielce

nie

84

Smętek Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Spytkowice

nie

85

Kempa Tomasz

POL

Masters I  

Gdańsk

tak

86

Walczak Kuba

POL

Hobby Junior  

Tylmanowa

nie

87

Bugalski Bartosz

POL

Hobby Full  

Gdynia

tak

88

Rudzewicz Mateusz

POL

Junior  

Tylmanowa

nie

89

Ziobro Michał

POL

Hobby Hardtail  

Spytkowice

nie

90

Ziobro Daniel

POL

Hobby Junior  

Spytkowice

nie

91

Nowak Wojciech

POL

Hobby Hardtail  

Łódź

nie

92

Zienkiewicz Łukasz

POL

Masters I  

Sopot

tak

93

Pycia Dominik

POL

Masters I  

Kluczbork

nie

94

Olejok Mateusz

POL

Hobby Full  

Godów

nie

95

Rajpold Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

nie

96

Tlałka Marek

POL

Elita  

Rajcza

nie

97

Sztorc Maciej

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

nie

98

Marczyński Paweł

POL

Elita  

Katowice

tak

99

Krol Dominik

POL

Elita  

Strzelce Opolskie

nie

100

Halder Paweł

POL

Hobby Full  

Wojska

nie

101

Staszek Szymon

POL

Hobby Junior  

Proszowice

nie

102

Bachorczyk Robert

POL

Hobby Full  

Spytkowice

nie

103

Stanach Bartlomiej

POL

Hobby Full  

Krakow

tak

104

Roszkowski Piotr

POL

Elita  

Sosnowiec

nie

105

Martyka Michał

POL

Elita  

Brzesko

nie

106

Brudny Klaudiusz

POL

Hobby Full  

Cieszyn

tak

107

Skowroński Dariusz

POL

Masters I  

Warszawa

tak

108

Górka Jakub

POL

Hobby Full  

Racibórz

tak

109

Sujka Dominik

POL

Hobby Junior  

Łuków

nie

110

Styczyński Przemek

POL

Hobby Hardtail  

Sanok

nie

111

Smoter Mateusz

POL

Elita  

Limanowa

nie

112

Simon Artur

POL

Elita  

Jadowniki Brzesko

nie

113

Michalski Łukasz

POL

Hobby Full  

Zgierz

nie

114

Jadach Marcel

POL

Hobby Full  

Paszowice

nie

115

Baliński Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Lidzbark Warmiński

tak

116

Paździor Maksymilian

POL

Junior  

Chełmek

nie

117

Perin Arkadiusz

POL

Elita  

Ustroń

nie

118

Kęska Patryk

POL

Hobby Full  

Słopnice

nie

119

Wojtczuk Michał

POL

Hobby Full  

Gdańsk

tak

120

Bartova Jana

CZE

Kobiety  

Zdanice

nie

121

Fraś Tomasz

POL

Hobby Full  

Myślenice

nie

122

Stencel Rostislav

CZE

Masters I  

Otice

nie

123

Białoń Piotr

POL

Hobby Full  

Starachowice

nie

124

Wincenciak Grzegorz

POL

Elita  

Myślenice

nie

125

Krzysik Mateusz

POL

Hobby Full  

Bukowina Tatrzańska

nie

126

Ogłoza Mateusz

POL

Elita  

Łódź

tak

127

Krzyk Mateusz

POL

Hobby Junior  

Proszowice

nie

128

Obarzanek Mateusz

POL

Hobby Junior  

Dąbrowa Górnicza

nie

129

Gaciarz Maciej

POL

Hobby Full  

Będzin

tak

130

Piasecki Maks

POL

Hobby Junior  

Łuków

nie

131

Śliwa Michał

POL

Elita  

Myślenice

tak

132

Czermak Wojciech

POL

Elita  

Kalwaria Zebrzydowska

nie

133

Szwed Bartosz

POL

Masters I  

Bochnia

nie

134

Symula Paweł

POL

Hobby Junior  

Bielsko-Biala

nie

135

Dendys Dominik

POL

Hobby Full  

Korbielów

nie

136

Lipensky Filip

POL

Hobby Junior  

Kraków

nie

137

Kobylarski Szymon

POL

Hobby Full  

Sanok

nie

138

Posmyk Hubert

POL

Elita  

Działoszyn

nie

139

Kożdoń Tomasz

POL

Hobby Full  

Puńców

tak

140

Kurzywilk Damian

POL

Hobby Full  

Katowice

tak

141

Davies Sean

GBR

Elita  

Conwy

nie

142

Wawrzynkiewicz Przemysław

POL

Masters I  

Mielec

nie

143

Cupiał Karol

POL

Hobby Junior  

Chełmek

nie

144

Konstanty Damian

POL

Junior  

Nowy Sącz

nie

145

Mucha Michał

POL

Hobby Full  

Czeladź

nie

146

Kunrad Kamil

POL

Hobby Junior  

Ustroń

nie

147

Reclik Piotr

POL

Hobby Full  

Gołkowice

tak

148

Ruszkiewicz Jakub

POL

Hobby Hardtail  

Kraków

nie

149

Stanowski Tomasz

POL

Hobby Full  

Lubień

nie

150

Bielski Michał

POL

Hobby Junior  

Ochotnica Górna

tak

151

Kempa Patryk

POL

Hobby Junior  

Puńców

nie

152

Nalepa Wojtek

POL

Hobby Junior  

Trzemeśnia

nie

153

Kowalski Bartosz

POL

Hobby Junior  

Proszowice

nie

154

Frontczak Jakub

POL

Masters I  

Łódź

nie

155

Kwiatkowski Adrian

POL

Hobby Full  

Zgorzelec

nie

156

Welten Maciek

POL

Hobby Full  

Łódź

tak

157

Wajtknecht Krzysztof

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

tak

158

Skoberla Paweł

POL

Masters I  

Opole

nie

159

Turek Dominik

POL

Junior  

Bochnia

nie

160

Gabzdyl Ireneusz

POL

Hobby Full  

Simoradz

nie

161

Gamża Kamil

POL

Hobby Full  

Skrzyszów

nie

162

Budner Natalia

POL

Kobiety  

Łuków

nie

163

Rej Piotr

POL

Hobby Junior  

Kielce

nie

164

Vatamanyuk Orest-Vasyl

UKR

Elita  

Ivano-Frankivsk

tak

165

Stabla Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Godów

nie

166

Kalchuk Mykhailo

UKR

Elita  

Rivne

nie

167

Skrzypczak Łukasz

POL

Masters I  

Ustroń

nie

168

Łabza Sebastian

POL

Hobby Hardtail  

Libiąż

nie

169

Gabryś Andrzej

POL

Hobby Full  

Polanka

nie

170

Noskowicz Mateusz

POL

Hobby Full  

Odolanów

tak

171

Bogusiewicz Arkadiusz

POL

Masters I  

Bydgoszcz

nie

172

Mikulenka Martin

CZE

Elita  

Roznov pod Radhostem

tak

173

Prianishnikov Alexander

RUS

Masters I  

Moscow

tak

174

Protopopov Dmitry

RUS

Hobby Full  

Moscow

tak

175

Danel Marcin

POL

Hobby Full  

Skoczów

nie

176

Splichal Lukas

CZE

Elita  

Hukvaldy

nie

177

Uruba Jan

CZE

Elita  

Rusava

nie

178

Mirek Szczepan

POL

Hobby Full  

Rzeszów

tak

179

Hynčica Vlastimil

CZE

Masters I  

Sudomerice

nie

180

Mokiejewski Marcin

POL

Elita  

Wrocław

tak

181

Milo Adam

SVK

Hobby Full  

Zilina

nie

182

Merk Artur

POL

Hobby Full  

Otwock

nie

183

Rusnarczyk Maciej

POL

Hobby Full  

Kamienica

nie

184

Ścieszka Adrian

POL

Hobby Junior  

Żywiec

nie

185

Miśkiewicz Artur

POL

Masters I  

Zgierz

nie

186

Koba Grzegorz

POL

Hobby Full  

Jelenia Góra

tak

187

Pierzchala Artur

POL

Hobby Full  

Kamienica

nie

188

Łupicki Marcin

POL

Masters I  

Kościan

nie

189

Woźniak Piotr

POL

Hobby Full  

Skierniewice

nie

190

Zieliński Grzegorz

POL

Elita  

Brochocin

nie

191

Dusik Jakub

CZE

Elita  

Kromeriz

tak

192

Ludwisiak Rafał

POL

Hobby Full  

Kowary

nie

193

Sutor Jakub

POL

Hobby Full  

Jastrzebie Zdrój

nie

194

Slobodian Volodymyr

UKR

Hobby Full  

Lviv

tak

195

Kalnins Kaspars

LAT

Masters I  

Ragaciems

tak

196

Lukasik Jakub

CZE

Junior  

Zlin

nie

197

Nalepa Szymek

POL

Hobby Full  

Polanka

nie

198

Cobb John

GBR

Masters II  

Taunton

tak

199

Williamson Jay

GBR

Elita  

Torpoint

tak

200

Weston Gareth

GBR

Elita  

Wolverhampton

tak

201

Kudryk Yaroslav

UKR

Hobby Full  

Lviv

tak

202

Kopka Robert

POL

Hobby Hardtail  

Młodzieszyn

nie

203

Sehnal Stanislav

CZE

Elita  

Loukov

nie

204

Nowacki Bartłomiej

POL

Hobby Hardtail  

Dębica

tak

205

Wójcik Mateusz

POL

Elita  

Hecznarowice

nie

206

Gimenez Viktoria

FRA

Kobiety  

Montesquieu des Alberes

tak

207

Bening Bruno

POL

Hobby Full  

Karpacz

nie

208

Kuśnierz Paweł

POL

Hobby Junior  

Nieledwia

nie

209

Włodarczyk Patryk

POL

Hobby Full  

Kowary

nie

210

Weston William

GBR

Junior  

Wolverhampton UK

tak

211

Liepins Talis

LAT

Elita  

Tukums

tak

212

Rytt Paweł

POL

Masters I  

Kielce

nie

213

Kołtowski Damian

POL

Hobby Full  

Bielsko-Biała

nie

214

Tomala Mateusz

POL

Hobby Full  

Dzięgielów

nie

215

Zabłocki Konrad

POL

Hobby Hardtail  

Zasań

nie

216

Łukasik Sławomir

POL

Elita  

Wieliczka

nie

217

Woźnica Paweł

POL

Hobby Full  

Kalwaria Zebrzydowska

nie

218

Platek Lukas

SVK

Hobby Full  

Zilina

nie

219

Dubsky Roman

SVK

Masters I  

Zilina

nie

220

Skotarczak Adam

POL

Hobby Junior  

Szczecin

nie

221

Domagała Grzegorz

POL

Hobby Full  

Wieliczka

nie

222

Łuczak Waldemar

POL

Masters I  

Poznań

nie

223

Bator Michał

POL

Hobby Full  

Jurków

nie

224

Łopata Dorian

POL

Hobby Junior  

Brody

nie

225

Madej Michał

POL

Hobby Full  

Skarżysko-Kamienna

nie

226

Dubsky Jakub

SVK

Hobby Full  

Kosice

nie

227

Bolcek Jakub

SVK

Hobby Full  

Zilina

nie

228

Folvarcny Petr

CZE

Junior  

Český Těšín

nie

229

Mikel Daniel

CZE

Elita  

Ludkovice

nie

230

Mazgut Peter

SVK

Hobby Junior  

Zilina

nie

231

Nowak Michał

POL

Hobby Full  

Kraków

nie

232

Szczygieł Piotr

POL

Hobby Full  

Starków

nie

233

Wąż Mirosław

POL

Hobby Full  

Ochojno

nie

234

Losak Dominik

CZE

Junior  

Verovice

nie

235

Ondic Jozef

SVK

Junior  

Hermanovce nad Toplou

nie

236

Strouha Hynek

CZE

Elita  

Chomutov

nie

237

Raś Mikołaj

POL

Hobby Junior  

Kędzierzyn-Koźle

nie

238

Malinek Jan

CZE

Masters I  

Chomutov

nie

239

Silins Toms

LAT

Elita  

Riga

nie

240

Czudek Tomas

CZE

Hobby Full  

Pisek u Jablunkova

nie

241

Micak Jakub

SVK

Hobby Full  

Zilina

nie

242

Vymazal Tomas

CZE

Hobby Full  

Pisek u Jablunkova

nie

243

Pierzchało Tomasz

POL

Hobby Full  

Białystok

nie

244

Stano Lubos

SVK

Elita  

Revuca

nie

245

Palko Martin

SVK

Elita  

Kosice

nie

246

Klanica Tomas

CZE

Masters I  

ValMez

tak

247

Sadilkova Aneta

CZE

Kobiety  

Vratimov

tak

248

Gembalik Piotr

POL

Masters I  

Sanok

tak

249

Maly Petr

CZE

Elita  

Otrokovice

nie

250

Ondra Macek

CZE

Hobby Junior  

Navsi

nie

251

Maćkowiak Mateusz

POL

Hobby Hardtail  

Nowa Dęba

tak

252

Skupen Maros

SVK

Elita  

Zilina

nie

253

Wojtas Łukasz

POL

Elita  

Bielsko Biała

tak

254

Cunek David

CZE

Elita  

Velka Lhota

tak

255

Zawrotniak Kamil

POL

Hobby Full  

Nowa Dęba

tak

256

Janczak Krzysztof

POL

Masters I  

Wrocław

tak

257

Srnensky Vladimir

CZE

Elita  

Vsetin

nie

258

Krystynik Jan

CZE

Hobby Full  

Novy Hrozenkov

nie

259

Pławecki Tomasz

POL

Hobby Junior  

Rozdziele

nie

260

Slovak Martin

CZE

Elita  

Zlin

nie

261

Sekeres Filip

SVK

Hobby Full  

Banska Bystrica

tak

262

Krucki Damian

POL

Hobby Junior  

Gdynia

nie

263

Necada Jan

CZE

Elita  

Jablunka

nie

264

Zuzanak Matej

CZE

Hobby Full  

Ruzdka

nie

265

Heller Paweł

POL

Hobby Full  

Skoczów

nie

266

Pekar Jakub

CZE

Elita  

Karolinka

nie

267

Skapik Roman

CZE

Elita  

Zubri

tak

268

Slabyhoud Roman

CZE

Elita  

Prerov

tak

269

Ondrej Hlobil

CZE

Junior  

Holesov

nie

270

Svak Jiri

CZE

Elita  

Holesov

nie

271

Kępiński Adrian

POL

Hobby Full  

Bydgoszcz

nie

272

Baca Tomas

SVK

Hobby Full  

Kosice

nie

273

Kovar David

CZE

Hobby Full  

Vsetin

nie

274

Krybus Daniel

CZE

Elita  

Zlin

nie

275

Firc Anton

SVK

Junior  

Banska Bystrica

nie

276

Lebl Martin

CZE

Junior  

Krupka

nie

277

Kolar Martin

CZE

Masters I  

Prerov

tak

278

Popowski Michał

POL

Hobby Full  

Warszawa

nie

279

Górnicki Marcin

POL

Hobby Full  

Warszawa

nie

280

Tokarcik Lukas

SVK

Hobby Hardtail  

Lipany

nie

281

Izdebski Zbigniew

POL

Hobby Hardtail  

Gorzów Wielkopolski

nie

282

Barłóg Marek

POL

Hobby Hardtail  

Wuppertal

nie

283

Brozik Tomas

CZE

Elita  

Dobrany

tak

284

Staśko Damian

POL

Hobby Full  

Kraków

nie

285

Soj Marek

POL

Hobby Junior  

Porąbka

nie

286

Kruk Stanisław

POL

Hobby Full  

Lanckorona

nie

287

Woronkow Mirosław

POL

Masters II  

Kielce

nie

288

Handzlik Mateusz

POL

Hobby Junior  

Kozy

nie

289

Stadler Radek

CZE

Junior  

Plzen

tak

290

Navratil Tomas

CZE

Junior  

Holesov

nie

291

Welten Kuba

POL

Hobby Hardtail  

Łódź

tak

292

Navratil Kamil

SVK

Hobby Full  

Kosice

nie

293

Śliwa Artur

POL

Hobby Full  

Dąbrowa Górnicza

nie

294

Feyser Jan

GER

Elita  

Eisenach

nie

295

Molnar Dominik

SVK

Hobby Hardtail  

Lipany

nie

296

Boguta Mateusz

POL

Hobby Junior  

Kraków

nie

297

Rusanov Andrey

RUS

Elita  

Moscow

nie

298

Kulike Florian

GER

Elita  

Bayreuth

nie

299

Laktis Matej

SVK

Elita  

Machulince

nie

300

Makutynowicz Emil

POL

Hobby Full  

Karpacz

nie

301

Gaj Grzegorz

POL

Masters II  

Wrocław

tak

302

Zwartek Erik

GER

Elita  

Oschatz

nie

303

Kończak Jakub

POL

Hobby Full  

Gdańsk

tak

304

Sovicka Petr

CZE

Hobby Full  

Lutonina

nie

305

Gawlik Michał

POL

Hobby Full  

Wałbrzych

nie

306

Filip Benjamin

SVK

Junior  

Banovce nad Bebravou

nie

307

Oślizło Adam

POL

Hobby Full  

Jastrzębie-Zdrój

nie

308

Slavik Michal

CZE

Elita  

Zlutava

nie

309

Kotarba Piotr

POL

Hobby Full  

Rytro

nie

310

Gajdusek Ondrej

CZE

Hobby Full  

Otrokovice

nie

311

Hummel Jarosław

POL

Hobby Full  

Jelenia Góra

nie

312

Friedek Dominik

POL

Hobby Full  

Wojska

nie

313

Zalewski Rafał

POL

Hobby Hardtail  

Gorzanów

nie

314

Marciński Daniel

POL

Hobby Hardtail  

Jelenia Góra

nie

315

Juszczak Adrian

POL

Hobby Full  

Poznań

nie

316

Gałosz Mateusz

POL

Hobby Junior  

Porąbka

nie

317

Mrowiec Mateusz

POL

Hobby Full  

Bierna

nie

318

Motyka Marcin

POL

Masters I  

Zawada

tak

319

Salis Mateusz

POL

Hobby Full  

Bochnia

tak

320

Bać Amadeusz

POL

Hobby Full  

Rzeszów

nie

321

Poreba Mateusz

POL

Hobby Full  

Krakow

tak

322

Řiha Jakub

CZE

Elita  

Pisek

nie

323

Myćka Dariusz

POL

Hobby Junior  

Sanok

nie

324

Godlewski Mateusz

POL

Hobby Full  

Łódź

tak

325

Branny Dominik

POL

Hobby Junior  

Cieszyn

nie

326

Jurczak Marek

POL

Hobby Full  

Łaziska Górne

nie

327

Kryczka Mikołaj

POL

Hobby Full  

Kielce

nie

328

Kucian Vit

CZE

Elita  

Rusava

nie

329

Grega Lubomir

SVK

Hobby Hardtail  

Presov

nie

330

Foder Przemysław

POL

Hobby Junior  

Katowice

nie

331

Osenkowski Bartek

POL

Hobby Full  

Sanok

nie

332

Miśko Bartłomiej

POL

Hobby Junior  

Wałbrzych

nie

333

Suchomel Milan

CZE

Masters II  

nie

334

Lejman Tymoteusz

POL

Hobby Junior  

Bezrzecze

nie

335

Stepanek Ondrej

CZE

Elita  

Jablonec nad Nisou

nie

336

Cepelak Jan

CZE

Elita  

Veltrusy

nie

337

Rousavy Vojtech

CZE

Junior  

Skuhrov nad Belou

nie

338

Marciniak Adam

POL

Masters I  

Julianow

nie

339

Matuszny Marcin

POL

Hobby Hardtail  

Węgierska Górka

nie

340

Daika Drahomir

CZE

Masters II  

Cheb

nie

341

Pavol Magda

SVK

Hobby Hardtail  

Presov

nie

342

Lewis Josh

GBR

Elita  

Sheffield

tak

343

Pavlas Jan

CZE

Elita  

Pribram

nie

344

Skultety Marian

SVK

Elita  

Dolna Lehota

nie

345

Piróg Mateusz

POL

Hobby Full  

Sosnowiec

nie

346

Pechnik Petr

CZE

Hobby Full  

Opava

nie

347

Roh Vojtech

CZE

Hobby Full  

Ostrava

nie

348

Kvietok Adam

SVK

Junior  

Brezno

nie

349

Kopecky Stepan

CZE

Hobby Full  

Novy Hrozenkov

nie

350

Siwiak Sebastian

POL

Hobby Full  

opole

nie

351

Gargas Krzysztof

POL

Masters II  

Kraków

tak

352

Petelik Marek

CZE

Elita  

Praha

nie

353

Ucen Lukas

SVK

Elita  

Piestany

nie

354

Barkac David

SVK

Hobby Full  

Polomka

nie

355

Barwan Sebastian

POL

Elita  

Rajcza

nie

356

Abramczyk Jacek

POL

Hobby Full  

Gdańsk

nie

357

Rozwadowski Cezary

POL

Hobby Hardtail  

Mińsk Mazowiecki

nie

358

Greń Radosław

POL

Hobby Hardtail  

Brenna

nie

359

Kucharcik Daniel

SVK

Hobby Full  

Martin

nie

360

Vicl Tomas

CZE

Masters I  

Praha

nie

361

Koellner Leopold

AUT

Elita  

Rekawinkel

tak

362

Klimacek Kristian

SVK

Hobby Full  

Martin

nie

363

Plica Matej

SVK

Elita  

Martin

nie

364

Seidler Petr

CZE

Hobby Full  

Opava

nie

365

Szyszka Eryk

POL

Hobby Full  

Spytkowice

nie

366

Nowocień Michał

POL

Hobby Hardtail  

Piasek Mały

nie

367

Greń Hubert

POL

Hobby Hardtail  

Brenna

nie

368

Pstuś Michał

POL

Hobby Full  

Kraków

nie

369

Piotrowski Mateusz

POL

Hobby Full  

Słupsk

nie

370

Plica Miroslav

SVK

Hobby Hardtail  

Martin

nie

371

Drożdż Grzegorz

POL

Hobby Full  

trepcza

nie

372

Biernat Jakub

POL

Hobby Full  

Bystrzyca Kłodzka

tak

373

Sokoli Jaroslav

CZE

Masters I  

Cheb

nie

374

Klein Mateusz

POL

Hobby Full  

Gdańsk

tak

375

Kulhanek Martin

CZE

Hobby Full  

Frydlant nad Ostravici

nie

376

Berzins Martins

LAT

Hobby Full  

Dobele

tak

377

Klekowiecki Michał

POL

Hobby Full  

Bystrzyca Kłodzka

nie

378

Czajka Kuba

POL

Hobby Hardtail  

Ochotnica Górna

nie

379

Pukhir Nikolay

RUS

Elita  

Moscow

nie

380

Komoda Michał

POL

Hobby Hardtail  

Huta mińska

nie

381

Zamojska Klaudia

POL

Kobiety  

Stronie Śląskie

nie

382

Zamojski Konrad

POL

Junior  

Lądek Zdrój

tak

383

Kvapil Dominik

CZE

Elita  

Jablonec nad Nisou

nie

384

Zamojski Adam

POL

Hobby Junior  

Stronie Śląskie

nie

385

Kita Przemysław

POL

Hobby Full  

Kielce

nie

386

Ivakhnenko Andrei

RUS

Elita  

Moscow

nie

387

Lasso Adrian

SVK

Elita  

Banovce nad Bebravou

nie

388

Jagieła Piotrek

POL

Hobby Junior  

Ochotnica Górna

nie

389

Prieditis Reinis

LAT

Elita  

Riga

nie

390

Sterbik Petr

CZE

Junior  

Hulin

nie

391

Uruba Tomas

CZE

Junior  

Rusava

nie

392

Kana Jiri

CZE

Junior  

Rymice

nie

393

Andersons Toms Miks

LAT

Elita  

Riga

tak

394

Maćczak Arkadiusz

POL

Masters I  

Łódź

nie

395

Srail Filip

CZE

Masters I  

Praha

nie

396

Ryan Fergus

GBR

Elita  

Tunbridge Wells

tak

397

Hervert Tomas

CZE

Masters I  

Praha

nie

398

Indebitzin Petr

CZE

Elita  

Trutnov

nie

399

Marcina Peter

SVK

Hobby Full  

Puchov

tak

400

Kassak Alojz

SVK

Hobby Full  

Domaniza

nie

401

Szczotka Rafał

POL

Junior  

Rycerka Górna

tak

402

Novotny Petr

CZE

Masters I  

Cheb

nie

403

Mackovic Matej

SVK

Elita  

Povazska Bystrica

nie

404

Albrzykowski Kacper

POL

Elita  

Wrocław

tak

405

Zeman Filip

SVK

Junior  

Piestany

nie

406

Holowko Alex

GBR

Elita  

Manchester

tak

407

Baranek Rastislav

SVK

Elita  

Povazska Bystrica

nie

408

Vavra Martin

CZE

Masters I  

Cheb

nie

409

Illinger Jan

CZE

Masters I  

Cheb

nie

410

Szymik Rafał

POL

Hobby Full  

Świętochłowice

nie

411

Glos Bohuslav

SVK

Hobby Full  

LiptovskyHradok

nie

412

Olejnik Krzysztof

POL

Hobby Full  

Świętochłowice

nie

413

Siulczyński Piotr

POL

Masters I  

Warszawa

nie

414

Małysa Hubert

POL

Hobby Junior  

Wrocław

nie

415

Rojcek Adam

SVK

Junior  

Liptovsky Mikulas

nie

416

Maciejewski Łukasz

POL

Hobby Full  

Odolanów

nie

417

Ociepka Szymon

POL

Hobby Full  

Zabrze

nie

418

Czajka Darek

POL

Hobby Full  

Ochtnica Górna

nie

419

Orlovsky Vojtech

CZE

Hobby Full  

Drslavice

nie

420

Kohut Denis

SVK

Junior  

Rudina

nie

421

Kohut Radomir

SVK

Hobby Full  

Rudina

nie

422

Frątczak Błażej

POL

Hobby Full  

Zabrze

tak

423

Jezierski Tomasz

POL

Elita  

Zabrze

tak

424

Hladis Martin

CZE

Hobby Full  

Uhersky Brod

nie

425

Wawszczak Jacek

POL

Hobby Junior  

Zawiercie

nie

426

Paulovic Matus

SVK

Elita  

Nitra

nie

427

Pietranek Paweł

POL

Hobby Full  

Będzin

nie

428

Macura Sebastian

POL

Hobby Junior  

Cieszyn

nie

429

Wieland Erich

AUT

Elita  

Salzburg

tak

430

Kuczera Amadeusz

POL

Hobby Full  

Brenna

nie

431

Linda Jakub

SVK

Junior  

Martin

nie

432

Zabystrzan Piotr

POL

Hobby Full  

Cieszyn

nie

433

Strohmayer Stefan

AUT

Elita  

Knittelfeld

nie

434

Gruber Manuel

AUT

Elita  

Bruck an der Mur

nie

435

Kruk Kamil

POL

Hobby Full  

Wieliczka

nie

436

Roj Paweł

POL

Hobby Full  

Orzesze

nie

437

Hermann Maciej

POL

Hobby Hardtail  

katowice

nie

438

Lewicki Miłosz

POL

Hobby Junior  

Katowice

nie

439

Charvat Matej

CZE

Elita  

Prague

nie

440

Barta Ondrej

CZE

Elita  

Hnevkovice

nie

441

Gavlak Patrik

SVK

Hobby Full  

Oscadnica

nie

442

Pinciar Robert

SVK

Hobby Junior  

Martin

nie

443

Kicin Pavol

SVK

Hobby Hardtail  

Spisske Vlachy

nie

444

Wyroślak Rafał

POL

Hobby Full  

Łódź

tak

445

Ostermann Philipp

AUT

Elita  

Bisamberg

nie

446

Dimov Andrey

BUL

Elita  

Sofia

nie

447

Franko Jakub

SVK

Hobby Full  

Nove Mesto nad Vahom

nie

448

Ciran Matej

SVK

Hobby Full  

Martin

nie

449

Kowalczyk Paweł

POL

Hobby Full  

Kielce

tak

450

Jakub Samuel

SVK

Elita  

Kezmarok

nie

451

Valastik Michal

SVK

Elita  

Martin

nie

452

Planitzer Markus

AUT

Elita  

Tobelbad

nie

453

Jirkova Simona

CZE

Kobiety  

Usti nad Labem

nie

454

Lulis Dawid

POL

Hobby Full  

Gdańsk

tak

455

Czubak Przemysław

POL

Hobby Full  

Odolanów

tak

456

Knapec Martin

SVK

Elita  

Rajecke Teplice

nie

457

Rączka Krzysztof

POL

Hobby Full  

Warszawa

tak

458

Jarosik Marcin

POL

Hobby Full  

Wieliczka

nie

459

Milec Matej

SVK

Hobby Full  

Martin

nie

460

Javornik Jan

SVK

Elita  

Nitra

nie

461

Kolb Andreas

AUT

Junior  

Aich

tak

462

Madej Łukasz

POL

Hobby Full  

Rzeszów

nie

463

Trummer David

AUT

Elita  

Gnas

nie

464

Kurz Alexander

AUT

Elita  

Hartberg

nie

465

Engel Pascal

AUT

Junior  

Graz

tak

466

Vozar Marek

SVK

Hobby Full  

Vrutky

nie

467

Rakocy Maros

POL

Hobby Full  

Martin

nie

468

Fedorowicz Adam

POL

Hobby Full  

Racibórz

nie

469

Ropka Łukasz

POL

Hobby Junior  

Bielsko-Biała

tak

470

Sliksbir Karel

CZE

Hobby Full  

Krupka

nie

471

Gulland Morgan

GBR

Elita  

Edingurgh

tak

472

Arabski Piotr

POL

Hobby Full  

Jaworzno

nie

473

Górecki Dawid

POL

Hobby Full  

Piotrowice

nie

474

Badan Milan

SVK

Hobby Full  

Sucany

nie

475

Klincak Roman

SVK

Hobby Full  

Gelnica

nie

476

Sedlak Peter

SVK

Hobby Full  

Poprad

nie

477

Badan Mateusz

POL

Hobby Junior  

Roczyny

nie

<< powrót do listy zawodów